Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 220 z 323    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 323  Další
Autor Zpráva
Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mě by spíše zajímal nějaký zdroj informace, že
Citace:
v Německu jí neřeknou jinak než Biene Maja
- pokud vím, tak žlutočernou kačenu ve Strausbergu ještě nemají, tak nevím, proč by jí tak měli říkat...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

361
28 dub 2006 11:37
stověžatá
Nevšiml jsem si, ale nevadí, kyselicu já rád... :-"


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Tvá polívčička je značne nakyslá. Stejný článek, akurát z jiných novin jsem zde dával 14. října. Pravda, za tu dobu se to tu zaplácalo dalšíma pitominama a můj příspěvek je již na druhé straně. Ale pokud jsi tím opakovaným zveřejněním chtěl naznačit, že žluto-černá jí sluší víc jak unifik, pak s tebou souhlasím :D

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

361
28 dub 2006 11:37
stověžatá
Trošku si přihřeju polívčičku... :lol:

Prahu brázdí Včelka Mája, tramvaj brzy zamíří zpět do Německa


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
b1: A ony nejsou? Silnice, jejich údržba, řízení provozu na nich, spousta úředních úkonů, policejní a vojenská ochrana, spotřebitelská ochrana, zdravotnictví, školství; na municipální úrovni pak třeba často odpad... Záleží jen na tom, kam si voličská většina nastaví hranici.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
MartinV píše:
A je na lidumilnosti něco špatně? To, že to neznáme my v Brně, ještě nic neznamená. Naopak je to služba občanům, takže i když může být populistická, není zcela špatná.
A jiné služby občanům mají být též zdarma?


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Já jsem pro 100% dotace. Ale musí to být komplexní a promyšlený systém. Ne hurá akce "musíme to zavést před volbami a s velkou parádou". Nesmí to být stylem "Naše stana ABC zavedla jízdné zdarma a proto nás musíte zase zvolit". Musí to být pro lidi a pro město. Ne populismus pro politiky.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
ReZ: OK, pro 100% dotaci v Brně nejsem ani já, i když jsou města, kde se to osvědčilo (viz Švýcarsko, ale je to jiná země a kultura). Nicméně zlevnění sice nepřivede zákazníky hned, ale až časem -> lidé se budou až v budoucnu rozhodovat, jestli auto nebo MHD, jen tak okamžitě se to nezmění.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Nechci tu v tomto tématu rozviřovat Politickou debatu III, ale lidumilnost není 100% dotování MHD. To nové zákazníky nepřivede, jen dělá díru do veřejného rozpočtu. Lidumilnost je přátelský přístup radnice k řešení problémům obce, naslouchání přáním a prosbám obyvatel, bezkorupční a čestné jednání a vystupování.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
A je na lidumilnosti něco špatně? To, že to neznáme my v Brně, ještě nic neznamená. Naopak je to služba občanům, takže i když může být populistická, není zcela špatná.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Další populistické a rádoby lidumilé město: Nové vedení Hradce chce zavést slevy na MHD a linku do centra zdarma.

Už mi to připadá jako móda, no spíš jako mor. Nová nebo staronová vedení radnic se předhánějí, které budou lidumilejší. A některé dřív nebo později napadne za použití MHD lidem platit. Vlezeš do busu, od šofce dostaneš korunku a jedeš... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

76
23 zář 2012 11:56
20 26 91
"Anomálie" možná, ale žádná aktuální novinka, ty židle tam jsou někdy od roku 2005.

_________________________________
22.11.1962 - 19.12.2011

Anvilia *2007


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Podotknu soukromých silničních dopravců. Takže ti nebudou mít koho vozit, zkrachují a ve státním rozpočtu zůstane další díra... Soudruhu Fico :applause: :applause: :applause:
Z jiného soudku: Anomálie v tramvaji T3.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Tak to nejen že je populismus, ale i prasárna na entou. U levnější MHD nebo MHD zdarma si dovedu představit ty důvody (méně aut ve městech), ale u vlaků mě fakt ty důvody nenapadají, tím spíše pak pro minimálně daňově činné poplatníky... Sleva budiž, klidně i velká, chci-li to přehnat, tak studentům osm volných lístků domů a zpět na celý měsíc, ale dát lidem s téměř neomezeným množstvím volného času cestování zdarma po celém státě je prostě zhovadilost, neboť se tím výrazně zhorší cestování pro ty, kteří cestovat potřebují. A to nemluvím o likvidaci silničních dopravců.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
No a když už jsme u toho zlevňování... Důchodci, děti i studenti budou na Slovensku jezdit vlakem zdarma

Mimochodem je tam hezký překlep:
Citace:
Možnost cestování zdarma neplatí na InterCity (IC) vlaky. Platí pro vlaky státního dopravce Železniční společnosti Slovensko a české soukromé společnosti RadioJet, která provozuje vlaky na trase Bratislava-Komárno.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
"Onderka" se přestěhoval do Prahééééé

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
:applause:

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Zlaťák píše:

Škoda, že u nás by řidič dostal tak 5 let za napadení zloděje. :-?

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
3342
21 led 2011 14:19
J*M* píše:
Experti, umíte to vysvětlit?
Teoreticky ano, resp. mám několik domněnek (a žádný čas, abych si je ověřil). Prakticky - poté, co jsem se Vám snažil vysvětlovat jiné věci ze svého oboru a vy jste byl "chytřejší", nemám vůbec chuť se o to snažit.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
J*M* píše:
Příspěvek, na který jsem reagoval, byl zjevně koncipován, aby deklasoval můj příspěvek, proto ona reakce. Jak se do lesa, ....

Nevím kdes na tom byl, napsal jsem ten příspěvek co nejvíc neutrálně jsem mohl, přestože to byla reakce na tvůj dosti zbytečný příspěvek. Pokud se cítíš uražen tím, že někdo lehce poupravuje nějaké tvé tvrzení a odpovídá na část příspěvku (věta o aktualizaci), tak to je tvůj problém. Naopak tvoje reakce dokazuje, kdo je tu ten věčně urážející.

A to chování křížku je dost podivné, i když jsem zkopíroval adresu té fotky a otevřel ji v úplně jiném prohlížeči, kde jsem ji ani fórum předtím neotvíral, tak mě to stejně pořád vracelo na fórum. Popravdě taky nerozumím tomu, jak je to možné. A jiný přímý odkaz na článek tam opravdu nevidím.

Edit: A poté, co jsem toto odeslal, tak mě to najednou začalo vracet na článek místo na fórum.
Edit2: A teď už zase ne.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Ještě jednou omluva, ale ještě k původnímu:

Je to záhada, odhlásil jsem se z fóra a znovu přihlásil. A už to zase funguje, jak to původně fungovalo (tj po zavření galerie se objeví článek). Experti, umíte to vysvětlit?


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Tak změníme trošku téma, ne?
Zlodějíček v MHD dostal, co si zasloužil.
(2. odkaz -se zkráceným koncem)


Naposledy upravil Zlaťák dne 18 říj 2014 12:25, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Omluva, nevím jak, ale než jsem napsal předchozí příspěvek, jsem pro sichr vyzkoušel, zda to funguje tak, jak jsem popsal. Fungovalo. Po napsání příspěvku jsem to chtěl vyzkoušet i v jiných prohlížečích, ve Firefoxu to ale fungovalo dle popisu b1. Vrátil jsem se k původnímu prohlížeči a funguje to dle b1. Nevím jak je to možné, ale je to tak.
Jinak můj způsob, jak se dostat do článku z galerie (který už nefunguje) není jediný. Existují stejně jednoduché postupy, nebudu je ale raději popisovat, aby taky nepřestaly fungovat


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Příspěvek, na který jsem reagoval, byl zjevně koncipován, aby deklasoval můj příspěvek, proto ona reakce. Jak se do lesa, ....

Už jsem si zvykl, že tu hodně přispěvatelů rychleji píše, než myslí. I když se tu dočtu od nařčení ze lhaní až k mírnějšímu nařčení z psaní příspěvků, které mají nepravdivou informační hodnotu. Kdybych se pomocí toho, co jsem popsal, nedostal do článku, tak bych to zde nepsal.

Omluvu nečekám, už jsem si zvykl na nedůvodné urážky od některých zdejších členů, kteří mají rudo před očima jen po spatření mého nicku, i na to, že se omluvy nedočkám, i když jasně dokáži, že jsem napsal pravdu


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
J*M* píše:
No toto, to se nestává často, aby zaostalý důchodce dokázal to, na co ostatní nepřijdou. Je tam takový křížek, když na něho člověk ukáže myší, tak se objeví nápověda "zavřít galerii", po kliknutí se objeví článek. K aktualizaci - ptal jsem se, protože jsem nenašel v článku rozdíl v porovnání před a po aktualizaci

Bez červeně vyznačeného textu by měl tvůj příspěvek úplně stejnou informační hodnotu. A právě takové vložky jako tento červeně označený text jsou důvodem, proč tě spousta uživatelů nemusí.

A to pomíjím fakt, že ta informační hodnota příspěvku není pravdivá, neboť po kliknutí na křížek z odkazu od k.ondra89 se uživatel dostane zpět na toto fórum (což je poněkud zajímavá chyba serveru denik.cz).


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8068 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 323  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 11:52
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]