Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 78 z 80    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Zrovna čerstvý zážitek ze dneška :-)
Jedu si to s x29, na zastávce Pod nemocnicí otevřu, na zastávce nějaká bábička s psíkem, nenastupuje, tak zavírám, ona se rozmyslí že zkusí nastoupit přes zavřený zadní dveře, tak jí je teda otevřu (někteří lidi prostě i toho šneka dokážou překonat), ale ona si to šine k prostředním, tak čekám, nakonec se zase otočila a šla k předním. Říkám si, zase jedna z těch pacošek, co neví jaký futra použít jako první. Nakonec došla k předním a zeptá se mě: "Jedete na Libušinu třídu 18???" :-D
Co už. Na table svítí >>Osová<< a já stojím čumákem k Osové hahaha

A co se týče hafanů bez koše: Nemá košík, nejede. A pacoš mi může říkat že zrovna zapoměl nebo takový podobný nesmysly. Ohraná písnička. Jeho problém. Nezájem. Vím, sem svině, ta největší....

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

353
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
Jo, eště sem si vzpomněl...
To bylo myslím prvního...
Jsem jel z Obřan do Štef. Čtvrti (samozřejmě přímo 4/×5kou) navíc ve svý oblíbený soupravě Wana + Vlečňák a někde kolem mosťárny nastoupili takoví dva borečci (seděl sem ve vlečňáku s výhledem na digitální číslo ve waně, tedy úplně vzadu uprostřed) tak jsme objeli Hlvas a na Čáře se to přepsalo na x5 a jeden z těch dvou povidá:
"Ty vole, se to nějak přepsalo, to asi nepojede na Hlavní nádraží."
a ten druhej na mě:
"Hej, borče, jede to na Hlavní nádraží?"
No...měl jsem sto chutí říct: "Jo, až se to votočí ve smyčce,pojede to zpátky" Ale raději jsem pomlčel a zmohl se na: "Tak to jste trochu zaspali, tohle už na Hlavasu bylo." Na Moraváku pak vystoupili a šinuli si to zase zpátky na Čáru...


Offline
Uživatelský avatar

353
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
Není to sice úplně "nejhloupější dotaz cestujícího" ale myslím, že tohle se vám bude líbit...

Hnedka třicátýho jsem si udělal menší výlet šestadvackou...vlastně jsem původně čekal na sedmatřicku, ale bylo mi jedno, co mě veme přes Hlinky a 26 holt přijela dřív, holka.

Tak nastoupíma zadníma a sednu vpravo za mnou nastoupí chlapík se psem sedne na čtverku, řidič nechá nastoupit ostatní chvilku tak kouká jakoby nic, pak otevřel dveře, došel k tomu chlapovi a povídá:

"Ten pes bude mít náhubek jinak dál nejedu." a ten chlápek na to:
"Ale von nic neudělá." a řidič zas (teda měl kuráž, se musí uznat):
"Já vám říkám, že buď bude mít ten pes košík nebo si vystupte, já dál nepojedu dokud se to nevyjasní."
"Ale já se musím dostat na Kamenný vrch, on tam má páníčka. Já mu tam jedu pro ten košík." (to by mě zajíímalo, jestli tomu páníčkovi nebo tomu psovi) Pak to vypadalo, že řidič rezignoval,protože odešl do kabiny. Zavřel za sebou dveře a čekal dál. Tak ten chlápek s tím psem teda vystoupil...


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
kolem 11:30 odsavena za zastavkou palavske namesti 3505 s pretrzenym lanem od sberace, na miste dispeceri kteri neco delali s lanem. potom vuz odjel smer novolisenska.
omlouvam se spletl sem tema a uz to neslo smazat :oops:


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Takovej zážitek mý ségry. S partou v Jedovnicích čekali na IDS do Rozstání, její kamoš nastoupil a na řidiče, že má šalinkartu. Řidič na něj: "Vidíš tady někde koleje ty blbečku??" :-D

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Jednou,coby ještě malý fagan,jsem od jednoho pána dostal málem facku.Tehdy jezdila a-45 jen trhačky ve všední den.A on se mě v sobotu dopoledne zeptal:Nevíš,chlapečku,kdy pojede pětaštyrycítka?A já na to:V pondělí v pět ráno!Načež jsem ji málem koupil...(I když to byla pravda).


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Tak to říkal můj kolega něco podobného:
v Bystrcu na konečné našel v kače poblitou celou skupinku sedadel, tak kolem nich namotal toaleták (řidičova nejdůležitější ochranná pomůcka) a než přijel do řeček tak toaletak byl po celim voze a blití nikde. Bylo asi na ošacení našich zákazníků nebo kaštanů nebo matrošu nebo jak kdo chce...


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
OP píše:
Koukam, ze tady uz je vsechochut, tak pridam neco dobreho k veceri :-) :
* V busu 2312 na a-84 je dnes odpoledne mezi 2. dvermi a kloubem pekne rozslapane lejno (snad jen psi) a nechutny smrad az do zadni casti busu.
* Kdyz nastupujete do busu (saliny, trolejbusu), divate se kam slapete??? Ja v tom busu pozoroval, ze 10 z 10 lidi se nediva pod nohy (spise okazmite hleda volna sedadla a primo k nim utika) a v tomto konkretnim pripade tak exkrement rovnomerne rozprostreli po vetsi casti podlahy...
Dobrou chut!

Slyšel jsem od jednoho řidiče (když jsme u takového chutného tématu), že někdo pozvracel sedačku. Řidič, když to zjistil, tak tam nasypal písek, ale než dojel na konečnou, tak ta sedačka byla tak dokonale vysezená, že nebylo potřeba ani dělat výměnu vozu. Takže je potřeba nejen se dívat, do čeho šlapete, ale také do čeho sedáte.


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Koukam, ze tady uz je vsechochut, tak pridam neco dobreho k veceri :-) :
* V busu 2312 na a-84 je dnes odpoledne mezi 2. dvermi a kloubem pekne rozslapane lejno (snad jen psi) a nechutny smrad az do zadni casti busu.
* Kdyz nastupujete do busu (saliny, trolejbusu), divate se kam slapete??? Ja v tom busu pozoroval, ze 10 z 10 lidi se nediva pod nohy (spise okazmite hleda volna sedadla a primo k nim utika) a v tomto konkretnim pripade tak exkrement rovnomerne rozprostreli po vetsi casti podlahy...
Dobrou chut!


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Hal píše:
Po precteni tohodle clanku sem se musel dlouho smat.

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 70702.html


Jo tak dnes jsem právě na České slyšel rozhovor revizora s jedním velice inteligentním cestujícím, který se ptal: "A to tady opravdu nic nepojede?" A revizor (nebo ten pracovník, co měl při podávání informací a rozdávání letáků velice asertivní přístup) odpověděl: "A vypadá to, že tady může něco jezdit?" Musím podotknout, že tam nejsou koleje.


A ještě jeden rozhovor mezi řidičem a cestujícím seniorem: Senior: "Stavíte na Ústředním hřbitově?" A řidič: "Ne, mám docela pěkný byt v Králově poli" Ta pohotová odpověď neměla chybu.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
já bych řekl, že fora to nastavení mění sami ... jinak ted je opravdu GMT + 2 ... čili letní čas našeho pásma GMT + 1 ... a myslím si, že při změně na zimní čas to všem to jedno časové pásmo ubere :-) ale to již jinde jsme to je jiná vesnice :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
SYN píše:
No to je sice pravda, ale pokud se bavíme o tom jaké se má pro naše končiny nastavit časové pásmo, tak je to definitivně pásmo GMT+1!
Někdy se ještě extra nastavuje zda se používá letní čas nebo ne, jinde to považují za samozřejmé.
Takže abychom si rozuměli zda se bavíme o aktuálním rozdílu našeho času vůči GMT, nebo o našem časovém pásmu. Z předchozí diskuze jsem získal dojem že jde o to co nastavit v opšnách, to by rozhodně mělo být to druhé. Pokud tedy toto fórum neignoruje letní čas, a tedy nepředpokládá že si dvakrát do roka budu měnit nastavení...
Jo, mas pravdu. Ja jsem nejak nechytl spravne kontext dotazu.


Offline
214
03 srp 2006 06:41
Brno, CR
adam_r píše:
Vsak v Britanii je ted letni cas, coz zamena ze tam jsou "+1" proti GMT (zemepisnemu casu na nultem poledniku). Letni cas v Cesku je GMT +2, zimni GMT +1.


No to je sice pravda, ale pokud se bavíme o tom jaké se má pro naše končiny nastavit časové pásmo, tak je to definitivně pásmo GMT+1!
Někdy se ještě extra nastavuje zda se používá letní čas nebo ne, jinde to považují za samozřejmé.
Takže abychom si rozuměli zda se bavíme o aktuálním rozdílu našeho času vůči GMT, nebo o našem časovém pásmu. Z předchozí diskuze jsem získal dojem že jde o to co nastavit v opšnách, to by rozhodně mělo být to druhé. Pokud tedy toto fórum neignoruje letní čas, a tedy nepředpokládá že si dvakrát do roka budu měnit nastavení...


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Izidor píše:
Jak +2 nésme snad v Řecku - letní čas je i Británii
Správně je vždy +1 [-X
Stačí se podívat do časových pásem v profilu
Vsak v Britanii je ted letni cas, coz zamena ze tam jsou "+1" proti GMT (zemepisnemu casu na nultem poledniku). Letni cas v Cesku je GMT +2, zimni GMT +1.


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
PvvS píše:
Jenom spatne nastavenej profil
aktualne ma byt +2 ..

Jak +2 nésme snad v Řecku - letní čas je i Británii
Správně je vždy +1 [-X
Stačí se podívat do časových pásem v profilu

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
487
13 čer 2004 23:04
Po precteni tohodle clanku sem se musel dlouho smat.

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 70702.html


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Izidor píše:
Já byl svědkem v onu sobotu 1.6. na dopravní nostalgii situace, kdy baba zmatená vůbec nezaregistrovala, že jeden perón je vyhrazen pro historické trajfy a šinouc si to do 7Tr ptá se řidiče, zda jede na Srbskou.
Některým hold není dáno ](*,) :-D
to same v t11


Offline
888
21 led 2006 12:26
Tasa píše:
...

:lol: :-D :lol: .. pěkně ... :wink:


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Jenom spatne nastavenej profil
aktualne ma byt +2 ..


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Je to jako tabule na Nádraží


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Hodiny vám tady jdou o hodinu šejdrem je 20.05 a píše to 19.05


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Storka o tom, jak jsem prodal lupen na Čáře při jízdě s dvanáctkou do vozovny (Mediánky). Důležitá fakta: bylo pondělí kolem 8 večer, v úterý jsem měl trojku, ve středu volno a ve čtvrtek desítku.
Ženská nastoupila (statná padesátka) na čáře a říká: Že chce lupen za deset
Jsem jí vomrknul, na patnáctku nevypadala tak hlásím: Fakt
Baba: opravdu
Tak jsem jí lupnul lupen za deset
Baba pohotově označila a ptá se: Jedete na nádraží?
Já na to: Néééé
Baba: A kdy tam jedete?
V tom mi to zašrotovalo v hlavě a říkám: Ve čtvrtek
Baba celá hotová: Proč jsem si označovala ten lístek, ted nemůžu přestoupit
Já na to: Ten vám byl k ničemu i neoznačenej
Baba na to: A zítra nebudou jezdit dvanáctky a třináctky
A já: Budou
Ona už byla úplně blbá z návalu těch informací, tak jsem jí řekl, že se ptala kdy tam jedu já.
A ona vlezla do vozu, já si to hodil do leva a šupajdil na moravák. Na moraváku baba (a další super kaštani) hodila vztyk a dotaz, jestli teda jedu na to nádraží.
V tom už jsem se neudržel a řekl jsem, že jo, ale ve čtvrtek, baba asi neslyšela ten čtvrtek a jela se mnou ještě pár zastávek a když zjistila, že nádraží nikde, vystopila.

Omluvte pravopis


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Ale taky aby sme jen nepomlouvali, tak jednu pozitivni historu. Starsi pan nastoupil na Uvoze do 26 a nekdo ho chtel pustit. A on odpovedel ze dekuje, ze je rad, ze muze jezdit zadarmo, a tak si klidne postoji.


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
To já když jsem jel na pochoďák do Útěchova to bylo taky zajímavý. Nastoupili jsme do a-43 v Kr. Poli. Jenže jel až do Vranova a nás bylo hodně takže byl hned narvanej. Po nástupu se tam pak začal takovej starej řekl bych bufeťák hádat s jiným starším pánem, že mu prý př nástupu vlezel před nohy. Hádat se p takovou pitomou věc, to jsem ještě neviděl. Někdo mladší je tam pak okřikl takže byl klid. Upřímně jsem rád, že ho tak hezky utřeli. :wink:

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Jo alieni, ti mají vždycky největší pilno.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 10:32
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]