Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 15 z 24    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
1823 právě nyní zahájila svou první jízdu v běžném provozu s cestujícími - lze ji potkat na kurzu 00412.


Offline
2814
01 úno 2006 10:39
Já viděl dvě Eva společně vedle sebe dnes před desátou hodinou na trianglu kde se rozděluje linka 3 a 11 směr Česká a jednička směr Pisárky poblíž vozovny Komín.


Offline
2694
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Pomalu by 1824 taky mohla na zkušební jízdy, nebo ještě není kompletní?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
150
30 říj 2019 16:42
No dneska jsem viděl vůz 1823 který měl odstraněnou fólií z oken a oken dveří na pravé straně vozu.
Jen mě napadá bude se 1824 taky zahalovat do dočasné fólie nebo rovnou vyjede ve vítězném barevném schématu?


Offline
Uživatelský avatar

2771
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Jakub S. píše:
Dle informací zveřejněných včera na fb DPMB by měly mít zítra odpoledne Evičky (asi jedna) premiéru v provozu s cestujícími. Linku ani čas výjezdu nezveřejnili kvůli aktuálním epidemiologickým opatřením. Kolik že trhaček vypravovaných z Medlánek (případně i z Pisárek) na linkách 4, 10 a 11 je? Lze je mimochodem spočítat na prstech jedné ruky ;-).


a kdo říkal že to bude na trhačce.

a podle tiskové agentury JPP to bude jezdit na 5 ;)


Offline
Uživatelský avatar

3087
29 srp 2009 19:30
Dle informací zveřejněných včera na fb DPMB by měly mít zítra odpoledne Evičky (asi jedna) premiéru v provozu s cestujícími. Linku ani čas výjezdu nezveřejnili kvůli aktuálním epidemiologickým opatřením. Kolik že trhaček vypravovaných z Medlánek (případně i z Pisárek) na linkách 4, 10 a 11 je? Lze je mimochodem spočítat na prstech jedné ruky ;-).

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
xcav8 píše:
...Pokud už tedy EVO má všechny zkoušky za sebou a je způsobilé do běžného provozu, tak bych ho normálně nasadil.

Prvně musíš zaškolit řidiče, takže v nejbližších dnech očekávejme spíše cvičky.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2491
28 lis 2007 23:00
Brno
Na jednu stranu chápu, že chtěli mít bombastickou show, jenže situace je taková jaká je a na větší shromáždění lidí to stejně v nejbližší době nevypadá.
Pokud už tedy EVO má všechny zkoušky za sebou a je způsobilé do běžného provozu, tak bych ho normálně nasadil.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

2568
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
První Drak měl být představen už skoro před 4 týdny, to se samozřejmě nekonalo, takže nyní jezdí zatím jen zkušební jízdy. To asi není z hlediska snahy vychytat chyby špatně, že?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
2694
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Ptal jsem se, protože to na kartě vozu tady na BMHD není vůbec vidět, na rozdíl od prvního kousku ev. č. 1822, u kterýho je poslední vypravenost na zkušební jízdu z minulýho pátku.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2771
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Cracatit píše:
Chtěl jsem se zeptat, jezdí na zkušebky i druhé Evo č. 1823?


Předpokládám že jo ;)

Dnes se poflakovala po vozovně v "dračím" polepu...


Offline
2694
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Chtěl jsem se zeptat, jezdí na zkušebky i druhé Evo s evid. č. 1823? Všiml jsem si, že už je ve výrobě od desátého března dokonce ev. č. 1827, vážně jak na pásové výrobě.
Neměl by někdo seznam vyřazených kusů, o kterých už se ví, že teda určitě pudou?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2568
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
V souvislosti s aktuální situací se asi dá odhadovat, že Drak s asi odbude premiéru nějak nezávisle...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
31
30 kvě 2019 09:36
Tak odpověď na to, jaké sedačky budou v EVO2, už visí na Instagramu DPMB. Jsou to ty samé co v 31 Tr a plynosorkách, Ster MX.


Offline
Uživatelský avatar

2562
13 črc 2009 13:42
Ano. Kolovaly. Mnohem zdařilejší. Proto to nechápu.


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
M píše:
Fantomas: asi jsem to špatně napsal, ale barevné provedení Drak, myslím právě to strašný co si vybrali lidi, ne ten zelený polep. I v evidenci je napsané schéma Drak.

Aha, tak to jsme se nepochopili. No, holt lidi vybírali ze tří variant, co předvybral DP, to nejmenší zlo. A že v diskuzích tady i na FB kolovaly podle mého zdařilejší návrhy.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
2694
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Spíš jak v 26Tr, ne? Mimochodem, to opěradlo na těch plastových židlích v 26Tr a obecně Solárkách je dost tenký, že bych byl skoro radši za návrat ke Kahovec/Vogel, jaký je v devítistovkách a 21/22Tr, pořád dost pohodlný a přitom skládačka, aby šel případně poškozenej sedák vyhodit a dát novej tapec, hlavně v zimě za mě spokojenost, protože to nikde nestudí, nejhorší jsou v tomhle ty plastový sesle v plynosorech a 31Tr.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2568
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Tuší někdo, jaké budou sedačky v EVO2? Ty, co známe z nových Varií nebo plyš napůl jak v některých 31Tr?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2562
13 črc 2009 13:42
Já fakt nechápu, co se komu na tom původním návrhu nelíbilo, že to museli zprasit těma hnusnýma vlnovkama...


Offline
2814
01 úno 2006 10:39
Fantomas: asi jsem to špatně napsal, ale barevné provedení Drak, myslím právě to strašný co si vybrali lidi, ne ten zelený polep. I v evidenci je napsané schéma Drak.


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
M píše:
xxx: to je pravda, ten původní navrh co jsi sem dal vypadá mnohonásobně lépe. Snad ten návrh Drak bude jen u těch prvních pár kusů a zbytek bude mít unifik, uvidíéme.

Co blázníte s lakem, vyhrál přece tento návrh. Drak je jen dočasný maskovací polep, než bude ten výsledný "unifik" představen. I když prý na jednom kuse má ten drak snad zůstat delší dobu.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
2814
01 úno 2006 10:39
xxx: to je pravda, ten původní navrh co jsi sem dal vypadá mnohonásobně lépe. Snad ten návrh Drak bude jen u těch prvních pár kusů a zbytek bude mít unifik, uvidíéme.

xxx: to je pravda:
https://www.youtube.com/watch?v=QR7zP82Zr8Q

divný je, že tyto vozy to nepotřebují:
https://www.youtube.com/watch?v=yE8AQBAS9hU

Ten čas na úpravu by byl dobrej, taky se mi už stalo, že jsem to bohužel nestihl.


Offline
Uživatelský avatar

2562
13 črc 2009 13:42
Vážně ta Evička nemohla vypadat takto?! Proč?!

P. S.: Čas na úpravu příspěvku je jenom 10 minut? Nebylo to 15? Já jen, že jsem chtěl šetřit místem.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2491
28 lis 2007 23:00
Brno
Jedna momentka z dneška.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

638
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Za mě ideálně k EVO2 časem pořídit EVO1, hodit d-12 taky do EVO2+EVO1 (podobně jako d-1) a soupravy ušetřené z d-12 použít na linky kde teď jezdí K2... Akorát nevím jestli to nenaráží i na délku deponovacích ploch ve vozovnách (i když trochu pomůže Kampus - 4xKT8 "vozovna" a pokud by se prodloužila d-10 k muzeu, třeba by se jedna kolej na pár K2 pro d-10 dala vyrobit i tam)...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 594 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 20 kvě 2024 07:10
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]