Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 6 z 9    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Hlavně ty stránky samotné mi přijdou dost otřesné.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Chlapec sem už asi tři dny stále dává tu samou pozvánku na jeho web, kde má kvíz o tramvajích. Jenže není schopen to ani pořádně napsat a přesto, že je od 3. 1. registrován, není schopen se ani přihlásit... Já mu to pokaždé smažu a on to sem dá pokaždé znovu... Až to bude nějak vypadat, tak se o tom můžeme bavit, takhle ne...


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2489
28 lis 2007 23:00
Brno
Co to? :D

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
biggrin


skuste si dopravní soutěž na stránce: www.trambus.estranky.cz


Pořád jsem si myslel že to je jen pro 100 a 101. Ostatní ne.


Aha. takže odpověd zní že mohu. cvaknu ji ve 101. díkybohu jsme první jako 101. před náma je 100.
já si tohle vlastně vůbec neuvědomil. :)
díky moc


Offline
Uživatelský avatar

6898
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Zóna 510, kde leží Olympia, je jako každá jiná, tzn. pro cestu ze zóny 100 je potřeba 3zónová jízdenka, pro cestu ze 101 stačí lístek na 2 zóny. Ale to je základní princip IDS... :wink:


Zdravím. Zajímalo by mě jestli dojedu autobusem 78 směr Modřice Olympia až na konečnou na jednu jízdenku? Protože poslední zastávka je 510 zóna. Nebo si musím cvaknout další na tu jednu zastávku?
Díky.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Hmm, to uz sem cetl na k-repu. Ze by dalsi mrtvej projekt , kterej zajde na nedostatku lidi ? Nebo blizsich informaci ?


Offline
1
15 lis 2011 15:53
Pro vznikající projekt nové online webové aplikace scháním nadšence do autobusové dopravy, jízdích řádů, ekonomiky dopravy, oběhu vozidel... zároveň s pokročilou znalostí jakéhokoliv programování (ideálně PHP a MySQL)...

Těším se na odpovědi.
delatw@seznam.cz


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
To logo tam je. Jen je překryté bílou nálepkou, protože označník s tímto logem není oficiálně uznanou dopravní značkou a při kolaudaci Joštovy by ouřední šiml moc kopal... Předpokládám, že časem (buď vlivem počasí nebo zásahem sotoušstva) dojde k odstanění té přelepky a do ulic v okolí uzlu Joštova budou, konečně, zářit naše "lanovky"...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Tak to se musím ozvat, mně se logo IDSJMK moc líbí. Ten symbol je sice neidentifikovatelný, ale naprosto univerzální, proto může být použit pro všechny trakce. A sjednocení označníků v celém kraji (byť nejsou ještě všude) považuju za jednu z nejlepších věcí, co Kordis udělal.

Oproti tomu mně bijou do očí ty hnusné bílé čtverce ne České. Doufám, že to logo se tam zas vrátí.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Protože tu není tehledejší Československo, tak je třeba všechno změnit. To víte od minulého režimu se musí vše za každou cenu změnit a předělat, aby si občané nevšimli toho, že se od minulého režimu nezměnili ti, kdo nám vládnou...


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
oficiální logo IDSJMK.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Já hlavně vůbec nechápu, proč bylo přikročeno tady k tomu nahrazování klasických piktogramů, na které byli lidi zvyklí ve všech městech tehdejšího Československa. Pro mě designově nesympatickým zmutovaným vagónkem..


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
jestli to tak náhodou nebude tím, že někde zařehtal ouřední šiml a všiml si, že značka na označníku neodpovídá vyhlášce. Jako označník zastávky je buď IJ 4a nebo IJ 4b... Nic s tou naší "lanovkou".

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Nemá nekdo ponetí, proc se na nove dokoncených zastávkách v okolí české až Komenského náměstí přelepuje na značkách znak IDS-JMK? Viz příklad některých obrázek zde: http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-cestujicim-poradi-tabule-i-infostanek.html


Offline
19
09 čer 2008 21:02
Brno
ahojte vespolek,
prosím Vás nevíte někdo odjezdy velkokapacitních tramvají na d-1? Kurzy se sice dají z vypravenosti vyčíst, ale zbytek nevyčtu:)
Díky moc


Offline
3342
21 led 2011 14:19
A nebo se na tu mapu kouknout přímo na stránkách IDS, odkazy jsou tady: http://www.idsjmk.cz/plany.aspx

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Na pochopení zón není třeba Smluvní přepravní podmínky a Tarif IDS JMK studovat, stačí se zamyslet a kouknout na mapu, která je (měla by být) v každém prostředku IDS JMK!


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
helenka píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, co jsou ty zóny....vím, že v Brně jsou zóny 100 a 101, co ale znamená, když je na jízdence napsané např. 4 zóny? Vždy jsem si jízdenku kupovala pouze podle minut. :oops:

Máme v IDS JMK tzv. zónově-časový tarif, a tak máme i zóny. Je to vpodstatě oblast, do které můžeš s danou jízdenkou. V IDS JMK se zóny nepřekrývají, takže pokud chceš jet na nějakou zastávku, máš jasně určeno, jakou zónu musíš mít zaplacenou. V případě 4 zónové jízdenky např. můžeš projet 4 různé zóny atd. Doporučuju nastudovat Smluvní přepravní podmínky a Tarif IDS JMK.


Offline
Uživatelský avatar

188
25 pro 2010 21:35
Zóna je okruh zhruba 30km okolo jaderné elektrárny Černobyl. Vznikla několik dní po katastrofě 26. dubna 1986. V zóně je velice striktně kontrolovaný pohyb osob. Čtyřzónová jízdenka neznamená nic, protože za tu dobu do Pripjati stejně nedojedete.


Ahoj, chtěla bych se zeptat, co jsou ty zóny....vím, že v Brně jsou zóny 100 a 101, co ale znamená, když je na jízdence napsané např. 4 zóny? Vždy jsem si jízdenku kupovala pouze podle minut. :oops:


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Doporučuji se zeptat přesně konkrétního dopravce, ale pokud koloběžka splňuje definici zavazadla, pak by měla být přepravována jako zavazadlo.

_________________________________
Definitivně možná.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 205 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 dub 2024 14:37
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]