Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 12 z 13    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
.fgs bych na net nedaval z duvodu existence jistejch stranek , jejichz autori maji prezdivky Xeroxovic a Vobslehovic .


Naposledy upravil PvvS dne 12 bře 2005 19:52, celkově upraveno 1

pd píše:
Bahnworld: je to fakt trapný...
BS170: jo, vozidla přišly. Více mailem.


Ahoj pd.Mám takovou prosbu.Mohl by si dát na své stránky reklamní vozidla z Brna03 :-) ?A mohlo by to být i se souborem pro úpravu .fgs?Jestli jo bylo by to super.Také ti mohu poslat 7264.Jo a prosím nemohl by jsi prosím vytvorit B961E s cernými rámy do Brna03 cili v mensím kdyz si stáhnu BUSy tak jsou mkoc velké do Brna03.A mohl by jsi také vytvorit do toho Brna03 8-) B951E také s cernými (no tmave sedými :lol: ) rámy?A zase v tom mensím?Bylo by moc dobrý.Díky,díky,díky,díky :-) :-D !
BS170 :applause: 8-)

P.S.Bahnworld > To jsem tedy nevedel, ze d-7 jezdila nekdy v roce 2004 do Zidenic a a-68 k Masarykovýmu okruhu a a-64 do Prízrenic... :evil: Jak psal Pvvs na stránka K-REPORTu ( http://www.k-report.net ) do tech souboru by se meli dávat soubory, který by se nedali prepsat takze autor by byl stejný a kopiím by bylo konec.Dobrý Pvvs :wink:


Bahnworld: je to fakt trapný...
BS170: jo, vozidla přišly. Více mailem.


PvvS píše:
No jo , opet splnili co sem ocekaval. bahn spadl po nacteni. Ta sit je mi nejaka povedoma . Zajimavy je ze texty sou tusim uplne stejny ( M..jede po trase linky 68 na Mendlovo náměstí ) a i klic prvotniho Bahnu je shodnej se siti PD . Pouzity vozidla uz napsali, ale o obslehnuti site nic.


Jo.Zajímalo by mne jestli se zeptal u pdho... :twisted:


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No jo , opet splnili co sem ocekaval. bahn spadl po nacteni. Ta sit je mi nejaka povedoma . Zajimavy je ze texty sou tusim uplne stejny ( M..jede po trase linky 68 na Mendlovo náměstí ) a i klic prvotniho Bahnu je shodnej se siti PD . Pouzity vozidla uz napsali, ale o obslehnuti site nic.


:lol: Tak jsem byl na bahnworld.info a v sekci BAHN.nt3 jsem si stáhl Brno2004 - je to trapný a hrozný. Po rozjetí simulace se podívejte na zastávku CTVRTE a uvidíte pohromu :lol: :lol: :lol: !


AHOJ pd. Poslal jsem ti na mail vozidla do BAHNu a to 25Tr a K3 :wink:


Také jsem si udělal ohňostroj na Kraví Hoře.Řešil jsem to takto:

Změny v d-4:
Interval5min.
SoupravyK2,ANTIRY z d-5,d-6 a d-7

Nová linka [b[b]]d-P4[/b[/b]]
iNTERVAL [/b] 5min.
Soupravy 1xT a K2

Nejlepší je to udělat si to v síti ze stránek BHMD 2002 v 0.3. :wink:


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Podle autoru je podobnost s jinymi sitemi (bmhd) ciste nahodna


Našel jsem BAHN k 1.9.2004 na bahnworld.info a je to v rubrice DOWNOLAND :lol:


Apropó, je celkem zajímavé, že je tu rubrika BAHN již tak dloho a ještě v ní nevznikla podrubrika "sítě" nebo tak něco. co takhle si popovídat o tvrobě každého z nás.....
Já tvořím fiktivní sítě - takové kraje, co vy?


O tom nevím.


Nevíte jestli už někdo udělal alespoň BAHN Brno k 1.1.2004?


Ohňostroj na přehradě, ale skutečný (v Bahnu). A to tak, že na vodní hladině jsou jízdní dráhy pro jednotlivé rachejtle, něco jako ve tvaru vodotrysku. Ty rachejtle byly uživatelské vozidla - vpodstatě jen svítící barevný bod (ze svítící barvy pro semafory). Musí jich být hodně, v jednom okamžiku vyjíždí z depa a střídavě obočují na jednotlivé větve. Pro lepší efekt rachejtle až na vrcholek ohňostroje zrychlují (musí se vyzkoušet vhodná kombinace zrychlení a maximální rychlosti, potom z vrcholku směrem dolů zpomalují. Ohňostroj skončí tím, že rachejtle zatáhnou do vhodně rozmístěných dep. :-D :-D :-D

Dopravu jsem k tomu ještě neřešil, ale jak koukám na tu tvoji, tak T3R nejsou vhodné na takové akce. Problém je ve výklopných dveřích, když se tam budou lidi cpát, tak ty dveře se nemůžou zavřít. Pro oddělení přepravychtivého substrátu jsou lepší dveře skládací.


pd píše:
Aby tam chodili lidi... jo, šlo by to, ale musel bys sis je nakreslit a provozovat asi jako autobusy... (já jsem dokonce zkoušel udělat v Bahnu ohňostroj :-D )

To je taky zajímavý.

Já jsem taky měl ohňostroj na Náměstí míru. Posílil jsem tramvaj tramvaj d-4 na interval 2 minuty a založil jsem novou tramvajovou linku P4.

Trasa linky P4 je: Pisárky - Mendlovo nám. - Nové Sady - Hl.nádraží - Divadlo - Česká - Úvoz - Náměstí Míru.
Linku zajišťovaly: Sóla z Medlánek a T3R z Pisárek
Interval: 5 min

Slabě jsem posílil linku 38 a 39 (v Bahnu 139 a 144).

Lidi Pište mi, kdo měl ohňostroj v Bahnu

Ohňostroj byl ve 24 hodin

Kde jsi ho měl ty, PD? Jak jsi zavedl ty dopravu?


Aby tam chodili lidi... jo, šlo by to, ale musel bys sis je nakreslit a provozovat asi jako autobusy... (já jsem dokonce zkoušel udělat v Bahnu ohňostroj :-D )


Jinak nechci tě do toho nutit. Něco jsem napsal do složky T3R.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No nejspis Bahn editorem. skus se podivat na http://www.spvd.cz/bahn


PvvS píše:
udelej si vlastni uzivatelsky definovany vozidla a nastav jim trasy.

Kdee to mám nalézt a jak to mám udělat?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
udelej si vlastni uzivatelsky definovany vozidla a nastav jim trasy.


PvvS píše:
slo


A jak? Poraď prosím


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
slo


Šlo by, aby v bahnu mě jezdily auta, autobus, trolejbusy,vlaky a chodili lidi?


Možná to byl jen krátkodobý výpadek, teď to taky jde.


A jde to, mám ho odsaď.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 315 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 11:11
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]