Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 137 z 141    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141  Další
Autor Zpráva
Taky něco lehkýho. Jen tak na procvičení :-D .


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Tak sem něco dám taky...


Naposledy upravil Hafan dne 08 kvě 2006 12:20, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Hafan píše:
Loděnice Bystrc :wink: .

Sem říkal že to bude lehký :)
Zkusil sem to, ale hold ste moc dobří :lol:


Loděnice Bystrc :wink: .


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Tak a teď konečně o něčem co sem patří... :-D
Možná je to lehký, ale kde je tohle?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
muj nazor je ze James by mel opustit toto forum!....

1) v zadnem pripade neuzna chybu
2) urazi jine uzivatele
3) a rejpe do nejprinosnejsich uzivatelu na tomto foru, kteri zvysuji celkovou uroven tohoto fora


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Nechcete tomu jamesovi někdo dát žlutou nebo červenou? To je hrozný co tu vyvádí...


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Nj omlouvam se ale bohuzel rypavej clovek sem a mam rad kdyz clovek nejaky vytky pochopi, uzna chybu a zklidni se...a James je zdarnym prikladem toho ze to proste nekteri neumi a to je vec ktera me dokaze totalne namichnout...tot muj nazor :roll:


Offline
888
21 led 2006 12:26
Izzy píše:
Jamesi ty mas fakt inteligenci nakrojeneho melounu...zaprve dikaritiku nepouzivam kvuli tomu ze pisu rychleji a navic ceske znaky nejsou vzdy zadouci...zadruhe je mi pres 20let a mezi dospele kteri si jiz neco v zivote zkusili se opravdu radim... a za treti koncovka "ými" ma vzdy mekke "i" - to se uci asi v 5. tride...

izzy .. zase sis rejpnul a celej kolotoč začíná od znova, už to vidím, .. :lol: a co se týče uživatele Verusha, tak jeho příspěvky mi nepřipadají ubohé, právě naopak mnohdy se dovídám spustu věcí o kterých jsem něvěděl a podle mě je to celkem slušný a hodný člověk, který se snaží maximálně odpovídat na dotazy ohledně trolejbusů ... toť můj názor na věc :roll:


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
James píše:
...Izzy: Při čtení některých příspěvků si v žádném případě nepřipadám mezi dospělýmy lidmi... Určitě se snežíš mezi dospělé řadít i sebe, tak když seš tak dospělý tak bys mohl umět používat diakritiku - teď se to nedá pořádně číst !!!!!...

Jamesi ty mas fakt inteligenci nakrojeneho melounu...zaprve dikaritiku nepouzivam kvuli tomu ze pisu rychleji a navic ceske znaky nejsou vzdy zadouci...zadruhe je mi pres 20let a mezi dospele kteri si jiz neco v zivote zkusili se opravdu radim... a za treti koncovka "ými" ma vzdy mekke "i" - to se uci asi v 5. tride...


Offline
Uživatelský avatar

9269
10 čer 2004 11:19
Hmm takze verusha by mel psat prispevky typu trbus jede pac ma motor ?
James , nemel by si zapominat ze kazdy tu neni tak vsevedouci jak ty , a nekteri uvitaji i podrobnejdi popis funkce. Leckdo tu s MHD zacina a uci se, takze proc mu to nevysvetlit detailneji.

Uzivani diakritiky je kazdeho vec, leckdy je spise na skodu.


Offline
282
02 lis 2005 21:07
Brno-Bystrc
Izzy: Při čtení některých příspěvků si v žádném případě nepřipadám mezi dospělýmy lidmi... Určitě se snežíš mezi dospělé řadít i sebe, tak když seš tak dospělý tak bys mohl umět používat diakritiku - teď se to nedá pořádně číst !!!!!
Kuba: Ano je pravda že uživatel " Verusha" píše často příspěvky velkého rozsahu, což je, dle mého názoru, způsobeno tím že se neumí vyjadřovat "výstižně", což beru jako velké mínus.


Offline
Uživatelský avatar

9269
10 čer 2004 11:19
Jamesi laskave se uklidni. Neni to u tebe zdaleka poprve ....


Ještě že tady mám tolik fanoušků :mrgreen: :t-:


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Já se omlouvám, páč tahle hádka vznikla vlastně kvůli mé hádance

James: Prosímtě, když tě někdo upozorní, že tam máš chybu, nemusíš mu za to nadávat. Od Verushy jsem navíc ubohý příspěvek ještě nečetl (a většinou se u jeho příspěvků dost nasměju :-D ).

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


James -> typický příklad nesprávné reakce. Můj příspevěk nebyl žádným názorem, nýbrž pouze láskyplným upozorněním, že tam máš hrubku jako kráva :mrgreen:
Ostatním se omlouvám za mimodiskusi.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jamesi, zacni prosim premyslet...tohle jsi fakt prehnal


Offline
Uživatelský avatar

6606
21 pro 2005 17:01
Podle mě to Veru napsal velmi slušně a jeho příspěvky nejsou rozhodně ubohé, když mu dáte odbornej dotaz, odpoví velmi dlouhou odpovědí, že než ji přečtete, už se vám chce usnout, na některý moje otázky sice neodpovídá, i když je napíšu 3x, ale ony nebyly až tak důležitý.
Ďžejmsi, Veru nic blbě neudělal, tak ho nekamenuj, snaží se ti pomoct.
A pokud se tě nikdo na názor neptal? Vždyť tohle fórum je o tom, kdo má na co jakej názor. I když názor na MHD


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
James píše:
...já taky neupozorňuji na tvé ubohé příspěvky...


Nebudu nic resit po SZ ale tohle je fakt moc pac nekomu kdo dela v DP a rekneme si narovinu sem pise nejvic informaci od zdroje napsat neco takovyho na upozorneni ze ma v prispevku chybu jak prase je docela humus...a bez urazek Jamesi premyslej nez neco napises pac tady se bavis s dospelyma lidma a ne se svyma vrstevnikama...


Offline
282
02 lis 2005 21:07
Brno-Bystrc
ds píše:
Sorry Jamesi, ale tohle je reakce jak od pětiletého dítěte :evil:


Tohle je urážení jineho uživatele, nevrhuji aby uživateli "ds" byla udělena žlutá karta!


Diskuse/hádka, která tu vznikla nepatří do tématu "Poznáte místo?", pokud v ní někdo chce se mnou pokračovat, ať použije soukromé zpávy.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
zdase ze jedna zluta ti nestacila, jamesi :roll:


Offline
Uživatelský avatar

3210
14 čer 2004 18:56
blekfild
Sorry Jamesi, ale tohle je reakce jak od pětiletého dítěte :evil:


Offline
282
02 lis 2005 21:07
Brno-Bystrc
Verusha píše:
James - prosím tě, nerad za to někoho pranýřuju, ale tohle je fakt hrůzná hrubka - vJEzd se nepíše "vězd", to je něco jako kdybys napsal "hrábje" [-X


Nikdo se tě na tvůj názor neptal.
Pokud se ti moje příspěvky nelíbí - nikdo tě nenutí abys je četl,
já taky neupozorňuji na tvé ubohé příspěvky.


James - prosím tě, nerad za to někoho pranýřuju, ale tohle je fakt hrůzná hrubka - vJEzd se nepíše "vězd", to je něco jako kdybys napsal "hrábje" [-X


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
James píše:
Bystrc, Rakovecká ( U vězdu do tunelu)

jj, u vjezdu do tunelu na Rakovecké :-) :-D :lol:

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3511 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 31 kvě 2024 01:14
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]