Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 10 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Existují, stále stojí v Židlochovicích. Snad koncem minulého týdne se měly osazovat odbavovacím systémem.


Offline
54
14 úno 2013 11:35
Co ty dvě ICN 12 dodaný ADOSe už v květnu podle seznamu? Existují nebo neexistují?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
No myslel jsem že ne, protože evidence Tourbusu je docela aktuální, ale koukám, že to je zejména díky Robetovi, no tak nic
Já na to už nemám vůbec čas, navíc mám omezené pravomoce, a pak - nechci se dohadovat, že jsem někomu něco upravil, protože on to dělá tak a jinej zas tak (nejsou jednotná pravidla). Ale hlavně - mne nepřísluší rozhodovat, jestli evidovat nebo ne, když vím kulový, jestli to je tak nebo onak, není-li k tomu jednoznačně průkazný důkaz.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Který na to evidentně taky těźce prdí, no nic, já mizím téź.
Na další věci jiź nebudu reagovat, sbohem a šáteček


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ten Pre-os zakládal a udržoval Mauricio, tak se může činit.

V tom tvém příkazu je důležitý právě ten minulý čas, který jsem již dříve aplikoval na všechny vozy napříč celým seznamem. Tedy odpověď zní, že nemohl. Navíc vozy Tourbusu má na starosti někdo úplně jiný.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Tak jsem to opravil sám, tohle je rychlý, jednoduchý, to mám hned. Rest vyřešený. ☺️


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Pepo, děkuju za to Vito Monatouru, kdybyste mě tenkrát nenaštvali a neotrávili, tak už byl zapsaný, se všemi náleźitostmi i propojený s Vhdfoto. A to piplání je i moje forma stávky, teď obzvlášť źádný spěch a stres. Včera jsem se k Seznamu vůbec nedostal, objednávám Rohlík, nahlašuju nesvítící lampu v ulici, i tak toho mâm na netu milion a i dnes mám jiný program.

Ten Pre-os zakládal a udržoval Mauricio, tak se může činit. ☺️


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jinak Pepo, mě vyčerpává kromě marnýho hledání nejvíc ta rychlost a kladení dalších a požadavků. Já nejsem závodník, nejradši si hraju, piplám se s tím, jo, ty to źeneš strašně moc. To i ten Tomáš Ertl už výrazně zvolnil, píše mi sice kaźdý den, ale jen opravit nějaký překlep, to mám hned a ani u toho nemusím přemýšlet, to je chill. Ale od Tebe jsem unavený, a kdyź vidím, źe tu někdo někomu ničí práci, snahu, radost, tak jsem i otrávený.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
A k tomu, źe nikoho moc nezajímají, nejsou většinový, ale kdyby nikoho nezajímali, tak je nikdo nefotí, včera ty Toyoty, hned se přidal Petr Dvorský, Ares má tyhle vozy a všechny další už na svých stránkách, tam mu je nikdo nezakazuje, nehejtí, Karel Kalina, Tomáš Ertl i Sedlák, jsou lidi, co to zajímá, ale není to mainstreem.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Já na ně myslím a pokud se někdo ozve, beru to na sebe a smaźu. No
a ty atributy jsou na stránkách s typem, tam musím stejně jít a zadat je na Seznam je půl vteřiny, uź je tam nápověda, tak jen vyberu kolonku.
Ale taky mám źivot mimo Seznam, soukromý starosti, věci, nedá se źít jen Seznamem


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Pepo, ty Viana si upravit chci, ale pomalu, v klidu. Z tohohle unavený nejsem, tam si jedu svým tempem, ale Ty na mě vršíš mezi tím další a další věci. Jasně, źe se dá napsat prodán a dál to neřešit, ale pokud dostal novou značku, skončil na Slovensku, Ukrajině, je zajímavý vědět, co je pak s nimi dál. Některý vozy taky jen končím prodejem, když tam není nic zajímavýho. Mě nejvíc vysiluje ten Ekstour a jim podobný, kdy člověk hledá a nic. A ty mi vršíš další takový špeky. Na ty Viana jsem měl v plánu jít hned po Vitech, jenźe to bych musel mít klid a ne další a další věci.
Teď jsem zapsal ty 3 Toyoty, Petr Dvorský mi připoslal hned další 4, ty šly zatím do trezoru, dneska zase další hasiči od něj, přednost mají vozy s fotkou.
Piplám se s tím, mě to baví, když najdu další info.


Offline
345
11 pro 2011 19:39
https://seznam-autobusu.cz/vuz/107132 - dneska jsem ho zahlídl - již provozní


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Každopádně děkuji za ta Viana!

Ovšem budu nevděčný a rejpavý i nadále...vůbec jsme se zřejmě nepochopili, protože já jsem čekal, že akorát doplníš podtyp (motorizaci) a zaktualizuješ ty dopravní firmy, jednoduše pokud už to nemají to prodáš a ty si místo toho udělal něco, na co si tu pak stěžuješ, že si z toho vysílený, unavený a stálo tě to spoustu času a sil, ale proč?

Vždyť je to úplně zbytečné a abych řekl pravdu i kontraproduktivní, protože ten problém, že vůz nikdo neudržuje si tím jen oddálil, ale nevyřešil/neuzavřel. Jestli teď nikoho nenapadlo kontrolovat/aktualizovat vůz nějaké dopravní firmy, tak vůz nikoho už vůbec... co komu navíc taková karta plná otazníků přinese?

https://seznam-autobusu.cz/vuz/42023

https://seznam-autobusu.cz/vuz/27543

S největší pravděpodobností to slouží nějakému soukromníkovi jako rodinný vůz/soukromá dodávka, takže spíš než že by tohle někdo na seznamu obdivoval to zvyžuje šanci někoho si zase stěžovat a dělat problémy, proč svůj vůz má na webu.

No a ty atributy...je to tvoje volba, nebudu ti to rozhodně nijak mazat a ničit tvoji práci jak se zmiňuješ nahoře, ale podle mě to je speciálně u těchto zcela okrajových vozů, které stejně nikoho moc nezajímají a jsou tam prostě pro kompletnost těch dopravních firem zbytečné a přesně je to to, co tě zdržuje, než to najdeš, zapíšeš atd.

Budu hnusný, ale za polovinu té únavy a ztráty času si můžeš ty sám tím, jak se s tím vším strašně pipláš...dopíšu vin, podtyp, prodám a jdu od toho.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
No tady toho tedy je..., ale k věci: ano, jsem nesnesitelný.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Taky jsem to takhle udělal, jen do popisku, to bysme se z toho zbláznili
https://seznam-autobusu.cz/dopravce/bus-doprava-servis

A ten Hrubý obě firmy funkční.

Jo, tohle je úplný mazec, nebo různý ty sdružení dopravců. To je lepší mít takhle po kupě.


Offline
103
01 črc 2016 11:20
Tučňák píše:
zájezdovka na firmu, zaměstnanecká doprava na fyzickou osobu

A je to vôbec treba rozmotávať? Z Evidencie poznám takýto prípad - https://evidencia-dopravcov.eu/dopravca/629 - podnikanie chaotické, tak sa rozpísalo do textu - ale pre mňa ako čitateľa to má väčšiu hodnotu takto pokope, než keby správca mal hlavu v smútku, že to nejde podeliť medzi firmy, a radšej nič nezapísal.

Ale fajn, nech sa riešia len jasné veci, aj to je cesta. Za posledné roky som viackrát k https://seznam-autobusu.cz/vuz/718 hlásil, že na ňom SAO Lučenec nemalo žiaden podiel a riešila to iba tá Troligova firma. Logá to malo PRE-OS, polepy to malo PRE-OS, Busportál o tom zakaždým písal ako o PRE-OS Volvo z Levoče... malo by to byť jednoduché, nie? Navzdory tomu v karte furt svieti nezmysel s výrobcom SAO Lučenec.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Teď jsem psal toho Maxnera, to je taky dílo Maxner, Maxnerová, Maxnerbus, tři firmy pod jednou střechou, minulý týden vožickej Dvořák, zájezdovka na firmu, zaměstnanecká doprava na fyzickou osobu, to je z toho zešedivět, natáhnout bačkory, nedivím se, źe se do toho nikomu nechce, a to je současnost, co teprve nějaká historie


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Pepo, ještě Ti něco napíšu, ono nikdo s Tebou není schopen, ani ochoten drźet tempo, máš toho strašně moc, těźký, kaźdý den, jak to není do druhého dne tak jsou všichni špatní, já už jsem taky unavený, to si raději zapíšu nějakou z vašeho pohledu kravinu, ale je tam fotka, jednoduchý zápis, funguje nám to s Karlem, Petrem Dvorským, Tomášem Sedlákem i Tomášem Ertlem, mají jednou za čas něco, dodají fotku, výsledek je vidět hned. Ale tady strávím celý den a nic, akorát únava a ráno další porce špeků. Peníze za to nemáme, tak lidi nečekají ráno na rozkazy a běda jak to do druhého dne není. A pak když jim to někdo ničí, maźe, tak zdrhnou.
A tohle si zakusili Ares i Tomáš Ertl, jak je toho moc a kaźdý den, tak následuje ignorance - Too many request, však si vzpomeñ, to je totéž


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jinak Tomáš Ertl se chtěl podívat do Bukovan, zjistit ty Janíkovy vozy, nepojede, zase mu hází "kolegové" hàzí klacky pod nohy, tak tam můžou sjet sami. Ničit, to jim jde dobře, tak ať se taky snaźí něco tvořit.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jinak Pepo, Ty se ptáš, kde jsou ty lidi - mají rodiny, práci, starosti, neźijí jen Seznamem. Ty chceš vše do druhého dne, ono to není tak jednoduchý, založit firmu, to se musí i orientovat v rejstříku, zabere to dost času, sil, kaźdý nemà hlavu jak Einstein. A nonstop čas. Kór když to nemà v krvi, no jsem zvědav, kdo, jak a zda toho Xavera založí, a upraví ty vozy, není to tak jednoduchý, nám se to zdá. Ten Tredos Group bych neřešil, to už je firma v koncích, ano, povyřazoval jsem služební auta a vleky, na další nemám kapacitu. Teď je to vše tak komplikovaný, změny, či jedou na více firem zároveň, z toho člověka akorát bolí hlava.
K těm hasičům informace zajímavý, ale patří do karty a jinak filtry, filtry, filtry, pak si kaźdý zobrazí, co ho zajímá, my si přijdeme na svý a Mauricio a Ty nebudete pruzeni
A Seznam vlaků ideál, doufám že ho povede Karel Kalina, ne źe mu to někdo vyfoukne


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Ale zase proč má celou dobu karlovarskou značku, když Ekstour se v roce 2013 přestěhoval do Prahy? Empire Spa v rejstříku autobusovou dopravu ani nemá, jen cestovní agenturu. To jsou takový špeky, nad kterými strávím celý den a stejně s tím nehnu, jen jsem z toho unavený. A tohle každý den se nedá


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jako to Tourino, ano


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Je to možný, na dveřích bylo Ekstour. Tyhle firmy Ekstour a Empire jsou spřízněný.
Je to hodně pravděpodobný, v inzerátu měl dole ještě nápis Ekstour.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
A nakonec k větším Mercedesům ... podle tohoto https://autobusi.org/forum/index.php?ac ... 4216;image už možná https://seznam-autobusu.cz/dopravce/vra ... y-jachymov Vratislav předal firmu nějakému potomkovi/příbuznému, na voze vidím Filip Hrubý.

Konec hlášení

PS stále nikdo nevyřešil ty věci z Moravy ani Xaver, ani Molent (na tom ani není nic těžkého, vše podstatné tu zaznělo), to že o tom nikdo nic neví - všichni víme to samé, fotky tu byly, odkaz na webu tu byl... ČKP, kontrolu tachometru znají také všichni a víc k tomu snad není potřeba. Je to jen o tom chtít.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
U Sprinterů ještě zůstanu...mix nějakých neznámých 6A3 5779, 9A9 5914, 6A4 2126.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 12:51
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]