Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 283 z 323    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 323  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Kvalita se už nezhorší, konstrukce bude Škoda a dodací lhůty ND budou kratší... :D


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
pepola: Jj, jsem zvědav, za jak dlouho začneme kupovat šaliny z Číny.


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Tak je tady za chvíli máme - i s nezbytným štítkem MADE IN CHINA :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Škoda prodala licenci na výrobu 15T do Číny.

http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-e ... ine-993771

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1589
18 led 2009 10:06
mceza píše:
Richie: V jedný větě si dal argument a zároveň si ho sám vyvrátil? :D wow

Co jsem si vyvrátil? A nejsme už moc offtopic ? :)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Fun&relax zabírám jedině sedadla 47-48 nebo 51-52, tam je dost místa na nohy ani nezavazí sloupek a celkem rozumně se tam vleze i notebook ;-)

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Richie: V jedný větě si dal argument a zároveň si ho sám vyvrátil? :D wow


Offline
3342
21 led 2011 14:19
To, že neumíš shánět dobré lety, či sháníš na poslední chvíli, už je tvůj problém :) do Londýna se dá dostat za pár stovek, se zavazadlem za tisícovku.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
A kam je rozdíl minimální? maximálně do nějakých větších destinací, ale letěl jsem teď třeba do Londýna a i se všema busama na letiště a příplatkem za kufr to přišlo na výrazně víc jak tři tisíce, bus SA 2300 cca. To by se ještě možná dalo, ale takových destinací je málo, a nebo se pletu?

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Richie: Ano, lítám letadlem. Rozdíl v ceně je s ohledem na kvalitu minimální.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
No jo no, každýmu vyhovuje něco, mě jízda busem k mořu neuvěřitelně baví. :-) A taky málokdo si může dovolit letět všude letadlem. A vlak, opravte mě jestli se pletu, je šíleně drahej a hlavně jede málokam.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Loni jsem jel do Anglie busem. A ano, byla to nejhorší cesta, jakou si pamatuji. Od teď už jen letadlem nebo autem.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Jak to děláš s dovolenou, lítáš letadlem? :D Pač všecky zájezdový autobusy maj takovýhle sedadla.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Jo, a nebo třeba to nepohodlí, že na všech sedadlech se mi tam nohy nevlezou, tím hůř když mám nahoře batoh (noťas dolů fakt dávat nebudu), že se nemůžu zvednout a jít se projít, taky to, že se lepíš na svého souseda, protože ty sedadla jsou příliš úzký... A to ještě vůbec nemluvím o otřesných zážitcích na zadní pětce, kde se ještě autobus zužuje a lepit se prostě musíš. Vlakem jsem jel včera sedm hodin, ale přežít se to dalo, ve fuňu si čtyři hodiny zpoždění představit fakt nedovedu.

Abych jen neplkal, tady je materiál, díky kterému jsem se včera tak pěkně zdržel:)

http://www.youtube.com/watch?v=bTssEHMeiBo

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nepohodlí? Začalo to zapařenejma zádama. Pokračovalo to tím borcem, který se na mě teplil z druhého sedadla (jasně, někdo by to mohl brát jako přednost). Pak se omluvili, že z technických důvodů nebudou fungovat dotykové obrazovky. Seděl jsem sice u okýnka, ale zrovna na mém místě byl sloupek, takže jednak opět zabíral místo pro rameno, ale hlavně jsem neviděl nic ven. Pak ta wifi - pomalá a nestabilní, takže jsem si radši zapnul svoje vlastní mobilní připojení v notebooku. Na něm jsem nemohl ani pracovat, protože je tam tak málo místa, že se mi notebook na klín do rozumné polohy nevejde.

A aby toho nebylo málo, autobus byl plný hlučných rusů (to není vina SA, ale k celkovému dojmu z cesty to nepomůže).

Ne, opravdu to pohodlné nebylo. Naštěstí mě dovezli téměř včas (a rozhodně rychleji než ČD), takže těch pár hodin za tu hrůzu stálo. Každopádně zpět plánuji jet zase vlakem.


EDIT: A ta sedadla nejsou taková proto, aby vypadala luxusněji, ale aby se lépe udržovala...


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Jo s těma sedačkama má problém třeba i moje přítelkyně, ale mě zase příjemně chladí v létě. Ale asi by bylo lepší nějaký normální látkový, ale holt kůže (nebo spíš nějaká forma koženky, doufám, že to není pravá kůže) vypadá "luxusněji". A ty opěrky na hlavu ve Fun&Relax jsou luxusní :) Nikdy se mně nestalo, že by stewardka nedonesla sluchátka (stejnak používám svoje, ale vždycky nabídne). Na sedadle za druhýma dveřima jsem nikdy neseděl, sedávám stabilně na 11, 12 ve "starších busech" a 15,16 ve Fun&Relax (u 11,12 je to obrovskej zavazející sloupek). Ale jestli ej tam prostor jako na 1-4, tak si to u někoho z dlouhýma nohama docela dokážu představit. :-)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

151
27 zář 2011 21:38
Brno, po trase 69 a 96
Richie: Nepohodlím je asi myšleno to, že se ti po krátké době začne pařit zadek na těch blbých kožených sedačkách, nebo ti steward/ka nedonese sluchátka. Já osobně s SA mám vesměs dobré zkušenosti, ale jedno vím!, nikdy si nesedat na sedačky za druhými dveřmi, po cestě z Brna do Košic mě bolely kolena jak po celodenní práci na poli... :-)

_________________________________
Člověk začne jednat rozumně, až selžou všechny ostatní varianty.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Jakýpak nepohodlí? surprised

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
220 minut při kalamitním stavu je docela dobrý skóre. Běžně se mi stává, že EC z Maďarska a Slovenska jezdí 80-100 minut zpožděné :D

Btw. s SA (ač ve značném nepohodlí - nenávidím busy) jsme byli v Brně +/- na čas :-P


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Nu, co bych na to tak řekl...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Já když viděl, jak to tam vypadá, vzal jsem to přes Prahu a právě se nacházím v busu SA za Velkym Meziříčim. Vyjel jsem několik hodin po fafnerovi :D


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Ber to tak, že se projedeš přes půlku republiky zadarmo :mrgreen:

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Aspoň to máš šotozajímavější :)

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Tak se mi dnes mé šotoušství těžce nevyplatilo. V Praze mi ujel poslední vlak, co jel do Brna a projel Kolínem, a to kvůli tomu, že jsem si natočil video průjezdu zavřených stanic v metru. Už bych byl hodinu v Brně, takhle jsem si krásně prohlédl vyhlídkovou jízdou objížďkové trasy s tříhodinovým zpožděním. Už jsme prakticky v Pardubicích, tak doufám, že tam dojedeme...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

361
28 dub 2006 11:37
stověžatá
Reálně se všechny nevejdou nikam, Pankrác zatahoval do dílen. Jelikož už jsou Kobylisy údajně odříznuté kvůli Rokytce, tak zbývá Hloubětín a ten by se rozstrkal po dvorech zbylých vozoven.
Ale třeba na to ani nedojde, jelikož už byly odvolány školy, počítam, že většina lidí bude mít rozum a nikam se nepohrabe...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8068 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 323  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 12:52
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]