Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 16 z 24    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2525
13 črc 2009 13:42
Domnívám se, že vozy K2 by bylo potřeba nahrazovat spíše vozy délkové kategorie 30 m. Čili řekněme tříčlánkovovými EVO.


Offline
7105
27 úno 2010 07:40
Taky jsem si rikal, ze by tak mohli vypadat vsichni draci.
Nicmene pokud z nej zmizi polep pres okna, nema to zadny smysl, budou tam nohy, vpredu zuby a jinak neco zeleneho kolem s dirou mezi tim.


Offline
Uživatelský avatar

2770
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Nevím, ale ten polep neni vůbec zlej ;)

udělal bych z něj nové barevné schéma pro všechny vozy DPMB.

A teď to neni ironie ale opravdu můj názor. Ano asi si teď začnou někteří myslet něco o mém duševním zdraví - ale co myslete ;)


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Taky se v jednom postu na FB píše, že i na tom voze, kterému dračí kůže zůstane, by měl polep zmizet z oken. Tak snad to bude pravda a cestující si skutečně budou moct užít výhled z velkých oken, jak se v tom postu píše.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Jestli jsem to pochopil, tak jsou zkompletované dva vozy EVO2 a oba mají CVR?

Dle FB DPMB na jednom z vozů CVR zůstane i po oficiálním představení...

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

1623
10 čer 2006 20:45
Brno
miropiro: všude tam, kde dnes jezdí K2, které mají Evičky všechny nahradit

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
A taky na Zdopravy.cz

Celkově budeme 41 kusů, původně se psalo, že budou jezdit na linkách 4 a 10. Ale ty dvě linky přece 41 vozů pokryje s přehledem. Tak kam budou jezdit dále?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
88
26 dub 2011 09:13
Foto se objevilo také zde:

https://www.rouming.cz/roumingShow.php? ... okodyl.jpg


Offline
2810
01 úno 2006 10:39
článek:
http://www.cs-dopravak.cz/zpravy/2020/2 ... amvaj-evo2


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Na tablech musí být z nějakých zákonných důvodů napsáno Zkušební jízda nebo Služební jízda (právní podrobnosti neznám).


Offline
7105
27 úno 2010 07:40
Číslo na konci tabla by snad za linku nepovažovali.


Offline
Uživatelský avatar

3340
13 lis 2004 11:58
Zajisté šlo, ale proč ještě více ztěžovat odlišení od běžných linek. Sice to většina lidí nečte, ale každý kdo se díky velkému nápisu "zkušební jízda" nebude dobývat do vozu se počítá..


Offline
7105
27 úno 2010 07:40
Na tabla by to nějak dát nešlo?


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Alanis píše:
Jen bych do toho polepu někam doplnil něco ve smyslu "V plné kráse se Vám předvedu 26.3." :D


To by bylo ze všeho nejlepší, mít takovýhle jezdící poutač. Bohužel v době výroby polepu nebylo datum křtu ještě známo. A lepit to přes tu dračí kůži už by nebylo dobré (je to speciální snadno odstranitelná fólie, abychom nepoškodili lak).


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Na lince s cestujícími se neobjeví dřív než po oficiálním představení (pouze moje domněnka).

Teď bude najíždět "zahalená" po Brně svoje první kilometry, asi to není úplně blbá myšlenka... Jen bych do toho polepu někam doplnil něco ve smyslu "V plné kráse se Vám předvedu 26.3." :D

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
7105
27 úno 2010 07:40
Pochopil jsem to stejně, že je to jen pro zkušebky. Ale stejně mi to připomíná spíš graffiti...
Ale zas to aspoň drží pohromadě. :D


Naposledy upravil Robert dne 27 úno 2020 15:40, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Mexa píše:
No hezký že za měsíc to sloupnou, ale to už bude zase jetá uvnitř, já se těšil na novotu a krásu zvenku i uvnitř. Nebo to bude jezdit v tom polepu jen bez lidí měsíc a s lidma až to sloupnou?

Tak snad to musí nejdříve něco odjezdit bez kaštanů. Takže bych řekl, že dnes Draka prostě poprvé pustili ven z vozovny a začnou teď jízdy bez lidí.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Už jsem si tu chtěl stěžovat co to je za katastrofální polep. Díky bohu že jen do 26.3...Neříkám že to je špatný nápad, ale blbě proveden. Stálo to za ty peníze? Když bude pod mrakem, uvnitř bude pěkná tma. V tom polepu je to jen běžná šalina, dokonce na první pohled to nevypadá ani jako EVO2, pro běžné lidi nic nového. Kdežto v té červeno-bílé, to je krasavec a i laik pozná že to je něco co tu nebylo. No hezký že za měsíc to sloupnou, ale to už bude zase jetá uvnitř, já se těšil na novotu a krásu zvenku i uvnitř. Nebo to bude jezdit v tom polepu jen bez lidí měsíc a s lidma až to sloupnou?


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Na FB DPMB je právě live přenos z představení EVO2 v tom hrozném polepu.

Jinak je tam zmíněno, že v tom polepu bude jezdit do 26.3., kdy proběhne v 15:00 ve vozovně Pisárky slavnostní představení EVO2 a to asi už v tom vítězném barevném schématu.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

2525
13 črc 2009 13:42
Mně se velice líbí konstrukce RT6.


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Je někde známa ta výhoda konstrukce se středním podvozkem před kloubem?

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
56
31 bře 2019 10:53
Maulincio píše:
za mě to bude "EVA s divným polepem"... sem zvědavej za jak dlouho je přehodí do unifiku (ta bílá u střechy dlouho nevydrží)


sarcastic sarcastic Vybav si vzhled 13T po odstranění tramboardu a sloupky vedle oken, pokud budou odstraňovat polep podobným způsobem, nebude to ani EVO, ani drak.. Máme v Brně Plecháč, tak tomuto se bude říkat flekáč sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic

Přijdou mi to vyhozené prachy, ale prej ne [-X Prej je potřeba nový typ pořádně odlišit a představit :!:

Mechoš, co vím, nevyjela za brány, ale nevím, jak budou vycházet profili, s její šířkou 8-[


Offline
148
30 říj 2019 16:42
Nečekám extrémní špinění jako se děje u vozů se zaoblenou střechou (T3, K2 a Varia), protože má střešní atiku tipuji špinění na úrovni Aniter nebo 13T


Offline
Uživatelský avatar

270
31 led 2010 23:09
za mě to bude "EVA s divným polepem"... sem zvědavej za jak dlouho je přehodí do unifiku (ta bílá u střechy dlouho nevydrží)


Online
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
fysk píše:
Nechápu proč chtějí mermomocí docílit toho,aby jsme říkali šalinám Drak...


Ostrava se také snažila prosazovat název tramvají nOVA a nakonec se mezi místními vžil název Stadler. :D
Naše EVO2 budou pro mě prostě jako Evičky (jako ostatní EVO tramvaje v ČR) a je dle mě na každým, jak jim bude říkat.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 594 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 19 dub 2024 15:19
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]