Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 53 z 323    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 323  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Muzeum v Mýtě zrekonstruuje lůžkový přívěs pro 30 nocležníků


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Zajímavost z Prahy


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
U Zlína shořel autobus. Všichni z něj stihli včas vystoupit


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Černý den dopravního podniku: požár autobusových garáží i srážka tramvají


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
To je opravdu skvělý příklad Česka na malém místě. Jeden zničí, druhý rozkrade ...

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Kéž by to takto fungovalo vždycky.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

340
31 kvě 2016 10:01
Brno
Tramvaj u D1 je opět čistá, “brigádičku” si tady s kamarády střihl sprejer, kterého policisté chytili, když po ní čmáral
https://www.aktu.news/tramvaj-u-d1-je-opet-cista-brigadicku-si-tady-s-kamarady-strihl-sprejer-ktereho-policiste-chytili-kdyz-po-ni-cmaral/


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Nadšenci z Česka chtějí do Košic vrátit trolejbusy, poslali opravený vůz


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Ta debata je zbytečná, pokud nevíme, co bylo na začátku, proč vůbec lezl z kabiny ven? Co mu udělala či neudělala? Proč dotyčný začal točit video, určitě ne jen pro to, že chtěl někdo slušně koupit lístek, nebo si šel rozměnit k cestujícím. Nic nevíme, máme jen kousek videa, kde řidiči ruply nervy a bohužel udělal chybu, také neni vidět, co se děje venku. On udělal fatální chybu když ji začal mlátit. Ať se tam stalo cokoli, řidič udělal fatální chybu tím, že napadl cestující. Proto dostal výpověď.

Takže dokud nevíme vše co se tam odehrálo, tak jsou všechny špekulace uplně zbytečné. Neobhajuji řidiče, napadl cestující, to je špatně, otázka je, proč se tak stalo a to nikdo neví.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Rem píše:
2.Pokud bych měl posuzovat z toho malá co je k dispozici, bylo řečeno že byla vykázána Z VOZU, místo toho si šla DO VOZU rozměnit, čímž neuposlechla pokyn řidiče...

No a tenhle přístup řidiče je podle tebe v pořádku? Za co byla vykázána? Za to, že si chtěla koupit jízdenku, ale bohužel neměla drobné?

OK, neměla jízdenku, měl na to právo, ale... Jednak si nemyslím, že stokoruna je natolik velká bankovka, aby na ni byl takový problém vrátit, nicméně, pokud řidič skutečně neměl na vrácení, což se samozřejmě může stát, tak se měl v prvé řadě omluvit a podat jí to slušnou formou.

A že si šla rozměnit do vozu? A co je na tom špatného? Naopak měl řidič ocenit, že se snažila najít náhradní řešení. Vůz byl takřka prázdný, takže to malé zdržení ničemu nevadilo. Navíc řidič zatím mohl jet do další zastávky.

Řidič si měl hledět své práce a ne si hrát na policajta. Zákazník chce platit a ještě se má cítit provinile. Nepřijde ti to absurdní?

Řekněme, že řidič byl v právu a cestující vykázal z vozu v souladu s SPP. To ho snad opravňuje k použití fyzického násilí? Ještě k tomu k ženě? Tohle ty tu obhajuješ? Na nás to tak působí...

Jinak mě těší, že jsem tě tak pobavil. Beru to jako kompliment. ;-)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Rem píše:
"jak se to ubohé chudince hodí..." aneb jak to Tv Hovna a média ukazují. Nikoliv můj nazor na tuto věc. Takže mi nevnucuj názor, který není můj. Polemizace byla až v následujícím příspěvku v bodě 2.


Já ti nic nevnucuji, ale než jsi napsal tento příspěvek tak to nebylo poznat, že se nejedná o tvůj názor. Sorry. =;

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Ono je celkem logické, že video nezachycuje celou situaci. Leda šotouš by si natáčel, jak si někdo kupuje lupeň.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
"jak se to ubohé chudince hodí..." aneb jak to Tv Hovna a média ukazují. Nikoliv můj nazor na tuto věc. Takže mi nevnucuj názor, který není můj. Polemizace byla až v následujícím příspěvku v bodě 2.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Rem píše:
Opět video, krásně vytržený z kontextu a přehraný tak, jak se to ubohé chudince hodí...


Jo tak ty nikoho neobhajuješ, ale tvým prvním příspěvkem k tématu pěkně ukazuješ co si o tom myslíš.
Ubohé chudince... tak určitě. :applause:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
173
21 kvě 2017 18:40
I když je video neúplné a ať byl ten důvod jakýkoliv, zkrat tímto způsobem a s takovouto intenzitou je neomluvitelný. Tohle není výchovné gesto ani běžný emoční výbuch, tohle hraničí s výtržníkem a násilníkem
#sorryjako


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
1. Nikoho neobhajuji, to děláte vy. Já pouze napsal, že z neúplného a účelově sestříhaného nelze objektivně posoudit, jak a proč ta situace probíhala, tak jak probíhala. Jinak řečeno to co podemnou píše M.
2.Pokud bych měl posuzovat z toho malá co je k dispozici, bylo řečeno že byla vykázána Z VOZU, místo toho si šla DO VOZU rozměnit, čímž neuposlechla pokyn řidiče...
3. Příklad s piss praktikou je zavádějící, kdyby ji například požadovala po mně, rád jí tuto praktiku ve volnu poskytnu ;-)

Ale největší lochec jsem měl z výroku zdejšího mírně nadprůměrně inteligentního vysokoškoláka: Holka může být ráda, že v Hradci nejsou tramvaje. To by taky dost možná dostala železnou tyčí.
Ještě že tam nemají lodní dopravu, to by dostala kotvou sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
To video je děs i to chování řidiče. Zajímalo by mě ovšem, co se tam odehrálo před tím, než dotyčný začal nahrávat na mobil (nedá se věřit tomu, že jen prodej jízdenky řidiče takto vyprovokuje, to by musel být uplnej magor ), mimochodem holčině dotyčný nepomohl a jen natáčel.


Offline
173
21 kvě 2017 18:40
Jak už jsem tady zmínil, psychotesty vykreslí jakýsí 'obrysový' obrazec osobnosti testovaného. Na možnost zkratu jsou krátké. Nehledě na to, že pokud se vyšetření podrobil před 25 lety, vypovídací hodnota výsledku je téměř nulová. Systém je nastaven špatně.
Vzpomeňme si p. Luboše Lacinu, jehož nebezpečný exces na dálnici byl zcela ojedinělý zkrat. Následně byl podroben sérii vyšetření a psychologové i psychiatři jej popsali jako vyzrálou, dobře strukturovanou osobnost a jako nadprůměrně inteligentního, rozvážného člověka. Také jednohlasně dodali, že by ho klidně doporučili na profesi řidiče z povolání a jeho chování nazvali ojedinělým nepochopitelným zkratem.

Video jsem viděl a jsem zděšen intenzitou útoku a mírou násilí.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Tak vzhledem k tomu, že jsem psychotesty sám (neúspěšně) absolvoval, tak zhruba vím, o čem jsou.

Ačkoliv nejsem odborník, tak jako laikovi mně přijde, že v osobnostních otázkách velmi záleží na tom, v jakém je dotyčný zrovna psychickém rozpoložení, jak danou otázku pochopí, či na tom, jaké má o sobě mínění. Jestli je spíše skromný a podhodnocuje se, nebo si o sobě naopak myslí něco, co není. Řekl bych, že když má o sobě někdo zkreslené mínění, tak to psychotesty nepoznají. Bohužel.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
xxx jestli si myslíš, že psychotest je v tomto neomylný, tak se pleteš.
Jsme jenom lidé a docela by mě zajímalo co toho řidiče vedlo k takovému chování (tím se ho samozřejmě nezastávám).

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Robert: Tak to je síla.

Já hlavně nechápu, jak by to mohlo být naaranžované. Na videu je jasně vidět, jak dotyčný řidič dívku seřval a zmlátil. To je neomluvitelné.

Ale mě Remův příspěvek nijak nepřekvapuje. Přesně takové názory jsem tu čekal. Ono se jich tu možná ještě objeví i víc. Holt i takové jednání má své zastánce.

Na jedné straně nejsem příznivcem natáčení nehod apod. jakožto "senzací", ale na druhé straně buďme rádi, že ty mobily máme. Je to skvělý důkazní materiál. Viz podobný výlev řidičky v Brně. Kdyby ta videa nebyla pořízena, tak by se DP nejspíš zastával svého zaměstnance a oháněl SPP. I když já bych asi spíš místo natáčení do situace nějak zasáhl a spolucestující se zastal.

Holka může být ráda, že v Hradci nejsou tramvaje. To by taky dost možná dostala železnou tyčí.

Myslel jsem, že psychotesty mají takové povahy vyfiltrovat... Nevím, kde se stala chyba...


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Tady je toho vidět víc.
https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpr ... zpravy_pos


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Rem píše:
Dokud bude slyšet jen to co oni chtějí a ne celá konverzace která byla důsledkem dalšího jednání, je to jasně naaranžované video.


Přesně jak píše Robert, tohle se nedá obhájit.
I kdyby video bylo stokrát naaranžované, tak tohle si v žádném případě nemůže řidič dovolit.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Já tam slyším, že chce jízdenku, a pak vidím primitivního hulváta, který ji vyrazí ven. I kdyby po něm chtěla piss praktiku, tak si k ní tohle dovolit nemůže.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Dokud bude slyšet jen to co oni chtějí a ne celá konverzace která byla důsledkem dalšího jednání, je to jasně naaranžované video.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8068 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 323  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]