Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 79 z 80    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Ještě sem si vzpomněl...

...jednou sme jeli ze školy v 15.30 (asi 7 děcek) a čekali sme na Jugoslávské na 5ku..po asi 10ti minutách přijela úplně narvaná akorát vzadu bylo trošku místo..tak sme se tam prosoukali na zadní plošinu a byl tam kočárek a my jsme se ptali té paní jestli jí to nevadí že tam stojíme a ona že ne. U dětské stály takový dvě vyřechtaný baby a měli kočárek (dítě mělo asi 2,5roku). Narvaná tramvaj přijela (s asi 6ti minutovým zpožděním) a co udělali ty babky?? No začali řvát jestli je normální že je nikdo do toho vozu nepustí. Polovina lidí ze "zadku" tramvaje vystoupila a ty dvě baby se tam narvali. A teďka tam normálně stáli a začaly...: "Ty bláho..ta dnešní mládež to sou takový smradi..podívej jak tam stojí jak králové.." My sme si jich jako nevšímali ale pak prej.: "Podívej..ještě mají baťohy..Jak je to doma vychovávají" Přitom baťoh sem měl jenom já ta to sem měl tašku na rameno která byla skoro prázdná a nezabírala žádný místo..a tak sme jim řekli jako že do školy nemusíme jezdit s baťohama a že klidně můžeme jezdit na střeše jestli má něco proti a že nás zajímá jak bude jezdit to její děcko atd...Pak sme dojeli na nám.28.října kde tři děcka vystupovali a řekli na takovýho staršího kaštana: "Zdovolením" a on se tak usmál uhnul a jak šli tak úmyslně vrazil loktem kámošce do ruky...

...Potom sem jel jednou s mamkou a se ségrou (v kočárku) 5kou směr město. Na Osové nastoupila zase ta babka protivná ale tentokrát sebou měla nějakou starší babu..obě protivný hned jak vlezly do vozu a už si stěžovaly jak ta kráva venku nemůže uhnout když ony spěchají. Když sme sjížděli od Krematoria na Celní tak si jeden kluk (cca.16) odflusl z okýnka..já vím že by se to němělo, ale nic nejelo ani tam nikdo nešel..a teďka ta starší baba: "Co seš za haranta flusat po lidech?" "Dyť tam žádní nebyli" "Ty nebuď drzej nebo ti takovou trefím až ti ta hlava prolítne oknem" teď ten kluk začal měřit svou hlavu a okýnko a usoudil že by se mu ta hlava tam nevešla a jeho kámoš jí říkal ať není tak protivná že ho (toho kámoše) holt doma nevychovali ale že ju taky nevychovaly tak že si nemají co vyčítat..Babky pak vystoupily a já taky a mamka mi pak říkala že když jela tak že ti dva borci tu ženskou pak sprostě pomlouvali a nějakej chlap vstál a dal mu facku..a pak byl klid..

..Doufám že to nějak rozlušíte, protože já když se naštvu tak nevím co píšu :roll:


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Stalo se kámošovi. Nastoupil do vozidla (nepamatuju se, zda to byla šalina či něco jiného) se svým ovčákem. Na sedačce seděla asimetrická paní (asi metr do šířky, asi metr do délky, asi metrák) a začala. "To je hrozný, ti psy, měli by se za ně platit jízdenky". Kámoš na to: "No, vy byste měla platit dvě jízdenky. Zabíráte tady dvě sedačky." Načež paní zmkla a byl klid.

Další historka, která taky není ode mě a navíc není z MHD. Kdo je jak já tramp, pochopí. Kamarád jel z vandru vlakem domů, to znamená spocenej, nemytej. Přistoupila do kupéčka starší dáma. Dialog by se dal popsat asi takto:
Dáma: "Fuj, to je smrad."
Tramp: "Máte pravdu, ten váš parfém je fakt příšernej."
Dáma se zvedla a odešla do dalšího kupé...


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
pepola píše:
Ovšem nejlepší zvonek mi vykládal kolega od sousedů v Medlánkách,šalinář:Jezdil jedničku a tři důchodci se v A-voze hádali o dvě alienská sedadla za prvními dveřmi.Načež po zastavení v zastávce Branka za ním přišli a dí:"Uvolněte nám místo!" A on bez hnutí brvy vstal od řízení a řekl:!"Prosím".
Tatka vykladal takove storky z dob, kdy jezdil brigadne jako pruvodci v Praze. A alieni na sebe dokoce v ramci hadky o sedacky vytahovali obcany, kdo je starsi.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Nebo me kdysi rikal kamos, ze jel trajfem a spadly mu faje a naky dve zensky se bavily: "Ty Marus, to je hrozny jak to furt pada, ze?" "Je no, nevim proc to tam nepridelaj na pevno..." :lol:


Příhoda z doslechu:
Starší paní se v obsazeném voze rozčiluje nad sedícím mladíkem:
"Mladíku, nechcete si stoupnout???!!!!"
"Ne, to je dobrý babi, já to vydržím..."


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Hafan007 píše:
A nebylo by lepší přejmenovat tohle téma např. na "Historky a zážitky z MHD"?

No takhle asi ne, ale byl bych pro nazev "Zazitky s cestujicimi a ridici..."


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
pepola píše:
Nebo,když byla výluka na lince d-4 a jezdily a-busy x-4 v úseku Babická-Mostecká,mi kolega ze Slatiny vykládal:Nastoupila paní,pohodlně se usadila a vezla až do doby,kdy sjel z kolejí a zamířil do ulice Karlova.Začala křičet a prý:"Vy nejste tramvaj?"

Tak myslim ze to je hlaska roku... :lol:


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
jzb píše:
No moc se nesmějte, viz můj dnešní příspěvek v diskusi Zastávkové stojany. Cedulím se tak úplně věřit nedá a dneska je první výlukový den, ne každý má mhd jako koníčka a tudíž všecko nastudováno v malíčku.
(Anarchio, neber to jako útok, myslím to tak všeobecně k tématu)

Jasne na zastavkach je bordel, to uznavam, ale kdyz to ma na transparentu a ve vnitr na tsransparentu taky (ta zenska s nim uz prijela)


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
A nebylo by lepší přejmenovat tohle téma např. na "Historky a zážitky z MHD"?


Offline
232
23 bře 2005 20:48
Tak já bych taky jednu přidal, a to trochu opačnou:
Když začala jezdit a-68 z MN do Kohoutovic k hájence, tak jsem první pracovní den neodolal, a jel sem s ní odpoledne domů. Nastupoval jsem v Pisárkách do úplně prázdnýho busu. Po nastoupení a poposunutí k semaforu, vykoukl řidič a zeptal se mně jestli jsem se nespletl, jestli vím kam jede. Tak jsme tu chvilku dali řeč. Mimo jiné říkal že směrem k hájence jsem jeho první cestující :-) (jel 3.kolo)


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Hafan: Asi jo.
A jedna prihdoda, kterou mne rikal pepola, ale zapomnel ji sem napsat:
Kdyz jeste jezdival s trajfem, tak bylo stejne jako dnes malo ridice, taxe holt nektery sluzby neobsazovaly. Nekdy se odehral nasledujici dialog.
Cestujici: Tento spoj vcera nejel.
Pepola: Tak budte rad, ze jede aspon dneska.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
kuba píše:
Jeden ridic mne rikal, ze stal ve smycce na Kamenaku, mel x35, na table velkej napis MENDLOVO NAM. Prisel tam duchodce, dlouho na to uprene cumel a paxe zeptal: Jedete na Mendlovo namesti? On se nastval a zarval: Ne, nejedu!
On za ním ještě lezl do smyčky? :shock:


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Jeden ridic mne rikal, ze stal ve smycce na Kamenaku, mel x35, na table velkej napis MENDLOVO NAM. Prisel tam duchodce, dlouho na to uprene cumel a paxe zeptal: Jedete na Mendlovo namesti? On se nastval a zarval: Ne, nejedu!


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Radek Havlík: Cim jsou ty otazky tak hloupe?

jzb píše:
No moc se nesmějte, viz můj dnešní příspěvek v diskusi Zastávkové stojany. Cedulím se tak úplně věřit nedá a dneska je první výlukový den, ne každý má mhd jako koníčka a tudíž všecko nastudováno v malíčku.
No zazil jsem i trolejbus t-26, ktery prijel od Tomkova namesti na Starou osadu s napisem Mendlovo nam. (tehdy jeste na transparentech Metra), nebo a-60, na ktere ridic na Buse omylem nastavil cil Ustredni hrbitov. Takze takove dotazy zase nemusi svedcit o tuposti cestujicich :-)


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Nebo,když byla výluka na lince d-4 a jezdily a-busy x-4 v úseku Babická-Mostecká,mi kolega ze Slatiny vykládal:Nastoupila paní,pohodlně se usadila a vezla až do doby,kdy sjel z kolejí a zamířil do ulice Karlova.Začala křičet a prý:"Vy nejste tramvaj?"


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Ovšem nejlepší zvonek mi vykládal kolega od sousedů v Medlánkách,šalinář:Jezdil jedničku a tři důchodci se v A-voze hádali o dvě alienská sedadla za prvními dveřmi.Načež po zastavení v zastávce Branka za ním přišli a dí:"Uvolněte nám místo!" A on bez hnutí brvy vstal od řízení a řekl:!"Prosím".


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Klasika je,když a-42 přijede do zastávky Semilasso a každá duchna se ptá:"Jedete do Glóbusu?".Dělám to už taky,když nastupuju ke kolegovi...
Jednou jsem měl na a-67 dost velké zpoždění a přišla jedna paní a ptá se:"Vy jste ten nebo ten před Vama?"A já na to:"Ten za mnou!" načež si šla s otevřenou pusou sednout.(Podle JŘ to tak fakt bylo...)
Jednou,asi v roce 1992,kdy jsem jezdil odpolední na t-137 a byl rozjezd veletrhu,jsem měl zpoždění asi 30 minut.Všichni se točili na Mendláku a zpocení se zas honili zpět do Kohoutovic.Já jediný jsem jel na Komenského náměstí,kde stálo asi 200 lidí.Většina chápala a byla ráda,že vůbec něco přijelo.Ale jedna paní ne!Porovnal jsem svůj odjezd s platným JŘ a zjistil,že bych měl odjezd teoreticky před pěti minutami(Pochopitelně za úplně jiný kurz).Takže jí říkám:Vy tady vidíte nějaký trolejbus?" Ona:..otevřená pusa. Já:"Asi ne,protože jsem před pěti minutami odjel"...


Offline
520
03 dub 2006 14:42
anarchia99 píše:
"Prosim vas, jedete na Kamenny Vrch?"


No moc se nesmějte, viz můj dnešní příspěvek v diskusi Zastávkové stojany. Cedulím se tak úplně věřit nedá a dneska je první výlukový den, ne každý má mhd jako koníčka a tudíž všecko nastudováno v malíčku.
(Anarchio, neber to jako útok, myslím to tak všeobecně k tématu)


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Taky přispěji čtyřmi nejlepšími dotazy na ridiče co si pamatuji:
1) v lince 68 zastavku před Hájenkou se nějaka holka ptala šofera zda jede na Velkou cenu.
2) v autobuse x1 se na zastávce Voz.Komín ptal proč mu nezastavil na Stránského a šofer odpověděl že to hlásil že tam ND nestaví a on odpověděl a můžete mě prosím říct co k této zastávce jede? a šofer odpověděl nic chlap vysedl a šel na d-3 směr St.Osada. :-D
3) a do třetice něco z dneška paní v x3 u Vojenské nem. se ptala řidiče zda jede přes Náměstí Svobody.

a teď jedna perlička paní se mě jednou ptala jestli ten autobus teď už nevim jakej jede na ulici též už nevim ale napišu Příklad třeba Životského 6 prostě se zeptala jestli jede ke konkrétnímu číslu na ulici. :-D


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Sranda je (teda jak pro koho :o) když kaštan čeká na nádraží 10 minut na tramvaj a teďka přijede a řekne "Jednu jízdenku"...


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Su rad ze se tema ujalo :lol:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
no, já s kaštanama vycházím normálně, ale oni mě nemají rádi :D
nejvíc mě dostala alienka, která nastoupila do kačeny posledníma dveřma, zůstala tam stát, rengenovala očima kde je volné místo, případně koho by mohla vyhodit, po pár sekundách stání ve dveřích a seřvání alienem za ní, že zdržuje, se baba, mimochodem se dvěma taškama, kde něco podezřele cinkalo, jala urobit procházku celým voźem, zda není místo ve předu...vzheldem k tomu, že se za chvíli vracela zpět k posledním dveřím, asi nebylo. Mezitím vystoupil kaštan na aliení sedačce a sedl si tam jakejsi týpek se sluchátkama, tuc tuc hudba, alienka k němu došla a následoval přibližně tento rozhovor "
alienka - "můžu si sednout?"
kaštan - "na mne?"
alienka - "ne, místo vás"
kaštan pochopil, o co jde - "ne"
alienka - "ale já jsem starší"
kaštan - "no, já za dvě zastávky vystupuju, tak si pak možná sedněte, ale rychle, než vám to někdo obsadí"
álienka už nic neřekla a za dvě zastávky vystoupili oba dva

z čehož plyne, že někteří alieni si udělají procházku kačenou sem a tam klidně několikrát a stejnak si nedokážou vydovýt místo, o kter´é jim zjevně jde. Zvláštní.


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Nedávno, když na Štefánikově mírně zahořela 1597+1549, stala se mi následující příhoda: Nastoupil jsem na Kartouzské, směr do centra. Šalina dlouho stála v zastávce a poté řidič přehrál hlášku: Trať je neprůjezdná. Vzápětí se začal rozčilovat jeden občan oné menšiny, jakto, že to nejede, že on si zaplatil lístek apod. Odpověděl jsem mu: Počkejte na autobus náhradní dopravy, za chvílu je tady. On ale vystoupil a šel pěšky, ale poněkud jiným směrem, než měla jet šalina. A během toho si ještě stěžoval, jak by mi to bylo, kdyby mi strouhli důchod o 10 Kč.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Kari - lol :shock: :-D

nejčastější dotaz kaštanů "a kam to jede?" se dá použít kdykoliv a jakkoliv, na výlukových i nevýlukových linkách, ve dne v noci, dnes zitra,....


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Toto není moje historka, ale stalo se to sestře mé přítulkyně. Seděla v šalině, před ní a za ní jedno místo volný. Přistoupila jedna starší paní a jestli jí nepustí sednout. Když se zeptala, proč si nesedne na to místo před ní, tak baba odpověděla, že ta lavice bude studená :-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 15:07
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]