Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 7 z 10    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
... třeba sem: http://www.jbss-archiv.de/netze_nation. ... ent=Europa


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Existuji dokonce 2 varianty (o kterych vim)
Jedna je Bratislava 95 (pouze tram) a pak wien, kde je mimo perfektniho provozu vid tram i takovy maly privesek v podobe BA provozu.
Skus se podivat nekde po bahn sitich ..


Offline
7
27 črc 2006 10:32
BA (mohli by ste sa niekedy venovat aj inym mestam, ako Brno :))
Trocha od veci: Existuje aj BAHN verzia Bratislavy??? A ak ano, tak kde ju najdem?

_________________________________
P.S. Mal som pravdu


Mě se kolejové lože zdá vydařené. Bez kolejového lože je to takový zvláštní. Ale je to tvoje věc :-) . Tu 1040 neberte vážně, nějak mi nejde udělat.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Rychlost a brzdící násobitel se nastavuje s ohledem na "rychlost" počítače, takže to může mít každý jinak. Taktování dle windows mě přišlo takové nerovnoměrné, takže mám tu druhou možnost. A kolejové lože je v Bahnu podle mě nepovedené, takže bez. :wink:


Jen by mě tak zajímalo jaký nastavení preferujete v BAHNu.
Já: Rychlost: 2, Brzd.násobitel: 500, Taktování dle WINDOWS, zobrazuje se mi silnice, a kolejové lože mám taky zobrazeno. Čísla linek si nezobrazuji. Nepoužívám myš, ale šipky. Jak to vedete vy? :wink: Dík.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Já sem nic takovýho nehodlám psát, na to so jiny severy. Škola by byla k něčemu v případě, že by tam učili věci pravdivý a použitelný v praxi. Bohužel u nás (http://www.sosinformatikybrno.cz) se učí jak se to dělalo před 20ti lety... :-(


Naposledy upravil anarchia99 dne 11 zář 2006 21:52, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Kdyz neco chcu, nejni cas odpocivat. Ta skola nejni az tak zadarmo a nadarmo. To poznas casem.
U Bahnu muzem byt radi ze nekdo obetuje svuj cas a vedomosti a vytvoril neco takovyho.Je to program pro tak malou skupinu lidi a tak uzce profilovany ze neni sance se s nim uplatnit jinde. Tak proc autora neocenit. Taky by se mohl na vsechno vybodnout a meli by sme smulu. Jakejkoliv odkaz na serovy cislo, generator, nebo rady na obejiti timelimitu zde budou smazany a dotycny uz sem nenapise.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
PvvS píše:
Holt po vecerech . Kdyz sem potreboval penize, konicky musely jit stranou. Vzdycky je neco za neco. A kdyz mam na vyber, tak proc si nevybrat tu lepsi nabidku ? Za 12 sem delal dost dlouho a i soft si kupuju. A nejen soft. Lecktery MHD publikace nejsou o moc levnejsi jak 1000,- . Holt pokud na to nemam , tak to mit nebudu.

Asis nepotřeobal tolik relaxovat a dopočívat jak já no. Mě se prostě brigády vyhíbaj. A nebudu dělat něco co ěm nebaví. Už tak dělám 5 dní v týdnu a zadarmo školu


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
anarchia99 píše:
To bych chtěl vidět, jaxis vydělával 4-500 měsíčně, kdyžs chodil do školy... kdys odpočíval, dělal koníčky a učil se?


Holt po vecerech . Kdyz sem potreboval penize, konicky musely jit stranou. Vzdycky je neco za neco. A kdyz mam na vyber, tak proc si nevybrat tu lepsi nabidku ? Za 12 sem delal dost dlouho a i soft si kupuju. A nejen soft. Lecktery MHD publikace nejsou o moc levnejsi jak 1000,- . Holt pokud na to nemam , tak to mit nebudu.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
To bych chtěl vidět, jaxis vydělával 4-500 měsíčně, kdyžs chodil do školy... kdys odpočíval, dělal koníčky a učil se?


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Ten kdo má 12 měsíčně tak si těžko můžu kupovat software. JAko sry, ale dělat 40 na hodinu doplňování když můžu někdy jindy mít za 60 na hodinu průzkum frekvence cestujících na kordisu...


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
anarchia99 píše:
Pro studenta je to hafo moc. Pro vás, co vyděláváte možná málo, ale ne každé vidělává 20 000 měsíčně :-D

malokdo vydelava 20 000,- vetsina se nedostane pres 10-12 000 ,- cistyho. I jako student sem pri trose snahy mel 4-5 000 mesicne. Ani dneska to nejni problem. Brigad je dost, jenom se clovek nesmi bat prace a musi se trochu snazit. 500 je vydelany za par dni i pri obycejnym uklidu. Natoz kdyz se vezme nejaka tezsi prace. Nabidek je dost.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
PvvS píše:
Co trebas 500,- autorovi za seriovy cislo ? Az tak moc to nejni . A pripadny odkazy na cisla a cracky na jakoukoliv aplikaci budu mazat a obdarovavat BANem.

Pro studenta je to hafo moc. Pro vás, co vyděláváte možná málo, ale ne každé vidělává 20 000 měsíčně :-D


Tak to já zkoušel najít v čem to je.Ikdyž jsem registrovaný,tak mě to nevadí.Ale celkem rychle sem to objevil a i díky tomu nějaké chyby v programu.I Bochman se divyl,když jsem mu je poslal emailem.Třeba v další verzi budou odstraněné.Jedná se o registry a odinstalování.Víc neprozradím pro neplatiče.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
PvvS píše:
Nastesti to autor dobre ukryl a z registru se jen tak toho nezbavi.

newvím, já se toho zbavit se nepokoušel, radši sem zaplatil


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Nastesti to autor dobre ukryl a z registru se jen tak toho nezbavi.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
souhlasím s PvvS, je nejlepší regitrace + to pětikilo poslat (samozřejmě možno i víc).
Po odinstalování a nainstalování by to jet nemělo, v registru Windows to zůstane jako nefunkční nebo DEMO verze dokud se to nezaregistruje, ne?


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Fixi píše:
PvvS píše:
Co trebas 500,- autorovi za seriovy cislo ? Az tak moc to nejni . A pripadny odkazy na cisla a cracky na jakoukoliv aplikaci budu mazat a obdarovavat BANem.


Jestli mě za tohle vyhodíš, tak to není normální... :evil:
Pokud vím, tam po odinstalaci a opětném nainstalování, popřípadě troše hledání v registrech by to mělo jet znovu.


proc ? Odmitam delat z MHD fora warez forum. Ono je to nastesti pro autora docela dobre skryty a jen tak to obejit nepujde. Ale skusit to muze, Trebas si poskodi registry a napodruhy ho to prejde.

Panove skuste uvazovat takto. J.Bochman asi jako jeden z mala se rozhodl udelat neco i pro tak uzce profilovanou skupinu jako fandove MHD a zeleznice. POkud si kazdej rekne z esi to radsi nejak obejde, tak se na vsechny s dalsi verzi vybodne a vsichni se muzete vratit k papiru a pastelkam. Jinak cena registraci pro CR je o dost levnejsi jak pro ostatni staty.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Názor Tomáše Mykla:

...Pan Bochmann není nějaký Bill Gates, který těží ze svého monopolu. Pan Bochmann ve svém volném čase tvoří program pro nás, kteří máme rádi mašinky a tramvajky a byl by rád, kdyby se mu zaplatila alespoň režie za internet. Nebo si snad někdo myslíte, že prodává několik tisíc licencí denně a za to má soukromé letadlo? Pokud vím, tak dokonce nejeden upgrade programu byl zdarma. Tedy pokud Bahenní komunita nějak přispěje na další vývoj programu, budou nové verze, pokud budeme shánět nějaké cracky apod. tak se dost dobře může stát, že se pan autor na to vy … . Tož asi tak.
http://spvd.cz/bahn


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Pochybuju, že to M. Šmerda zvládne... Autor BAHNu si zaslouží nějakou provizi za to, že hru stvořil, jinak totiž neexistuje žádný podobný simulátor. Zadarmo ani kuře nehrabe. Mimochodem vy byste stvořili program jen tak pro někoho ??? To asi ne.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
PvvS píše:
Co trebas 500,- autorovi za seriovy cislo ? Az tak moc to nejni . A pripadny odkazy na cisla a cracky na jakoukoliv aplikaci budu mazat a obdarovavat BANem.


Jestli mě za tohle vyhodíš, tak to není normální... :evil:
Pokud vím, tam po odinstalaci a opětném nainstalování, popřípadě troše hledání v registrech by to mělo jet znovu.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Co trebas 500,- autorovi za seriovy cislo ? Az tak moc to nejni . A pripadny odkazy na cisla a cracky na jakoukoliv aplikaci budu mazat a obdarovavat BANem.


Kdy vyjde nový Bahn? Už mě verze skončila a nechce se mě ji platit. Nešlo by zaslat něco aby zprovoznilo bahn na plnou verzi. Mám Bahn verze 3.83.

Zde je můj e-mali: [/url] M.Smerda@iol.cz [/url]


Ahoj.Bude i simulace k r.1988.Velmi se mi tam líbilo trasování linek.Dík :wink:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 18 dub 2024 08:34
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]