Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 3 z 3    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Zásadně a nikdy by nebyla na vině druhá strana. Mohla by být na vině v jiném přestupku, ale tyto není možné spojovat, jsou to dvě nezávislá porušení zákona.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
??
Já ale nic takového nedělám, tak nevím, proč to tom mluvíš? Jediný, co jsem chtěl říct je, že je to zbytečně nafouknutá mediální bublina a že, dovolím si citovat sám sebe:

"Mělo by se řešit i to, proč k tomu došlo. V mnoha případech by pak na vině byla i druhá strana."


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Máme tu pravidla a kontrolní orgány, které mají dohlížet na jejich dodržování. Tím, že budeš někoho "školit" ničeho nedosáhneš. Akorát ze sebe uděláš debila ty sám. "Porušil si pravidla/ohrozil si mě/udělal si prostě něco, co se mi nelíbí, tak já ti teď za to ukážu (a kvůli tomu poruším pravidla a ohrozím tě a udělám něco, co se ti nebude líbit)!"

Tohle je opravdu primitivní smýšlení a zrovna od tebe bych něco tak hloupého nečekal...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Beztrestně asi těžko.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Takže když ti dám facku, můžeš mě beztrestně zastřelit? Je to stejná logika, jen normální následek něčeho, co jsem udělal. Nevím o tom, že by předjetí na plné zavdávalo důvod se mstít.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nepsal jsem, že je to v pořádku, psal jsem, že by se mělo řešit i to, proč k tomu došlo. V mnoha případech by pak na vině byla i druhá strana.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
No to je super. Takže vybržďování je podle tebe v pořádku. Tebe opravdu nechci vidět řídit...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Pokud si pamatuju, předjel jsem ho předtím na plné. Takže ve své podstatě to potvrzuje to, co jsem říkal... Ale byl bych vůl, kdybych se o tom zmínil před opicema. Navíc dotyčnej něco nadýchal, takže mé doznání by mi bylo stejně k...


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Takže když tě onehdy vybrzdil boreček s Golfem a tys ho nabral, proč ses nepřiznal, že je to tvoje vina?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ono slavné "vybržďování" je většinou jen důsledek nevhodného chování "vybržďovaného", které je většinou v neosuladu se zákony a vyhlášky. Místo toho, aby se řešilo, jestli "vybržďovače" pověsí dnes nebo zítra, by se mělo řešit, proč "vybržďoval". To se člověk kolikrát dozví pěkné věci. Ovšem to by už "vybržďovač" nemohl být označen za "piráta", takže...

Už chápeš, co jsem tím chtěl říct?


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Zbytečně to Mraku ženeš do extrému. A tentokrát ty a ne média.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Už je to tady, zase další případ módního "vybržďování". Média jsou silná věc a lidé jsou lehce ovlivnitelní. Což takhle dotyčného rovnou pověsit?


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
PŘESUNUTO z "DPMB v TV, tisku..." reakce na tento příspěvek:
Jenda píše:
"Vybrzdil" řidič autobus MHD? Rozhodne soud.
http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajst ... odne-soud/
Škoda, že neměl v kabině kamerku, ta by mu dost pomohla.


------------------------------------------ mceza




Proti tvrzení, že autobusák nedal blinkr, by mu asi nepomohla. Což nic nemění na to, že bych pana Zábrše doživotně zbavil trápení s pedály a taky mu pořádně odlehčil od zbytečných peněz, které by paní mohly ulehčit život.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 21:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]