Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 13 z 15    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
mrak: Právě proto to píšu :evil:


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Jak uz bylo napsano drive, tak kdyz sem chodil na VUT tak sem taky musel pres mustek z Cervinkovi pesky a slo to... :wink:

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Citace:
A argumenty, že ožralci mají chodit pro vystřízlivění pěšky si nechte laskavě do hospody k pivu.


Ale vždyť ty chodíš po každém pivu jen takové dva kilometry, to se ještě dá sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Když se to vezme v globále, tak úspora v nezajíždění linky 53 na Kolejní je v celkovém balíku úspor k 1.1.2010 naprosto zanedbatelná v porovnání s tím, kolik lidí to nasere. Vždyť se jedná o závlek necelý kilometr na jeden spoj. Chápal bych jisté omezení, že by tam třeba nejezdil úplně každý spoj, ale zrušit to naprosto bez náhrady není úplně nejlepší řešení. Minimálně aspoň rozjezdy by měli nechat. A argumenty, že ožralci mají chodit pro vystřízlivění pěšky si nechte laskavě do hospody k pivu. [-X


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Co by jsi cekal, snad se jim prochazkou na cerstvym vzduchu trosku prokrvi ten zakryt krku.


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Jo, tohle je malinko primitivní. :)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Pozdrav pro nás -polointeligentní zaměstnance DPMB. sarcastic

Citace:
Tomas Metelka: Muzete to jeste vyrsit primo s polointeligentnimi zamestnanci DPMB na jejich foru. Reknete jim sve pripominky. viewtopic.php?f=9&t=104
Diskuzní fórum MHD Brno • Zobrazit téma - Obecná diskuze o MHD v Brně
forum.svetmhd.net


Offline
9986
15 led 2005 23:41
laminatka
Bohužel ne. Mne by to až tak nevadilo, žel jsem asi jediným takovým obyvatelem (byť už jen příležitostným) z přilehlých ulic...


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No uz jenom nejakych 15 dni a je pokoj :).


Offline
215
18 dub 2008 19:13
K tomu zlučovaniu zastávok - neplánuje sa zrušenie jednej zo zastávok Raisova/Kluchova?


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Zlaťák píše:
O chodníku jsme si mohli nechat jen zdát a nikdy nás nenapadlo békat po busu,...
Protože jste tam bus neměli. sarcastic


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
A co s tím má společného dopravní podnik? U nás taky v průjezdu nesvítí světlo a nedožaduju se kvůli tomu busu až k výtahu. To je problém VUT.

Odpověď:
Ne, nešel. Ale chodil jsem to několik let několikrát denně Červinkova-FEKT, FEKT-Meopta. O chodníku jsme si mohli nechat jen zdát a nikdy nás nenapadlo békat po busu,...


Offline
2
14 pro 2009 20:08
Citace:
No měřil jsem si to na mapy.cz a i s obejitím podnikatelky mi to hodilo k A2 cca 520 m. Což je 5 minut chůze.


jo, a šel si to někdy pěšky do kopce z tězkým zavazadlem v noci na neosvětleným uzkým chodníku vedle křoví, kde tě může kdykoliv někdo přepadnout (hlavně holky) a v zimě, když se chodník pořádně neudržuje a cesta je tak o zdraví..?


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Ronny píše:
Proč teda nezrušit rovnou celou 53, k Horské je to kousek ze Záhřebské, k Technické zas z Červinkovy a Edisonova s Podnikatelkskou je kousek od Technologického parku, proč nezrušit polovinu zastávek v Brně, které jsou vzdálené 300 m od nějaké jiné, to bude ušetření peněz (mimochodem, Kolejní není od Technologického praku vzdálená 300 m ani vzdušnou čarou, natožpak pěšky)


No měřil jsem si to na mapy.cz a i s obejitím podnikatelky mi to hodilo k A2 cca 520 m. Což je 5 minut chůze.


Offline
2
14 pro 2009 20:08
No něco mě napadlo,
když chce DPMB zrušit zastávku Kolejní, ale autobus 53 ponechá, což je absurdní a nelogické, protože kromě lidí, kteří jezdí na strojárnu a na FEKT - ti stejně volí cestu pěšky přes mostek ze zastávky Červinkova - tak naprosto drtivá většina cestujících 53 vystupuje a nastupuje na Kolejní (z toho samozřejmě hlavně studenti, ale i lidi co jdou za přírodou na Medlánkovi kopce, často mateřské školky, důchodci)... tedy zrušit Kolejní na trase 53 je asi stejně logické jako zrušit zastávku Hlavní nádraží na trase tramvaje 12 a 13...

Já teda navrhuju zrušte Hlavní nádraží a nechejte Kolejní, však lidi si na hlavák můžou dojít z České, Nových sadů nebo z Úzké - je to kousek, mnohem mnohem blíž než z Technologického parku na kolejní... co říkáte to by se ušetřilo peněz!! A samozřejmě v rámci zkvalitňování služeb navrhuju zvýšit jízdné o minimálně 70%


Naposledy upravil steppi_kolejni_53 dne 14 pro 2009 20:21, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Proc si studaci doted nepozadali vedeni koleji, mestskou cast o chodnik ? Davno mohl bejt . Mno , tak jeden, dva spoje denne by se mozna snesly.
MOzna JR stylu
http://fotogalerie.svetmhd.net/picture. ... ategory/60
http://fotogalerie.svetmhd.net/picture. ... ategory/60
.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Janatak píše:
Co takhle zrušit Mauricia? :wink:

Nechme toho pošťuchování.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Mauricio píše:
Což takhle zrušit Ronnyho?


Co takhle zrušit Mauricia? :wink:

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Ronny píše:
Jenom poukazuju na to, jak nesmyslně DPMB argumentuje ohledně důvodů, proč je Kolejní zbytečná.
Zrušit ji je na hlavu postavené, to je mnohem rozumnější řešení prodloužit intervaly (kromě špičky v neděli večer, když je 53 opravdu hodně vytížená třeba na hodinu).
Navíc je docela zajímavé, že už delší dobu zajíždí v sobotu 53 na Palackého vrch, o zrušení téhle zastávky není nikde ani slovo a přijde mi podstatně zbytečnější.

Nevím, tak jim napiš a třeba odpoví (podobně jako já jsem jim již zaslal své připomínky - šetřit by se dalo na d-1 pohodlně a bez újmy). Pokud odpoví, že na Palačák to zachovají, tak to budu považovat za nějaké chatařské lobby...ale je pravda, že taky mi uniká význam.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
2
14 pro 2009 19:25
Mauricio píše:
Což takhle zrušit Ronnyho?

Jenom poukazuju na to, jak nesmyslně DPMB argumentuje ohledně důvodů, proč je Kolejní zbytečná.
Zrušit ji je na hlavu postavené, to je mnohem rozumnější řešení prodloužit intervaly (kromě špičky v neděli večer, když je 53 opravdu hodně vytížená třeba na hodinu).
Navíc je docela zajímavé, že už delší dobu zajíždí v sobotu 53 na Palackého vrch, o zrušení téhle zastávky není nikde ani slovo a přijde mi podstatně zbytečnější.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Ronny píše:
Proč teda nezrušit rovnou celou 53, k Horské je to kousek ze Záhřebské, k Technické zas z Červinkovy a Edisonova s Podnikatelkskou je kousek od Technologického parku, proč nezrušit polovinu zastávek v Brně, které jsou vzdálené 300 m od nějaké jiné, to bude ušetření peněz (mimochodem, Kolejní není od Technologického praku vzdálená 300 m ani vzdušnou čarou, natožpak pěšky)

Já bych sjednotil Špačkovu a Bělohorskou, bo respektive zrušil kompletně Bělohorskou (s tím, že lidi si dojdou). Přestupní vazba na a-45 je až na Novolíšeňské či až na Mifkově...tak co by ne...ale to by nám vyneslo asi malou úsporu.

Mauricio píše:
Což takhle zrušit Ronnyho?

Ban?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Což takhle zrušit Ronnyho?


Offline
2
14 pro 2009 19:25
Proč teda nezrušit rovnou celou 53, k Horské je to kousek ze Záhřebské, k Technické zas z Červinkovy a Edisonova s Podnikatelkskou je kousek od Technologického parku, proč nezrušit polovinu zastávek v Brně, které jsou vzdálené 300 m od nějaké jiné, to bude ušetření peněz (mimochodem, Kolejní není od Technologického praku vzdálená 300 m ani vzdušnou čarou, natožpak pěšky)


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Měl jsem za to, že Kari zobecnil na celé město, tudíž proto taková reakce.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Janatak píše:
Vykládej to mamině s kočárkem a děckem v ruce, vykládej to důchodcům a vykládej to i ostatním, kteří mají jisté omezení pohyblivosti. Např.
Nemyslim si, zes zrovna vyjmenoval typicke uzivatele zastavky Kolejni :roll:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 356 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 13:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]