Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 135 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
9986
15 led 2005 23:41
Tobě zase rupne žilka :-D


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad CDS děkuji že bylo napraveno.

ad Sttrans také jsem se zprvu spálil s Čkp opět jsem jen upozornil že je to blbě nic víc nic míň.
Píšu to sem kvůli tomu aby se to opravilo.
Ta Cdska mě opravdu nadzvedla nechápal jsem důvod.
Já nikdy nepíšu že mám 100% zápisy naopak mívám dost chyb. Ale to už jsem ti říkal před x lety že je mi milejší když mě na to někdo upozorní,
než když to opraví a nevím nic. Jak se mám chytnout za nos.? a poučit se. Jak jsem říkal přístup k tomu co kdo opraví mi byl zakázán. Oveřil jsem si to zapůjčením přihlášení od někoho jiného. A hle v tu chvíli to i na mé technice jde. Tak ať mi nikdo nevykládá že to nemám nijak zakázáno. Promiň ale nejsem zas takovej d...l.
Edovi jsem to psal. Posílal jsem mu už dva mejly odpověď mi nepřišla. Možná je aspoň minimální slušnost odpovědět.
Přijde ti zbytečné sem psát tedy když něco člověk najde? Viz první 3 příspěvky této stránky? A to že sem píšu o onech atributech, tak vím že to tu eda čte, když mi tedy neodpoví na mejl.
A nemám čas? A jako ty,já kdokoliv jiný ho má? Promiň tohle je nejhloupější výmluva. Já toho času taky nemám, ale věnuji ho práci,rodině, koníčkům, přátelům. Ano někdy ten čas opravdu není, ale pořád se najde čas na odpověď. Vše ostaní jsou výmluvy. Ale prostě každý to máme hozeno jinak. Víc bych to nerozebíral.

Na Scanii se zeptám to mám v úmyslu.

ad Fotka nevím že bylo vyfoceno před půl rokem já vyfotil nedávno, proto upozozňuji že tam, něco je.


Offline
16
11 dub 2019 08:54
ares11 píše:
Pokud budou jezdit do Hradce na THD tak jsem zvědav kdo to tam bude zjišťovat na odstavených vozech. Prvně je tam hafo kamer a ty sleduje dispečer v kouli. Venku je další který prochází terminál a kasíruje ukrajinské linky. Focení mu nevadí ale nějaké oblézání vozů nenechá bez povšímnutí. Začínám mít dojem, že se někteří z Vinu a v.č. brzy po.....

Ale dá se to tam (někdy) zjistit :wink: jen je asi lepší nevzbuzovat předem pozornost focením. Úspěšnost zjištění spíš ovlivňují jiné faktory.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
https://seznam-autobusu.cz/vuz/56964
pokud je bílo-zelená což možné je, předtím by tedy mělo být to je na fotkách.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Tak s tím Kropáčkem jsem pohořel. Ani podle telefonních čísel jsem nic nenašel.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Co se týče toho druhého příspěvku... jedním slovem by se to vše dalo nazvat zbrklost.

CDS pravděpodobně vznikla tak, že kolega Sábl si nechtěně vypsal nikoliv všechny Crosswaye s výrobcem Iveco, ale pouze ty vysoké 12M a zmíněné dva byly LE 10.8 a když je tam neviděl, tak je zkrátka zapsal - nebylo to rozhodně dobře, také jsem mu to hned reklamoval a obratem ty dnes vytvořené zase smazal, původní zůstaly zapsány bez změny včetně toho jednoho s fotkou.

ČSAD Sttrans vznikl zase zřejmě tak, že jeden vůz Ruda potkal, další značky jsou podle zápisu zřejmě z ČKP a také zbrkle nepřemýšlel a konal, takže ho ani nenapadlo, že by něco z toho nemusel být Crossway a pokud si vypsal jen tento typ, kde danou RZ neviděl, tak jej vytvořil. Toto už jsem také opravil.

Víš, ty si vlastně trochu protiřečíš...většinou tady popisuješ, jak nikoho nic pořádně nezajímá, nikdo nezvedne zadek a nikam nejede - i tady v tom příspěvku, jak jistě nikdo nikam do Náchoda nepojede - no asi né a určitě v tom nějaká pravda je, což dokazuje třeba ta půl roku nepřepsaná LC936 i mnoho dalšího, ale pak se čas od času stane něco jako teď, kdy ti dva měli nějakou snahu něco doplnit, zapsat vozy, o kterých si mysleli, že na seznamu chybějí (pravda, bylo to oboje práce kvapná málo platná, když zapisují nakonec něco, co už zapsané je, ale prostě si myleli, že pomáhají) a ty nadáváš opět - předtím že nikdo nedělá nic, teď naopak že někdo něco dělal.

(A to, že si někdo nečeho nevšimne, to se děje a může stát opravdu každému - zrovna včera po tobě Robert opravoval tu vsetínskou Setru, u které jsi sice smazal vyřazení a změnil stav, ale už jsi neměl aktivní provozovnu ani RZ.)


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Ad Scanie: Děkuji za opravu, dopravce se klidně optat můžeš, to už zase je něco jiného, o čem máš asi větší přehled ty.

AD Atributy: K tomu ti mohu říct jediné - vrať se o pár stránek zpět tady na tomto fóru a znovu si přečti, co jsem k tomuto už řekl, protože nic nového kolem toho není a nikdo jiný ti tady k tomu asi nic víc respektive nic kloudného, co zřejmě stále chceš slyšet neřekne - jediný, kdo to může udělat a kdo s tím celým přišel, celé to vymyslel, zavedl (a na můj vkus také předčasně) a jak ty říkáš neoznámil či nevysvětlil byl Eda, který ovšem od té doby tvrdí, že nemá čas. Ale jelikož se tady k tomu nevyjádřil ani minule, nečekám to ani dnes a chceš-li se jeho odpovědi dočkat asi bude třeba zvolit nějaký jiný způsob - soukromou korespondenci či osobní návštěvu či tak něco, to už netuším, sám jej když to potřebuji sháním vcelku těžko. :-)

AD fotka: Co na to říct? Chodí to tak a tebe to stále překvapuje..., že patří někomu jinému se vědělo také už cca půl roku, kdy jej fotil Ettlik, který sem občas také zajde a nezapsané to bylo doteď.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Prosím vás může mi někdo vysvětlit, proč se teď objeví na seznamu zápis 2 LE CDSky, které už jezdili v květnu 2019.
100% tam byli zapsány tím jsem si jist, protože jsem je tehdy fotil v CDSCE po přivezení, když ještě měli v.č a už měli vpředu položené RZ, tuším tehdy to bylo u 3.
Teď po půl roce přijde jakýsi Jakub Sábl (nevím kdo to je nevybavuji si ho) a udělá v tom bordel.
Vozy myslím zapisoval Ivecoing aspoň ty zbývající 2 to tak mají.
Přišli další 4 a jelikož vím, že Ivecoing je zapiše, nechal jsem to jemu.
Dnes přijde Jakub Sábl k jednomu z nich dopíše v.č. No úplně super. Jak to teď uděláme, který je který. Takže to tam teď bude viset bez RZ třeba i několik měsíců. Protože i když budeme vědět RZ nevíme ke kterému vozu patří. Dozvíme se jednu dokážeme zjistit následující. Budou aspoň známy, budou moci třeba někteří nahrát fotku. Jsem zvědav kdo pojede do Náchoda zjistit ke které značce patří to v.č. Může tam vyrazit o vánocích je tam veřejná čerp. stanice, ty busy tam budou poházeny. Já tam tedy rozhodně nepojedu. ani nevím že by tam někdo jezdil. Pokud budou jezdit do Hradce na THD tak jsem zvědav kdo to tam bude zjišťovat na odstavených vozech. Prvně je tam hafo kamer a ty sleduje dispečer v kouli. Venku je další který prochází terminál a kasíruje ukrajinské linky. Focení mu nevadí ale nějaké oblézání vozů nenechá bez povšímnutí. Začínám mít dojem, že se někteří z Vinu a v.č. brzy po..... Ok pokud je vůz jeden, není co řešit. Ale pokud jsou 4 je to průser. sám jsem to jednou udělal a od té doby už nikdy. Podobné to je s ev.č. ty, pokud jsou vylepeny, je to v pohodě dohledat, ale už vždy pro sebe první rZ a až pak ostaní. Každý si musí natlouct hubu sám.
Pokud to tu Jakub Sábl sleduje poprosil bych ho, aby zvážil, zda je to nutné. Navíc si nejsem jist jestli u jednoho z těch dvou Le už nebyla i fotka. Když se podívám tak posledních x vozů fotku nemá a pokud to nevyfotí J.P. ani mít nebude. Je zjevné, že tam jinak nikdo nejezdí. Pokud to tu nesleduje jestli muo někdo může tlumočit. Trochu sem se rozepsal, ale tohle mě zvedlo z postele.

ad 2 https://seznam-autobusu.cz/vuz/86206
https://seznam-autobusu.cz/vuz/85567

zde je něco v nepořádku vozy mají totožnou rz.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad fedos opraveno- omlouvám se. Ještě napíšu dopravci ve kterém jsem v kontaktu, protože mám podezření, že vůz neměl půjčený a přímo ho odkoupil.
od toho se to tady tak jmenuje.Nedostatky v evidenci seznam-autobusu.cz (tj. mimo DPMB)
ad Slezák prostě jsem si třídil fotky a zjistil jsem to, tak to sem píšu viz výše. Jinak mi to bylo vcelku jedno.
ad odstavení apod. Kdyby se raději řešili tyto věci, než uplně zavádějící atributy. Ano přiznám se, jsem jejich odpůrce. ale tohle vzniká ve velmi úzkém kruhu, ostatní buď souhlaste, nebo držte hubu.
Je-li to tedy nějaká změna mají se k tomu vyjádřit před spuštěním. Ne to spustit a pak se divit, jako telata co to je. Ještě bych pochopil, kdyby to bylo spuštěno a předtím bylo oznámeno, že je testovací provoz a pracuje v tom pár vybraných správců. Tak se to totiž dělá v reálném životě. Teď to vypadá tak že to jeden den najednou u několika vašich vozů přepíše jinam. Při prvním pohledu, protože jste na to léta zvyklý si říkáte, proč to tam tedy nemám. Po chvíli si to uvědomíte jestli vám to někdo nepřepsal.
Vlastně mi to přijde hurá akce něco jako když začne jezdit Arriva vlaky a ve vozech jsou všude německé nápisy. Nebo stát spustí registr vozidel a ejhle..
Ale jak říkám to je už jedno, stejně to nikoho nezajímá. Spousta lidí už raději rezignovala, než by pořád na to upozorňovala. Já starej debil to řeknu.
Chvíla si říkám je to směšné, ale když se člověk zamyslí, je to k pláči.

ještě tedy Kropáček fotka i když jsem ji kdysi někomu dával.
Příloha:
K72.JPG


tehdy se na to vys... a ani nepoděkoval.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Hranice


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
fedos píše:
Ares: https://seznam-autobusu.cz/vuz/73170 to pořadí dopravců má nějaký svůj význam a když není dodržováno, tak ty zápisy nedávají smysl - takto tvrdíš, že všem těm dopravcům (mimo jiné sám sobě) to půjčil ten VIP line a navíc jim to půjčoval v době (v roce 2018), kdy to ještě sám neměl.

Spíše si myslím, že vůz vlastnil VIP line, až na posledním řádku, za zapůjčením.

A zapůjčky byli u Scanie.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
To je takové...no každý tohle asi vnímá trochu jinak bohužel, něco podobného jsme minulý týden řešili ohledně kolonky vyřazen - někdo tam zapisuje fyzický/reálný stav (to co viděl třeba v práci na dvoře), další tam uvádá datum, ke kterému oficiálně vůz vyřadil dopravce a jiný to bere dle ČKP, protože lepší zdroj nemá.

To, co píšeš ty určitě stejné není...na druhou stranu zejména po těžkých nehodách je vůz fyzicky odstavený úderem té nehody, která z něj udělala neprovozní a jestli papírově to pak je někdy později ?, to je ovšem ve většině případů asi nezjistitelné a ta věta je tak i vzhledem k následnému doplnění informace o vyřazení, kdy je to ještě horší to zjistit = to pořadí zápisu v té větě a pokud možno vynechání datumu vyřazení s nahrazením slovy následně či později má svůj důvod.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Bohužel, nic mi to nenašlo. A prohledávat všechny Kropáčky v ČR fakt nebudu.
Odstavení zapisuju tak, jak je to podle mě logičtější. Vůz nemusí být pokaždé odstaven ve stejný den, kdy havaruje, k čemuž směřuje to, jak mi to opravuješ.

2.2.: odstaven po nehodě
vs.
2.2.: nehoda, odstaven

podle mě nejsou totéž.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Robert píše:
Je to spíše provizorní zápis, který mám v plánu zeditovat, jakmile zjistím, jak se ten dopravce (jde-li o Kropáčka) opravdu jmenuje. Protože jsem k němu nic nenašel.


Ahá, dobře. Ano, toho jsem myslel a přeci jen vím, že třeba odstavení po nehodách zapisuješ taky trochu odlišně, tak jsem se už ozval. Asi nějaký živnostenský rejstřík? Bohužel na boku má jen to Kropáček.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Je to spíše provizorní zápis, který mám v plánu zeditovat, jakmile zjistím, jak se ten dopravce (jde-li o Kropáčka) opravdu jmenuje. Protože jsem k němu nic nenašel.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Robert: A opravdu se dopravci zapisují takto?

Ares: https://seznam-autobusu.cz/vuz/73170 to pořadí dopravců má nějaký svůj význam a když není dodržováno, tak ty zápisy nedávají smysl - takto tvrdíš, že všem těm dopravcům (mimo jiné sám sobě) to půjčil ten VIP line a navíc jim to půjčoval v době (v roce 2018), kdy to ještě sám neměl.

Nevím, zda je to dáno nepochopením toho systému/administrace (může se stát) nebo leností sjet až k poslednímu dopravci v pořadí, ale už jsem ti stejnou věc opravoval u nějakého jiného vozu a stále mi to utvrzuje v tom, že se na ty karty po sobě po uložení nedíváš, protože jinak by jsi toto musel vidět na první pohled. No stane se, opraví se to a je to a kdo tam nikdy neudělal chybu, tak protože nic nezapisoval, jen by ideální stav byl, kdyby je každý odhalil sám.

EDIT: Ten Slezák je docela smutný případ, když s ním autor fotky je v kontaktu a je to chyba autora, protože nechápu ani to, jak mohl vyplnit tabulkovač... :(


Naposledy upravil fedos dne 19 pro 2019 17:59, celkově upraveno 1

Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Robert: A opravdu se dopravci zapisují takto?

Ares: https://seznam-autobusu.cz/vuz/73170 to pořadí dopravců má nějaký svůj význam a když není dodržováno, tak ty zápisy nedávají smysl - takto tvrdíš, že všem těm dopravcům (mimo jiné sám sobě) to půjčil ten VIP line a navíc jim to půjčoval v době (v roce 2018), kdy to ještě sám neměl.

Nevím, zda je to dáno nepochopením toho systému/administrace (může se stát) nebo leností sjet až k poslednímu dopravci v pořadí, ale už jsem ti stejnou věc opravoval u nějakého jiného vozu a stále mi to utvrzuje v tom, že se na ty karty po sobě po uložení nedíváš, protože jinak by jsi toto musel vidět na první pohled. No stane se, opraví se to a je to a kdo tam nikdy neudělal chybu, tak protože nic nezapisoval, jen by ideální stav byl, kdyby je každý odhalil sám.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
https://seznam-autobusu.cz/vuz/82828
bílá


Offline
866
17 lis 2014 00:06
A když už jme u toho
https://seznam-autobusu.cz/vuz/19954
RZ 4SV 0467 Majitel autobusová doprava Kropáček Plaňany


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Asi bylo minimálně trošku vhodné, ale jen malinko, aby tento vůz měl uvedenou správnou novou RZ, podle poslední fotky ji měl už v srpenci.
https://seznam-autobusu.cz/vuz/20788


Offline
Uživatelský avatar

99
28 říj 2013 10:04
Šumperk
6M9 8692 už je zřejmě zařazena do provozu, pokud nebyla včera v Olomouci jen na výletě.. Bohužel jsem jej potkal na Velkomoravské kolem 14h a v tuhle dobu se tak tak stíhám dívat po SPZ/RZ, natož po světelných panelech, jestli tam měl linku nebo nějakou služební jízdu..


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Robert píše:
https://seznam-autobusu.cz/dopravce/dominika-stehlikova-tabor
Ten popis dopravce má být vtip?


Celej ten dopravce je vtip. Něco mi říká, že pozůstatek po slavném Kellerovi, eh, Šelepovi...


Offline
65
27 zář 2014 23:24
Aleš Hemelík - HEMTRANS - https://seznam-autobusu.cz/vuz/72398
https://seznam-autobusu.cz/vuz/73624
tyto dva vozy přeřadit do složky výrobce erduman

DATA AUTOTRANS - https://seznam-autobusu.cz/vuz/73958
https://seznam-autobusu.cz/vuz/73332
https://seznam-autobusu.cz/vuz/69902
tyto vozy též přeřadit do složky výrobce erduman.. výrobce busplan zrušit, jelikož to je pouze prodejce vozů erduman, nikolv výrobce


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Děkuju za vysvětlení, STK mě napadla proto, že se tak stalo de facto po roce.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Robert: Nevím, jestli na STK, ale takto to bylo. Iveco totiž na okno napsalo výrobní číslo toho druhého vozu (na okně to prostě bylo prohozené/chybné), podle toho se na vůz daly i značky a nikoho asi nenapadlo zkontrolovat štítek. A až to někoho napadlo, tak se to přehodilo tak, jak je to správně.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 17:35
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]