Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 9 z 10    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
Davd píše:
A na a-64 taky jezdí zatahující BUS v 5:xx :lol: .


Jo a kdovíco jeste :wink:


A na a-64 taky jezdí zatahující BUS v 5:xx :lol: .


Tak BAHNWORLD má na svých stránkách zase Brno04 :roll: tentokrát beta verzi 2.Konečně mu jezdí 7 do Švermovy a 2 na Ústřední Hřbitov a 68 tam a tam :-? .Ale má to i jisté nedostatky :shock: .BAHNWORLD si vzal šipku,která v pdho verzi Brno03 znázorňuje posunovače semaforů :evil: .Dále při spuštění jezdí např.79,která měla už dávno vyjet na druhý den,protože tam nenastavil zátahovou výhybku na Slatinu tak si jezdí ta 79 pořád dokola ZETOR-OSOVÁ u 7 na Mendláku není nastavena vyhýbka na Českou tak to jezdí do Bystrce :lol: :lol: :lol: .A takových to nedostatků je hodně.Kdo si to stáhne (cca.324kb a v rychlosti 7,xx se to stahuje kolem 30sek. :twisted: ) tak nebude litovat.Někoho to roztrhá smíchy :lol: někoho zabije :cry: .Vzkaz pro BAHNWORLDa: Když něco děláš zeptej se napřed autora a když to zveřejňuješ tak alespoň si to překontroluj :-x .BS170 :wink:


A kdy bude :-) :wink:?
P.S.A bude tam i ta porucha na d-5 :-D??


BS170 píše:
2.Únor je za námi a Brno2003 nikde.Bude tam i ten automobilový provoz :-?.BS170 :wink:

Bude, bude... :wink:


1.Tak ta stránka je ve finále bude na netu od 9.3.05 www pak oznámím :-).
2.Únor je za námi a Brno2003 nikde.Bude tam i ten automobilový provoz :-?.BS170 :wink:


Prázdné nemám, to se zaplňovalo a dostavovalo postupně. Ale můžeš si sám smazat všechny vlaky. Když jsou všechny vozy jedné linky v depu, tak se dá smazat najednou celá linka. Takže někdy v noci můžeš smazat všechny denní linky a pak až zatáhnou i noční busy, tak i ty. Anebo těch pár nočních autobusů se dá smazat i ručně po jednom.


Ahoj pd. Prosím poslal by jsi me to Brno 2003 (pokud to más) bez vozidel, ale prázdné s uziv.grafikou? Na lebkoun@quick.cz ,dík :idsjmk1: . Mohu ti poslat K3R-N nebo 25Tr...!


Stále nedorazilo... Další beta nebude, už jenom finální verze, že by v únoru?


Posílal jsem to 2x...A kdy bude dalsí beta Brna2003 :-? ?Plánovalo se to na konec ledna a je tam pouze 0.9...!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
pd píše:
Není, ještě to ke mě pořád nedorazilo :cry:


škoda škoda...snad to dorazí ;-) Pokoušel sem se o úpravu brna z roku 2002 nebo tak nějak na 2004 prosinec, ale nakonec z toho nic nebylo...


Není, ještě to ke mě pořád nedorazilo :cry:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
BS170 píše:
Od 1.února 2004 az do 31.ledna 2005 jsem pracoval na síti IDS JMK k 1.1.2004...Jsou zde vsechny linky presne podle JR a vyjízdejí,prejízdejí,zatahují se podle skutecnosti.Jsou zde znázorneny ale pouze regionální linky IDS JMK ne celá sít.Uvidíme jeste jaká bude ta slibovana simulace "Romíka alias K3 Brno" nebo jak to bylo :twisted: .Ale myslím si ze nebude mít v simulaci domy atd...A take jsou tam vozidla:
1005,1032,1042,1050,1051,1069,1079,1088,1089,1094,1098 a jeste nejake dalsi vozy vsech typu.Ted jen trochu dokoncuji signalizace a urcite to "pd"mu poslu.. :-D
Zdraví BS170 :-)


uz to tu nekde je?? Jsem zvedav :-)


Od 1.února 2004 az do 31.ledna 2005 jsem pracoval na síti IDS JMK k 1.1.2004...Jsou zde vsechny linky presne podle JR a vyjízdejí,prejízdejí,zatahují se podle skutecnosti.Jsou zde znázorneny ale pouze regionální linky IDS JMK ne celá sít.Uvidíme jeste jaká bude ta slibovana simulace "Romíka alias K3 Brno" nebo jak to bylo :twisted: .Ale myslím si ze nebude mít v simulaci domy atd...A take jsou tam vozidla:
1005,1032,1042,1050,1051,1069,1079,1088,1089,1094,1098 a jeste nejake dalsi vozy vsech typu.Ted jen trochu dokoncuji signalizace a urcite to "pd"mu poslu.. :-D
Zdraví BS170 :-)


samozřejmě nikoho nechci přesvědčovat, kdybych já slíbil že něco dál nerozšířím tak to neudělám. Naštěstí někteří řidiči mívají ledabyle pohozené jízdní řády u předních oken, a tak se dají docela pěkně ofotit. ale kdyby přece jen náhodou tak prosím posílejte na "alkanie@volny.cz"
výměnou můžu nabídnout pouze JŘ trolejbusů od roku 2003. a některých tramvají


No právě...


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
To je nebezpečný dávat takový informace. Třeba by se dostalo k někomu, kdo by z toho mohl zjistit, kdy bude nějaká určitá jednička u Semilassa (teď bude někde u Přístaviště) počkat si na ni a... :lol:


PD: Já nevím jak ostatní , ale já to na tebe neřeknu :-D


Určitě všichni :-D A přestože si fandů velmi vážím, tak zdůrazňuju to slovo někdo, tzn. že já to nebudu (ani ne že bych nechtěl, ale nemůžu), je mi líto...


Fanda stránek BHMD píše:
pd píše:
Můžete zkusit sem dát mail, třeba se někdo najde...


Mohl byste mi to prosím zaslat taky?E-mail je lebkoun@quick.cz - dekuji mockrát jste bezvadný :wink:


Tady jsou FANDOVÉ STRÁNEK BHMD vsicni NEBO SE MÝLÍM :roll: ?


pd píše:
Můžete zkusit sem dát mail, třeba se někdo najde...


Mohl byste mi to prosím zaslat taky?E-mail je lebkoun@quick.cz - dekuji mockrát jste bezvadný :wink:


Můžete zkusit sem dát mail, třeba se někdo najde...


ani nějaký starší JŘ, které už třeba neplatí, např. z toho roku 2003? Já bych se chtěl prostě jenom podívat, kam všude jsou přejezdy třeba z linky č.44 ale i jiných. Získat tyhle JŘ asi není jednoduchý (ovšem získat se určitě někde dají). Např. Pokud člověk není línej tak se dají s trochou práce udělat JŘ trolejbusů i něktrerých tramvají. Ovšem ty autobusy nevím kde bych vzal s těmi všemi přejezdy a posilami, atd.


Bohužel by to nebylo možné.


mohu se vás zeptat, píšete tady přesné kurzy i JŘ. Kde berete tyhle informace, když jsem bloudil po netu tak jsem nic takového nenašel, nebo bylo by možné mě poslat služební JŘ zaslat na mail?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 13:57
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]