Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Vadi vam toto forum? Rusi vas toto forum? Nechcete ho videt?

Muzete si sem zakazat pristup! Staci se v uzivatelskem panelu pridat do skupiny "Nechci videt Co se jinam neveslo"


Odpovědět na téma Stránka 7 z 29    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Další
Autor Zpráva
Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ano, v tomto jsem ultras, odmítám cokoliv, kde se Santa, i blbej vánoční papír nebo čokoládu. Já se neseru do Ameriky, nevím, proč se ona sere sem.

EDIT - mluvím sprostě se už nekoná? Čéžo? :-D


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mě přijde, že ono protisantovské uvědomění je trošku extrém, i s ohledem na fakt, že Mikuláš (=Saint Nicolas = Santa Claus) už u nás chodí poměrně dlouho a nikomu to nikdy nevadilo. A je jen otázka času, kdy se objeví protikřesťanský uvědomění. Škoda. Vánoce, symbol klidu, se pro nás stávají svátkem spěchu a absurdních hádek o tom, jestli Ježíšek nebo Santa.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
No nevím, asi nechodím do těch správných gay barů (tedy ne, že bych tam byl nějak často), ale tam teda heteráci jsou a není jich zrovna málo, a dokonce to o sobě i vykládají.

EDIT - no je fakt, že v echt gay klubu jsem nikdy nebyl, na to se moc bojím :-D


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
mceza píše:
Kdybys přišel do Gay baru a začal jim pořádně vnucovat heterosexualistu, dostaneš přes držku. Když přijedeš do Arizony a začneš jim vykládat, jací jsou američani pitomci, zastřelí tě. A pokud mě někdo začne vnucovat Santu, dostane prostě do huby...

Což o to, říct jim to můžeš, ale musí to být nějak podloženo argumenty. Pokud to je jen tvrdá propaganda, tak je reakce oprávněná.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Kdybys přišel do Gay baru a začal jim pořádně vnucovat heterosexualistu, dostaneš přes držku. Když přijedeš do Arizony a začneš jim vykládat, jací jsou američani pitomci, zastřelí tě. A pokud mě někdo začne vnucovat Santu, dostane prostě do huby...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Vidím, že máš na amerikanusmus stejný názor, jak já.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
jestli nekde v Cr potkam Santu, zbiju ho.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Od kamaráda, co pracuje v Bruselu. Na lince 71 jezdí vánoční autobus, který řídí Santa.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Kolik vás ještě je? :-D


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Když už jsme u toho, s naší kapelou hrajeme zítra v Muzaku na Dobrovského :-D

http://m13klub.cz/

http://bandzone.cz/tau


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
A moje uskupení - vokální skupina Flow of Voices - zase dnes zpívá od 17.45 na Zelňáku :-)

Případně, kdo by měl zájem, v neděli v 18.00 máme vánoční koncert v Červeném kostele.

(Pro ty, kdo neví, oč jde: Youtube kanál: youtube.com/flowofvoicescz, Facebook: facebook.com/flowofvoices.)


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Přijďte se dneska večer podívat na náš koncert :) Lístky by měly být v dostatečném množství na místě před koncertem.

http://voxiuvenalis.blogspot.com

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Převzato od kamaráda, co je na stáži v Bruselu:
Kamarád píše:
Pátek: "národní manifestace". Neděle: "stavební práce". Pondělí: "spontánní zaměstnanecká akce". Říkejte tomu, jak chcete, ale neslavné belgické počasí je spolehlivější než bruselská MHD (déšť mne zatím zaskočil jen dvakrát).

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
chat: Jen zkratkovitě: manipulace; podvody; soutěžící = největší hadr, co tam je; produkce = božstvo, kterému se neodmlouvá; atd...

Robert: Fakt paráda :-) Doufám, že ho chytneme i příště, jestli teda bude ještě Tourbus v té době existovat :-D Říkal, že zatím zůstane, tak uvidíme, jak to dopadne.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Eda: Však jsem ho na tebe odkazoval, tušil jsem, že si dobře pokecáte. Už mi i referoval :-)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Edo, naznač zhruba, jak to v tom slavným talentu chodí. Je mi jasný, že to je stejně o ničem a jenom o talentu to není.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Robert: Naopak! Čím větší šrot a starší vůz, tím líp :-D Objednávání dopravy pro Flow of Voices u Tourbusu beru jako příjemné spojení mých dvou koníčků :-) Jinak: Ten včerejší pan řidič (na k-r Maťa) je fakt hodně v pohodě, to jsem ani nečekal.

to all: Díky za slova chvály, potěší :-) Pravdou ale je, že to není hudba pro každého. K tomu, proč jsme nešli do talentů toho asi moc nenapíšu. Tím, že jeden z nás (Petr Ševčík) už vyzkoušel, jak takováto soutěž ve skutečnosti opravdu funguje, náš zájem se nějak angažovat tímto způsobem klesnul k nule.


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Týýjo, tak to je mazec!!!
Palec nahoru, super muzika!!!


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Pravda, správně by se to mělo jmenovat "Co dělají v běžném životě čtenáři tohodletok fora"

A abych jenom nekecal, taky mám kapelu ;-) http://www.youtube.com/user/Jorokk?ob=5#p/u/24/VeQpEQlXlj4

// Název opraven. mceza


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Můžete mi vysvětlit, proč se toto vlákno jmenuje Co dělají v běžném životě čtenáři totoho fora :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
PvvS: Já nereagoval na Edu, ale na zpěváky z těch stupidních soutěží.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
2/3 pubertaku omdlivaji i pri pohledu na mejdlo ..
Coz nic nemeni na tom , ze Eda proste umi.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Fafner: To by ses divil - z čeho myslíš, že ti "zpěváci", kteří tyto soutěže prošli dodnes žijí? Právě z těch třinácti až patnáctiletých puberťáků, kteří když je vidí, tak omdlévají.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Edo, já ti nechci kazit radost, ale nebude to tentokrát ani C954... :roll:


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Třeba toto :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=0cPEbgEDcbw

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 717 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 03:34
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]