Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 198 z 205    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 205  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
PvvS píše:
Kotasi cela by se musela koupit z Prasu. A pokud vim tak ani na VarCB3 anina T3LF nejsou schvaleny.


Přesně tak...a navíc kotasí čela jsou přímo součástí kastly a je z nich hroznej výhled...naproti tomu jak na normální nebo nízkopodlažní VarCB kastlu jsou čela montována dodatečně(tuším nějakým tmelem).A na výběr tedy zůstává buď klasické čelo T3 nebo čelo nové...ale určitě ne kotasí z Parsu...


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Kotasi cela by se musela koupit z Prasu. A pokud vim tak ani na VarCB3 anina T3LF nejsou schvaleny.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Jak jsi přišel na ta kotasí čela? Myslím, že v Brně by dostala čela podle klasické T3, to je úplně nejlevnější.... a vo tom to je...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Izzy píše:
Tak mám tady z jedněch stránek fotky nastupující generace... :-P
http://ostravsketramvaje.webz.cz/wana/wana01.jpg
http://ostravsketramvaje.webz.cz/wana/wana02.jpg
http://ostravsketramvaje.webz.cz/wana/wana03.jpg
Možná se to nezdá ale ten větší rozvor a tedy i délka dělá svoje a na mě T3R.EVN působí docela majestátně(podobně jako KT8D5N:)


mě se EVN nějak nelíbí... připadá mi designově moc přeplácaná (a sami dobře víme že v Brně by dostala Kotasí čela a mohlo by to být horší), takže vůči tomuto stroji jsem neutrální...Ale pro Ostravu se hodí.


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Tak mám tady z jedněch stránek fotky nastupující generace... :-P
http://ostravsketramvaje.webz.cz/wana/wana01.jpg
http://ostravsketramvaje.webz.cz/wana/wana02.jpg
http://ostravsketramvaje.webz.cz/wana/wana03.jpg
Možná se to nezdá ale ten větší rozvor a tedy i délka dělá svoje a na mě T3R.EVN působí docela majestátně(podobně jako KT8D5N:)


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
manil píše:
Fixi píše:
PvvS píše:
ds píše:
PvvS : Neplatí náhodou papíry z T3R i na T6?


Ne T6A5 maji jinou vyzbroj, jedine po zaskoleni na TV3


T6 v Brně mají TV13, ne? TV3 mají KT8 a zní jinak. Pokud vím tak TV3 měly T6 jen ve staré variantě (skládací dveře, krémový nátěr)

:?:

Ten krémový nátěr si vážně nedokážu představit, to musí být hnus, ty skládací dveře dveře už zní líp. Kvůli těm současným výklopným už mám několik pozdních příchodů do školy, protože to na d-3 neustále nefunguje 8-)

Tak jezdi d-11 a přestup na d-1 :wink: Já už jsem musel z d-3 nejméně třikrát kvůli dveřím přesedat na náhradní spoj.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
V Ba maji T6A5 1 a 2 serie rozlamovaci dvere . 2 serie ma uz vyklopny okna. V cervenokremovym nateru . Ovsem i ty stary vozy maji dosazeny Buse, poptavku a hlavne novy regulator.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Anonymní píše:
manil píše:
Fixi píše:
PvvS píše:
ds píše:
PvvS : Neplatí náhodou papíry z T3R i na T6?


Ne T6A5 maji jinou vyzbroj, jedine po zaskoleni na TV3


T6 v Brně mají TV13, ne? TV3 mají KT8 a zní jinak. Pokud vím tak TV3 měly T6 jen ve staré variantě (skládací dveře, krémový nátěr)

:?:

Ten krémový nátěr si vážně nedokážu představit, to musí být hnus, ty skládací dveře dveře už zní líp. Kvůli těm současným výklopným už mám několik pozdních příchodů do školy, protože to na d-3 neustále nefunguje 8-)


Kam chodíš do školy, že jezdíš trojkou? V Bratislavě tyhle starohnusy mají.

Chodím do Bystrce na Vejrostku (Gympl)


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Sorry, sorry, fórum mě samo odhlásilo a já si toho nevšiml. PvvS ať smaže ten zdvojený příspěvek, prosím. Fixi

:-( :oops:


pd píše:
Schéma výzbroje TV13 (pokud to nebyl překlep - že by TV30 ??) někde mám od Fixiho, ale někam jsem ho zašantročil, pokusím se najít.. Vypadalo to jako střídavá výzbroj pro asynchronní motory.


Myslíš že ten zmuchlaný papír najdeš? :)


manil píše:
Fixi píše:
PvvS píše:
ds píše:
PvvS : Neplatí náhodou papíry z T3R i na T6?


Ne T6A5 maji jinou vyzbroj, jedine po zaskoleni na TV3


T6 v Brně mají TV13, ne? TV3 mají KT8 a zní jinak. Pokud vím tak TV3 měly T6 jen ve staré variantě (skládací dveře, krémový nátěr)

:?:

Ten krémový nátěr si vážně nedokážu představit, to musí být hnus, ty skládací dveře dveře už zní líp. Kvůli těm současným výklopným už mám několik pozdních příchodů do školy, protože to na d-3 neustále nefunguje 8-)


Kam chodíš do školy, že jezdíš trojkou? V Bratislavě tyhle starohnusy mají.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Stridava je TV30


Schéma výzbroje TV13 (pokud to nebyl překlep - že by TV30 ??) někde mám od Fixiho, ale někam jsem ho zašantročil, pokusím se najít.. Vypadalo to jako střídavá výzbroj pro asynchronní motory.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Pozor na Ostravu, tam se vyskytují pouze skládací dveře a ne nátěr. Zbývá jen Bratislava či Košice, tam jsem krémový nátěr neviděl.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Fixi píše:
PvvS píše:
ds píše:
PvvS : Neplatí náhodou papíry z T3R i na T6?


Ne T6A5 maji jinou vyzbroj, jedine po zaskoleni na TV3


T6 v Brně mají TV13, ne? TV3 mají KT8 a zní jinak. Pokud vím tak TV3 měly T6 jen ve staré variantě (skládací dveře, krémový nátěr)

:?:

Ten krémový nátěr si vážně nedokážu představit, to musí být hnus, ty skládací dveře dveře už zní líp. Kvůli těm současným výklopným už mám několik pozdních příchodů do školy, protože to na d-3 neustále nefunguje 8-)


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Ne TV3 . Odlisny zvuk je dany jinym umistenim komponentu, trochu jinak jsou dimenzovany nektery dily. TV13 je nesmysl


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
PvvS píše:
ds píše:
PvvS : Neplatí náhodou papíry z T3R i na T6?


Ne T6A5 maji jinou vyzbroj, jedine po zaskoleni na TV3


T6 v Brně mají TV13, ne? TV3 mají KT8 a zní jinak. Pokud vím tak TV3 měly T6 jen ve staré variantě (skládací dveře, krémový nátěr)

:?:


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
ds píše:
PvvS : Neplatí náhodou papíry z T3R i na T6?


Ne T6A5 maji jinou vyzbroj, jedine po zaskoleni na TV3


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
PvvS : Neplatí náhodou papíry z T3R i na T6?


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
No nevim , esli ma smysl zacvicovat na sole, navic by tim ziskali pouze na T3R, na ostatni vozy pak musi mit zmenu


ds píše:
cvičný vůz? ale co se na něm bude cvičit, když je to atyp? Stejných je jen 10 vozů, z toho max. 8 pojízdných, no nevím jestli to má smysl... Co se týká designu, já z toho byl v roce 1996 nadšen, teda až do doby, než se ukázalo jak je to nepraktické - omezný výhled, pomalé dveře, první schod u dveří je strašně vysoko, takže se do toho důchodci plazí půl dne. Teď nadšení vyprchalo a mě vždycky naštve, když se 1615 objeví na d-4 (vždy nejméně s dvouminutovým zpožděním). Proto jsem doufal, že půjde do dvojice a vypadne na d-3 nebo d-9.


1615 je sice atyp, ale dnes už asi nemá smysl zacvičovat nové řidiče na klasice se zrychlovačem (jde o to, aby se jim zažilo ovládání a způsob jízdy), když pomalu jsou překopávány na "ručky"(popř. jinou výzbroj). Právě, že v dnešní době je potřeba zacvičovat nováčky na těchto vozech, protože časem bude takových většina (ruček). Ostatně na dalších vozech se svezou, až je přidělí v kurzu na provozovny.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
cvičný vůz? ale co se na něm bude cvičit, když je to atyp? Stejných je jen 10 vozů, z toho max. 8 pojízdných, no nevím jestli to má smysl... Co se týká designu, já z toho byl v roce 1996 nadšen, teda až do doby, než se ukázalo jak je to nepraktické - omezný výhled, pomalé dveře, první schod u dveří je strašně vysoko, takže se do toho důchodci plazí půl dne. Teď nadšení vyprchalo a mě vždycky naštve, když se 1615 objeví na d-4 (vždy nejméně s dvouminutovým zpožděním). Proto jsem doufal, že půjde do dvojice a vypadne na d-3 nebo d-9.


ds píše:
PvvS píše:
Ten vuz ma minimalni kilometry :)


No právě, málokdy prý odjede celou službu... nevím, co pražákům na té raketě tak blbne, když v Brně jezdí celkem bez problémů. Doufám ale, že pokud sem ten 8205 přijde, tak bude jezdit ve dvojici s 1615 a ne jako další sólo.

A ještě jedna věc - má DPP zájem prodat i svůj jediný T3G č. 8200, nebo je to jen výplod fantazie členů tram-fóra?


Tak nevím, ale zaslechl jsem, že vůz 1615 má jít do dílen a potom se přesunout do Pisárek na školní, jako cvičný vůz. Asi hodně řidičů bude spokojeno, protože co do poruchovosti, funkčnosti dveří a výhledu (řidiče na dveře a i celkového z vozu) je to údajně katastrofa... :roll:
O designu nemluvě - Kotasovy výtvory to je opravdu něco.
(ale je to jen můj osobní názor, někomu se mohou líbit).


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
PvvS píše:
Ten vuz ma minimalni kilometry :)


No právě, málokdy prý odjede celou službu... nevím, co pražákům na té raketě tak blbne, když v Brně jezdí celkem bez problémů. Doufám ale, že pokud sem ten 8205 přijde, tak bude jezdit ve dvojici s 1615 a ne jako další sólo.

A ještě jedna věc - má DPP zájem prodat i svůj jediný T3G č. 8200, nebo je to jen výplod fantazie členů tram-fóra?


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Tak sem s ním 8-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 205  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 dub 2024 20:42
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]