Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Offline
3342
21 led 2011 14:19
Řešil jsem to před pár měsícema, na roční šalinkartu ti vystaví novou šalinkartu, která se pak řídí podle data narození. Dokonce i na Novobranské při placení pokuty za zapomenutou šalinkartu to prošlo.

Na jiné asi není možné dostat "duplikát", prostě si jí koupíš znovu.

Ztracené kupony imho taky není možné nahradit.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Chtěl bych se zeptat, jak je to v současnosti s vystavením duplikátu odcizené šalinkarty? Je možné vystavit duplikát, respektive, co všechno je k tomu potřeba? Je mi jasné, že se to tu již někdy probíralo, ale nemůžu to najít.


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
no jak kdo, mně třeba jedna průvodčí na univerzálce šrtla propiskou 1 pole navíc, že sem si jich cvakl málo..


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Co se týče zkušeností z brigád u KORDISu, tak dneska ví průvodčí většinou skoro všechno, sami počítají kam dotyčný jede podle počtu zón apod. Ale ze začátku jsem taky na S21 učil průvodčího o víkendové platnosti lístku za 150...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Průvodčí neví, která bije, když na ně člověk ukáže jakoukoliv jinou IDS jízdenku než jenu ze dvouzónových. Tolik má zkušenost. A co teprve univerzálku...


Offline
Uživatelský avatar

353
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
ReZ: Ano, mám podobnou zkušenost. Naštěstí jsem tehdy jako důkaz u sebe měl tuším dubnové číslo šaliny (změna tarifu), kde v té přehledné tabulce byla ta šikovná poznámka o platnosti ve všech dopravních prostředcích. Paní průvodčí se prostě nechtělo věřit, že by se mnou "paní mohla jet zadarmo". Tak jsem to na ni vytáhl a ona, ač evidentně nerada, uznala, že mám pravdu - aneb lekce, jak vyškolit školeného.
Z čehož mě napadl dotaz - nevíte někdo, zda jsou průvodčí na tyhle změny v tarifech ČD/IDS nějak školeni? Podle tý průvodčí jsem měl právě dojem, že vůbec neví, která bije. Případně díky za odpověď.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Eda píše:
Viz tarif IDS JMK: http://www.bmhd.cz/souc/dalsi.php

"...Základní roční nepřenosná předplatní jízdenka platí v ne-
pracovních dnech navíc pro 1 dalšího spolucestujícího
staršího 15 let a až 3 spolucestující děti do 15 let..."

Pozor ale. Toto zvýhodnění neplatí pro studentskou a zlevněnou roční předplatní nepřenosnou jízdenku. Platí to tedy jen pro plnou roční pro dospělé.

A připomínám, že to platí ve všech zónách, pro které je jízdenka vydána. Takže nejenom v 100+101. V celým IDS.
A samozřejmě ve všech zaintegrovaných prostředcích. Tedy i ve vlaku v 100+101. Párkrát se mi totiž, hlavně ze začátku, kdy IDS nebylo ještě zažitý, stalo, že průvodčí ve vlaku prskal, že to tam neplatí.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Viz tarif IDS JMK: http://www.bmhd.cz/souc/dalsi.php

"...Základní roční nepřenosná předplatní jízdenka platí v ne-
pracovních dnech navíc pro 1 dalšího spolucestujícího
staršího 15 let a až 3 spolucestující děti do 15 let..."

Pozor ale. Toto zvýhodnění neplatí pro studentskou a zlevněnou roční předplatní nepřenosnou jízdenku. Platí to tedy jen pro plnou roční pro dospělé.


Offline
Uživatelský avatar

357
30 pro 2008 15:29
Tuším pouze jen na roční...


dobrý den někde jsem slyšela že na šalinkartu mohu o víkendu vézt jednu dospělou osobu je to možné jen na roční nebo i na čtvrtletní děkuji


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 21:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]