Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 56 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Robert píše:
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/325842
Chybné datum pořízení.

Tady tyto nekonkrétní hlášení chyb mají tu nevýhodu, že z nich vůbec není zřejmé, jak je opravit, nebo ani to, zda už to třeba opraveno nebylo...


Offline
33
24 led 2020 15:23
Zdravím,
MAN 1TC 5692 (https://seznam-autobusu.cz/vuz/61835) je zhruba od přelomu let 2021/22 v provozovně Jeseník.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/325842
Chybné datum pořízení.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Tohle se objevilo na fb, myslim, ze se to muze evidencne oznacit jako vyrazen, existuje vrak


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
dikes..


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/325473
Chudák češtin.


Offline
153
26 črc 2019 15:18
Roberte opravím děkuji za upozornění. Datum fotky je špatně.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
https://seznam-autobusu.cz/vuz/18849
Vyřazen v listopadu 2021, focen v lednu 2022?

https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/130962
Vzhledem k místu focení bych očekával, že už bude místní.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
https://seznam-autobusu.cz/vuz/81494

Vůz fyzicky předán rok po sešrotování?


Offline
Uživatelský avatar

39
12 led 2021 15:54
netmancz píše:
Zdravím, mám opět něco k vypravení, mohl byste prosím někdo převést vypravení vozu 1764 [III] na toho nového Mana 1764 [IV] )? (Je to od té 2 leté prodlevy výše). Předem díky.

Díky za upoornění, 1764 i 1005 jsem opravil.


Offline
116
20 črc 2020 21:55
Zaječí (okres Břeclav)
Igor Mauricio píše:
https://seznam-autobusu.cz/vuz/81236

teď to přistálo v pozořicích - tedy prosím o změnu provozovny (záloha na šlapanice)


https://seznam-autobusu.cz/vuz/103924 - A k tomuhle bych dal provozovnu M. Krumlov, protože provoz linky 440 převzala od včerejška ADOSA namísto BDS...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
To spíše osobně.


Offline
Uživatelský avatar

218
11 srp 2012 21:46
IM: z nichž s jednou si budu muset vážně promluvit na téma, za jakých podmínek jsem jim ten kšeft dohodil, protože začínají moc vystrkovat růžky a tím, že jsou obě osádky zaměstnány jen díky mému osobnímu téměř patnáctiletému přátelství s vedoucím provozovny Pozořice a přímluvě, že budou šlapat jak hodinky, jdou samozřejmě všechny jejich problémy za mnou, a to mě teda moc nebaví
Až tak do toho nevidím, ale pokud vím, tak tyhle 2 osádky patřily k těm "lepším", co tu byly. Tak v čem hraje změna dopravce roli? Obzvlášť potom prvních pár hodin provozu. Docela by mě teda taky zajímalo, jestli je myšlena spíš osádka ex 7144 nebo ta druhá.

osobně to považuju teď za nejhezčí a nejlepší šlapanický turnus, je to takové pestré, jak je tam spousta linek, a ani výkonově to není nejhorší
S tím souhlasím, není to pořád dokola ta "nudná" 710. Jen to úplně není výkon pro tohle auto. Tam patří klasický dvoudveřák. Navíc je to ze Šlapanic poměrně z ruky, z Pozořic nemluvě, takže se trochu bojím, aby s tou 15102 nebylo nakonec víc škody než užitku. Ale co už, to, že se to mělo soutěžit v úplně jiné výběrové skupině jsem tu už několikrát napsal. Jen až jsem to zjistil, bylo pozdě už cokoliv měnit.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Igor Mauricio píše:
a ta 15102 vůbec netuším, kde má stávat.

Já hlavně doufám, že po včerejším telefonátu odpovědné osobě už nebude stávat tam, co stál v noci na dnešek.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Já mám právě takové zkušenosti se sorkou. Sedneš a jedeš a jedeš a jedeš a pak se to prostě rozpadne, tak to vyhodíš a je. U Crosswaye sedneš a pořád jen a jen samé problémy a patálie. Teď naposledy jsem s jedním kusem ex vydos zůstal stát a nikdo nemohl přijít na to proč. A ejhle, ono to má nějaké čidlo čidla čidla, a celý ten aparát má ještě kontrolní čidlo, které když vypoví službu, tak se auto zastaví a nejede :mrgreen: S Regiem jsem taky jednou zůstal stát, ale jen málem, neboť byl problém u zadních dveří, pořád to hlásilo, že dveře kaput. A ono ne, ono to má jen nějaké čidlo, který kontroluje, zda je nebo není zavřenej dekl od kufrů u zadních dveří, aby se nestalo, že nezavřeš kufr a otevřeš dveře, čímž obohe znišíš. No a čidlo se zbláznilo a myslelo si, že dekl je otevřenej, takže to hodilo chybu na diagnostice a dveře samozřejmě neotevřeš. No ale jedeš, žádný nouzový režim, žádný, že zastavíš a už se nerozjedeš, jenom to bliká a řve a bolí tě z toho hlava :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Co se Cross týče tak já si nemůžu pomoc, ale naše DP Cross 7801-7825 prostě jeli jeli a jeli a až se něco rozsvítilo tak to ztratilo výkon a zdar. Ty LE 2911-2915 tak nějak taky jedou, ale ta barevná hudba co tam pořád hraje asi patří ke koloritu E6. Čím víc Euro a čidel, tím víc problémů sarcastic

_________________________________
Dekstra LF38 7524 -> Karkulka


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ano, ve šlapanicích stojí dvě auta dvou "původních" osádek (z nichž s jednou si budu muset vážně promluvit na téma, za jakých podmínek jsem jim ten kšeft dohodil, protože začínají moc vystrkovat růžky a tím, že jsou obě osádky zaměstnány jen díky mému osobnímu téměř patnáctiletému přátelství s vedoucím provozovny Pozořice a přímluvě, že budou šlapat jak hodinky, jdou samozřejmě všechny jejich problémy za mnou, a to mě teda moc nebaví, no, to sem teď nepatří), nicméně mám za, že tam slováci o víkendu montovali ve dvou cimrách nějaký nábytek vč. postelí, tedy očekávám, že až bude zařízeno, tak i další osádky (tzv. slováci) budou bydlet přímo ve šlapanicích a budou tam i parkovat. Jenom to auto začínající a končící v Brně bude stávat v Brně, a ta 15102 vůbec netuším, kde má stávat. Ale jinak jsem si říkal, že si asi někdy vezmu v práci volno a půjdu si to projet, osobně to považuju teď za nejhezčí a nejlepší šlapanický turnus, je to takové pestré, jak je tam spousta linek, a ani výkonově to není nejhorší. A začátek i konec v rozumném čase pro lenochy jako jsem já :mrgreen:


Naposledy upravil Igor Mauricio dne 02 úno 2022 12:58, celkově upraveno 1

Offline
9986
15 led 2005 23:41
https://seznam-autobusu.cz/vuz/81236

teď to přistálo v pozořicích - tedy prosím o změnu provozovny (záloha na šlapanice)


Offline
Uživatelský avatar

218
11 srp 2012 21:46
Ano, k odprodeji BV, to bych nezapisoval, jenže 7142-48 + možná i MAN a 9680 tam měly být redislokovány, teda minimálně část z nich. Takže ne kvůli prodeji, ale kvůli jiným výkonům. Jestli z toho ale sešlo, to zatím nevím.

Samozřejmě jsem myslel MB, holt mobil byl rychlejší.


Offline
Uživatelský avatar

218
11 srp 2012 21:46
Igor Mauricio píše:
Vcera dalsi kus, 715 km a ruplo neco na rizeni, resp. naprave. Nuz, toliko k nezpochybnitelne kvalite vyrobku fy Iveco, o ktere si ja myslim sve jiz mnoho let.


Pokud jde o 5194, tak ta byla zvláštní už v době, než zasáhla do provozu. Pořád jsem ale přesvědčen, že se tyhle prvotní problémy doladí a pak vše bude šlapat tak, jak má. 7142-7148 byly taky držáky. Ano, bylo to ještě euro 5 a měly pravidelný servis. Ale jezdilo to. Tady u BDS to chce taky pravidelný servis, ne jezdit až do doby, až se něco stane. Jsou kousky, které mají již 80 tisíc a stále původní olej. Prý musí jezdit, protože není nic jiného. Jenže s tímhle přístupem se ty busy začnou sypat ve velkém a to teprve nebude nic k dispozici. Ostatně BDS by měla pořídit další 3-4 autobusy, Crosswaye 2008, 2009 jsou už dávno za věkem, myslím, že můžou maximálně jen jako záloha, jenže jezdí denně víceméně stejné výkony.


Offline
Uživatelský avatar

218
11 srp 2012 21:46
Robert píše:
A vůz že 15102 zařadíme pod provozovnu Židlochovice, ne?


Tak to fakt ne. To by se muselo předělat komplet vše. Bukovina, Babice, Líšeň a mnoho dalšího. 15102 se omylem soutěžila v téhle VS, takže vůz patří pod Šlapanice, resp. tedy pod ty Pozořice.


Offline
Uživatelský avatar

218
11 srp 2012 21:46
Igor Mauricio píše:
To je otázkou. Provozovna je oficiálně jen jedna a to Bíteš. Pak jsou nějaká neoficiální střediska jako Kyjov, Ořechov, Jedovnice, Pozořice, kdy každé z těchto středisek má vlastní dispečery, vedoucí, řidiče, autobusy, pokladníky... Šlapanice nejsou ani to, patří pod Pozořice, jen ve Šlapanicích auta parkují. A to ještě ne všechny, jeden MAN bude trvale umístěn v Brně, anžto tam začíná a končí (ačkoliv pořád nevím, jestli předání všech "komunálních" pořadí linky 48 pod BDS je dočasné z důvodů "nižšího stavu řidičů" - podobně jako nutnost prázdninových JŘ - či trvalé). Osobně bych to asi nechal pod Pozořicema, ostatně i u toho BORSu to bylo poněkud zavádějící. Nicméně předpokládám, že zde se naše informace nerozcházejí, neboť čerpáme ze stejného zdroje.

Cílová stanice všech aut BORSu určených k prodeji jest Břeclav. Ovšem nevím, co je určeno k prodeji a co nikoliv. Což mě připomíná, že jsem chtěl už dříve ohledně této věci vyhotovit jeden oficiální dotaz a již asi po šesté jsem na to zapomněl. Myslel jsem, že dnes ráno potkám na obvyklém spoji "mirka" a pozeptám se, ale buď jsem slepej (což nelze vyloučit) a nebo nejel.

BORS BUS na linkách 48 a 151 včera neskončil. Skončí tam 31. 3., kdy jej tam ovšem nahradí BORS Břeclav.
No jestli je nutno řešit ten jeden přívesnický spoj na 48, co zůstane... Ale proč jsem ráno potkal žlutomodré autobusy v Židlochovicích? Došlo snad nakonec k dohodě o subdodávce Kyjovu?


Jasně no, ono ani jedno není optimální, ale něco tam být musí. Já ty Šlapanice navrhoval hlavně kvůli tomu, že takto byl veden i ten BORS a "areál" se po změně dopravce nezměnil. I když skutečnost byla zatím taková, že ve Šlapanicích byly z pondělka na úterý jen 2 auta, jak to je teď, nevím. Jestli ti slováci budou jezdit z Pozořic, tak to asi dává i větší smysl. Jen že by se pak taky mohly vrátit všechny traktory ze 210 pod Pozořice, protože ...

Ano, k odprodeji BV, to bych nezapisoval, jenže 7142-48 + možná i MAN a 9680 tam měly být redislokovány, teda minimálně část z nich. Takže ne kvůli prodeji, ale kvůli jiným výkonům. Jestli z toho ale sešlo, to zatím nevím.


Offline
3
02 úno 2022 10:04
https://seznam-autobusu.cz/vuz/58365/vypravenost u tohoto autobusu bych rád doplnil že 31.12.2021 byl celý den na lince 817 a 2.2 též.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Igor Mauricio píše:
MP - tak treba ted prave na jednom voze upadl drzak roletky celniho skla. Vozidlo najeto 157 kilometru. Jsem zvedav, co mne jeste vypece :mrgreen: sice drobnost, ale takovych drobnosti je, a drobnost k drobnosti…


Vcera dalsi kus, 715 km a ruplo neco na rizeni, resp. naprave. Nuz, toliko k nezpochybnitelne kvalite vyrobku fy Iveco, o ktere si ja myslim sve jiz mnoho let.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
A vůz že 15102 zařadíme pod provozovnu Židlochovice, ne?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]