Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Vadi vam toto forum? Rusi vas toto forum? Nechcete ho videt?

Muzete si sem zakazat pristup! Staci se v uzivatelskem panelu pridat do skupiny "Nechci videt Co se jinam neveslo"


Odpovědět na téma Stránka 25 z 29    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

353
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
Takže...co dělám já?
No, za "normálních" okolností studuju na Chemičárně, takže se denně projíždím Cejlem svojí čtyřkou na Vozovnu Husovice a šlapu 100 m po Jilemnického do školičky na Vranovské (z Mosťárny je to přibližně stejně daleko...)
Jinak hodně cestuju (jak jinak než DPMB) a hledám mouchy...teď jsem si vzal na paškál superúžasnou linku 52....


Offline
888
21 led 2006 12:26
adam_r píše:
Typuji, ze v Rakousku by to vypadalo stejne -- proste Rakousko-Uhersky bordel :wink:

tak to si dovolím oponovat, jelikož jsem tam několikrát byl a viděl nějaké ty zásahy, dopravní nehody a tak .. je to uplně o něčem jiném ... lidé a hlavně řidiči jsou mnohem disciplinovanější, než-li u nás .. :wink:


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
logitech911 píše:
njn, ... a nic nenařveš .. je to českej národ .. třeba v rakousku by to vypadalo uplně jinak .. všichni výstražný, stojí daleko od něj ... lidi na jednom místě v bezpečné vzdálenosti, .. a ne, jak u nás, že čumilové pomalu v tom autě sedí, ještě si to musí každej vyfotit, auta jen tak zastavěj, takže ten vzadu o ničem neví a tak podobně, ale to je na dlouho ...
Typuji, ze v Rakousku by to vypadalo stejne -- proste Rakousko-Uhersky bordel :wink:


Offline
888
21 led 2006 12:26
Zlaťák píše:
...

njn, ... a nic nenařveš .. je to českej národ .. třeba v rakousku by to vypadalo uplně jinak .. všichni výstražný, stojí daleko od něj ... lidi na jednom místě v bezpečné vzdálenosti, .. a ne, jak u nás, že čumilové pomalu v tom autě sedí, ještě si to musí každej vyfotit, auta jen tak zastavěj, takže ten vzadu o ničem neví a tak podobně, ale to je na dlouho ...


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
logitech911 píše:
Tak tos mě asi viděl ... nejdřív sem řešil toho šofca, kterej si nechtěl nechat říct, ať de od toho auta ... a pak sem stál v silnici a stavěl ty auta z vrchu, jelikož to nebyl nikdo schopnej zastavit :roll: a pak vysvětluj lidem zip, nebo umožnění průjezdu vozidlům s předností jízdy, když jim nedošla ani taková ptákovina, že asi nebudé dobrý tam jezdit, když tam hoří ... :roll:



To je normální. Já taky v práci vyháněl jednou lidi, když nám tam hořelo a borec stál u protipožární rolety, pod nohama se mu valila voda, nad hlavou dým a když jsem mu řekl, jestli může odejít, tak udělal ramena a prej "a jako proč?"


Offline
888
21 led 2006 12:26
Zlaťák píše:
No já tam neviděl přímo, protože bydlím nad Helia Sportem, jen spoustu lidí a dým.
Borec z toho byl asi trošku v šoku.

Tak tos mě asi viděl ... nejdřív sem řešil toho šofca, kterej si nechtěl nechat říct, ať de od toho auta ... a pak sem stál v silnici a stavěl ty auta z vrchu, jelikož to nebyl nikdo schopnej zastavit :roll: a pak vysvětluj lidem zip, nebo umožnění průjezdu vozidlům s předností jízdy, když jim nedošla ani taková ptákovina, že asi nebudé dobrý tam jezdit, když tam hoří ... :roll:


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
logitech911 píše:
jasný, to beru, ale když se dostanu na místo (omylem,jel sem za kamošem,původně), už to celkem fajruje, zespodu to stojí v obou pruzích, vidím hořící auto, borec si z kufru vytahuje nákup, jak kdyby se nic nedělo, z vrchu jezdí pořád auta a všude plno čumilů, tak sem si hold myslel svoje, pak se ho ptám, volal ste hasiče? a on, cože? jo, už du volat .. tak co po takovejch lidech potom chceš .... ale jen info, pro všechny .. je lepší, když tam zavolá 10 lidí, než nikdo a všichni si myslí, že tam zavolal někdo jinej ... :wink:


No já tam neviděl přímo, protože bydlím nad Helia Sportem, jen spoustu lidí a dým.
Borec z toho byl asi trošku v šoku.


Offline
888
21 led 2006 12:26
Zlaťák píše:
...

jasný, to beru, ale když se dostanu na místo (omylem,jel sem za kamošem,původně), už to celkem fajruje, zespodu to stojí v obou pruzích, vidím hořící auto, borec si z kufru vytahuje nákup, jak kdyby se nic nedělo, z vrchu jezdí pořád auta a všude plno čumilů, tak sem si hold myslel svoje, pak se ho ptám, volal ste hasiče? a on, cože? jo, už du volat .. tak co po takovejch lidech potom chceš .... ale jen info, pro všechny .. je lepší, když tam zavolá 10 lidí, než nikdo a všichni si myslí, že tam zavolal někdo jinej ... :wink:


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
logitech911 píše:
:oops: asi mno, ... nebo spíš určitě, ... nikomu se nechtělo nic moc dělat, .. všichni spíš koukali, nebo bylo slyšet ... "kde sou ti hasiči?? Proč jim to tak trvá??" ... btw .. chudák borec z toho osobáku, nebyl sem tam od začátku, takže co sem tak rychle zjišťoval situaci, tak už mu to prej hořelo, když jel do kopca, tak nvm no ... :-?


No já se přiznám, že jsem se šel se psem pak podívat (jak už tam byli hasiči). matka napřed, že nám něco hoří doma, jakej to byl smrad. pak jak tam stálo už hafo lidí a byl dým jako sviňa, tak jsem si říkal, že už určitě někdo hasiče zavolal.


Offline
888
21 led 2006 12:26
Zlaťák píše:
A kde? jak hořelo to auto? nějakej maník tam pobíhal :)

:oops: asi mno, ... nebo spíš určitě, ... nikomu se nechtělo nic moc dělat, .. všichni spíš koukali, nebo bylo slyšet ... "kde sou ti hasiči?? Proč jim to tak trvá??" ... btw .. chudák borec z toho osobáku, nebyl sem tam od začátku, takže co sem tak rychle zjišťoval situaci, tak už mu to prej hořelo, když jel do kopca, tak nvm no ... :-?


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
logitech911 píše:
já zrovna dneska usměrňoval dopravu na úvoze, ... :lol: ale jinak dělám pokaždé něco jinýho .... 8-)


A kde? jak hořelo to auto? nějakej maník tam pobíhal :)


Offline
888
21 led 2006 12:26
já zrovna dneska usměrňoval dopravu na úvoze, ... :lol: ale jinak dělám pokaždé něco jinýho .... 8-)


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Jj se Stastikou jsem si užil svoje a rozhodně jsem nebyl sám...


Offline
487
13 čer 2004 23:04
ds píše:
Hal: kolega z ESF? Jinak jsou tam i drsnější jedinci...

Jo placam se v CZV - no drsnejsi tam sou, no celkem drsna je Budikova, z Statistiky, jejich asi 20 vypoctu na pisemku na x stranek. Statistika holt jedinej problem prestupu do Kombinovaneho.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Hal píše:
No hlavne zalezi na pristupu tech vyucujicich na VS. Ale na ESF je hnedka prvni sito Mikroekonomie - prof. Fuchs prezdivany Doktor Smrt - na dennim je uspesnost cca 35 % u dalkovyho 15 %.


Hal: kolega z ESF? Jinak jsou tam i drsnější jedinci...


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Hal píše:
No hlavne zalezi na pristupu tech vyucujicich na VS. Ale na ESF je hnedka prvni sito Mikroekonomie - prof. Fuchs prezdivany Doktor Smrt - na dennim je uspesnost cca 35 % u dalkovyho 15 %.


O tom už jsem taky něco od jednoho kamaráda slyšel :lol:
A dokonce i od vícero kamarádů z různých škol (MU, hnojárna). je to "pan populární"


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Pavel píše:
A z čeho se učíš? :shock: Knížky ty jsou na mě moc tlustý, zápisky se mi nechtějí psát, na přednášky se mi zase nechce pravidelně chodit a cizí zápisky nepřečtu :lol: Potom mě napadá ještě zjistit si otázky dopředu, ale takové štěstí jsem neměl, že by mě je někdo dal (nebo alespoň prodal)

Ke studiu na Fakultě podnikatelské stačí si něco pamatovat ze cvičení a navštěvovat web PodFak :-) Vzhledem k tomu, že v ekonomice všechno souvisí se vším tak se na to dá vždycky přijít ... a co se týče daní, účta atd tak tím se živím, takže to musím umět víc než jen na vysokoškolské úrovni :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
kuba píše:
Taky se pridavam k pruvodu gratulantu. :-)
A taky grauluju anarchiovi, na kteryho si zde nikdo nevzpomnel. :-(


uprimne...ja sem taky letos maturoval a nedelam z toho vedu :lol: (gratulaci nepotrebuju :-D )

_________________________________
děckama nezatopíš a důchodci nehoří....

http://astroh.wz.cz - web konečně doplněn a zaktualizován, blog...


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
No jo zkousejici jsou nekdy opravdu v roli bohu a davaji vam to pekne najevo...napr. RNDr. Milan Tůma - zkoušející z deskriptivní (konstruktivní) geometrie necha na jednom terminu projit tak 1-2 lidi z 20...a zkousku u nej zvladne tak 10% studentu...na druhou stranu je fakt ze mu na to cely semstr vsichni prdej a pak sou v riti...


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Hal píše:
No hlavne zalezi na pristupu tech vyucujicich na VS. Ale na ESF je hnedka prvni sito Mikroekonomie - prof. Fuchs prezdivany Doktor Smrt - na dennim je uspesnost cca 35 % u dalkovyho 15 %.

Ono to není o vyučujícím, ale spíš o vedení fakulty, která tak nějak profesorům naznačí, že mají přitvrdit. Aspoň si to myslím, protože u nás na fakultě informatiky (MU) se u některých předmětů začalo přitvrzovat. A profesora Fuchse jsem absolvoval úspěšně na informatice (předmět ekonomický styl myšlení 1 a 2) a relativně bez problému, ačkoli vyhazoval taky dost, ale u nás to byl okrajovej předmět a povinně volitelnej (úspěšnost kolem 70 % jestli se nepletu)

Jinak co se týče učení, tak si uvědomte, že se strašně těžko srovnává základka a střední s vysokou, protože se nemusíte průběžně připravovat, nemusíte dělat na každý týden tunu domácích úkolů a nepíšete každý týden desetiminutovku. A pak samozřejmě záleží na fakultě. U nás to opravdu není o tom se naučit tisícstránkovou knížku, ale spíš pochopit danou problematiku, protože aji když to můžete umět slovo od slova a nepochopíte to, tak ten předmět neuděláte (samozřejmě jsou u nás předměty, kde se to stačí napapouškovat). Tím pádem platí, že čím chytřejší člověk, tím se musí míň učit. Ale na jiných fakultách (třeba práva), tak tu x-set stránkovou knížku tak snadno asi ošulit nejde.

Takže bych řekl, že díky tomu, že jsem nemusel trávit na vysoké každej den a nemusel se jak idiot neustále připravovat na průběžné zkoušení a desetiminutovky, tak mi opravdu vysoká zabírá méně času.


Offline
487
13 čer 2004 23:04
No hlavne zalezi na pristupu tech vyucujicich na VS. Ale na ESF je hnedka prvni sito Mikroekonomie - prof. Fuchs prezdivany Doktor Smrt - na dennim je uspesnost cca 35 % u dalkovyho 15 %.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
pd píše:
A s tím šprtáním jsem asi přesný opak Ropa, na základce jsem se neučil vůbec (co tam taky??), na střední skoro nic a na výšce už by to něco asi chtělo...

Nj, vy genialni co se nemusite ucit, si neuvedomujete, ze sou i normalni lidi s mozkem, s kerym si zapamatujou neco sotva...


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
pd píše:
23 zbylých studentů z 1832, tak to je asi trochu účelově upravená statistika, asi aby vás trošku postrašili... Největší odpad na technikách je v prváku a možná druháku, kdo se dostane ke konci, tak to většinou už dodělá (i když někdy ne hned na první pokus...)


No nevím. Já byl na VUT FEKT s když už jsem myslel, že mám síto za sebou (v prváku vyhodili hned 2/3 lidí), tak mě na konci třeťáku vyhodili.


23 zbylých studentů z 1832, tak to je asi trochu účelově upravená statistika, asi aby vás trošku postrašili... Největší odpad na technikách je v prváku a možná druháku, kdo se dostane ke konci, tak to většinou už dodělá (i když někdy ne hned na první pokus...)

Tak před cca 6-7 lety byla strojní fakulta VŠB o něco jednodušší než FSI VUT, na VŠB jsem měl spolužáky z průmky, FSI VUT z vlastní zkušenosti, tak to vím ;)

A s tím šprtáním jsem asi přesný opak Ropa, na základce jsem se neučil vůbec (co tam taky??), na střední skoro nic a na výšce už by to něco asi chtělo...

Jinak všem čerstvým Ing., Mgr. a dalším titulovaným též gratuluji :-)


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Izzy píše:
Panove a co takhle zkusit si zajit na techniku? VUT je jeste v pohode ale moje nenavidena VSB-TUO je zahul nejvetsiho kalibru...pro predstavu pred 5ti lety kdy nastupovali posledni studentici do 5ti leteho studia jich bylo nabrano 1832 a pred statnicemi jich zustalo 23...z techto "stastlivcu" je 8 Ing. takze reci o tom ze VS je pohodicka bych radsi nechal stranou bo ten kdo vychodi techniku je borec nejvetsiho kalibru :lol: Zkuste doma vypracovavat ty tuny programu snad do vseho a pak se muzeme bavit o pohodove skole :-P

Souhlas :-(


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 717 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 08:49
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]