Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 3 z 9    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
Autor Zpráva
Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Asi tak před pěti lety jsem byl svědkem toho, že jedna paní s kočárkem dala znamení před konečnou a řidič jí pak začal nadávat, proč to mačká, že je teď konečná a že by stejně počkal.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Za mě: na konečné se dívám do zrcátka víc, abych se přesvědčil, jestli už jsou opravdu všichni venku, tak kočárek bych uviděl, ale myslím si, že to není nic proti ničemu.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
byť nejsem řidič, tak se pokusím odpovědět. Znamení k řidiči o výstupu s kočárkem bych, a sám jsem to dělal když jsme jezdili s malým, dával i před konečnou. Ono přece jenom výstup trvá trochu déle a šofc si nemusí pamatovat, že kočárek na předešlých zastávkách ještě nevystoupil, tudíž jede až na konečnou.
Spíš, podle mě, otravuje mačkání tlačítka na znamení před zastávkou, která na znamení není.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
88
26 dub 2011 09:13
Dotaz na ridice: Pokud cestuji s kocarkem, je pro Vas znameni o vystupu s nim pred konecnou uzitecne nebo to spise otravuje? Diky


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Dobrý den, veřejně určitě ne (alespoň zde)..


Offline
29
29 lis 2012 21:29
Zdravím vás.
Chtěl bych se zeptat jestli se dají na internetu najít Vozáky , případně kde. Děkuji :)


Ústní odpovědi na osobním jsou na nic. Naslibují hory doly, ale na papíře nedají nic. A až to člověk vidí napsané, tak se diví. Spoléhají na to, že když už člověk projde doktorama a s prací počítá, tak jim při nástupu podepíše už prakticky cokoliv. Takže určitě je lepší se zeptat lidí, kteří dělají konkrétně tu práci, na kterou se člověk hlásí.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Je tu sice rubrika Práce a platy u DPMB, ale nejkompetentněji dají odpověď v Dopravním podniku, viz upozornění v záhlaví této rubriky.

Je-li účet uživatele řádně aktivován, tak stejně jak tady, klikne se na Všeobecně o MHD v Brně, déle na Práce a platy u DPMB, dále na kolonku Odpovědět, napíše se příspěvek , klikne se na Odeslat. A to je všechno


Offline
1
18 pro 2013 15:35
Zdravím, nevím jakým jiným způsobem vložit dotaz na toto fórum. I po registraci nemůžu vložit otázku, ani na veřejnou diskuzi mě to nepustí. Bez registrace i s ní.
Takže pokud admin může, ať přesune můj dotaz do příslušné kolonky.
Zajímá mě, kolik by činil ze začátku můj čistý příjem po úspěšném absolvování kurzu na šalinu. Tedy plat za odpracování povinných hodin v měsíci bez přesčasů. Jestli se mi to za tu zodpovědnost vyplatí a taky zda budu schopen za dané peníze trochu slušně vyžít s rodinou.
Dík za info, Marek


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
To se máš. Patříš mezi těch pár šťastných ;)


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
V praci mam misto v podzemni garazi a do hospody budu stejne dal jezdit MHD. S penezi na provoz auta jako pracujici problem mit nebudu.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nejde o auto, ale o to mít dost peněz na jeho provoz a dost trpelivosti na to zaparkovat ve městě ;)


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Tak tak, v praxi denne, kdyz nastupuju rano na Antonina Prochazky do t-37, kdyz uz jsou ve voze narvane cele Kohoutovice + ted jeste cestujici z byvale t-29. Nicmene jednou se mi opravdu stalo, ze jsem se nenacpal, proste to neslo :)

(Nicmene auto uz mam vybrane, tak uz to nebudu muset resit.)


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Kapacita každého vozu je x+1. To si říkám vzdy, když jedu ve špičce d-1 apod. sarcastic

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
zákon malého přírustku -- ještě jeden se vejde vždy. Toto je možné použít opakovaně.
Důsledek: každý vůz má neomezenou kapacitu.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Lidi jsiou temer neomezene komprimovatelni ...


Tak ta už nebyla narvaná lidmi k nám :-)
Díky za mail pisnu tam.


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
Pokud jste si změnou jistý, pak pište na jseitl@dpmb.cz
(Btw. dnes ráno kolem 7:34 jsem viděl na Tržní směr průmyslová zóna kloubovou 77 narvanou jak hrom...)


Dotaz dal by se nějak dopravní podnik upozornit na ve velmi brzké době zvýšenou poptávku dopravy v úseku Úzká-Ericha Roučky?
Já jen sleduju jak to jezdí pravidelně docela plné a průběžně sleduju jak nabírají k nám do fabriky nové lidi a budou rozjíždět i druhou směnu. A silně pochybuju, že fabrika dá někomu vědět jim to je určitě putna.


Ďakujem za pomoc.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Už jen doplním...
Ano, lístek bude určitě stačit ornačit jen jednou a pak si "hlídat" 24 hodin.
Případně pokud tu nebudete sám/sama a budete tu přes víkend, tak takový lístek platí pro 2 osoby nad 15 let a další 3 do 15 let.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Zdravím,
slovenština určitě komunikační bariéra není. Nejste tu ze Slovenska sám :-). Pokud si koupíte klasickou jízdenku, stačí (jinak to ani nejde) ji označit pouze jednou při nástupu do vozidla (nebo před nástupem do vlaku).

Takže po zakoupení jednodenní dvouzónové jízdenky stačí nastoupit do vozidla v zónách 100 nebo 101 (centrum a okraje Brna) a označit. pak už se v těchto zónách můžete vesele vozit 24 hodin.


Offline
Uživatelský avatar

188
25 pro 2010 21:35
Rozhodně pouze jednou.


Dobrý den!

Ospravedlňujem sa, ale česky písať moc neviem, nakoľko som zo Slovenska. Tak dúfam, že sa nedostanem do komunikačných problémov.
Plánujem výlet do Brna a stačil by mi jednodenný lístok. Jedinou mojou dilemou je, či si ten lístok mám stále cvakať, v každom spoji.
Čo mi príde dosť zbytočné, keďže na lístku budem mať napísané o o sa jedná. Prípadne podla mňa stačí cvaknúť len prvý raz.

Ďakujem za odpoveď ako si mám s týmto poradiť. cvakať/necvakať ???


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 205 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:31
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]