Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 178 z 231    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 231  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Že by zast. měla být do trasy linek přidána, bylo slibováno na začátku roku 2013 několikrát. To, že zast. nebude přidána do trasy, se člověk nikde nedozví. Navíc označník je na zastavování těchto linek připraven již od začátku (směry linek přelepeny oranžovou páskou).


Offline
340
12 čer 2012 17:51
Někdo asi nemyslí, nechápu proč by se nemohla zařadit do provozu zastávka Mikulovská. Vždyť se normálně jezdí na Prušáneckou, a vystupuje zde vždy 5-10 lidí, (včetně mě) tak nechápu proč se s jednou linkou dělá takový humbuk. A jako náhrada za a-78 linka 82, to tomu co to psal snad spadl označník na hlavu.. Fakt dobrý spojení, určitě lidi z Mikulovské chtějí jet na Pálavské náměstí ](*,) Mě osobně a78 dostně chybí, z Vinohrad jsem ji využíval více než často.

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Já tou linkou dva roky téměř denně jezdil, a s názorem vcelku souhlasím - ta linka je fakt moc plná na to, aby vozila ještě někoho po Brně...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Takže volně přeloženo nic takového nebude, protože by to nedejbože mohli lidi využívat. ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Tož odpověď z odboru dopravy k linkám 201 a 202 a zastávce Mikulovská.

Odbor dopravy píše:
Linky IDS JMK 201 Brno - Ochoz u Brna - Křtiny – Jedovnice a 202 Brno - Ochoz u Brna – Hostěnice slouží jako rychlé spojení oblasti Ochozu u Brna, Křtin a Jedovnic s Brnem. Z tohoto důvodu není vhodné a žádoucí do tras těchto linek přidávat další zastávky na území města Brna. Autobusy těchto linek jezdí také značně vytížené. Přidáním do jejich tras dalších zastávek v městské části Brna Vinohrady by docházelo k přeplňování jejich spojů a cestující jedoucí do zastávek ležících již mimo město Brno, by se do nich již nemuseli ve všech případech dostat. Po zrušení vedení linky IDS JMK 78 Židenice, nádraží - Modřice, Olympia přes městskou část Brna Vinohrady od 1.1. 2013 bylo od cestujících vzneseno několik dotazů na obsluhu zastávky Brno, Mikulovská s tím, že nakonec došlo k určitému kompromisnímu řešení a od 1.5. 2013 byly do trasy linky IDS JMK 82 doplněny zastávky Brno, Strnadova a Brno, Mikulovská a trasa této linky byla prodloužena až do zastávky Brno, Pálavské náměstí. Navíc byl také zaveden na lince IDS JMK 82 nový školní spoj vedený v úseku Brno, Pálavské náměstí až Brno, Jírova s odjezdem z výchozí zastávky Brno, Jírova v 7:36 hod. Zde uvedenou úpravou vedení spojů linky IDS JMK 82 od 1.5. 2013 byla problematika dopravní obsluhy zastávky Brno, Mikulovská uzavřena a v současné době se nepředpokládá, že by byl měněn způsob zajištění její dopravní obsluhy.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
miropiro: Super.

P.S. Taky si nemyslím, že by byl problém na KORDISu, byla to citace ze Šaliny.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
metroman píše:
Neví někdo, kdy bude do trasy linek 201 a 202 přidána zastávka Mikulovská. V brožuře o změnách v dopravě na zač. roku 2013 bylo napsáno, že bude do trasy přidána "od vyhlášení". V Šalině (1/2013) psali, že přidání zast. "závisí na společnosti KORDIS, a.s. a na Odboru dopravy Krajského úřadu Jihomoravského kraje, který musí vydat pro předmětné linky změnu licence s doplněním předmětné zastávky". Už se tato licence vydává přes rok, tak bych rád věděl, kdy se tato licence konečně vydá.

Dobrá otázka. Nevěřím tomu, že by to vázlo na KORDISu, když vidím, jak představují pořád nějaké zajímavé novinky a tak. Řekl bych, že to bude problém někde na odboru dopravy, kam bude potřeba pro jistotu napsat zvědavý e-mail (což jsem právě učinil).

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Ten Avion mě nepřekvapuje vzhledem k tomu, že jede do města, ale ta a-64 jede na Červený písek a tam šmitec, zpátky už režijně (předpokládám), proto mě to zarazilo.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Tipl bych si, že od Avionu jezdí zaměstnanci z Tesca, případně dalších obchodů a z Majlontu (Šanghaje) zase azjnbóni z depa. V obou lokalitách docela problém alternativního spojení.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Dotaz - díval jsem se teď párkrát na iRIS před půlnocí a zaznamenal jsem poslední dva spoje denní dopravy - poslední odjezd a-67 od Avionu, který končí 23:45 na hlaváku, a potom odjezd linky 64 z Židenic, nádraží 23:43 na Červený písek (23:53). Jaký je důvod takhle pozdního odjezdu zrovna na Hády? Jde jenom o to, že ty končiny neobsluhují noční linky? (Potom se nabízí otázka, jestli to je skutečně jediná část Brna bez obsluhy nočáky...?)


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Neví někdo, kdy bude do trasy linek 201 a 202 přidána zastávka Mikulovská. V brožuře o změnách v dopravě na zač. roku 2013 bylo napsáno, že bude do trasy přidána "od vyhlášení". V Šalině (1/2013) psali, že přidání zast. "závisí na společnosti KORDIS, a.s. a na Odboru dopravy Krajského úřadu Jihomoravského kraje, který musí vydat pro předmětné linky změnu licence s doplněním předmětné zastávky". Už se tato licence vydává přes rok, tak bych rád věděl, kdy se tato licence konečně vydá.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Kdo neví, kudy daný spoj jede, má se podívat na jízdní řád nebo se zeptat řidiče. Pokud někdo naleze do vozu a pořádně netuší co je to za linku, a kam jede se nechá překvapit, je zbytečné psát na tablo Česka, Hlavní nádraži, Kokršpanělov sídliště... protože takovej člověk ani neví, v čem sedí a na to tablo nebo jízdní řád se prostě nepodîvá.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Rem píše:
Tak se dá na tablo nápis Hl. nádraží, a na maliňáku budou vyskakovat lidi se slovy "ježiš ono to jede jen k nádraží a já chci na Českou"

- Kdo jede z Lesné na Českou, pojede jedenáctkou.
- Kdo jede z Lesné na nádraží, pojede devítkou. Jenomže tabla na Maliňáku hlásí, že vůz jede na Českou. Neznalí zazmatkují, že omylem sedí v jedenáctce, a vystupují.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Co si pamatuju, tak na začátku výluky Milady Horákové jezdily d-9 (!) z Julcu s nápisy Česká přes hl. nádraží. Na předním table, a navíc, i když už jely přes Svoboďák, tzn. už hlavas přejely. (Mch. z Juliánova se na Českou jinak, než přes hlavas, nedá.)


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Když myslíš že to pomůže sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
V době, kdy se na tablo dá dát nápis "37 Anthropos -> 84 Vozovna Komín" by snad neměl být problém tam napsat, že to jede na Českou přes Hlavní nádraží a spokojení budou oba


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
agent_s_teplou_vodou: Tak se dá na tablo nápis Hl. nádraží a na maliňkáku budou vyskakovat lidi se slovy "ježiš ono to jede jen k nádraží a já chci na Českou" Jak píše mh máme jízdní řády, že je 90% ignoruje je jejich boj.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Pokud neví, jak daná výluková linka jede, mají si to zjistit dopředu. Pohled na zastávkový JŘ snad tolik času nezabere. Já bych to taky nevěděl, když tím nejezdím, tak buď se nechám překvapit, nebo se podívám..


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Nepřijde mi moc šťastné, aby linka x9 jedoucí z Lesné na Hlavní nádraží měla na tablech cíl "Česká".
Na Malinovského náměstí (ve směru na Hlavní nádraží) vždy někdo vyskakuje z šaliny na poslední chvíli se slovy "ježíš - ono to nejede na nádraží".


Offline
479
23 pro 2013 20:28
Hrušovany u Brna
Už od rána všude, kde budou jezdit linky na M. noc. e_smile


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Všiml jsem si, že u Anthroposu už jsou vyvěšeny jízdní řády na Muzejní noc.


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Reakce na článek z vedlejšího tématu (on-line sledování provozu) - ať je to ve správném tématu (nebo aspoň řekněme lepším)

IvanM píše:
ach, to je kouzelný....zase ta typická povaha zdejších diskutérů.....Když jako řidič jednu zastávku za výjezdem z konečné má -2, celou cestu má poloprázdný bus a přijede na konec trasy s -6, tak si myslíte co?


Uvedu ti příklad ze včerejška (a podotýkám že jsem se to snažil hnát - v rámci předpisů)
Na zvonařce, úzké (u viaduktu) mi nevyšly semafory, na nádru se před ma dostala 1 a 2 - takže semafor na nových sadech nehrozil ...
Na české se tam před ma narvala x3 (já s poršetem sem se tam pochopitelně nenarval) ... no a u "trojčat" si jako vždy řidiči těch malejch věcí z gumovejma kolama pletou koleje s odbočovacím pruhem ...
a ať jsem dělal co jsem dělal na míň jak -8 jsem to prostě nestáhl ! A jen pro tvou informaci šainu jsem měl taktéž poloprázdnou ...

To jen aby jsi měl povědomí jak se dá úplně snadno získat zpoždění .... (většina zdejších to ví)


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Přesně ta 37 zatahující do Husovic je pro mě úplně ideální, protože v té době jezdívám z Kohoutek do hospody na Konečňák.


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Yakuzza píše:
IDOS zase nezobrazuje zatahy do vozoven :( To nasere.
Ano, bohužel... Například u linky 37 je opět směšná poznámka u spojů, které jedou až do Husovic: jede jen do zastávky Pisárky. :roll:

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Mě je ještě dnes nabídl.

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5775 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 231  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 18:03
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]