Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 138 z 231    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 231  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Ne. Žádnou a-50A, prosím. Číselná řada vyčerpána není, tak proč vymýšlet takové šifry. ](*,)
To bychom potom mohli, třeba, přečíslovat t-34 na t-36V a je hned jasné, že trajf nejede až do Komína, ale končí v Žabinách na Vychodilce. Takových by se našlo... Ve všech trakcích.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
A nebo, pokud by ty spoje měly mít podobnou trasu jako a-50, pak např. a-50A -> z toho by bylo jasné, že to má částečně jinou trasu, než klasická a-50.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
eframmcbeth píše:
Chudák babča v Kohoutkách nasedne, hurá k dochtorovi do FN, a vyhodí ji to na Černovické terase, mezi všema těma internetama tam...

Přesně to jsem chtěl říct. Pak ten expres pojmenujme a-79 a bude vše O.K.
Těžební proto, protože je to první zastávka na ČT a využívají ji lidi nejen z naší firmy ale i sousedi Kompan a částečně Dachser a možná i Nitto. Navíc mezi Těžební a Vlastimila Pecha je volná jedna parcela a dřív nebo později se zastaví další šedou škatulí. A uvnitř bude spoustu mašinek a "permoníků", kteří se k těm mašinkám nějak musí dostat. sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
78
20 led 2014 11:05
Xxx:právě,že to Robert chápe,odbočení vlevo na Plotní je opět zakázané


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
No a kudy jinudy?

Robert: Prostě zahnout doleva už před Zvonařkou, co na tom nechápeš?


Offline
Uživatelský avatar

50
24 zář 2004 16:39
A proc ne z Komarova po Cernovicke kolem shitbazaru.

Jen ta Tezebni. Tam neni takova poptavka jako na Ericha Roucky nebo Cernovicke Terase I.

Za 2 roky na Terasach je videt ze se tu porad stavi. A taky cekam, ze bude mit ridic zazemi. To je az na Slatina zavod.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Nicméně není nic snazšího, než vynechat Zvonařku úplne a jet po Plotní.

Ehm, kudy tudy?


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Pokud to opravdu v úseku, řekněme, Jírovcova — Humenná pojede express s jediným zastavením na přeskok na tramvaj, a pak zase z Komárova express rovnou až na, opět řekněme, Těžební, pak by mi připadalo nanejvýš nevhodné stále tyto spoje nazývat linkou "50".

Chudák babča v Kohoutkách nasedne, hurá k dochtorovi do FN, a vyhodí ji to na Černovické terase, mezi všema těma internetama tam...


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Vrták píše:
K té expresní trase 50: Holt na sjezdu pod Kohoutovicemi nezahne na Kameňák, ale sjede dolů na Pražskou (čili po starém Masarykově okruhu někam k místům bývalého startu), a pak to veme jako 69 kolem smyčky šaliny, ulicí Klobásovou ke kostelu, načež místo odbočení na Osovou projede rovně na Humennou tak, jako kdysi 80. Pojede holt přes STARÝ LÍSKOVEC, ale ne sídlištěm, nýbrž historickým jádrem původní obce. ;-) Snad jsem tu trasu ala Sedlo dobře pochopil...

Trasu jsem pochopil, ale pokud nebude mít tento spoj žádnou zastávku ve Starém Lískovci, tak sotva může být naplněna informace z oficiálního dokumentu: tangenciální vazba Bystrc - Kohoutovice - Starý Lískovec - Bohunice. Nebo jestli je tagenciální vazba to, že mu lidé ze Starého Lískovce mohou zamávat? sarcastic Něco jako tady (sorry za OT, ale to si neodpustím) https://www.youtube.com/watch?v=Smm-pct8Y88. Tedy to snad mohu chápat tak, že ten spoj bude mít minimálně jednu zastávku mezi zastávkami Starý Lískovec, smyčka a Svah. Pokud bude zastavovat na smyčce, tak Kohoutovicím vznikne zajímavé spojení na tramvaj.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
b1: Nevěděl jsem o žádných stížnostech a zákaz odbočení jsem také nezaznamenal. Nicméně není nic snazšího, než vynechat Zvonařku úplne a jet po Plotní.

XXX: Nevím, proč se tenkrát měnila ta trasa tak, jak se měnila, ale logický důvod to nemělo, vidím v tom jen snahu tehdejšího vedení magistrátu tu linku zlikvidovat za každou cenu. Proto také jezdila pár minut po linkách 35 a 44 a tak není divu, že byla prázdná. Při mém vedení by to o mnoho více nestálo a bylo by to rozumné přímé spojení autobusáku, Mendláku a Žlutého kopce, které je podle mne potřeba. Pokud by se navíc podařilo s Kordisem dohodnout návaznosti na alespoň některé regionální linky a k tomu proklady s 35 a 44/84, jsem si jist, že prázdné by to nebylo.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tak na ČT se začíná v 6:00 a končí v 14:00 (solviňáci) a 8:00-16:00 (kravaťáci). Ráno je ve směru z města spoustu přejezdů z regionálek a odpoledne opačným směrem posila, která zpátky jede jako t-33. Super řešení.
Já a-50 express chápu jako prodloužení z Komárova bez zastavování po Černovické na Těžební a dál po trase a-77 Slatina, závod.
Myslím, že kdyby některé spoje a-50 vynechávaly část své trasy, tak to akorát přinese zmatek a davy nasupených cestujících.
Ohledně obslužnosti ČT by stálo za úvahu linka směrem Novolíšeňská. Nějak ve stopě původní a-55/a-79/a-81. Ono z Vinohrad nebo Líšně se dostat k nám do Bomaru je na půl dne...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Peno, Prototyp: Jako by to tu už jednou nebylo a jako by se to po stížnostech nezrušilo, resp. nezměnilo do původní trasy a pak nezrušilo úplně.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Až na to, že to levé odbočení z ulice Zvonařka na Dornych je tak trochu zakázané.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Robert: Přesně jak namaloval Prototyp401. Ostatně, myslel jsem, že je to jasné i z toho, z jakých linek navrhuji přejezdy. Jinými slovy, z Mendláku po trase a-44 ke smyčce tramvají a odtud po Dornychu na Úzkou. Opačně pak po Uhelné na trasu a-84. Je to asi nejrozumnější a nejlogičtější trasa.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
315
01 dub 2007 14:10
Vrták píše:
K té expresní trase 50:

:applause:


Offline
80
05 dub 2015 22:52
Starý Lískovec
K té expresní trase 50: Holt na sjezdu pod Kohoutovicemi nezahne na Kameňák, ale sjede dolů na Pražskou (čili po starém Masarykově okruhu někam k místům bývalého startu), a pak to veme jako 69 kolem smyčky šaliny, ulicí Klobásovou ke kostelu, načež místo odbočení na Osovou projede rovně na Humennou tak, jako kdysi 80. Pojede holt přes STARÝ LÍSKOVEC, ale ne sídlištěm, nýbrž historickým jádrem původní obce. ;-) Snad jsem tu trasu ala Sedlo dobře pochopil...


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Třeba tudy: http://mapy.cz/s/lOKq


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Autobusové nádraží – Zvonařka – Úzká

Ehm, kudy tudy?


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Takže 45 se konečně zruší?


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
OP píše:
Ad renek 01.10.2015 20.30:
Pokud jsem správně zachytil přenos z dnešního jednání ZMB, tak návrh Dodatku č. 17 byl snad přijat.
Byly i dva pozměněné návrhy, jeden doplněný o obnovení linky 51, druhý doplněný o zachování linky v trase x5 hrazené městem Brnem, ale pokud mi nic neuniklo, ani jeden z nich nebyl přijat.

Ta x5 je samozřejmě hloupost a jsem rád, že neprošla, ale je škoda, že 51 neprošla. Přitom by už nemusela jezdit v celé své původní trase, ale jen zkrácená na kruháč na Vaňkově náměstí, tedy takto: Úzká – Mendlovo nám. – Žlutý kopec – otočka na kruháči – Žlutý kopec – Mendlovo nám. – Autobusové nádraží – Zvonařka – Úzká, s tím, že by ji zajišťovaly přejezdy z linek 48, 49, 63 případně i 701 a 702, pokud by se na tom podařilo s Kordisem dohodnout. Tím by se vyřešily přestávky, které by logicky byly na druhém konci původních linek a v intervalu 30 minut (± bral bych určitou korelaci v návaznosti na příjezdy a odjezdy regionálních linek na ÚAN a Úzkou), by mola mít větší smysl, než třeba zde diskutované posílení 58. A teď do mě, už se těším, jak mě tu někteří rozcupují.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Takový komfort nám nedopřejí. I přesto, že by to bylo potřeba jako sůl.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
To navýšení prostředků na provoz je fakt docela vysoké. Asi píchnu do vosího hnízda, ale neuvažuje se taky o posílení nočních spojů, zejména zavedení rozjezdu 0:30 i o pracovních dnech, případně navrácení půlhodinového intervalu v nepracovní dny po celou noc?


Naposledy upravil xcav8 dne 07 říj 2015 16:38, celkově upraveno 1
odpraseno


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
..ad přejezdy nemocnice > Kamenný vrch, to se nám opět "zpřehlední" jízdní řády...
Fabiak: neříkej, že nikdo nedělá na terase od 6:30, když na 77 je největší špička od pěti ráno a pak mezi druhou a čtvrtou..?

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

50
24 zář 2004 16:39
Na terasach se nepracuje na 6:30, ale vetsina firem zacina 8 - 9 a konci 16 - 18:00

Rano je 77 narvana (delaji to i skolaci na Olomouckou), odpoledne je 77 narvana.

Je to super. Stacilo by i na 77 pridat triclankove (scifi) autobusy, kdyby byly....


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Já bych si tipnul, že po obsluze Kohoutovic bude následující zastávka až někde v Komárově. Má-li to plnit funkci účelového spoje, bylo by to nejlogičtější.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5775 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 231  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:59
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]