Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 1 z 13    Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

373
29 led 2015 21:34
Brno - Žebětín
Po menší pauze přidávám další 2 soubory grafiky - autobusy Citybus a trolejbusy Škoda 24Tr/25Tr.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
http://seznam-autobusu.cz/uzivatel/odd


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
... a nebo tato varia 1082+1630


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
V programu BAHN jsou vozidla Vario LF1 a LF2 již standradními vozidly včetně grafiky zoom 4. Na tomto spolupracuji s panem Bochmannem, vývojářem BAHNu, a snad se brzo jako standardní vozdila objeví i některá reklamní varia, například toto LF2 s reklamou na výročí pana Mendela


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Velká gratulace a obrovské díky oddovi za to množství odvedené práce. Hned jsem si musel vozy vyzkoušet v mém fiktivním městě.


Offline
Uživatelský avatar

373
29 led 2015 21:34
Brno - Žebětín
Opožděný vánoční dárek v podobě autobusů Irisbus Citelis. Případné chyby neváhejte nahlásit, budou zapracovány.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
http://seznam-autobusu.cz/uzivatel/odd


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Pěkný díky.

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
Uživatelský avatar

76
23 zář 2012 11:56
20 26 91
Teda ty jedeš! Ale díky za to :)

_________________________________
22.11.1962 - 19.12.2011

Anvilia *2007


Offline
Uživatelský avatar

373
29 led 2015 21:34
Brno - Žebětín
Nová sada - autobusy a trolejbusy Sor NS (Zoom2, otevírací dveře, noc), přepracovaná a notně rozšířená verze, velmi doporučuji nahradit tu stávající.

P.S. Náměty na nová vozidla a případné opravy chyb těch stávajících jsou vítány.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
http://seznam-autobusu.cz/uzivatel/odd


Offline
Uživatelský avatar

373
29 led 2015 21:34
Brno - Žebětín
Opět tu mám novou sadu, tentokrát autobusy a trolejbusy Iveco Urbanway (Zoom2, otevírací dveře, noc)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
http://seznam-autobusu.cz/uzivatel/odd


Offline
Uživatelský avatar

76
23 zář 2012 11:56
20 26 91
Paráda, díky :)

_________________________________
22.11.1962 - 19.12.2011

Anvilia *2007


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Jsou moc pěkné, děkuji. Konečně kompletní sada. :applause:

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
Uživatelský avatar

373
29 led 2015 21:34
Brno - Žebětín
Přikládám slibované trolejbusy v karoserii 4. generace spolu s opravenými a rozšířenými autobusy. Dále se nyní zaměřuji na autobusy Iveco Urbanway.

Příloha:
sodapdf-converted.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
http://seznam-autobusu.cz/uzivatel/odd


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Děkuji. Vypadá to moc dobře. Až to bude i s trolejbusy bude to super, bude se mi to hodit do map. Případně pokud by byla možná i dvoukloubová verze autobus/trolejbus v brněnském či pražském laku. :wink:

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
Uživatelský avatar

373
29 led 2015 21:34
Brno - Žebětín
Dávám k dispozici autobusy Solaris s karoserií 4. generace (Zoom2, otevírací dveře, noc), práce budou nyní pokračovat na jejich trolejbusových variantách.

Mé minulé snažení bylo zaměřeno na karoserii 3. generace, existuje velké množství vozidel ať již v autobusové nebo trolejbusové verzi, nicméně je to všechno založeno na původní grafice Solarisu Urbino 18 stažené zde od autora b1. Já ji pouze mírně upravil a rozšířil na všechny možné varianty, v poznámkách je vždy uvedeno z čeho (a od koho) vycházím. Je mi líto nechávat si tuto ne úplně malou sadu vozidel jen pro vlastní potřebu, takže tímto zde nechávám prostor na reakci, zdali je tento přístup z hlediska autorských práv v pořádku.

P.S. Doufám, že alespoň někdo na tento program ještě nezapomněl :D

Příloha:
sodapdf-converted.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
http://seznam-autobusu.cz/uzivatel/odd


Offline
46
22 úno 2021 17:01
Dají se někde stáhnout autobusy urbanway,sor a tramvaje mv 6 a 45t ?


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Vyšla nová verze BAHN 3.89r5, nemá žádnou novou funkci oproti r4, nicméně obrovské množství nových grafik, pro českého fanouška například nové varianty trolejbusů 21Tr, 22Tr a 9Tr (i dvoudveřové), Taurus se soupravou railjet v barvách ČD, Škoda Artic pro Tampere nebo Zoom4 u některých českých tramvají.

Kompletní seznam nových vozů zde: https://jbss.de/nfzg.html (označeny *5)


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Novinka z Brna v Zoom 4 ... https://www.youtube.com/watch?v=ZustzmIfU4k

Ano, pár chyb v detailech jsem si vědom. Jakmile je opravím, tak soubor pošlu panu J.B. a snad se i tato grafika stane standardní součástí BAHNu.

Ad urbanwaye: Momentálně ne. Děkuji za pochopení.


Offline
46
22 úno 2021 17:01
Dají se někde stáhnout autobusy urbanway dp brno ?


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Zde přikládám rodinu vozů UniTram (unique tram). Vyttvořil jsem to před velmi dlouhou dobou ale stále si pamatuju, jak strašně moc práce mi to dalo.
Zajímal by mě názor na jednotlivé vozy. Co by mohlo fungovat, co ne. Je mi například jasný, že některé vozy by měly velké vybočení v oblouku.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
V Brně se s nimi loučíme, v BAHNu je vítáme (již brzy budou vozy 21Tr a 22Tr včetně grafiky zoom4 standardní součástí BAHNu)

https://www.youtube.com/watch?v=YZi0bDrjNIg

Pěkné svátky a vše nejlepší do nového roku.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
b1: Challenge: spoj je VP článkem.
Jo, BAHN. K tomu bych se taky mohl vrátit.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Něco málo v zoom 4


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Já si myslím, že to je bug, který jsem náhodou objevil a využil.

V nastavení zastávky je pole "čekat na návěst", kam napíšeš jméno toho semaforu, před kterým čekají. Pokud má ta zastávka zaškrtnuté pole "otevírat dveře při staničení" a dveře jsou na straně k pozorovateli, tak má otevřené dveře až do okamžiku, kdy dostane volno. Toto běžně platí ale jen pro první vůz, který stojí na zastávce.

Já tam ty zastávky mám 4 za sebou, všechny se stejným nastavením, ale všechny pro linku "-", což je moje "dummy" linka, kterou používám občas z technických důvodů, takže linky 91 až 95 by tam zastavovat neměly, ale čekají před tím semaforem, a přitom mají otevřené dveře - to je ten bug, protože zastávka pro tyto linky neplatí. Také to funguje jen pro nejvýše 3 vozy, a musí stát na tom prvku zastávky, proto tam mám ty zastávky 4, protože jeden z těch vozů je kloubák.

Koneckonců se na to můžete podívat přímo v té síti...
To s tím bugem mám v zastávce Hlavní nádraží pro noční linky a v zastávce Divadlo pro tramvaje (v obou případech jen ve směru ze západu na východ) - to je vidět i v mém videu v časech 3:03 a 4:14, kdy tramvaje (v obou případech reklamní KT8) čekají na volno s otevřenými dveřmi.
Bez bugu to mám v zastávce Podbořanské nám. z centra, kde linka 55 vyčká přízedu linky 48, pokud je "na dohled"; a v zastávce Leváň do centra pro linku 1, která čeká na příjezd návazných autobusů.
Čekání na přestup mám i v několika dalších zastávkách, tam ale nejsou vidět dveře.
Je to teda verze 3.88 (nyní už pracuju s verzí 3.89, která má i nějaké nové vychytávky, které se mi dost hodí)
odkaz ulož to
odkaz můj web (Němcům je první odkaz blokován. U tohoto odkazu možná musíte kliknout pravým tlačítkem myši a zvolit "Uložit jako" - záleží na prohlížeči)


Offline
60
04 dub 2019 16:25
Blekfild (/ Пряшів)
Re: neviditeľné zastávky: a ako to, že majú vozidlá počas celej doby otvorené dvere? Enormná včasnosť alebo len nastavenie v čase statusu blokovania? Hold, stále pracujem v 3.86... :D


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Neviditelný semafor (čekání) a neviditelné zastávky (otevřené dveře - pouze ve směru, ve kterém jsou dveře směrem k pozorovateli)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 315 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:33
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]