Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 14 z 56    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 56  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6168
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Zatím se tu ještě neobjevila 1815 v novém kabátě.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

243
02 zář 2014 12:02
Brno
1818 dnes na lince 10 kurz 01003 surprised


Offline
122
23 čer 2014 12:31
Eda:
Jenže do minulé soboty to bylo vždy v pracovní dny, takže to na d-10 byla o víkendu skutečně premiéra. pripitek


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jen pro zajímavost: ve Vypravenosti je celkem 125 záznamů Aniter na lince 10, převážně z let 2006-2009:
http://www.bmhd.cz/vypravenost/vypraven ... urz=&dny=0


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
É, Manile, seš si jistej? :-k sarcastic

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Ooh, považuji, nabízím tedy nový příspěvek k zlepšení reputace. :))))


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Teda manile, takový podvod... Opravdu to má člověk tvého formátu za potřebí? Považuj se za ignoranta!


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Taky to jde poznat podle toho, že na předním panelu je ta 10 "dopsaná" ručně.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
A jak já mám vědět, že je ta fotka stará? Podle nějakých dveří? Jakožto člověk chodící do zaměstnání mám plno jiných starostí a nemám čas zabývat se tím, jestli náhodou nějaká tramvaj nemá tlačítko umístěné o centimetr níže, evidenční číslo velikosti 10 nebo nějaké jiné dveře. Na to jsem měl čas, když jsem chodil do školy. Ale dobře, je fakt, že toho kurzového čísla jsem si nevšiml. Nicméně to je stejně jenom cár papíru.


Offline
Uživatelský avatar

3341
13 lis 2004 11:58
Mrak jen trolí (a pořádně), diskuze je zbytečná :)


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Mauricio: Tak začneme teda slovíčkařit? Byla tu žádost o víkendovou fotku 1805 na kurzu 01001. Manil sem dal nějakou starou fotku, kde je 1805 na jiným kurzu a ještě s jinými třetími a čtvrtými dveřmi. Dnes už má všechny dveře stejné dle 13T.

Takže když se tě karel.nemec zeptal, kde je ta požadovaná fotka, tak je tvoje odpověď zcela mimo, protože žádná taková fotka tu ještě neproběhla.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Zatím je ve fotopaparátu. Rem ji sice má, nepsal však že má potřebu ji cpát na net. Jelikož se tu ale objevilo jedno slušné požádání a XY ironickych a jasnomyslných, které jsem měl vydedukovat z informace "mate někdo foto..." nemám nějak valnou chuť to někam dávat. Pokud ke klidnému spánku potřebujete vidět "anču na desítce" tak jedno foto z dob, kdy jsme si hráli na cvičkách. Uděluju si ban na dobu neurčitou za to, že nejsem jasnovidec.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
To má být asi vtip... Ta fotka není tak malá, aby nebyla vidět, byť možná někteří používáte ty miniaturní chytré telefony s minidisplejem, čímž si nahrazujete nedostatek vlastní chytrosti.
manil, 28 črc 2014, 20:24


Offline
43
20 kvě 2014 17:25
Mauricio píše:
...protože ona fotka zde už proběhla.

A to jako kde?

_________________________________
Začátek je vždy těžký...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Admini tohoto diskuzního fóra mají plno jiné práce než mazat příspěvky k tématu. A i kdyby je mazat chtěli, mají svůj rozum a snad dokáží uvážit, zda mazat nebo ne, a pokud ano, tak co. Není třeba jim to připomínat a nahánět tak příspěvky (ostatně mám dojem, že počítadla tu už nějakou dobu stejně nefungují, takže vaše snaha je zbytečná).
I přes své nadmíru vysoké sebevědomí, které mi Naxashi ustavičně snižuje, dokáži usoudit, že je další debata na téma oné fotky zytečná, protože ona fotka zde už proběhla. Navrhuji tedy bavit se o tom, proč si každý transparent na té Anitře dělá, co chce. Aha, protože Pisárky, vlastně-


Offline
2714
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Volám úklidovku! Admini, bůůůdííííčéééék! (toto už je fakt moc, dvacet příspěvků kvůli dohadování o jednu fotku.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
To víš, jsem prostě moc známý a důležitý člověk na to, aby to některé nechalo chladnými. Do společensky vysoce postavených lidí si každý rád kopne.

Fotku Anitry na desítce zde již díky manilově velmi pohotové reakci máte, tak snad bude klid.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Mauricio: Já vím, ale naváží se nejvíc do Tebe.

Ještě jedna věc, aby byl klid:
Prosím Rema, aby zveřejnil inkriminovanou fotku.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Hodně kvalitní diskuse. :D

Na to už se snad dá dodat jen toto a tím vybírám mauriciovu možnost d) Ne, mohl. :D


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Dík, ale začal s tím Rem, ne já.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Já se musím zastat Mauricia. Občas ze srandy odpovídám stejně blbě, tzn. dialog vypadá nějak takto:
"Nemáš prosím tu a tu fotku?"
"Ano, mám."
chvilka ticha... "mohl bys ji prosím zveřejnit?"
"Ano, mohl, tady je."
Jenomže v živém rozhovoru to funguje lépe, to za prvé, a za druhé, pokud několik blbců začne během chvilky ticha ječet, kdeže je ta fotka, ani se nedivím hrdému majiteli, že se zveřejněním čeká na slušné požádání. Je to přece skromný člověk a nemusí se vnucovat s kdejakou fotkou.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

3708
08 čer 2005 23:12
Nezobrazuje se mi ta fotka anitry na lince 10 :-k


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ne, požaduju akorát, aby byla přesně specifikována otázka. Nejsem vševěděc, abych pochopil, že když někdo napíše: "Nemáte někdo fotku," tak myslí: "Dejte sem někdo fotku."


Offline
1787
04 bře 2012 23:26
Mauricio: Jsme na fóru, kde se sdílí fotky. Doopravdy požaduješ, aby tu byla podána úředně ověřená žádost o každou fotku? :-) A znova. Autor se s takovouhle fotkou může pochlubit. Rarita.
Jistě, ano, ty jsi na výši, nejlepší, a my všichni jsme totální ubožáci. Ano, děkuji za oznámení. :-)
Končím s touhle diskuzí. Nebaví mě to už. Byla to sranda, ale…všeho moc škodí. Až tu budou fotky, tak možná…

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Což by vůbec nemělo být nutné.
Jistě, každý vám totiž vidí do hlavy, takže přece ví, že chcete jakousi fotku.

Považuješ se za inteligentního člověka, ale zatím to nijak nedokazuješ.
Většinou si to dokazování nechávám pro lidi minimálně mého intelektu, inteligence, společenského postavení a finančního zajištění. Takových lidí moc není, třeba tady na fóru to jsou tak dva lidi - mohli by být tři, ale ten jeden byl, chudák, postižen vysokou školou.

A jinak jsem tu žádost nakonec našel. Tedy tu tvoji. Jen byla poněkud... Nepřehledně umístěna. Celý problém je ale v tom, že musím klikat na každý příspěvek zvlášť, tudíž kde co přehlédnu. Nejlepší by bylo, kdyby se kliklo jen na jeden a automaticky se zobrazili všechny od dotyčného uživatele, který zabírá místo v seznamu nepřátel.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1398 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 56  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 04 čer 2024 20:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]