Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 209 z 232    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 232  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1624
10 čer 2006 20:45
Brno
Výborný, z Lískovce několik šestek po bývalý sedmičce. To to nemohli nechat rovnou na té sedmičce a nekomplikovat JŘ na šestce? Začínají ty jízdní řádx být pěkně nepřehledný.. A na hřbitov budeme vozit vzduch co pět minut. Výborně, to jsme ušetřili.

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

2557
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
MartinV píše:
K.ondra89: jenže BMHD v tomto ohledu není směrodatná. Myslím si, že to hlavní se dá vyčíst z jednotlivých JŘ na pdf.dpmb.cz. Z JŘ d-5 vyplývá, že ve špičkách bude mít k ÚH skutečně 5minutový interval.

Podle mne kravina. Současné řešení, tedy linka 5 a 7 je lepší. Nezdá se mi, že úsek Celní - Ústřední hřbitov by potřeboval takové posílení. A navíc to moc velký vliv na posílení kapacity linky 5 v úseku Mendlovo náměstí - Česká - Štefánikova čtvrť nebude.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2557
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Ještě k tomu mému návrhu: asi by bylo dobré vzhledem k tomu, že linka číslo 3 by měla o víkendu modifikovanou trasu, tak aby jezdila jako jiná linka.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
K.ondra89: jenže BMHD v tomto ohledu není směrodatná. Myslím si, že to hlavní se dá vyčíst z jednotlivých JŘ na pdf.dpmb.cz. Z JŘ d-5 vyplývá, že ve špičkách bude mít k ÚH skutečně 5minutový interval.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6160
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Aktualita na bmhd
Citace:
Organizace provozu linky 5 bude po celý den podobná jako do konce roku 2012 v dopoledním sedle, tzn. každý druhý spoj bude ukončen ve smyčce Mendlovo náměstí.


Já to chápu tak, že každá druhá d-5 bude celodenně končit na Mendláku.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Ježour: to jsem trochu popletl. Nicméně populace stárne a je třeba se tomu přizpůsobit. :mrgreen:


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
MartinV: nikoli, ve špičce jezdila d5 v intervalu 10 minut, od středy prudký nárůst spojů ke hřbitovu - úplně zbytečný.


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
P.Haluza: u d-10 je již poznámka o přejezdu zatahujících vozů na linku 12.

Ježour: d-5 jezdila k ÚH po 5 minutách ve špičce dosud, o jejím špičkovém zkracování nebyla nikde řeč.

B1: na rozdíl od d-7 ty spoje jedou pouze ze Švermovy do Štefánikovy Čtvrti, opačným směrem nikoliv.

Miropiro: linka 11 má na úsek Maliňák - Česká 5 minut (ve směru do Bystrce), tudíž to není tak rychlé spojení, jak by mohlo být.


Offline
Uživatelský avatar

2557
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Aladin píše:
miropiro:
13- ti nezajíždí k hl. nádr. ale máš ji kolem Grandu - tj. pro konzervativní občany Juliánova zcela, ale zcela nepřijatelné řešení

Já vím, ani sám pan Führer z té změny není nadšený. Nicméně, konzervativní občané Žabovřesk požadují rychlé spojení na Maliňák.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
vykony.idos.cz uz take jedou i pro AD 2013, ale jen nektere linky a jen vikendy, ale zas jsou pekne videt obehy kurzu - viz napr. 43


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Ale jenom vikendy ..


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Idos při hledaní spojení 1.1.2013 už vyhledá některé spojení z/do i u AD např. testováno na Vlkova- Letiště Tuřany, již mě vede k Dělnickému domu.

_________________________________
RH.


Offline
200
27 pro 2004 12:45
miropiro:
13- ti nezajíždí k hl. nádr. ale máš ji kolem Grandu - tj. pro konzervativní občany Juliánova zcela, ale zcela nepřijatelné řešení


Offline
200
27 pro 2004 12:45
no jako jedni z nevíc postižených se mi jeví Vinohrady -dle ofic zprávy DPMB mělo dojít k odstranění "zbytečného souběhu" s trolejbusy; je zde zcela zrušen průjezd přes sídliště u a-78 a přitom na t-25, 26 a 27 pro inkriminovaný úsek St. osada-sídliště není učiněna ani sebemenší dílčí kompenzace ...
celé sídliště Vinohrady tak v sedle pracovních dnů bude "obsluhováno" 1 linkou (slovy jednou)s intervalem 10 min... tady asi muselo někomu rupnout v kebuli
existuje k tomuto někde jinde v Brně srovnatelná situace ?


Offline
Uživatelský avatar

2557
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
A co byste říkali na tento návrh?
Linka 12 by jezdila v trase Komárov - Technopark...
Linka 13 by jezdila v trase Juliánov - Bystrc (o víkendu by každý druhý spoj z Bystrce končil na Nových sadech).
Linka 9 by jezdila z Lesné přes Cejl na Nové sady a potom by se převlékla v pracovní dny na linku 11, která by jela na Českou a zpět na Lesnou. Linka 11 by o víkendu byla mimo provoz.
Linka 3 by jezdila trasu Stará osada - Bystrc, avšak pouze v pracovní dny, o víkendu by jela z České na Nové sady, kde by se převlékla na devítku a jela by zpět...
Ostatní linky beze změny.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

98
10 zář 2012 17:19
ráj Crossů
Tak holt pojedou tou jedničkou, co jede o závratných 5 minut dřív.[/quote]
Když se na d-1 přestupuje z vlaku, tak to moc dobře nejde. Jinak těch 10 min. mě taky moc nevadí pokud se ta jednička nezpozdí natolik, že nestihnu ani tu další(čehož jsem byl už párkrát svědkem)


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Tak to ještě že tak, podle info na netu to vypadalo že jř 49 od ledna zůstane nezměněný...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
Pozor, srovnánáš nový JŘ linky 12 a starý JŘ linky 49, nové autobusové JŘ by měly být k dispozici v sobotu večer.


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
To co udělali s poměrně fungujícími návaznostmi z busu na šalinu v Komárově v pracovní dny po 20:30 považuju za špatný vtip... Aby se při cestě 49 k nádraží vyplatilo jet vyhlídkovou jízdou přes Černovice, protože z Komárova prostě nic rozumně nenaváže, to je pěkná volovina... A přitom u 49 by snad stačilo jednoduše upravit polohu odjezdů (posun v uvedené době o cca 6 minut dřív aby neujížděla z Komárova šalina), nenapadá mě žádná návaznost kterou by to mělo nějak rozesejřit...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
2792
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Do těch účelových spojů o víkendových ránech je třeba započítat i linku 10, která je v provozu již od 5:30 :mrgreen: :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Jenda píše:
Nejlepší je vysvětlivka u linky 37 z Jírovcove: "odjíždí ze zastávky na silnic (vůz jede od Kamenného vrchu)". Asi je myšleno na silnici. :-)
Pochopil jsem, že u výjezdu ze smyčky bude zřízena zastávka, aby lidé jedoucí ze smyčky mohli nastoupit do vozu jedoucího z Osové, což hodnotím kladně, protože dobíhat na zastávku linky 50 by nebylo zrovna pohodlné. happy
Beru zpět, již je formulace upravena do tvaru "odjíždí ze zastávky linky 50 na silnici (vůz jede od Kamenného vrchu)". Takže moje radost byla předčasná, dobíhání se konat bude. sarcastic

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
2792
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Ale ale, úplně klidně by jim těch 20 minut stačilo. Uvážíme-li vzduchovoz jménem 46 v intervalu 10 minut, který je naveze na linku 5, tak není problém. Líšeň je dvakrát tak velká a musí jí stačit interval 10 minut...


Offline
Uživatelský avatar

3695
08 čer 2005 23:12
pospi11 píše:
No jejda, to to vymysleli.... nejdřív říkali jóó přestup na Mendláku bude v pohodě a teď koukám, jedničce z Mendlu linka 35 ujíždí přesně na minutu... chuťovka :sick:

Tak holt pojedou tou jedničkou, co jede o závratných 5 minut dřív.


Offline
Uživatelský avatar

522
19 zář 2007 08:18
U linky 9 plně chápu, kde se objeví vozidla s odjezdem 7:33 a 7:53 z Hlavního nádraží na Lesnou. Problém s pochopením mám u vozidla odjíždějícího 7:13. To přijede na nádraží jako Služební jízda, nebo kde se to vozidlo vezme?


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Já jsem trochu očekával, že d-11 bude v provozu i o víkendech v celé trase s tím, že d-3 by jezdila v úseku Stará osada - Česká, odkud by pokračovala jako d-9 do Juliánova - všechny linky po 10 minutách

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5797 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 232  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 25 dub 2024 18:55
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]