Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 10 z 10    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
V kolik hodin se to na hlavním nádraží stalo? Ale je to možné, že pojedou dvě jedničky za sebou, stejně jako to bývá zvykem i ve skutečnosti, ale záměr to není (zdrží se třeba na semaforech). Od 11:45 do 18:00 se jezdí v Řečkovicích jen na jednu kolej a jestli se tam stojí i 15 minut, tak tam logicky zpoždění být nemůže, nebo ne?


pd píše:
Skoro polovina kurzů je z Pisárek, tak jako ve skutečnosti. Zpoždění v Řečkovicích ani být nemůžou, když všechno v tu dobu jezdí jen na jednu kolej. A moc nechápu, co myslíš tím mačkáním 001.08 a 001.10. Jako že mezi nima chybí kurz 09? Asi zatáhl...


Ne.Na Hlavní nádrazí prijede 00108 tesne za ní 00204 a tesne za ní 00110 pak na Mendláku je problém protoze stoji pred semaforem 00108,00110,00603 a nekdy i 00514.. :-o .A me se v tto dobu v Reckovicích zpozdení stávaj.Vetisnou se to hrne za 00119 :-D


Skoro polovina kurzů je z Pisárek, tak jako ve skutečnosti. Zpoždění v Řečkovicích ani být nemůžou, když všechno v tu dobu jezdí jen na jednu kolej. A moc nechápu, co myslíš tím mačkáním 001.08 a 001.10. Jako že mezi nima chybí kurz 09? Asi zatáhl...


Anonymous píše:
ano.take se mi to stava.ta 1 je trochu zvlastni strasne malo kurzu z pisarek.to tka ve skutecnosti je?diky pavel


Podle me ve skutecnosti.Ale kurzy 00108a 00110 jsou pri ceste z Reckovic moc namackaný na sobe.Cím to :roll: ?


ano.take se mi to stava.ta 1 je trochu zvlastni strasne malo kurzu z pisarek.to tka ve skutecnosti je?diky pavel


V Reckovicích od 11:45 do 18:00 jsou na d-1 zpozdení 3min.,prestoze tam d-1 bývají i 15min. :twisted: !A BRNO 2005 je plánováno na brezen 2005 - a bude to na tech mých nových stránkách..Pak upresním :wink:


Místo by mohlo být a) Jugoslávská a z b) U Krematoria... :wink:


pd píše:
Tak si mě přesvědčil, přidám tam nějakou práci pro NAD a možná vyjede i služební T2 :-D Takže když to byl tvůj nápad, tak si můžeš vybrat linku (ale aby tam byl pisárecký vůz) a místo, kde dojde k mimořádné události :twisted:


Tak dík.Bude to na d-5... :wink:


Tak si mě přesvědčil, přidám tam nějakou práci pro NAD a možná vyjede i služební T2 :-D Takže když to byl tvůj nápad, tak si můžeš vybrat linku (ale aby tam byl pisárecký vůz) a místo, kde dojde k mimořádné události :twisted:


pd píše:
Rychlost 1 km/h je jen pro průjezd "myčkou" a kontrolní prohlídkou (či co to tam je). Jednak aby to zabralo nějaký čas - vozy tam ve skutečnosti chvíli stojí, a jednak aby je to zbrzdilo a při couvání se potom nesrážely. Když to změníš na 10, tak budou vyjíždět moc rychle za sebou a můžou se srazit.

Převést to nejde, ale kámoš si může stáhnout Bahn 3.81, ne? Registrační čísla pro 3.80 fungují i ve 3.81. Na BRNO 2005 se těším, doufám, že to někde zveřejníš, nebo mi to aspoň pošleš :wink: A ty už víš, jak bude vypadat MHD k ohňostrojům BMUE 2005?


Jednoduse.Bude zavedena posilová linka P11 a P1 dále budou posíleny autobusy a-50...Uracite ti to poslu akorát se bojím o prestávky na BUSech.Jinak je veliká skoda ze u tvojí simulace NAD porad stojí a nejedou jako náhrada treba odstavit nejakou d-1 na slepé koleji Men.námestí a vyslat za ní BUS... :wink:


Rychlost 1 km/h je jen pro průjezd "myčkou" a kontrolní prohlídkou (či co to tam je). Jednak aby to zabralo nějaký čas - vozy tam ve skutečnosti chvíli stojí, a jednak aby je to zbrzdilo a při couvání se potom nesrážely. Když to změníš na 10, tak budou vyjíždět moc rychle za sebou a můžou se srazit.

Převést to nejde, ale kámoš si může stáhnout Bahn 3.81, ne? Registrační čísla pro 3.80 fungují i ve 3.81. Na BRNO 2005 se těším, doufám, že to někde zveřejníš, nebo mi to aspoň pošleš :wink: A ty už víš, jak bude vypadat MHD k ohňostrojům BMUE 2005?


Pri zátazích do Pisárek jak je tam nastavena rychlost na 1km/h - muze se to zmenit na 10km/h???? :wink:


Vcera jsem si v síti 2002 udelal automobilový provoz a mel jsem tam 600 aut z ruzných dep napr.GKRI...a vysla mi 17:30-19:00 kolona Zvonarka-Uzka zpozdení a-63: 27min. a pak jeste 19:30-23:30 Komárov-Uzká zpozdení a-67: 43min!!!! :lol: .Jinak je to skoda ze to nejde prevest do nizsi verze.Kdyz jsem to ukazoval kamosovi málem nad tou krásou brecel.P.S.díky za vozy a jen tak pro zajímavost uprasnuji mou plánovanou simulaci BRNO 2005:

1) Presné kurzy a JR.
2) Uzivatelská grafika Pavla Dvoráka.
3) Bude prilozen soubor BMUE 2005 kde jsou znázorneny ohnostroje a MHD k ohnostrojum.A bude to do BAHNu 3.80
4) Také celá sít Brna + regionální linky IDS-JMK 151,401,402,403... :wink:


Srážky by se neměly stávat, je to tak načasované, aby se nesrazily. V kolik hodin a které vozy to byly? Převést do 3.80 to nejde, nikdy v Bahnu nešlo převádět do nižších verzí. Vozy si stáhni. Ve finální verzi budou jen doladěné některé detaily (stálezlobivá zpoždění a pod..). A taky bude i verze s automobilovým provozem :twisted:


V Pisárkách pri couvání do dep je nastavena výhybka pro tramvaje smer depo nastavena na rovno a stávají se tam srázky...Také prosím prevést simulaci do BAHNu 3.80 pro kámose.Tedy jsetli to jde... :wink:
Jinak se mi moc líbí vozy ale je skoda ze ty NAD - 500 nejezdí treba na d-5.P.S.Mohu si prosím stáhnout tyto vozy do svého plánovaného BAHNu BRNO2005 který vyjde zhruba koncem února.A mimochodem urcite si kupte ty nový JR... :wink: - A co bude v té plné verzi... :?: :twisted:


Vážení přátelé,
mám tu čest oznámit zveřejnění nové sítě MHD Brno, tentokrát stav k červnu 2003. Můžete si tedy připomenout, jak vypadala městská doprava poslední měsíce před zavedením IDS JMK. Je to dosud největší a nejpodrobnější simulace provozu městské dopravy v Brně, která kdy byla pro Bahn vytvořena. Jsou znázorněny všechny linky DPMB (kromě některých zaměstnaneckých a účelových spojů), linky do nákupních center a lodní doprava. Na 99% odpovídají jednotlivé kurzy, velká pozornost byla věnována mnoha detailům až na hranice možností programu.
Je to sice stále betaverze, ale změny ve finální verzi, která je plánovaná na leden, už budou minimální. Stahujte odtud. Přeji příjemnou zábavu.


nová rubrika na přání :wink:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:57
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]