Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Hmm... Je fakt, že kdybych to rozvrtal do tý míry, že bych četl tu 8051, tak bych to rovnou asi předělal tak, abych to posílal z ní bez sběrnice rovnou do tiskárny. A bylo by! Akorát - 8051 - to jsem dělal naposled jako pionýr. Přeci jenom s PICkama je to daleko jednodušší. Už jsem zakrněl. Díky.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Jsem se tim az tak nezabyval. Nekde mam odposlouchanych par MB komunikace SAVS - palubak , ale dal jsem to neanalizoval. Chodil tam tusim jenom cas a par promennych . Nazpatek akorat chybovy kody a pravidelny overeni podle nastaveny pozice. Pomalu by bylo jednodussi tu 8051 vytahnout , vycist a nejakej zdatnejsi programator by pak mohl vcelku snadno zjistit co to chce. Mimochodem mam doma tusim 3 nebo 4 ruzny verze SW v palubaku. Heslo je u vsech stejny, netusim co se lisilo. Akorat posledni verza se nejak bavila s mikroelektronikou, zbytek zahlasil ucpany papir. Ta posledni aspon zaktualizovala cas . Popis IBIS asi nebude pac SAVS se prevtelil a pokracuje dal.


PvvS píše:
Mno , pri vypajeni se nic nedeje, miri k procesoru . Program jsem nejak nevycital, ale spi sbych rekl ze tam je jako pozustatek z predchozi verze, pac skrz obal toho moc neprosviti.

Taky bych řekl. Nebo pro nějaký jiný druh provozu, který se nerealizoval. Ten způsob komunikace po IBIS neznáte? Netušíte, který piny jsou konkrétní signály?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Mno , pri vypajeni se nic nedeje, miri k procesoru . Program jsem nejak nevycital, ale spi sbych rekl ze tam je jako pozustatek z predchozi verze, pac skrz obal toho moc neprosviti.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
infra by tam mohlo být pro revizory: vypnutí označovačů??

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Ještě jeden dotaz. Netušíte někdo, proč je tam ten infračervený přijímač?


Dobrý den. Mám prosbu - získal jsem starý označovač jízdenek SAVS Olomouc. Bohužel nemám řídící jednotku, takže prostě jen tak leží, což je mi líto. Chtěl bych ho rozpohybovat, nicméně nemužu nikde najít žádné slušné informace. Neví prosím někdo, jak probíha komunikace mezi řídící jednotkou a cvakačem, nebo alespoň popis sběrnice IBIS (IPIS)? Chtěl bych udělat něco jednoduchého, asi pomocí PICky. Až by se to povedlo, určítě bych to zveřejnil, počítám, že tohle by využilo víc lidí. Jen neznám ten fotmát komunikace ani popis toho IBISu. Máte-li někdo něco, prosím o jakékoliv info. Díky Cublay


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:19
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]