Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 38 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Tučňák píše:
Dobrá práce, snad to klapne.

Faerské ostrovy budou. e_smile


Offline
153
26 črc 2019 15:18
Musel jsem rozdělit
Vozík na kola vezeko 5SK 8152 MAZUJ
A ty dvě Sorky ex Arriva jsou tady na výluce. Vyhrál MEncl ale má subdodavku KAD a MAZUJ. KAD Vrchlabí je nesmysl ty si vozy značí navíc tohle by už nekupovali. Tak asi tak.


Offline
153
26 črc 2019 15:18
Abychom se jen nedohadovali
Jen můj pohled :
Já nijak ty sociální dodávky nesleduji. Ale nijak zvlášť mi nevadí.
Hasiče sleduji mám i seznamy možná desítek těch vozů, jenže můj čas se změnil. Už ho nemám tolik, díky některým jsem přehodnotil svůj postoj k seznamu. Ano byl mezi nima i ten, který zde byl jmenován. Nedivím se, že je v politice, lhaní mu šlo.

Bohužel seznam se dostal nutně do fáze 2, kdy došlo k naplnění, ovšem se již neudržuje. Každý na tom máme svůj podíl nikoho, nevyjímaje.
Dopravci měli přidělené správce. Bohužel se vám do toho.... X dalších lidí. Ovšem bez znalosti věci.
A to je problém. Na jedné straně je jakoby něco hned a něco čeká roky.
Abych nebyl negativní jenom, tak máme nové správce a zrovna o 5 vím, že jsou dobří. D. K., J. T., Š. Š. A.F. Minimálně jeden je za mě šlechta. Jsem rád, že tyhle 5 lidi znám, protože jsem byl u jejich nalezení. Dneska vím, že jsou X krát lepší než já a jsem ze ně rád. Nemám strach o ně.
Mám strach, aby jim to někteří neznechutili, jako kdysi mě jistá buňka na Ústecku.
Víte zajímalo by mě který kraj/kraje považujete za slabé? Zde by bylo dobré hledat schopné lidi. Já jsem si našel člověka na severu PK kraje. Je to člověk z oboru. A maká. Tam jsme nikoho neměli. Jestli si myslíte, že se vám zájemci sami najdou, tak ne. Musíte je aktivně vyhledávat. U těch 5 jsem byl tak je znám. Možná jsou další které neznám.
Zamyslete se nad tím.
A pokud chcete můj tip na nejslabší kraje?
Plzeňský a Vysočina

Jinak pod názor Vika se mohu podepsat.


Naposledy upravil Ares12 dne 23 srp 2022 20:49, celkově upraveno 1

Offline
103
01 črc 2016 11:20
P. Haluza píše:
Jedna věc je tu evidenci ptákovin dát dohromady, ale druhá věc je ji nějak rozumně udržovat aktuální.

Na toto sa zrejme často zabúda. Rozumiem, že každý má záujmy aké len chce. Lenže počet záujemcov o spoluprácu, ich čas a chuť nie sú nekonečné. Zvonka to v poslednej dobe bohužiaľ vyzerá, že s-a má prioritu produkovať stále nové záznamy (sociálne autá, nemecké zájazdovky, francúzsky trh ojazdených Karos a Sorky novovyrobené pre Slovensko), zatiaľ čo existujúce karty nemá kto a kedy skontrolovať. Niektoré SADky podľa vás zvesela jazdia na Karosách C934, lebo sú tam karty nedotknuté od 2014. A keď niečo nahlásim, napr. nepresnosti pri Slovbusoch alebo nesprávneho výrobcu pri PO-336CE, tak aj po roku a pol to je neopravené. Preto rozumiem, že viacero ľudí je zo situácie rozladených. Je super, že aspoň MHD a IDS sú pod kontrolou, ale ak sa budú nepresné/neaktuálne záznamy vďaka nepremysleným zápisom ďalej hromadiť, povedie to k zhoršovaniu imidžu celého webu.

Touto cestou by som chcel poprosiť človeka, ktorý vyťukáva produkciu SORu... Bolo by prosím možné si sledovať, ako to nabieha do prevádzky, a urobiť si k tomu prepojenia na e-d? Napríklad v Zvolene väčšina NS-iek už jazdí a všetky majú karty na slovenskej Evidencii DÁVNO vytvorené.
--------------
A na záver jeden Neoplan na doplnenie, nech iba nekecám.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Ještě oprava, to druhý je ne Českomoravská hasičská jednota, ale Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska - SDH Horní Dolní.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Vskutku zbytečná debata. Ještě, že to léto už končí a elektrika bude tak drahá, že zapnout počítač se už nevyplatí


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Ach jo, podívej se někdy do techničáku nějaký dobrácký hasičský dodávky, majitele HZS ČR tam nenajdeš. Bude tam buď obec, která má kromě dodávky a cisterny hasičů tak akorát Fabií a Multikáru, nebo Českomoravská hasičská jednota Horní Dolní, která má krom tý dodávky jen tu cisternu. Mě to nevadí,.já píšu dodávky normálně, ale Ty máš pak rozpor. A pod HZS ČR to vedeme jen proto, abysme nemuseli zakládat milión obcí. A profíci budou HZS kraje, takže jen ty mají nárok, protože vlastní i Crossy.

Protože v tomhle se neshodujeme a točíme se v kruhu, tak abych to zakončil. Za smršť se omlouvám, budu více ředit, na filtraci se pracuje, pak už vás snad nebudu otravovat vůbec, vypíšete si jen co chcete. Jdu zapsat nějaký ty hasiče.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Nevyautoval, už jsem to psal několikrát, že pokud má dopravce i autobusy, tak mi tam ty další vozy nevadí, protože se stále jedná o evidenci autobusového dopravce. Máš to napsáno i v poslední větě příspěvku, na který jsi reagoval.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Čili si s tím teď vyautoval ty hasiče 8+1. Protože proč jedny psát a druhý ne. A dodávek hasičů je miliönkrát víc, než autobusů. Navíc ve skutečnosti patří obcím.
Majitelem není HZS ČR, ale jednotlivý obce, nebo hasičský jednoty. Kdybychom chtěli být úplně důslední v majitelích.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Mikuláš: Přesně tak. Mně to prostě přijde, že někdo založil galerii fotografií rostlin, začali tam chodit podobně smýšlející lidé, a najednou tam někdo z nových začal cpát houby s argumentem, že to taky roste v lese, sbírá se to, jí se to, a Pepa s Tondou mu psali, že to tam chtějí.

Autobus je vozidlo pro dopravu více jak 9 lidí včetně řidiče. To je dáno celkem jasně. Proto osobaky/dodávky dopravců/majitelů, co nic jiného nemají, za hodny evidence na těchto stránkách nepovažuji.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Z cyklu Dodávkobusy sportovních klubů mám teď brzy v plánu tenhle. A zase koukneš na to z dálky a myslel bys, že je to autobus. Koukneš dovnitř, spočteš místa a je to 8+1. A některý mají tmavý skla, že dovnitř ani nevidíš.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Naposledy upravil Tučňák dne 21 srp 2022 09:00, celkově upraveno 1

Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jinak ještě Roberte, říkáš, hasiči mají autobusy, takže pišme i ty malý, super, v tom se shodneme. Konečně shoda. :-) Tenhle domov měl taky dříve autobus, a teď má sociální auta https://seznam-autobusu.cz/dopravce/dom ... ich-sluzeb A jistě se najde i nějaký další. A těm větším dodávkám 8+1, to u některých na první pohled ani nepoznáš, kolik je tam míst. Některý vypadají autobusové, na víc než 9 míst, fotí to, myslí, že je to autobus, a on je to osobák. A mě je líto to vyhodit. Koukni se třeba u Martina, na ty minibusy sportovních klubů, to je vše 8+1. Některý mají i hezký polepy, jsou pěkný, je mi líto je ignorovat. Většinou kdo má nějakou dodávku, obrací se na mě, ve skupině, mailem, nebo soukromou zprávou na FB. Já jí zapíšu, on přidá fotky a máme z toho radost oba. Mě nepíše nikdo nějaký urážlivý maily, nadávky, naopak, pořád nějaký žádosti a prosby o zápisy a nese se to v pozitivním duchu. Dneska zapíšu od Martina nějaký hasiče.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Kompakt v pohodě, Societu mám taky v pohodě, Handicap Transport taky. Cyklovozíky, tam se neví typ, obyčejný vozíky jsou tajemný taky na jedno brdo, i když teď už je to trochu lepší, pořád se učíme.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Uvědomujete si ještě jeden problém, který je s tím spojený? Jedna věc je tu evidenci ptákovin dát dohromady, ale druhá věc je ji nějak rozumně udržovat aktuální. U těch autobusů a obecně vozidel MHD a IDS to není až takový problém, ty vídáte skoro denně, ale už u zájezdových dopravců to není taková sranda, jak to vypadá, a u služebních vozidel a dalších zde zmiňovaných příkladů si to fakt neumím představit. Pokud nebudete mít špehy přímo v těch podnicích, tak bez šance. Vždyť i teď se podívejte, kolik dopravců má relativně v pohodě seznam busů, ale zcela nekompletní seznam služebních vozidel, cyklovozíků apod. A jak budete u takových chuťovek dohledávat nějaká podrobnější data, aby to neskončilo jen u roku vyfocení a RZ, to mi taky není úplně jasné.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Eda snad brzy zařídí a budem spokojení všichni..Je to tak, už aby to bylo


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Dělicí čáru si každý posune podle svého vkusu, jakmile budou na stránkách Poslední přidané fotky a Poslední přidané vozy ty filtry. Už aby to bylo!


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
A ještě Roberte, Jj, tyhle firmy mají maximálně 8 + 1, hasiči i autobusy. Ale to bysme teda nemohli evidovat různý minibusy sportovních klubů, jak má Ares na stránkách, to je taky maximálně 8+1. A hasiči jo, ale ve skupině na FB už taky padlo, že bysme mohli po filtraci evidovat i cisterny, ale na to nemáme kapacity. Kompletní vedeme hasiče akorát u Správy železnic a DPP. A zase jsou lidi, který to zajímá, teď přišel na hasiče Správy železnic nový kolega

Pro mě je ta dělící čára jasná, ty Dokkery a Senior dopravy se ještě do ní vejdou, hasičský minibusy, minibusy sportovních klubů, kolejový stavební firmy pak na Seznam vlaků. A víc už nic


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
No a to už je jen krůček od další mety. Policie ČR má přece taky nějaké autobusy, dokonce některé jsou již evidovány. Tak co přejít na evidenci osobních aut, včetně výbavy. To by byly fotečky! :mrgreen:
Totéž Armáda ČR, takže se těším na BVP, tanky a stíhačky. Bude i vypravenost? :lol:

Aneb jinak: kde je ta dělicí čára, od které už to není zajímavé?


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
A když připomínáš tohle, tak jsem na fotky zverboval Petra Antonyho. Ten fotí všelijaký dispečerský vozy, výluky..


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Jo to jsem chtěl - po opravě zpět v provozu: https://seznam-autobusu.cz/vuz/107634


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
To musí říct Eda, ale určitě to je míň, tohle je pro fajnšmekry, ale tvrdím, že nulový zájem o to není..
Jak říkám, to bychom nesměli evidovat ani Societu, hasičský minibusy, dodávky sportovních klubů. Je to okrajový, ale svoje příznivce to taky má.
https://seznam-autobusu.cz/vuz/108763
Tady dokonce máme i fotku, zájemci jsou. Je jich míň, než o busy, ale svoje příznivce to taky má. A pořád zas lepší, než nějaký dublovaný seznamy. Tady jsi slyšel třeba Tomáše Sedláka.


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Já bych řekl, že Robertovi jde o to, že tohle je tak trochu parazitování na platformě určené dle názvu domény k něčemu jinému.

Když se tu argumentuje tím, že to lidi zajímá, že to má svoji cílovou skupinu - máme nějaké statistické údaje, kolik návštěvníků stránek si tyhle vozy otevírá, kolik si jich zobrazuje jejich fotky? Když se na stránce s novými vozy teď objevily dva nové Crossy Martina Uhra a pod nimi nějaké sociální Dacie - kolik lidí otevře karty těch Crossů a kolik těch Dokkerů?


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Je v tom rozdíl. A to ten, že hasiči mají i klasické autobusy, proto mi evidence dalších jejich vozidel přijde logická. Byť by se mi líbilo, kdyby se to omezilo na dopravní automobily, bez cisteren apod. U DP chápu, že tam jsou i ty věžky a odtahovky, ty slouží té dopravní firmě k provozování osobní dopravy.
Ty další minibusy a osobáky různých firem jsou podle mě něco jiného.
Societa ale byla součástí PID, tam bych to ještě chápal.


Naposledy upravil Robert dne 20 srp 2022 22:21, celkově upraveno 1

Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
No v evidenci, Roberte, je vidět, že to nechápeš, marná snaha. Je nějaký rozdíl mezi minibusem hasičů, minibusem třeba Society v Praze a minibusem Kompaktu, pronajímajícího ho nějaký škole pro postižený, dětskými domovu, atd? Není, všechno je to 8+1 na převoz pasažérů, pro postižený ještě s plošinou a vidíš, že lidi to taky zajímá, fotí. Uznávám, že jsem se teď rozjel až moc, nikdo jiný nic nepřidával, tak tam vznikly 2 strany tohohle, ale budu to dávat míň a až bude filtrace, tak snad už v pohodě. Ty Dokkery mám prakticky hotový, teď už to budou jen paběrky.
To bysme nesměli evidovat ani Societu v Praze, to jsou taky auta na zavolání.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Já vím, co je sociální automobil. Jen stále nevím, a na to jsem se ptal už několikrát, co má společného s autobusy. Krom toho, že vozí lidí po silnici. Což dělá i ten taxík. Klasický i seniorský. A nejen ony.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 17:52
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]