Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 22 z 232    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 232  Další
Autor Zpráva
Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
Naxashi píše:
A když už jsme u vzteklého prskání mimo mísu, připojím se. Laskavě začni používat diakritiku.


Možná bych bez "pěny u pusy" zkusil popřemýšlet, že to dpbus psal třeba na mobilu, kde to je s diakritikou trošku těžší. Ale když chce někdo psa bít, vždy si hůl najde, že?


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Kolik stojí elektřina jsem pocítil přímo. Zdražení vyžadovalo přímé vypojení spousty spotřebičů doma.
Ale DPMB má snad množstevní slevu, ne? Jasně, asi ne bůh ví jakou, ale nějakou jistě ano.
Ne, já bych očekával, že vzhledem k situaci, město a stát budou dotovat MHD extrémně silně.
„A plno dalsich toho udelali jeste vic. A pak prijdou mistri sveta, kteri vetsinou nebyli pred 30 ti lety na svete a vsichni jste kun.y a delate to schvalne blbe“ A co je tohle zase za kecy? Klid.
„aby se pan Naxsasi musel prestehovat a koupit si kolo“ Znova si přečti, co jsem napsal. „a jestli se mi podaří se přestěhovat“ Tohle implikuje to, že se já chci přestěhovat, ne, že bych byl nucen proti své vůli se přestěhovat.
A když už jsme u vzteklého prskání mimo mísu, připojím se. Laskavě začni používat diakritiku.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
59
19 úno 2013 13:02
Naxashi píše:
A když už jsme u těch JŘ, má vůbec cenu ještě vyjadřovat svoje znechucení z nich? Už mě to unavuje. Stačí se podívat na linku 1. 5 minutový interval se stal luxusem a někdy od 18:30 to jezdí po 10 minutách. Naprostá tragédie, likvidační, a jestli se mi podaří se přestěhovat, kupuju si kolo a MHD může jít někam. Kam ostatně jde i tak.


Me se to taky uplne extra nelibi, ale dobre uz bylo. A muzu se zeptat v jakem svete zijes? Asi jina galaxie. Nevnimas co se kolem deje? Kolik stoji elektrina? Kolik stoji plyn? Jakej je nedostatek ridicu napric vsemi druhy dopravy? Ze ve skolach se bude topit na 18 stupnu? Atd...atd. Nevi si s tim rady cela evropa. Trochu pokory by teda neskodilo. Ano je to kompromis, aby to jakz takz fungovalo. Jiste muzem mit na neco rozdilne nazory, ale tady to plivani, jak cela MHD stoji za ho..o me dost urazi. Delam v DP 29 let a odjezdil jsem tisice sluzeb a udelal i jinou praci. Jiste ne bez chyb, ale vzdy se snazil co nejlip. A plno dalsich toho udelali jeste vic. A pak prijdou mistri sveta, kteri vetsinou nebyli pred 30 ti lety na svete a vsichni jste kun.y a delate to schvalne blbe, aby se pan Naxsasi musel prestehovat a koupit si kolo. Ale my to kur.. delame jak nejlip to jde za danych podminek a ty jsou proste takove jake jsou.


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Tak já se ptal spíš pro kompletnost té stránky. Nějaká PDF na dopravním podniku jsou celkem nepřehledná, mám sice prográmek v telefonu, ale občas se ta stránka JRbrno hodí a je fajn, že ji někdo dělá, ostatně nedávno byla stránka využitá v tom článku na Irozhlas.cz, co tu taky někde visí.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
A když už jsme u těch JŘ, má vůbec cenu ještě vyjadřovat svoje znechucení z nich? Už mě to unavuje. Stačí se podívat na linku 1. 5 minutový interval se stal luxusem a někdy od 18:30 to jezdí po 10 minutách. Naprostá tragédie, likvidační, a jestli se mi podaří se přestěhovat, kupuju si kolo a MHD může jít někam. Kam ostatně jde i tak.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
7104
27 úno 2010 07:40
A co si je najít jinde? Třeba na pdf.dpmb.cz nebo portal.idos.cz?


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Nejsou náhodou všechny tyhle informace dostupné na https://pdf.dpmb.cz/ ? Díval jsem se tam, tam víkendy normálně jsou, tak jsem byl zmatený, že jako kde teda ty víkendy nejsou.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
49
17 bře 2015 13:14
Já se nerozčiluji,jen se slušně ptám.Doufám že to ten pracovník stihne doplnit včas,o víkendu budu ty informace potřebovat.


Offline
Uživatelský avatar

3085
29 srp 2009 19:30
...proto, aby ses měl na co ptát. Překlopení dat na jrbrno.cz není automatické, dělá to člověk ve svém volnu a nějaký čas mu to zabere. Proto to prostě není na lusknutí prstů a nemá smysl se tu nad tím (opakovaně) "rozčilovat".

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
49
17 bře 2015 13:14
Tak už tam jsou linky ale bez jízdních řádů v nepracovních dnech,proč?


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
To mi připomíná, že chybí linky 401 a 402 na JRbrno, kde jsou třeba 404, 501, 510, pokud tam má být i příměsto, tak kompletní.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
49
17 bře 2015 13:14
Zajimalo by mě kde se zde nachâzí jízdní řâdy linek 44,84 nebo byli zrušeny?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Zdeněk píše:
http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L721335_220828_333255.pdf nová komerční linka DPmB

Vskutku výsměch v době, kdy člověk čeká 20 minut na autobus páteřní linky, který stejně nepřijede, neboť se nezdařilo službu obsadit. Pohledem do JŘ a menší znalostí trasy je zcela jisté, že se linka sama neuživí, takže - kdo ji bude platit? Kdo vydal licenci na linku bez paragrafů k přepravě po území JM kraje, když jinému ten stejný úřad licenci na jinou linku nevydal s tím, že nemá co komerčně jezdit v rámci IDS, tedy nesmí konkurovat státem dotované dopravě (mimochodem to je případ jak JMK, tak Kr.V.)? Když už někdo toto stvořil, proč to musí být zrovna na čtyři řidiče? Nebo kdyby ctěný komunální podnik alespoň počkal s rozjezdem linky na lepší časy, ale tohle, to je jak hadr na býka, a těch býků snažících se využívat parodie na MHD v Brně jsou vyšší sta tisíce. A to vydání licence v této podobě taky nebude asi úplně OK.


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Je snaha v největší míře vypravovat diesely.


Offline
Uživatelský avatar

9267
10 čer 2004 11:19
Rezerva do budoucna :).


Offline
Uživatelský avatar

2525
13 črc 2009 13:42
Vzhledem k tomu, že karos je čím dál tím míň, mě to vcelku překvapuje. :-k


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
Už jsou zveřejněny JŘ autobusů od 1.9. nově s víkendovými "negaranty" na 40, 50, N98 a N99 (včetně linek, na které přejíždějí, jako např. N92 o víkendu ráno) a i v pracovní dny je méně garantovaných nízkopodlažních spojů na kloubových linkách ve srovnání s JŘ před prázdninami.


Offline
Uživatelský avatar

1623
10 čer 2006 20:45
Brno
http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L ... 333255.pdf nová komerční linka DPmB

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

6898
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Pdbrno: to je mi jasné, že by to někdo musel zaplatit a bohužel Planetárium či divadlo Bolka Polívky to neudělají. Ti tam přitom generují větší část lidí bych řekl.

Ms222: též jsem si jedné soupravy v pátek všiml. Škoda, že tyto posily ale nebyly k nalezení v žádném vyhledávači vč. odjezdů na stránce IDS, takže člověk nevěděl, jestli a kdy teda něco pojede, nebo ne.


Offline
173
23 led 2011 03:17
MartinV píše:
Víte někdo, jak jsou, jestli vůbec, organizovány posily na náměstí Míru, při konání akcí na Kraví hoře? Večerní spoje linky 4 byly nacvakané k prasknutí a nejvíc to odneslo pár maminek s kočárky, ty se prostě nevešly.

Co vím tak v pátek na 68 jezdila sanitka a lidi dost nadávali a šli pěšky aspoň z Žabin na Kraví Horu.
A zas jsme u toho kdo zaplatí DPMB navíc km či vozy či řidíče?


Offline
478
14 úno 2014 15:19
Brno
Včera dokonce na 4 jezdily soupravy


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

6898
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Víte někdo, jak jsou, jestli vůbec, organizovány posily na náměstí Míru, při konání akcí na Kraví hoře? Večerní spoje linky 4 byly nacvakané k prasknutí a nejvíc to odneslo pár maminek s kočárky, ty se prostě nevešly.


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Ne, nejsou. Na d-4 přejíždějí spoje, které končí na České.


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
A není to přejezd na čtyřku o víkendech?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6159
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Bych si tipl, že bylo potřeba někde ukončit část spojů od Bystrce a Maliňák byla cesta nejmenšího odporu.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5785 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 232  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 dub 2024 19:33
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]