Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 209 z 232    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 232  Další
Autor Zpráva
Offline
200
27 pro 2004 12:45
miropiro:
13- ti nezajíždí k hl. nádr. ale máš ji kolem Grandu - tj. pro konzervativní občany Juliánova zcela, ale zcela nepřijatelné řešení


Offline
200
27 pro 2004 12:45
no jako jedni z nevíc postižených se mi jeví Vinohrady -dle ofic zprávy DPMB mělo dojít k odstranění "zbytečného souběhu" s trolejbusy; je zde zcela zrušen průjezd přes sídliště u a-78 a přitom na t-25, 26 a 27 pro inkriminovaný úsek St. osada-sídliště není učiněna ani sebemenší dílčí kompenzace ...
celé sídliště Vinohrady tak v sedle pracovních dnů bude "obsluhováno" 1 linkou (slovy jednou)s intervalem 10 min... tady asi muselo někomu rupnout v kebuli
existuje k tomuto někde jinde v Brně srovnatelná situace ?


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
A co byste říkali na tento návrh?
Linka 12 by jezdila v trase Komárov - Technopark...
Linka 13 by jezdila v trase Juliánov - Bystrc (o víkendu by každý druhý spoj z Bystrce končil na Nových sadech).
Linka 9 by jezdila z Lesné přes Cejl na Nové sady a potom by se převlékla v pracovní dny na linku 11, která by jela na Českou a zpět na Lesnou. Linka 11 by o víkendu byla mimo provoz.
Linka 3 by jezdila trasu Stará osada - Bystrc, avšak pouze v pracovní dny, o víkendu by jela z České na Nové sady, kde by se převlékla na devítku a jela by zpět...
Ostatní linky beze změny.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

98
10 zář 2012 17:19
ráj Crossů
Tak holt pojedou tou jedničkou, co jede o závratných 5 minut dřív.[/quote]
Když se na d-1 přestupuje z vlaku, tak to moc dobře nejde. Jinak těch 10 min. mě taky moc nevadí pokud se ta jednička nezpozdí natolik, že nestihnu ani tu další(čehož jsem byl už párkrát svědkem)


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Tak to ještě že tak, podle info na netu to vypadalo že jř 49 od ledna zůstane nezměněný...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
Pozor, srovnánáš nový JŘ linky 12 a starý JŘ linky 49, nové autobusové JŘ by měly být k dispozici v sobotu večer.


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
To co udělali s poměrně fungujícími návaznostmi z busu na šalinu v Komárově v pracovní dny po 20:30 považuju za špatný vtip... Aby se při cestě 49 k nádraží vyplatilo jet vyhlídkovou jízdou přes Černovice, protože z Komárova prostě nic rozumně nenaváže, to je pěkná volovina... A přitom u 49 by snad stačilo jednoduše upravit polohu odjezdů (posun v uvedené době o cca 6 minut dřív aby neujížděla z Komárova šalina), nenapadá mě žádná návaznost kterou by to mělo nějak rozesejřit...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Do těch účelových spojů o víkendových ránech je třeba započítat i linku 10, která je v provozu již od 5:30 :mrgreen: :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Jenda píše:
Nejlepší je vysvětlivka u linky 37 z Jírovcove: "odjíždí ze zastávky na silnic (vůz jede od Kamenného vrchu)". Asi je myšleno na silnici. :-)
Pochopil jsem, že u výjezdu ze smyčky bude zřízena zastávka, aby lidé jedoucí ze smyčky mohli nastoupit do vozu jedoucího z Osové, což hodnotím kladně, protože dobíhat na zastávku linky 50 by nebylo zrovna pohodlné. happy
Beru zpět, již je formulace upravena do tvaru "odjíždí ze zastávky linky 50 na silnici (vůz jede od Kamenného vrchu)". Takže moje radost byla předčasná, dobíhání se konat bude. sarcastic

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Ale ale, úplně klidně by jim těch 20 minut stačilo. Uvážíme-li vzduchovoz jménem 46 v intervalu 10 minut, který je naveze na linku 5, tak není problém. Líšeň je dvakrát tak velká a musí jí stačit interval 10 minut...


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
pospi11 píše:
No jejda, to to vymysleli.... nejdřív říkali jóó přestup na Mendláku bude v pohodě a teď koukám, jedničce z Mendlu linka 35 ujíždí přesně na minutu... chuťovka :sick:

Tak holt pojedou tou jedničkou, co jede o závratných 5 minut dřív.


Offline
Uživatelský avatar

522
19 zář 2007 08:18
U linky 9 plně chápu, kde se objeví vozidla s odjezdem 7:33 a 7:53 z Hlavního nádraží na Lesnou. Problém s pochopením mám u vozidla odjíždějícího 7:13. To přijede na nádraží jako Služební jízda, nebo kde se to vozidlo vezme?


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Já jsem trochu očekával, že d-11 bude v provozu i o víkendech v celé trase s tím, že d-3 by jezdila v úseku Stará osada - Česká, odkud by pokračovala jako d-9 do Juliánova - všechny linky po 10 minutách

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
P. Haluza píše:
Každý druh spoj linky 9 o víkendech by mohl být klidně veden jen v úseku Geislerova--Zemědělská...

A to zas prrr! Dvacetiminutový interval by se asi lidem na Lesné moc nelíbil...myslím, že větší vození vzduchu o víkendu je v úseku Geislerova - Julec než v úseku Zemědělská - Čertova rokle...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
pospi11 píše:
No jejda, to to vymysleli.... nejdřív říkali jóó přestup na Mendláku bude v pohodě a teď koukám, jedničce z Mendlu linka 35 ujíždí přesně na minutu... chuťovka :sick:

No tak chvíli počkají...beztak jezdí jednička s nějakým zpožděním, tak to je v klidu...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
miropiro píše:
Vidím, že bys raději bral variantu, kdy by i o víkendu jezdila linka č. 11 a Lesná tak měla přímé spojení po 20 minutách s Intersparem a stejně tak Žabiny měly spojení po 20 minutách na Maliňák, že...
Jenže to by pak linka č. 9 téměř postrádala smysl s intervalem 20 minut pro spojení Dětská nemocnice - Hlavní nádraží...


Varianta ryze od stolu (bez propočtů a vymýšlení návazností): Linku 9 z Lesné po 10 minutách, z toho každý druhý spoj končit na hlaváku s točením se buď na Sadech, nebo Malinovského náměstí kolem Tuzexu. Nebo taky na Geislerovu, ať se vyhazují peníze pořádně pod heslem "Ušetři stovku, byť to bude stát tisícovku!".


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
No každý druhý spoj linky 9 o víkendu by měl být stejný jako vložené spoje ve špičkách - od Lesné z Moraváku Rooseveltovou přímo na N1 a po trase zpět na Lesnou.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Každý druh spoj linky 9 o víkendech by mohl být klidně veden jen v úseku Geislerova--Zemědělská...

Koukám na 31 a marně hledám ty vložené autobusové spoje Krejčího--hlavní nádraží. :mrgreen:
U linky 10 vtipná poznámka, že pokračuje po lince 13 atd. Opět šito horkou jehlou.


Offline
Uživatelský avatar

98
10 zář 2012 17:19
ráj Crossů
No jejda, to to vymysleli.... nejdřív říkali jóó přestup na Mendláku bude v pohodě a teď koukám, jedničce z Mendlu linka 35 ujíždí přesně na minutu... chuťovka :sick:


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Jezour píše:
No a hlavně ve špičkách všechny spoje linky 5 jedou až k Ústřednímu hřbitovu. To jsou teda úspory...

:applause: :applause: :applause: Ou jé...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
vojtik píše:
Jo, když šetřit, tak pořádně - lup do Juliánova o víkendu 10 minut, aneb vzduchovoziče v praxi.

A ráno je ten interval od Dělnického domu do města též luxusní - 6:56, 7:08, 7:16, 7:28, 7:36, 7:48, 7:57; tedy interval 12-8-12-8-12-8... to bude úžasně navazovat na autobusy sarcastic

Vidím, že bys raději bral variantu, kdy by i o víkendu jezdila linka č. 11 a Lesná tak měla přímé spojení po 20 minutách s Intersparem a stejně tak Žabiny měly spojení po 20 minutách na Maliňák, že...
Jenže to by pak linka č. 9 téměř postrádala smysl s intervalem 20 minut pro spojení Dětská nemocnice - Hlavní nádraží...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Nejlepší je vysvětlivka u linky 37 z Jírovcove: "odjíždí ze zastávky na silnic (vůz jede od Kamenného vrchu)". Asi je myšleno na silnici. :-)
Pochopil jsem, že u výjezdu ze smyčky bude zřízena zastávka, aby lidé jedoucí ze smyčky mohli nastoupit do vozu jedoucího z Osové, což hodnotím kladně, protože dobíhat na zastávku linky 50 by nebylo zrovna pohodlné. happy

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
No a hlavně ve špičkách všechny spoje linky 5 jedou až k Ústřednímu hřbitovu. To jsou teda úspory...


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
Zajímavé, zrušilo se číslo 7, ale v ranní špičce je stále několik spojů jedoucích ze Švermovy do Štefánikovy čtvrti jako 6→5

agent_s_teplou_vodou: Asi stejně, jako se vyplatí jezdit celou trasu linky 1.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Jsem zvědavej, zda se někomu vyplatí jezdit celou trasu linky č.9.

Příklad:
Potřebuju cestovat ráno v 6:30 z Juliánova na Lesnou, na Halasovo náměstí:

[varianta pouze tram č.9]
Odjezd Juliánov (d-9) 6:36
Příjezd Halasovo náměstí 7:06

[varianta vlak]
Odjezd Poliklinika Židenice (a-58) 6:30
Příjezd Židenice nádraží 6:38
Odjezd Židenice ČD (S3) 6:42
Příjezd Brno - Lesná ČD 6:47
Pěší chůze na Halasovo náměstí 4 minuty, příchod 6:51

[varianta bus]
Odjezd Poliklinika Židenice (a-58) 6:30
Příjezd Stará Osada 6:35
Odjezd Stará Osada (a-53) 6:38
Příjezd halasovo náměstí 6:48


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5785 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 232  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 19 dub 2024 19:53
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]