Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 136 z 141    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 141  Další
Autor Zpráva
Offline
232
23 bře 2005 20:48
a-50 před zastávkou Štouračova ???


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No skoro bych si to tipl jako sjezd od Myslivny . Ta spojka na chironku


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
ze by nekde kolem Prehrady?


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Tak schválně kde je toto??


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Jste fakt super lidi,já nikdy nepoznám ani jedno místo(kromě Stránské skály).
Opravdu,"klobouk dolů" :!: :lol:


Kuba - uznávám, je to vskutku trapný překlep. Občas se mi nějaké písmenko vytratí. 8-) A tady to zrovna vypadá jako pravopisná chyba - stydím se. Pokud by někdo měl výhrady, že to zamlouvám, mohu ho ujistit, že jsem už napsal kdeco povídek a čtyři asi 200 stránkové knížky, z nichž dvě dokonce bez větších vad prošly korekturou. Ale Jamesův "vězd" a spolužákovy školní "vydle", to mi ostane v paměti navždycky :mrgreen: Tady jsem nachytal sám sebe.


Offline
Uživatelský avatar

361
27 pro 2005 18:05
Brno-Vinohrady
Ano, je to Vozovna Komín


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Napadá mě snad jen VH/VK/VS


Offline
Uživatelský avatar

361
27 pro 2005 18:05
Brno-Vinohrady
Víte kde je to focený?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
jj, a kdo to řídí?

btw pokud chceš opravovat chyby ostatním členům DF, tak tam má být "skromně"


Já bych skromě řekl, že je to někde na Veveří.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Hádejte, kde je 1123 po novým střešním nátěru, nebo jak to mám nazvat?
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
já tam nikdy nebyl, ale je to tam hezký :)

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Přesně tam, tohle je dobrý fotomísto a možná se dočkáte této fotky v galerce


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Stranska skala


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Poznejte místo, Manil a Fixi vyloučení
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
ja bych urcite byl pro "tvrdy rezim"....je to totiz jediny zpusob, jak tady udrzet poradek a kultivovanou diskusi


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Zatím jsem do tohoto threadu nepřispíval, protože se mě netýkal, ale Jamesova reakce na Verushův příspěvek mě zaskočila stejně, jako všechny ostatní.
Všechno, co bych podotkl již bylo řečeno, ale dodal bych, že pokud tady někdo nechce dodržovat pravidla slušného chování (všichni víme, koho mám na mysli), nemá tady potom co dělat.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Sami jste to napsali, zluty nic neresi. Alespon u nekterych . A to ze nekteri dostali tohle , kdysi skvely forum na uroven materskych skolek je vec druha. Takze jsou tu dve moznosti, Budto se na vsechno vybodnu a necham forum proste jet a do 2-3 mesicu ho muzem zavrit, nebo proste budem udrzovat poradek , a holt s tim nekteri dostanou pres prsty . Budto si uvedomi jak se maji chovat a ze nejsou pupkem sveta, nebo tu nebudou.
A zrovna James uz byl tolikrat upozornovan ruznyma clenama na jeho chovani , az to hezky neni. Mozna po mesici dostane rozum, mozna ne.


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Verusho a to je prave ono...tvoje prispevky jsou tu od toho aby lidem rozsirovaly obzory pac delas v oboru...kdo nechce at je necte ale at je ani neodsuzuje...a pokud jde o vyrazivo to jak se clovek vyjadruje ukazuje jaky je a takovy chyby musi normalniho cloveka bit do oci...a pokud nekdo neuznava ostatni a chova se s prominutim jak 13ti letej adolescent pohrdajici autoritami nema tu co delat...nejsem pro kartu ani proti ale pokud je to jedine reseni jsem pro to aby o tom rozhodli kompetentni lide (Pvvs)...jinak rozhodnuto uz bylo takze presun off-topic prispevku do archivu pls...


(když už se tu o tom diskutuje dál ) Já jsem PROTI červené pro Jamese, ač to mnozí možná nepochopíte. Karty, jak se ukázalo, nic neřeší. Každý si musí sám uvědomit, co činí a co píše. Pokud jsem Jamese nějak výrazně urazil tím, že jsem ho (podle mě slušně a stručně) upozornil, že slovo vjezd je odvozeno od slova jezdit, jízda apod. a nikoliv od slova hvězdárna, Věstonice nebo vědro, pak se mu hluboce, opravdu hluboce omlouvám. Popravdě jsem vůbec nečekal, že na to bude vůbec reagovat. A speciálně pro Jamese - jak jsi řekl: nikdo tě nenutí mé příspěvky číst, to máš pravdu. Takže bych to obrátil - naopak nikdo tě nenutí číst mé, podle tebe zbytečně dlouhé a ubohé příspěvky. Samozřejmě tu na fóru můžeme zůstat u témat jako vypravenost, kde se defakto jenom opisují čísla na dvou řádcích, nebo u témat zábavných (poznáte vůz, místo), kde napíšeme "je to tohle a tohle nebo tam a tam", nikoho nechci a ani nemohu nutit číst mnohořádkové příspěvky o tom, jak přesně funguje házení vyhýbek nebo třeba támhleta či tamta součástka u trolejbusu. Ale jako člověk, který s tím denně dělá, se snažím vyjít vstříc těm všem, kteří se o tom rádi něco dozví a nemají tu možnost jinde. Sám, když jsem se, dávno tomu, o MHD začal zajímat, jsem byl vděčen za každou informaci, která pomohla rozšířit můj obzor. Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám, jestli jsem opravou hrubky způsobil to, co se tu v této diskusi stalo.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Hafan píše:
jj. Výluka d-1, neděle - linka X, vůz 1816. Ta fotka je v původní podobě ve Výlukách, aktualitách :wink: .


Zajímavý způsob hádanky, ten šedý přeliv...


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Fixi píše:
Nechcete tomu jamesovi někdo dát žlutou nebo červenou? To je hrozný co tu vyvádí...

Zlutych uz mel nekolik . Jak se zda nepomohlo to. Myslim ze cervena na mesic by pomohla. Uz je tu dost zadosti. Vecer ji dostane.


jj. Výluka d-1, neděle - linka X, vůz 1816. Ta fotka je v původní podobě ve Výlukách, aktualitách :wink: .


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Estakada u vystaviste...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3511 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 141  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 16:37
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]