Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 127 z 380    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 380  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

135
09 kvě 2014 17:24
Nowy Dwór Mazowiecki
Malý, drobný objev: OVZ 92-26 přeprodat k Disco Club Roxet Skořenice, je vidět i v mapách.cz. Mají (respektive spíš asi měli) ji minimálně od 6/2017 :)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Robert Iveco Crossway 13 co se ti nezdá. :-) :-) :-)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Tomáš Ondráček docela mě rozesmáli pravidla. A ty spousty podvodných vozů jsou podle kterých pravidel????
Tohle je realita? "Odjakživa se tam dává právě jedna skupina a sám Eda mi napsal (teď nevím jestli veřejně nebo soukromě), že žádná jiná skupina tam nemá co dělat."
Jsem rád, že to vím. Přesně tím se začnu tedy řídit.
Apropo, když se ti tak daří přesvědčit, tak kdy konečně dostanou správci mimo FB pravidla k používání atributů. Nebo to jsou nějak druhořadí správci.
Nevím jak ostatní ale já to používám postaru. A bude tomu tak dlouho dokud k tomu nedostanu informace.
Prostě se to spustilo tak jako nějak potají. Připomíná mi to a to neřeknu co.


Offline
7104
27 úno 2010 07:40
https://seznam-autobusu.cz/vuz/88346
To je co za typ?


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Mauricio: opravdu je vidět, že pro SA nyní už nic neděláte (tedy pouze tady na fóru učíte mravy). Pak bych zvážil, zda má smysl se zapojovat do diskuze. Když jsme u těch pravidel ... Já dělám něco proti pravidlům? Ne. Odjakživa se tam dává právě jedna skupina a sám Eda mi napsal (teď nevím jestli veřejně nebo soukromě), že žádná jiná skupina tam nemá co dělat. Já se tím řídím, tak jen upozorňuji ostatní, že to není ok, že plácají svůj čas zbytečně a že se to dá vyřešit lépe.

A když už tady vedete takové řeči ... Já jsem napsal, že jsem nejlepší? Nebo že na arriví auta nesmí nikdo chytat? Pouze jsem se ozval, že se mi to nelíbí, na tom fakt není vůbec nic špatného.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
když si někdo hraje na "mém písečku" tak jak se mi to nelíbí
takže si myslím, že mám právo zastávat svůj názor a prosadit si ho

A to je přesně to, o čem mluvím. Já jsem nejlepší, tohle je jen moje a nikdo sem nesmí. Já si to dělám podle sebe, na nějaký pravidla zvysoka. Tady mi někdo editoval vozidlo, tak ho nechám veřejně zlynčovat.

Osobně jsem v minulosti udělal pro s-a více než dost a právě díky podobným sólistům, co si myslí, že s-a je jen jejich, pro to teď nehnu ani prstem. Nejsem prostě ten nejlepší, jedinečnej a vyvolenej.


Offline
7104
27 úno 2010 07:40
Podle mě by to lépe vyjadřovalo smysl skupiny. Když uvidím MsKr Arriva, tak by mě osobně ani nenapadlo tam zapisovat věci z OlKr nebo ZlKr.


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
A není jednodušší skupinu přejmenovat? Určitě by to šlo :lol:


Offline
7104
27 úno 2010 07:40
Je pravdou, ze me na cele veci asi nejvic stve to MsKr. Kdyby se ta skupina jmenovala Arriva Morava, asi by mi to tolik nevadilo. Ale rve mi srdce, kdyz vidim vozy z meho rodneho mesta zapsane pod "Ostravou."


Offline
2
20 úno 2020 11:30
Zdravíčko, do evidence k dopravci SKI-BUSY je potřeba přidat https://seznam-autobusu.cz/vuz/66277
Dorazil 2/2020 a zařazen byl taky 2/2020.


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Robert: Chápu vaši myšlenku, avšak když vozy standardně putují napříč provozovnami, je to zbytečná komplikace. Stejně, když někdo kdo bude mít ZK regionálky se k arrivým busům nedostane, takže stejně se stejně bude muset doprošovat někoho, aby mu tam tu regionální skupinu dal. Takže když budou přidáni lidé, kteří se na Slavičínsku pohybují do MsKr Arrivy, bude to jednodušší (mezi náma, očividně tam stejně nikdo není, ne facebooku byla veřejně tato možnost hned v prosinci nabízena). A ten bordel ... Čím víc skupin, tím větší šance, že se na nějakou zapomene ...

Mauricio: Vůbec očividně nevíte oč jde ... Upozorňoval jsem na tento problém vícekrát, chlapci o tom věděli, že se mi to nelíbí (koneckonců jsem to teď já, kdo se o Arr Mor stará asi nejvíc, takže si myslím, že mám právo zastávat svůj názor a prosadit si ho). A když zjevně nepochopili, co jsem se snažil vysvětlit, šel jsem na to jinak ... Jestli S-A míří někam špatným směrem, určitě to nebude kvůli mně, ale kvůli lidem, kteří jen tak vykřikují do tmy a skutek utek. Nebýt třeba mě, myslím si, že evidence Arrivy Moravy v severní části republiky by byla na mizerné úrovni. Takže si prosím projděte poslední úpravy vozů Arrivy z provozoven Litovel směrem na sever a pak mi řekněte, zda opravdu kvůli mě je S-A žumpa. Jinak jestli je zakázáno říci svůj názor, jako to bylo kdysi, tak to sorry. Ale mám takový pocit, že jsme už 30 let jinde. Btw je asi logické, když si někdo hraje na "mém písečku" tak jak se mi to nelíbí a existuje lepší způsob, je jasné, že se ozvu a na tom není nic špatného.


Offline
155
30 říj 2015 13:02
Křinec
1TD 8002 je HD ne H


Offline
7104
27 úno 2010 07:40
Myslim, ze ji prepsat klidne muzeme. Loni probehla zmena pojistovny na Allianz, pricemz ostatni Metelkovy vozy zustaly u Generali.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ještě aby se to nemotalo do jiného příspěvku:

http://vhdfoto.cz/scania-irizar-century ... -moravany/

Zde ač vzorově polepen majitelem, je možné že už mu nepatří.
Přivezlo to totiž fotbalisty Sokolova.
Moc si neumím představit, že by fotbalisti Sokolova používali autobus z Pardubic.

Nepřepisovat jen dávám na vědomost.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Matěj Stach v klidu nic se neděje, ale člověk už dnes neví, který vůz je veřejný a který není.

ad crossway mě se zdá že by byl za 2 měsíce zpět v provozu hodně nereálná. Takový opravy jsou na měsíce ten bourák je dost vážný.
půl roku je už hoodně velký optimismus. Už jen to, že první krok je pojišťovna. Viz ten Arrivy který jak vidno se ještě ani neopravuje.
Třeba na tento vůz https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka ... 2013#photo
se čekalo až dojde okno řidiče komplet přesně 2 měsíce, protože ho sháněli (Tezas) po celé Evropě nakonec přivezli z Belgie.
Z výrobního závodu nic nezískáte.
Vsetínské NP stálo půl roku kvůli nehodě která nebyla tak devastující. Vůz nakonec byl v Polsku na opravě.
Nevím třeba tomu tak opravdu je, ale to tedy klobouk dolů jestli to někdo zvládl.
Nevím jak moc je ta informace ověřená.
Nevím zda někoho máme ve Vojtilově revíru (KAPITÁN)?
Co by asi pomohlo je v.č. jestli zapadá do těch několika v.č. protože je zjevně tehdy vyrobili víceméně na stejnou dobu.
Nebo někdo z Olomouce pohybuje se na linkách z Olomouce jak vidno z fotky.

edit ještě odpověď CDS
CDS Náchod Ten první snímek je z nehody. Děkujeme

i když napsat lze cokoliv ale......


Offline
155
30 říj 2015 13:02
Křinec
HopDoFabry Evadys 1TD 8002 je podle inzerátu HD 12.8m a VIN je VNESFR13000310682
Krejčův Evadys HD 3SF 3500 je podle fotek 12.8m, ne 12m.


Offline
417
20 bře 2013 21:06
Karosa zapsána, všiml jsem si toho poprvé teď. Nic tajného na tom není, patří to nějakou vrakaři.
Rozborka ohledně Crosswayů tuze zajímavá, jsem zvědavý, jak to dopadne.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Pan Ondráček a jeho značně arogantní diskuze o úplné blbosti je typickým příkladem toho, kam S-A poslední léta míří. Říká se tomu žumpa.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
no trocha podivnosti.
CDSka se pochlubila opravou Crossway Vojtily (Pokud je tedy foto pravé, zejména to po bouračce.!)
Příloha:
87589390_2812453015457538_2570502475995938816_o.jpg

zjevně se jedná o tento vůz.(aspoň ten bouraný)
https://seznam-autobusu.cz/vuz/71606
když se pozorně podívám tak na třetí fotce je toto:
https://seznam-autobusu.cz/vuz/69002
ale pokud by to byl Vojtilův bus tak by se tam nikdy nemohli potkat.
Otázka je zda je i potvrzeno, že ten vůz Vojtily s novou rz je skutečně ten bouraný.

Na okraj je to foceno v garáži v Broumově. To je podle okolí jasné a to je asi to jediné.
Každopádně ten Crossway Arrivy je nyní v Broumově. Tedy ho tam budou dávat dokupy.
Otázka je zda ho neudělají pro sebe. je to 2017 a pro zakázku v KHK by se hodil, pokud ho koupili za pěknou cenu.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Příloha:
DSC08398.JPG


již jsem to sem dával, ale nevím zda to není zase nějaké utajení.
Je to 955 ex KAD není pochyb že se jedná o stejný vůz.
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka ... 9617#photo

sice se k tomu ještě dostanu a mohl bych to opravit, ale nerad bych pak poslouchal nějaké .......,
že se to nemělo přepisovat.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
zkusím dát příklad jiný.
Tomáši můj názor znáš.
Vezmu jinou Arrivu třeba tu Východní.
Ta sídlí v kraji Pardubickém, ale asi většinu výkonů má Hradeckém možná je to 50:50 ale to je asi jedno. Trvale si myslím,
že by měli k tomu být přiřazeny kraje oba. Protože já nevím Ondra1 a omlouvám se mu ví houby co se děje u Arrivy ve Svobodě, stejně jako já vím houby co se děje u Arrivy v Hlinsku.
Bydlím na rozhraní Libereckého a Hradeckého kraje. Oba kraje znám si dovolím říci líp než kdokoli z vás a než kdokoliv kdo je v tom kraji ke správě přiřazen. Totéž si dovolím říci i o kraji Zlínském.
Naopak zase vůbec nemám znalosti o kraji Plzeňském, Jihočeském atd.
Pokud zakládám vůz nový, ojetý, tak prioritní je pro mě skupina kraje kde sídlí a nebo kde tu dopravu provozuje.
K Arrivě V.č. automaticky dávám kraj KHK (abych se tam dostal) a PKK protože tam má dopravce sídlo. I když ten vůz třeba nikdy správci Pk kraje nikdy neuvidí.
Horší je to s různými soukromníky když zapíšu vůz na Pk kraji u někoho potřebuji k tomu mít přístup.
Pochopitelně chápu, když je tam 5 krajských skupin tak je to moc, proto si myslím, že pokud tam vůz třeba už nepůsobí třeba tam byl jen zapůjčen je zbytečné, aby tam ten kraj byl.
To že se ti podařilo abych měl přístup k Arrivě Morava je hezké, ale jak jsem ti psal mimo žádal jsem o to několikrát. Nikdy jsem nebyl úspěšný.
Ale pokud jsou správci přímo v kraji tak mají větší přehled, než správce kdesi daleko od kraje.
Pak tedy nemusíme mít toto a může být přístup všichni všude. (což se mi nelíbí)
Já také mám u některých vozů skupinu kterou tam moc nechci. Ale vozy tam byli tudíž ať se o ně starají místní. Vozy už tam nejsou není jediný důvod aby tam ten kraj byl.

To je zase můj pohled na který mám právo stejně jako ty.


Offline
7104
27 úno 2010 07:40
A muzes mi vysvetlit, v cem to dela bordel? Jaky je rozdil, jestli do nejake skupiny pridam x lidi, nebo vozu pridam skupinu, aby titiz lide meli ke karte pristup? Krom toho, ze ten mistne prislusny clovek ma ten pristup automaticky.
Holt jsem zastancem regionalni kategorizace, a zjevne je nas vic.


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Co? Co to je za blbost? Copak já se k vozům Arrivy nedostanu, když bydlím v Olomouckém kraji? Dostanu, proč by ne ... Prostě ještě jednou, pro méně chápavé jedince. Regionální skupiny jsou zbytečné, protože když dojde k přesunu mimo kraje (Ok -> Zk) bude stejně dotyčný potřebovat buď skupinu ok regionálky (což nevidím důvod aby ji měl, když je ze ZK) nebo Mskr arrivu. Takže v konečném důsledku se k autu stejně nedostane nebo bude muset být v Mskr arrivě. Takže nevidím nejmenší důvod, proč by lidi, kteří třeba Slavičín chtějí evidovat nebyli v Mskr arrivě. Btw když začínala Arriva na Slavičíně, Eda se na Facebooku ptal, kdo chce být do skupiny Mskr Arriva přidán. Nikdo se neozval. Teď se "ozval" Ares a hned je ve skupině. Takže kde je problém? Opravdu se nad sebou chlapi zamyslete a třeba přijdete na to, že ten malej kindoš má pravdu.


Offline
7104
27 úno 2010 07:40
Nesouhlasim a nic mazat nebudu. Duvody jsem ti uz vysvetlil. Jednou to je vuz regionalni dopravy OL kraje, tak tam podle me patri. A ne nekam do kraje, kde ten dopravce ani nepusobi.
Az vyjede TQM ve ZL kraji, taky k vozum, co tam budou jezdit, budou mit pristup spravci z MS kraje? Nemeli by je resit spis ti, kterym budou jezdit pod okny?


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Robert, Ares: Co tímto sledujete pánové? Děláte jednu velkou zbytečnost, akorát v tom bude bordel. Já se vyjádřil několikrát, že si nepřeji, aby tam ty OK a ZK regionálky někdo přidával. Nejsem sice hlavní správce, ale nějak se Arrivu snažím mít pod kontrolou, takže si dovoluji trošku kafrat. Přidám jeden příklad, proč je to fakt zbytečné: ... když bude vůz měnit provozovnu, např. z Olomouce do Slavičína, bude mít podle toho vašeho ferfekt systému skupiny OK reg. a MsKr Arriva. No je, ale ten, kdo se stará o Slavičín a z nějakého záhadného důvodu nechce nebo nemůže být v MsKr Arrivě, se k tomu autu stejně nedostane. Takže zas bude muset přijít na scénu někdo, kdo kdo má MsKr Arrivu a přidá tam ZK reg. Takže jak bych to vyřešil... S prominutím se na to vykašlete (a ty regionálky z karet vozů zase smažte, nemají tam co dělat), ten kdo chce a má k tomu důvod, ať si zažádá o MsKr Arrivu. Jak prosté ... Řešte prosím opravdové problémy a nedělejte zbytečné věci, které celý systém akorát znepřehlední.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9491 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 380  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 17 dub 2024 01:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]