Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 44 z 93    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 93  Další
Autor Zpráva
Offline
7155
27 úno 2010 07:40
Do ##MLUVÍM SPROSTĚ## (pardon), nechytej me za slovo, tak proste jedu na Dolnopolni nebo proste nekam Karlovu, kdy pujdu od MM dopredu az ke zminenemu oznacniku. Je to tak tezke pochopit?
Jak souvisi provoz kamionu a zajezdovych autobusu s jizdou do smycky, se radsi neptam.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Robert... Cestou tam i zpět nastoupím na zastávce Karlova, která je od zmíněného servisu pár metrů. Těžko někoho, kdo to tu nezná, bude zajímat často převrácenej provizorní označník v trávě o několik stovek metrů dál...
Myslím, že ten úsek po kostkách až k nějaké smyčce by úplně nebyl vhodný, nehledě na to, že tím směrem jezdí pravidelně autobusy společnosti VENTO LINE, která tam má stání, plus kamiony společnosti Koredo. Fakt by bylo moudrý, aby se tam motaly ještě autobusy?? Nehledě na to, že mi nepřijde, že by to spojení až tam našlo nějaké valné využití. Navíc na Proškově náměstí čeká spoj na odjezd zpátky pár minut, což s častým zpožděním znamená, že vůz se jen otočí a jede zpátky - takže trmácení se někam ještě dál od standardní trasy linky mi nepřijde ideální, když na Proškáči nastupuje spousta lidí.


Offline
7155
27 úno 2010 07:40
Prijedu z Obran a jdu nekam k servisu Posipisil. Cestou zpet narazim na zastávku MM. Podle čeho mne ma dojit, ze existuje dalsi zastavka?
Tocka na Slamenikove je na konci ulice, viditelne jen na fotomape.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Tak z Obřan nebo směrem do Obřan?? Směrem z Obřan je přece jen jedna - ta běžná - zastávka a zpátky pak nastoupím zas na zastávce u knihovny v opačném směru... Osobně jsem ještě nezažil, že by to podle vás nelogické řešení někdo nepochopil...
A chtěl bych vidět tu smyčku na Slaměníkove, by mě zajímalo, kde něco takového je... Doporučoval bych se nejdřív podívat, jak to tady vše konkrétně vypadá a pak srozumitelně diskutoval...


Offline
7155
27 úno 2010 07:40
Zjevne se nechapeme. Prijedu z Obran, vylezu na MM, pri navratu cekam na zastavce, autobus tam nejenze nejede, ale navic me odveze bocni ulici kamsi do riti. To mi jako logicke reseni dopravy v miste neprijde.

Edit Stanik: Otacet se kde je, v lete jsem si tam byl pujcit auto a smycka je volna. Ocenili by to mozna i lide z okoli. Ale mas recht, mne je to burt, ja tam nejezdim a ostatni at si poradi. Akorat ze s timto pristupem muzeme tohle forum zrusit.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
e_smile Ano, na Maloměřickém mostě směr Obřany nastupuje denně hromada lidí... Ty zastávky od sebe zas úplně na dohled nejsou , takže se to fakt neplete (ta provizorní je s Malom. mostem prakticky spojena jen tim, že se tak jmenuje...). A na Slaměníkove se fakt otáčet není kde, nehledě na to, že by to byla úplně zbytečná zajížďka navíc. Nevím, proč má někdo potřebu hledat problémy tam, kde nejsou a pak se k tomu ani není schopen vyjádřit - navíc to jste to měli spíš řešit před třemi měsíci, kdy ta výluka začala...


Naposledy upravil Staník dne 06 led 2018 01:19, celkově upraveno 1

Offline
114
27 čer 2017 19:11
Bílovice
Mít zastávku každých 80 metrů je zbytečnost. Zvlášť když to jede po rovince. Už tak je Karlova hodně blízko k Majlontskýmu mostu ve směru Obřany, ještě stavět v půlce a je z toho dokonalý courák. To, co jede až do Obřan jede vždy z jednoho místa


Offline
7155
27 úno 2010 07:40
Minimalne je to matouci pro lidi, co chteji jet z MM na Obrany. A pak mi prijde nesmyslne mit zastavky se stejnym nazvem kus od sebe, kdyz by je slo mkt na jednom miste.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Robert... A k čemu to bude dobrý?? Stejně tam v 99% případů nikdo nevystupuje, ta zastávka mezi Karlovou a běžnou na Maloměřickém mostě je v podstatě zbytečná (lidi, kteří jedou dál buď vystoupí právě na zastávce Karlova a počkají na další "57", či "75", a nebo jedou až na Proškáč). Plus pořád nebyl nikdo schopen vysvětlit, v čem je v aktuální poloze konečné na Proškově náměstí problém...


Naposledy upravil Staník dne 06 led 2018 01:07, celkově upraveno 1

Offline
7155
27 úno 2010 07:40
A to na te zastavce nemuze stavet vsechno? A otacet se ve stare smycce Slamenikova by taky byl problem?


Offline
Uživatelský avatar

2561
13 črc 2009 13:42
Ne, tady.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
xxx... Jako na frekventované hlavní silnici nebo kde?? Takhle je to podle mě uděláno nejrozumněji, jak je to možné a nechápu, co je na tom nešťastného. Plus opravdu nevím, k čemu by taková změna byla dobrá...


Offline
Uživatelský avatar

2561
13 črc 2009 13:42
Jo tak. Už jsem se lekl, že na všech zastavují všechny spoje. Ono taky to blokové ukončení (nebo jak se tomu říká) na Proškově náměstí je dost nešťastné. Přímo na Proškově náměstí by se autobusy otáčet nemohly? Přijde mi, že je tam místa dost.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Spoje končící na Proškově nám. jezdí ve směru z města po Vrbí, proto mají zastávku Maloměřický most už u odbočky na jmenovanou ulici.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
7155
27 úno 2010 07:40
K čemu jsou dvě zastávky Mal. most? Nebyl jsem tam, co je výluka, tak se možná ptám blbě.


Offline
114
27 čer 2017 19:11
Bílovice
1. Karlova, 2. Maloměřický most pro a-57 končící na Proškáči, 3. Maloměřický most


Offline
Uživatelský avatar

2561
13 črc 2009 13:42
K čemu jsou dobré ty tři po sobě jdoucí zastávky na Karlově ulici? Já jen, že iveco se tam ivecem docela špatně předjíždí, jedou-li v protisměru auta...


Offline
1323
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Pokud vím, je tam v plánu výstavba zastávky "Hamerláky" i pro směr SOB. Na druhou stranu se vyplatí pro oblast Zaječí hory to projít kolem Zaječího potoka a nastoupit až na Moskalykově a pro místní kolem ulice Kociánka to projít až k zastávce Hamerláky. I když taky bych ocenil,kdyby zastávka Sadová byla posunuta víc k ulici Vlasty Fialové a zastávku Na Kopcích bych ponechal, jenže už je to tak rozvrženo, pochybuji, že někdo by s tím zálivem pro Sadovou ještě hýbal.


Offline
24
22 dub 2010 00:09
Může mi někdo prosím vysvětlit proč je na lince 43 zrušena zastávka na kopcích? Ty nové zastávky v developerské výstavbě ji zdaleka nenahrazují.


Offline
86
17 zář 2011 08:58
E50 pro mě ztrácí smysl směrem do práce. Jedu hodinu z Bystrce stejně jako když jedu spodem. Pro expres bus přibyla další zastávka. Též nové semafory na staré dálnici, nesmyslně načasované a nesmyslně navržená křižovatka vůbec, přidají další minutu.

_________________________________
Občas je na co se dívat


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Možná by stálo za zvážení, aby se uvolnila Táborská pro šaliny, uzavřít po dobu výluky ulici Líšeňskou mimo MHD a dopravní obsluhu.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
goldfinger píše:
Jestli bude d12 dočasně přetrasována do Juliánova, tak by se mohla převlíknout za d13. sarcastic

1/2 d-12 do smyčky Zvonařka, 2. 1/2 jako d-13 do Juliánova. Beru ;-)

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
2693
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jak s Penem občas nesouhlasím, tak zrovna dneska docela souhlas s tou trvalou několikaletou trasou A-60/61 hlavní nádraží - dolní nádraží v souběhu s posílením A-40 do Komárova, slyšel jsem cosi, že má být posílená, resp. jsem si toho všiml v aktualitě ke změně JŘ k 10. 12. 2017, že A-40 pojede častěji a A-48 se změněnou trasou.
Jinak jsem se díval na řády A-51 a je hezky provázaná s regionálkou 401 na Říčany a Bíteš i obráceně, to se mi hodně líbí.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Tyhle problémy bych chtěl mít.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

271
31 led 2010 23:09
M píše:
Maulincio, 7 určitě ne, neexistuje vůbec žádný důvod.


nemyslím obnovu jako takovou, ale jestli je v plánu ňáká linka s číslem 7, aby zmize ta mezera v číslování.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2308 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 93  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 18 kvě 2024 06:55
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]