Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 2 z 2    Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Pravdepodobne to pismo neni dostatecne velke... :)

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Díky obrátím se tam.


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
TOTO NENÍ DISKUZE DPMB!!! Se svou stížností se obraťte tam! Hlavně že to je nahoře napsáno velkým písmem.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Dobrý den Pavle, příkoří ze strany revizorů mě mrzí, ovšem zde opravdu není vhodné místo na podávání stížností. Toto fórum navštěvují především lidé, co se zajímají o brněnskou MHD a je to spíše "fan fórum".

Pokud se cítíte, že Vám bylo ze strany revizorů ublíženo, podejte stížnost na dopravní podnik. My Vám zde nijak nepomůžeme.


Dobrý den,
jaké bylo moje pohoršení když jsem nastoupil do tramvaje. Tramvaj se ještě nerozjela, dveře byli otevřené. V tramvaji jsem byl cca 10 sekund. A najednou se ke mně otočil revizor ať mu ukážu lístek.
opravdu jsem byl v šoku. Lidé stále ještě nastupovali a revizor už chtěl nekompromisně jízdenky. Když jsem mu řekl že jsem si nestačil nachystat lístek tak se ke mně obořil, že mám myslet na cvakání a né na jiné věci.
Tak jsem mu sklamaně zaplatil pokutu. Myslel jsem si že revizor by měl být člověk na úrovni, kterému pojem spravedlnost je blízká a né člověk, jehož primárním cílem je "lov pasažérů".
Myslel jsem si do dneška že jsem jediný případ jaké bylo moje zklámání, když jsem se dozvěděl že to tak není a podobné praktiky jsou běžné.

Dále zde můžu dát popis podobné události, která se stala dnes - přepis emailu, který mě dnes zaslala email o tom jak byla přítomna dalšímu podobnému "zásahu" revizora.
DOufám že MHD Brno zreviduje tyto situace a přispěje k nápravě.
Lidé nejsou ovce na kterých je možné se vozit, ale především zakazníci. Není se pak čemu divit, že spoustu lidí preferuje jiné dopravní prostředky, když po podobném zažitku v nich zůstane pocit určité nespravedlnosti.

EMAIL který jsem dnes obdržel:
Do tramvaje nastoupila paní a začala někomu telefonovat – a pak začala plakat – že dobíhala do tram /jiné než té co jsem jela – předtím/ a stihla ji a rovnou začala vytahovat s tašky lístek – a skočil k ní revizor a řekl že je pozdě a lístek jí vytrhl z ruky a dal jí stejnou pokutu jako tobě – no to ale ještě horší než u tebe – chvilku jsem ještě poslouchala a pak jsem šla k ní a řekla jsem jí ať podá trestní oznámení za šikanu a jde také podat stížnost na DPMB – to je ale nechutné.
A vedle stála ještě slečna – a přidala se ke mně a říká ať tam opravdu paní jde.
A ty jak dojedeš tak tam zajdeme taky.
Takhle není možné šikanovat cestující kteří neběží do tram s lístkem v ruce !!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 22:00
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]