Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 94 z 231    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 231  Další
Autor Zpráva
Offline
478
14 úno 2014 15:19
Brno
NÁVRH JÍZDNÍHO ŘÁDU PLATNÝ OD 10.12.2017 DO 8.12.2018:

Linka 251
Příloha:
251 - Návrh JŘ od 10.12.2017 do 8.12.2018pdf.pdf


Linka 253
Příloha:
253 - Návrh JŘ od 10.12.2017 do 8.12.2018.pdf


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Roberte, tak to ti doporučuju terapii na šokovou Rosicku, to je teprve nářez :-D Podotýkám, že obě oblasti můžu porovnat - ze Šlapanic pochází moje žena takže jsem se tam vyskytoval jezdil po okolí a několkrát týdně a v Rosicích bydlíme přes 3 roky - jak tam lidí přemýšlí, jsem nepochopil doteď :D

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Ta oblast by si predevsim mela zaplatit hromadne a psychologicka sezeni a dalsi terapie v tomto oboru. Protoze tolik blbcu na km ctverecni clovek jinde tezko potka. Prace, Kobylnice, Slapanice, Podoli, to jsou slova, pri kterych vstavaji chlupy hruzou na tele vsem, co se tam pracovne vyskytuji.


Offline
69
11 črc 2011 08:39
Štatl
Pokud si to SChlapaNicz zaplatí...
sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

270
31 led 2010 23:09
Jak je to s posilováním linek 31 a 33?


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Na Zivotskeho to holt neblokuje TT, logiku to ma.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Bohužel jenom na Životsjého, ne na Geislerově, což je škoda, protože jako přestupní uzel mezi tramvajemi a a-55 je určena právě Geislerova.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
http://www.jrbrno.cz/L55_S2_Z424 - nástup a výstup s kolem je možný i na Životského.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
479
23 pro 2013 20:28
Hrušovany u Brna
Ráno se tam kloubáky opravdu hodí, ale odpoledne tam jsou skutečně zbytečné, proto taky teď o prázdninách jsou na některé kurzy příležitostně vypravovány sóla.


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Včera odpoledne a dnes ráno jsem jel 2x linkou E50 (BK-KOM) a myslím, že teď přes prázdniny jsou klouby na tuto linku celkem předimenzované. Včera odpoledne směr Komárov jsem jel ve voze sám až do Kohoutovic, ve voze tím směrem bylo pak nejvíce asi 7 lidí, cestou zpět bylo ve voze asi max. 25 lidí, dnes ráno jsem jel jen směrem Komárov a ve voze bylo asi max. 30 lidí. To většina těch kloubů ještě někam přejíždí, nebo jsem narazil jen na výjimky a většinou to jezdí plné (i za jaro, co jsem s tím párkrát jel, tak to nijak plné nejezdilo) ..?

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Offline
479
23 pro 2013 20:28
Hrušovany u Brna
Ony díry v intervalu jsou vytvořeny nyní zrušenými spoji v trase Tomkovo náměstí - Haškova.


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
Ti řidiči mně taky napadli. To by pochopitelně byl rozumnej důvod. A už chápu i x25, asi DP nechtěl přenášet její zpoždění až 20 minut na 57. Ale pořád nechápu spoustu věcí, třeba interval na 57: 24-12-12.

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Karosa B732 píše:
Jezour: Já tam bydlím a dnes jsem s ní jel 3x do centra. Pokaždé si všichni stěžovali na interval a prohlásili, že minimálně na prázdniny u nich MHD skončila. A obsazenost dvouciferná byla naprosto stoprocentně. Zato duplicita na druhé straně, kdy jede poloprázná x9 a minutu po ní prázdná 57 asi nikomu nevadí, stejně jako prázdná x25 místo prodloužení 57 na Starou Osadu ....

Mně nepřijde úplně divné, že někdo jede 3x do centra o víkendu tam a zpět. Já jsem shodou okolností prvního července, kdy začala tato šaškárna, jel do centra ráno na sedmou, protože jsem byl pozván na jednu ranní akci a pak po poledni opět z Lesné do centra, protože jsem odjížděl vlakem na tábor. Vzato do úplnosti, mohl jsem ale také jet do centra kvůli něčemu jinému kolem poledne a večer pak na nějaké to pivo, že....
Pokud jde o duplicitu x9 a a-57, tak v tomto případě asi nic lepšího nelze vymyslet, ale zase ta a-57 jezdí nově jen ty spoje, co jedou na Soběšice.
Jezour píše:
15 minut bohatě dostačuje, to si nemusíme nalhávat. A právě možnost navazovat z různých spojů na různé směry je velkým plus této změny. Obsluha Lesné je výrazně posílena v pracovních dnech, o prázdninových víkendech opravdu netřeba posilovat. Buďme prosím pozitivní a smiřme se s realitou (nic jiného nám stejně ani nezbývá).

Tak jestli to třeba nesouvisí i s tím, že je málo řidičů.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
800
12 zář 2014 23:38
to byl, řekněme, "překlep" — všude jinde se to odstranilo... tady se to opraví nejspíš v pondělí.
ležel jsem minulý týden ve špitále, tento týden doma — všechny ty výluky se dělaly na dálku a bylo tam pár takových přehmatů.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
http://pdf.dpmb.cz/pdf/389/20170701/389_(1132_3)T.pdf

Odkdy 57 jezdí do Ořešína?


Offline
285
03 zář 2012 18:05
Nevíte někdo, jakej má smysl x8 v 30min intervalu? Na každej druhej spoj navazuje na Geslerové linka 9, tak jsem čekal, že ty zbývající spoje x8 HN-Geislerova-HN zajišťují aspoň odvoz z linky 9 ze Stránský skály, a ono nic.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
goldfinger píše:
Na Halasák jezdí 57 a 44, ten je obsloužen luxusně i bez x9..

To lidem ze spadove oblasti okolo Bieblovy hodne pomuze...


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
goldfinger píše:
Dnes jsem poprvé na vlastní augle viděl souběh x9 a 46. Především mi přijdou zbytečně předimenzované klouby, když obě linky jezdí téměř současně. Za druhé mi x9 připadá úplně k ničemu protože zajišťuje obsluhu pouze Bieblovy a Fugnerovy. Kdyby se a46 vedla v jednom směru po obslužce kolem kasáren, na SNP a Alešovou do ŠČ a v opačném směru Alešovou, na Fugnerovu a po gen. Píky na Zemědělskou, tak je vlk nažranej k prasknutí a koza by zůstala celá. Nebo alternativně po Provazníkově, Mathonově a přes SNP a Alešovu do ŠČ a dále po své trase (oběma směry). Nebo ještě třetí alternativa - ve směru na Zemědělskou přřes Jugosláffsou a Zemědělskou.

bez ohledu na to, že zmíněnými ulicemi v minulosti autobusy jezdily, tak Alešovou bych poslal tak maximálně Stratos. Btw. z Alešovy do Merhautovy je zákaz odbočení vlevo.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
No se současnou dopravní situací kolem židenických kasáren a husovického tunelu bych to luxusním spojením určitě nenazýval. Takhle jim tam - díky "x9" - aspoň nějaká linka jezdí v čase. Nehledě na to, že jsem měl již tu čest právě dopravní opatření kvůli výluce na Lesné fotit, a na Halasově náměstí jednoznačně "x9" odbavovala nejvíce cestujících. Takové přetrasování mi tím pádem ve výsledku nepřijde vhodné...


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Na Halasák jezdí 57 a 44, ten je obsloužen luxusně i bez x9..


Offline
790
25 led 2006 09:46
Ono navíc kromě Halasova náměstí ta x9 z části obslouží i Čertovu rokli. Třeba oblast kolem Brožíkovy, která je v docházkové vzdálenosti tramvaje a momentálně se tam dá dojít ze zastávky Slavíčkova.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
A na Halasak lidi jezdit nepotrebuji?


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Dnes jsem poprvé na vlastní augle viděl souběh x9 a 46. Především mi přijdou zbytečně předimenzované klouby, když obě linky jezdí téměř současně. Za druhé mi x9 připadá úplně k ničemu protože zajišťuje obsluhu pouze Bieblovy a Fugnerovy. Kdyby se a46 vedla v jednom směru po obslužce kolem kasáren, na SNP a Alešovou do ŠČ a v opačném směru Alešovou, na Fugnerovu a po gen. Píky na Zemědělskou, tak je vlk nažranej k prasknutí a koza by zůstala celá. Nebo alternativně po Provazníkově, Mathonově a přes SNP a Alešovu do ŠČ a dále po své trase (oběma směry). Nebo ještě třetí alternativa - ve směru na Zemědělskou přřes Jugosláffsou a Zemědělskou.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Já do toho pozorování vložím čas a píli. A to je k nezaplacení.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Rem, to je strašný jak bys chtěl všechno zadarmo. sarcastic

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5775 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 231  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 12:41
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]