Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 201 z 205    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205  Další
Autor Zpráva
Dnes je na 3 TRF 1669+1670


Jo a kdy bude jezdit d-13 do Juliánova?


PvvS píše:
V prasu krome kotasi K3 uz dlouho nic nebylo


Já jsem myslel, že byla na rekonstrukci v Parsu?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
V prasu krome kotasi K3 uz dlouho nic nebylo


Dneska jsem viděl Raketu na d-13. Kdy dorazila z Parsu?


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
T3EVN = T3LF. A obrázek je o pár příspěvků níž....


Offline
9986
15 led 2005 23:41
pd píše:
Poznámka k těm kropícím tramvajím: ne jenom T2, ještě před nima tu byly tři speciální kropící vozy


zase sem chytřejší :-) Díky.

Jinak jak vypadá ta T3.EVN ??Máte o ní někdo více info??


Poznámka k těm kropícím tramvajím: ne jenom T2, ještě před nima tu byly tři speciální kropící vozy


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
ss-kami píše:
nevite nekdo, jestli Brno necha rekonstruovat T3 na T3.EVN?


Na 99% ano. Letos to v planu neni (budou se kupovat 4 skrine VarCB), ale asi pristi rok. Podle informaci na k-reportu o to Brno projevilo vazny zajem. Udajne se uvazuje i o souprave T3R.EVN+VV60LF. To ale zalezi na tom, jak to dopadne s tim vlekem (=za kolik po vsech nutnych upravach bude)


nevite nekdo, jestli Brno necha rekonstruovat T3 na T3.EVN?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
pd píše:
Nejen v 90. letech, ale pokud vím, tak nikdy nebyla kropící T3.


v brně byla pokud mě pamět neklame kropící jenom T2 (minulý rok likvidována)...takže dnes již žádná. Ale netvrdím, že to tak je...


Nejen v 90. letech, ale pokud vím, tak nikdy nebyla kropící T3.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Sak je ve fotogalerii :)


Chci jen upozornit, že v rámci služebních vozů (šalin) existovala v 90.letech 20.století i tzv. kropící tramvaj ve vozovém parku DPmB. :-D :idea:


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Honza píše:
Mně se moc líbí, ale proč u nás nic takovýho nevymyslíme taky v Brně..... :-( Já pocházím z Ostravska a jsem na ně pyšný...


Impuls k tomuto dali v Liberci, kde pred 2 lety vypsali vyberove rizeni na reko T3 s castecnym znizkopodlaznenim. (Prvni vuz by mel byt dodan v r. 2005) Toho se chytla firma pragoimpex, ktera pak spolecne s Krnovskymi strojirnami navrhla finalni provedeni. Kompletaci vozu byla zadana DPO. V mezicase si ale DPO objednal jeste jednu skrin pro sebe, ktera se stane prvnim funkcnim vozem tohoto provedeni, nebot termin zakazky pro Liberec jeste neni tolik aktualni.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
pd píše:
Honzo, co se ti na T3R.EVN nelíbí? Tohle má na rozdíl od třeba VV60LF docela slušnou perspektivu. Vsadím se, že do roka a do dne tohle i v Brně bude. :-D
Mně se moc líbí, ale proč u nás nic takovýho nevymyslíme taky v Brně..... :-( Já pocházím z Ostravska a jsem na ně pyšný...


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
pd píše:
Honzo, co se ti na T3R.EVN nelíbí? Tohle má na rozdíl od třeba VV60LF docela slušnou perspektivu. Vsadím se, že do roka a do dne tohle i v Brně bude. :-D


Dle informaci, co jsem cetl na k-repu, tak:
* Ostrava ma objednane (cela bulwa, europulse, lepena okna, vyklapeci dvere)
* Liberec ma objednane (cela T3, progress, okna do gumy, rozlamovaci dvere)
* Brno o to ma velky zajem a hodla to kupovat namisto VarCB. Uvazuje se i to tom, ze by se za tim tahal vlek.
* Plzen o to ma zajem a premysli, jak vypovedet smlouvu na rekonstrukce tramvaji na T3P a namisto toho koupit wanu.
* Olomouc - do vozovny se vejsou 3 vozy T3 za sebou, ale musi se otocit sprahla do boku. Tyto vozy by se tam vesli pouze 2, coz mozna rozhodne. V planu je koupit 3 anitry, nebo tria
* Praha - zatim to pry neplanuje, v planu je kupovat anitry 14T+, ale cena wany nejspis rozhodne.
* Most - zadne reka se v nejblizsi dobe neplanuji a stari vozoveho parku je zde na rozdil od ostatnich mest dobre (v provozu pouze vozy T3SU a jejich modernizace)


Honzo, co se ti na T3R.EVN nelíbí? Tohle má na rozdíl od třeba VV60LF docela slušnou perspektivu. Vsadím se, že do roka a do dne tohle i v Brně bude. :-D


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
BS170 píše:
Moc mi vadí ze Pisárky vypravují na d-3 vozy T3R.Uz jsou tam pomalý dvere u T6A5 a alespon ty Pisárky tam mohou dát treba T3.EV/.PV mají Pisárky T3.EV/PV???Vím existuje evidence,ale já vám duveruju 8-) :-D :-) ...


Pisárky mají pouze 1 soupravu PV 1653+1654.


Moc mi vadí ze Pisárky vypravují na d-3 vozy T3R.Uz jsou tam pomalý dvere u T6A5 a alespon ty Pisárky tam mohou dát treba T3.EV/.PV mají Pisárky T3.EV/PV???Vím existuje evidence,ale já vám duveruju 8-) :-D :-) ...


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Obrázek NO COMMENT
http://mhd-ostrava.wz.cz/


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
ds píše:
Ne, tahle souprava měla TV14 už v době, kdy ještě nikdo neměl o T3RF ani tušení. A na Progress bych to neviděl, vždyť je ještě v celkem dobrým stavu, jsou vozy, které to potřebují dřív.


Pokud nebudou ND , nebo budou drahy, tak nejni lepsi reseni.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Ne, tahle souprava měla TV14 už v době, kdy ještě nikdo neměl o T3RF ani tušení. A na Progress bych to neviděl, vždyť je ještě v celkem dobrým stavu, jsou vozy, které to potřebují dřív.


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Taky sem jel 1630+1627 a řekl bych že má výzbroj TV14.Jesti ji nepoužily z 1669+1670?Možná z nich budou dělat TV Progress.LADA


Na internetu toho s podrobnějším popisem moc není, napadá mě snad jedině http://www.mestskadoprava.sk (ale tam je to pěkně schované, asi aby to nikdo nenašel, že PvvS ? :lol:)

Ty "Elektrická zařízení..." jsou asi skripta nebo učebnice a protože T3 je typický zástupce tramvají, tak by tam něco být mohlo. Ale dal bych si pozor na rok vydání, prof. Jansa působil dlouho, tak aby to nebylo ještě z před té-trojkové doby.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 16:39
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]