Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 2 z 3    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
9986
15 led 2005 23:41
:mrgreen: :mrgreen:

P.S.: Tady se někdo díval na Pavoučí teror, což?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
představ si takovou rozmázlou Tarantuli sarcastic

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Škoda dělat nepořádek, stačí si vzít vysavač a je to. :dancing:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Nevim , nevim.. I kdyz me hmyzaci nevadej, tak pavouky mam nejradeji vyfoceny knizkou o zed ...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
tomu se ale už nějak říká... zoofílie? sarcastic

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Tyhle malé potvory ti nic neudělají... Ale nemusíš je nutně brát do ruky, oni to stejně moc neocení, není to jak kočka nebo pes...

P.S.: Kolega Robert tu kdysi říkal, že není nad to, když se ti had plazí po nahém těle. No, tak s hadem nevím (mě stačilo, když se plazil na druhé straně místnosti), ale s pavoukem, který ti chodí po ruce, je to taktéž velmi zajímavé :)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
A co by ti mohl udělat? Strach je jen v tvé hlavě (Osobně mi pavouci nevadí, ale velkou chlupatou bestii bych si do ruky taky nevzal :D)


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Mauricio píše:
Přidám se s dotazem, i když ne zrovna veterinárním. Zajímalo by mne, pokud vezmu do ruky pavouka (Aphonopelma seemanni), jak moc si můžu být jistý, že nezdrhne? Smithka mi nezdrhne, ale ta druhá ludra je taková akčnější... Tak nevím. Případně, když zdrhne, kam to tak nejčastěji zdrhá? :mrgreen:

Ptal bych, jak moc si můžu být jistý, že mi to něco neudělá. Pavouky já nerad :-# dál od nich :mrgreen:

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Přidám se s dotazem, i když ne zrovna veterinárním. Zajímalo by mne, pokud vezmu do ruky pavouka (Aphonopelma seemanni), jak moc si můžu být jistý, že nezdrhne? Smithka mi nezdrhne, ale ta druhá ludra je taková akčnější... Tak nevím. Případně, když zdrhne, kam to tak nejčastěji zdrhá? :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Kamarád má cirka šestiletou pitbulku. Stále se chová jako štěně, tvrdí. A to proto, že není nakrytá, že nemá mateřské reflexy. Přemýšleli nad kastrací, ale pak to neudělali, tak přemýšlí nad krytím, ale bez štěňat dále na prodej. Nebo je to u pitbulů normální?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
tak já nevím, jestli už není blbý gratulovat, když se to tu xkrát opakuje, ale určitě gratuluji a přeji úspěchy v činnosti :-)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Připojuji se ke gratulantům.

Mohli bychom tu udělat poradnu každého k jeho oboru a bude to tu chytřejší než strejda Google :-D


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Taky gratuluju :-)

Přejmenováno.


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
PvvS píše:
Co se psem, kterej zacne blbnout (litat po dome, dychat zrychlene) proste vystrasenej, pri kazdy vetsi bource, nebo vohnostroju ? Krome zavreni do skrine :)) .

Zřejmě se jedná o čistě psychický problém. Ono zmiňované zavření do skříně, zalezení pod postel apod. nabídne psovi útočiště, ochranný kryt, kde se cítí v bezpečí, nevidí blesky. Dost pomáhá přítomnost osoby, kterou uznává jako pána. Pokud je to nesnesitelný, tak doporučuju na psychologa, (polepšovna mazlíčků).
Před plánovaným ohňostrojem se dá pes zblbnout (sedovat), ale bouřku neodhadneme, protože sedativa je třeba podat, dokud je pes v klidu.

Ostatním děkuju moc za gratulace.

P.S.Téma prosím přejmenovat na "veterinární" poradna


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
i já ti gratuluji,a mnoho uspěchů v nové profesi

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
MKzB, gratuluju! A přeju, ať si i po plném zapojení do pracovního procesu najdeš nějaký čas na výlet za tramvajema!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
MkZB
Já to zakazuju pořád... Bez úspěchu #-o


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Taky se přidávám ke gratulacím...


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Ok :) .

Co se psem, kterej zacne blbnout (litat po dome, dychat zrychlene) proste vystrasenej, pri kazdy vetsi bource, nebo vohnostroju ? Krome zavreni do skrine :)) .


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Tasa píše:
Gratuluji doktore. Navrhuji zřídit nové téma s názvem MKzBho veterinářská poradna. MKzB, připrav se na to, že budeš mít hodně práce.

Janatak píše:
To je dobrej nápad O:)

Ale v sekci zábava, aby to bylo pouze pro registrované.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Tasa píše:
Gratuluji doktore. Navrhuji zřídit nové téma s názvem MKzBho veterinářská poradna. MKzB, připrav se na to, že budeš mít hodně práce.


To je dobrej nápad O:)

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
MKzB píše:
Janatak: Co má ochrnuté? Jezevčíci dost často trpí ná páteř, takže asi zadní část těla. To bych si musel vyšetřit, abych mohl stanovit prognózu. Jak to onemocnění pokračuje? Zlepšuje se to, nebo je to furt stejné či horší? Léčba neurologických onemocnění obecně trvá déle, ale dva roky mi přidou už moc.
Pokud zvířeti ochrne jen končetina, tak ju doporučujeme amputovat, protože ochrnutou končetinu tahá za sebou po zemi, o zem si ju dře. Protože je odchrnutá, tak tu bolest necítí.


Má ochrnutou zadní polovinu těla, tj. od břicha po zadní nohy, jak píšeš. Vyhodil si obratle na dvou místech a bohužel ochrnul. Jezdíme za veterinářem do Vrchlabí, kterej se na tohle specializuje a i on sám už tvrdí, že přestože se jozefčík pomalu zlepšuje, moc naděje už mu nedává. Ty dva roky jsou i podle něho dlouhá doba.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Gratuluji doktore. Navrhuji zřídit nové téma s názvem MKzBho veterinářská poradna. MKzB, připrav se na to, že budeš mít hodně práce.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Mauricio: Tak své míti vyřiď, že jí zakazuju dávat psovi čokoládu. Ta obsahuje methylxantiny, které jsou pro psa toxické. Tady jsou argumenty.

Pes s alergií na kučecí maso mě nepřekvapuje, obzvlášť jestli je to ta čivava. Obecně platí, že čím ušlechtilejší plemeno, tím je náchylnější k různým nemocem, mají různé vady povýšené na plemenné znaky apod. Nejodolnější je čistokrevný vořech.
Znal jsem koně s alergií na seno, resp. senný prach. Majitel mu je musel kropit.

Janatak: Co má ochrnuté? Jezevčíci dost často trpí ná páteř, takže asi zadní část těla. To bych si musel vyšetřit, abych mohl stanovit prognózu. Jak to onemocnění pokračuje? Zlepšuje se to, nebo je to furt stejné či horší? Léčba neurologických onemocnění obecně trvá déle, ale dva roky mi přidou už moc.
Pokud zvířeti ochrne jen končetina, tak ju doporučujeme amputovat, protože ochrnutou končetinu tahá za sebou po zemi, o zem si ju dře. Protože je odchrnutá, tak tu bolest necítí.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
MKzB - je naděje na to, aby se jezevčík po dvouletém ochrnutí dal tak nějak do kupy?

Jinak taky gratulace

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 17:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]