Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Změna JŘ t-38 a t-39 od 11.7.2011


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Cosi jsem slyšel, že se to má s městem projednávat myslim 10.12. a má to vyjít v půli prosince v Šalině.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
koupin píše:
Přátelé, kamarádi!

Nemáte někdo náhodou alespoň přibližné informace, co by se mělo s brněnskou MHD dít od 1.ledna 2010? Nikde jsem žádné informace nenašel, dopravní podnik si, jak je vidět, dává skutečně velký pozor na to, aby se cestující veřejnost nedejbože něco nedozvěděla. Díky!

Jestli to třeba nebude tím, že to musí DP projednat s městem a to taky není hned. Rozhodně bych se nebál toho, že si to DP chce nechat pro sebe.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Tady je prubezny automaticky uklid ..


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Karle, buď zakaž neregistrovaným přístup, nebo jim povol přispívání i do běžných témat. Tady pak vznikají naprosto zbytečná témata, která už existují...


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
lupen píše:
Děkuji, to už psali v minulém čísle šaliny. Jen aby, podobně jako minulý měsíc, nevyšla z tiskárny 31.prosince večer. Já jsem myslel, že už se dnes něco od někoho dozvím. Škoda:-(


nedozvíš, protože to zatím nikdo pořádně neví (možná že to ví hoši z jízdních řádů ale k nám prostým mechošům se zatím nic nedostalo....)


Děkuji, to už psali v minulém čísle šaliny. Jen aby, podobně jako minulý měsíc, nevyšla z tiskárny 31.prosince večer. Já jsem myslel, že už se dnes něco od někoho dozvím. Škoda:-(


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Staci si pockat na prosincovy cislo Saliny.


Přátelé, kamarádi!

Nemáte někdo náhodou alespoň přibližné informace, co by se mělo s brněnskou MHD dít od 1.ledna 2010? Nikde jsem žádné informace nenašel, dopravní podnik si, jak je vidět, dává skutečně velký pozor na to, aby se cestující veřejnost nedejbože něco nedozvěděla. Díky!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 18:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]