Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 3 z 3    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
Offline
9986
15 led 2005 23:41
No, já dávám čivavě jen granule, nic jinýho. A rozhodně ne z Lidlu - vozím to ze specializované prodejny z Brna (a ze Zlína), potrpím si na kvalitu. A vždycky rostu z toho, když tomu zvířeti dává máti čokoládu... Čekám, kdy ho to zabije.

P.S.: Už jste viděli psa, co má alergii na kuřecí maso? Ne? Tak dojděte k nám :)


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Děkuji za gratulace.
miropiro píše:
Gratuluji a hned se zeptám :-D Je správné dávat psům lidské jídlo? Má pro psa užitek jíst brambory :-) ?

Pes je masožravec, ale ne tak striktní jako kočka, takže nějaký malý podíl lidského jídla snese. Vadí mu sůl a koření. Když podáš nějaký malý zbytek od oběda ke granulím, tak taky v poho.

Brambory jsou především polysacharidy. Občas se používají při klinických dietách, např. když je třeba snížit obsah dusíku. Musí podat teplé. Ve studených bramborách je škrob v krystalické formě - pro psa nestravitelný.

Mauricio: Okoštuj superlevné granule z Lidlu - slané až až. A psi to žerou, jak zběsilí, protože mají slané rádi. (jakobys malé děti krmil jen bombóny a čokoládou.)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Není to správné :) Sůl a tak...


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Gratuluji a hned se zeptám :-D Je správné dávat psům lidské jídlo? Má pro psa užitek jíst brambory :-) ?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Gratuluji, doufám ve velmi podobný příběh i u mne (zatím máme začátek stejný :))


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Toz gratuluju :)


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Vážení přátelé.
Právě jsem dodělal vysokou školu a ode dneška je ze mě MVDr. MKzB.
Díky této vysoké škole jsem se dostal do Brna (jinde veterina není), kde jsem jsem ulítl na šalinách a MHD celkově.
Vracím se do Bezkova na Znojemsku, kde budu působit u svého otce veterináře. Pokud budu mít čas, jakože asi moc ne, tak rád udělám nějakou šotofotku z těchto končin.

Vám šotoušům nabízím zdarma konzultaci v oblasti veterinární činnosti. I když většinou budou moje rady asi dost obecné, protože až na pár výjimek musím pacienta vidět a vyšetřit. Mám i kontakty na dobrého veterináře v Brně (byl jsem u něj na praxi), kam Vás rád nasměruju.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 17:50
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]