Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Offline
1
12 lis 2014 09:28
The key to successful sports the Buy RS Gold investing is the adoption of a system that is capable in handicapping a betting situation and leading you to picks that provide the highest ROI. This only shows that betting is not just about coin flipping and progressive sports betting scheme.

_________________________________
http://www.cheaprunescape4u.com/


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Jak který, jeden zdejší fanatik míval takový tandem pro dvě dítka složený a přizamčený k sloupu VO mezi svým domem a zaparkovaným vozem. Měl skládací střechu proti nepohodě, bowden asi na brzdu, složený u toho sloupu nebyl větší než ta větší nákupní taška. Za kolem nebyl i s ojí určitě větší než kočárek (a to se dalo oje sklopit), vždy jsem se divil, jak se tam ty dvě dítka vlezou.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7584
17 pro 2006 22:32
Brno
Cyklovozíky jsou většinou doost veliký, tak bych se taky nejspíš hodně rozmýšlel.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
Některé ovšem brzdu mají. Takže těžko soudit takto zprostředkovaně, když neznáme podrobnosti.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Když jsme u toho, v regionálech se nesmí převážet kola. Ale patří do kol i dětské odrážedlo?
BTW: podmínka zabrzditelnosti je silný a asi i rozhodující argument.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Beru Fafnerův argument o možnosti zabrždění. Tusím, že v SPP se píše, že se kočár musí zabrzdit.


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
Ta oj vypadá, že se dá sklopit, aby se to právě dalo použít jako kočárek. Bez ní mi to nepřijde větší než normální kočár.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
3342
21 led 2011 14:19
To si nemyslím, že se dá tak jednoznačně říct. Když budu nastupovat s nákupním vozíkem a budu šofcovi tvrdit, že je to kočárek, tak mi to asi taky neprojde :)

Tohle je chvíle, kdy by měl zapracovat zdravý rozum. Nevím, jak ten cyklovozík vypadal, z obrázků, které mi plive Google, většina z nich má cca metr dlouhou oj, díky které a) na ploše zabírají cca dvojnásobek místa oproti kočárku, b) dle obrázků nejsou vždy zabrzditelné, c) když ta oj ujede a trefí někoho, je to výrazně nebezpečnější než kočárek.

Pak je to čistě na posouzení řidiče, být něco takového na lince 67 před centrem, kde nastupuje obrovské množství lidí i kočárků a takový vozík by zabral většinu místa pro zbytek, tak to asi taky zakážu.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Určitě bych se nenechal odbýt. Pokud vím, tak žádná směrnice definující co kočárek ještě je a co už není neexistuje. O to víc, pokud v tom jsou děti...

Každopádně se jedná o státem schválené příslušenství za kolo, takže bych to klidně mohl považovat i za jízdní kolo...


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Viděl bych to na oficiální dotaz na Kordis. Kluci sem chodí, tak se snad vyjádří i tady.
BTW: gubernátora Bc. Romana bych s tím neotravoval a JUDr. Kalkulačka má jiné starosti. sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Tak jsem si take myslela, ze cyklovozik je jako kocarek. Navic ma podobne rozmery jako standartnik vozik pro vozickare a nebo kocarek. Dnes jsem zjistila, ze me ridic nevezme. Tak jsem se dvema malymi detmi 11mes.a 26mes. musela zajistovat odvoz sama. Nechapu, ze kocarek vezmou a neco podobneho ne. Navic nevim proc bych si mela treba porizovat novy kocarek pro 2 deti, jen kvuli tomu, aby me prepravili hromadnou dopravou. K preprave svych deti pouzivam prave cyklovozik, ktery je v mnoha ohledech vyhodnejsi nez kocarek, proto mam v planu volat zodpovednou osobu, aby se mi k tomu vyjadrili,pak sem dopisu,co mi bylo sdeleno.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Návštěvník píše:
:lol: :lol: :lol: jsem měla na mysli klasický vozík pro dítko, ten co se dává za kolo, samozřejmě předělanej na kočárek :wink:

Ten je podle mě braný jako běžný dětský kočárek, takže s "pokladem" gratis a bez potomka za dovozné...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


:lol: :lol: :lol: jsem měla na mysli klasický vozík pro dítko, ten co se dává za kolo, samozřejmě předělanej na kočárek :wink:


Offline
Uživatelský avatar

30
15 srp 2007 08:10
v Brně poblíž linek 1,3,11,30,36, 92,98,99, a kousek dal i 44/84,67 a 29. V Jihlavě u B,BI,7,36
Nemůže se pod pojmem "cyklovozík" nacházet něco takového:
http://www.handicaptour.cz/index.php?modul=clanky&tema=handbike

Kolo pro vozíčkáře, které pohánějí rukama?

_________________________________
Alea iacta est - Kostky jsou vrženy ;-)


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Nevím sice, co myslíte pojmem "cyklovozík", ale pokud je to takovej ten dvoukolák na baťohy/dítě za kolo, tak si myslím, že klidně může. Když není špinavý jako prase. Ostatně je to jako "kočárek".

Ale vždy záleží na řidiči. Ten zodpovídá za bezpečnost a přepravu cestujících.


Tak nikde jsem se nedočetla, jestli se může do autobusu s cyklovozíkem, nebo ne :-( poradí mi někdo? :?:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 dub 2024 17:01
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]