Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 2 z 2    Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
9986
15 led 2005 23:41
Já bych tuhle veřejnou diskuzi zrušil (a s tím zakázal přispívání neregistrovaným)... Stejně se tu řeší nesmyslné výlevy osob ála mistrů světa, kterým dělá problém přečíst si pár řádků na takovém zeleném papíře... A na to tohle fórum fakt není.

adriana - vážená paní, vy máte nohy, pes má také nohy. V čem je problém? Pokud nevíte, na co nohy jsou, případně je neumíte či nesmíte využívat, tak chápu, že máte potřebu jezdit MHD. V pořádku. Pokud nemáte psa, můžete jezdit MHD. V pořádku. Bohužel i se psem můžete někdy jezdit MHD. To už není v pořádku. Osobně bych byl pro to, aby pes do vozidla veřejné dopravy (snad vyjma vlaku) nesměl.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
ještě je tu jedna věc: nástup do vozidla možný s vědomím řidiče ;-)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Adriana: kromě toho, že mně to připadá přitažené za vlasy, měla jste argumentovat tím, že tedy nevystoupíte Vy. SPP jste neporušila (podle uvedené skutečnosti), v tom případě Vás nemá co vyhazovat.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Milá paní/slečno, bohužel mám pro Vás nemilou zprávu a to, že pláčete na špatném hrobě. Toto je diskuzní fórum o DpMB, nikoli patřící DpMB. Pokud měl pes náhubek a řidič Vás přesto vyhodil a chcete si stěžovat, musíte to řešit na jiných místech, než zde. Doporučuji navštívit stránky http://www.dpmb.cz/ , kde najdete kontaky na lidi, co tyto záležitosti řeší.


Prosím vedení MHD Brno, aby se zamyslelo nad arogancí některých řidičů.Nastoupila jsem se psem do autobusu,měl náhubek, vodítko ,v autobuse nebyl kočár, ani jiný pes,podotýkám ,že autobus byl poloprázdný.Řidič mě nechal cvaknout jízdenky, a po té mě požadal abych vystoupila,když nevystoupím ,že dál nepojede.Nestalo se mě to poprvé ,že mě nechtěli vzít do autobusu se psem bezdůvodně.S toho pro mě vyplívá ,že pejskaři jsou odkázáni na milost a nemilost,dobrou ,či špatnou náladu řidiče.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 16:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]