Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 222 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
74
25 kvě 2016 18:43
Tato Karosa jezdí +- 2 týdny jako subdodávka pro ČSAD autobusy ČB, provozovnu Kaplice. Má RZ 6H7 7865, kterou ale loni na podzim měla jejich jiná Karosa.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Ares:

Popis je to hezký, jen není zcela přesný ač výsledek je vlastně stejný - schvalovač fotku nikoliv smaže z odstraněných, jen změní jejího správce (tedy autora) na sebe, a tím pádem se zobrazuje ve smazaných jemu a nikoliv opravdovému autorovi. Důvod prostý - autor ji nevidí ve smazaných = nemá si na co stěžovat = není problém.
(teď budu jistě za svini, že jsem to tady veřejně řekl, ale x krát jsem schvalovače po dobrém upozorňoval, že toto jednání není férové a ať fotky schvalují, že to je v pořádku, ale dělají to férově - autor by měl důvod znát).

Na druhou stranu co se týče komunikace po mailech atd. tak když už se tu píše jak co ve skutečnosti je, tak od několika lidí počínaje johnym a pár dalšími jsem opakovaně četl názor, že to s tebou a pár dalšími není možné, neboť jim v mailech prý akorát vyhrožujete různými věcmi ve smyslu, že běda, jak vám smaží jedinou fotku atd. tak přestanete přidávat všechno a vše smažete a párkrát se to už reálně ukázalo, že se nakonec autoři chovají takto jako děcka, kterým někdo rozšlape bábovičku a za třeba pět smazaných fotek v horší kvalitě z karty vozu, který má fotek spousty (a to klidně i od daného autora) pak umíněně mažou sami mažou své fotky ještě ke všemu naschvál od vozů, kde po smazání nezůstane fotka žádná - pořád se tu nadává na to, že ty věci dělají děti...tady je ovšem vidět, že jen o věku to není a i dost dospělý lidé se dokáži chovat dětinštěji jak ty opravdové děti.

Jak psal Eda, všechno to je o hledání společné cesty, kompromisech a ústupcích, ale to si přiznejme odmítají jak někteří schvalovači, tak také někteří autoři, kteří skutečně fotky nijak neupravují a jsou schopny nahrávat již zmíněné fotky se spoustou místa pod vozem či zcela křivé.

Ještě se vrátím k Aresovi neboť s tím tady je nyní vedena komunikace a jeho fotky jsou teď mezi posledními přidanými

jako příklad uvedu čtyři záměrně vybrané fotky, které mě mezi nově přidanými nejvíce praštily do očí:

http://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/189411#photo fotka je výrazně křivá (padá na pravou stranu) a přesně je tam zbytečně příliš asfaltu před vozem - stačilo by fotku narovnat a lehce oříznout, aby autobus byl "blíže obrazovce"

http://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/189410#photo
http://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/189412#photo
http://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/189416#photo

tyto fotky mají všechny stejný problém a to, že jsou výrazně křivé (padají na pravou stranu), je o mně asi dost známo, že jsem pro toleranci náklonu 1-2° toto je ovšem určitě mnohem víc, když si to uvědomuji pouhým okem i já.

Všiml jsem si, že zde všichni hodně uznáváte kolegu Hačislava - já osobně ho neznám, ale pokud je uznávaným fotografem a podle jeho příspěvku se sám nejspíše cítí být kvalitním fotografem, tak bych ho rád zde požádal o nezaujatý názor na tyhle čtyři fotografie a to jak kvůli tomu, že mi to osobně zajímá, co na to řekne profík, tak aby názor řeklo více lidí a nepůsobilo to dojmem, že to je jen můj zaujatý názor či nějaký osobní konflikt tady s Aresem.

Nic osobního za tím fakt není a nemá být nemá, je to zkrátka fakt, že Ares je jedním z posledních autorů, který přidává fotky tak, jak je vyfotí bez nějakých úprav.

Na závěr se vrátím ke všem:

Několikrát se zde objevilo, proč mají tyto pravomoci 14 leté děti a poučují dospělé - jak psal Eda, před časem to dělali dospělý, ale neměli na to čas se tomu věnovat třeba několik dní a pak jste se ozvývali, že čekáte dlouho na schválení a tak se začaly hledat posily a kdo se ozval ten se ozval (moc lidí to nebylo) a to málo jsou zkrátka mladší ročníky, kteří na to oproti dospělým čas mají. O tom, že je to baví chvíli...to je bohužel pravda, ale s tím asi nelze nic moc dělat, buď budeme mít vždy nachvíli alespoň takové lidi nebo nebudeme mít nikoho. Třeba zakladatel MJ nemá čas na to, aby vyřídil jemu určené maily v mailu s-a a to některé tam jsou přes rok - takový člověk prostě nemůže dělat funkci, které je třeba se věnovat denně.

Na úplný závěr dodám, že ani mně osobně se rozhodně nelíbí, kam se seznam za poslední cca 2 roky dostal, že je tam mraky lidi (odhadem 50-60 lidí má přístup do některé z jeho částí) a reálně něco dělá 10 lidí, dalších 20 má ke všemu názor, ale v reálu nepřispívají ani fotkami ani informacemi, jen jsou vždy první kdo by někdo něco zásadně měnil a zbylých 30 mořná i víc se do administrace nepřihlásili klidně několik let. Stejně tak se mi nelíbí to, že je tu mnoho lidí, které vlastně vůbec neznám a nevím kdo to je ani kde se tu vzal, zatím co původní lidi, kteří stáli u zrodu a tvořili určitou partu jsou kdo ví kde a je zázrak od něch získat odpověď alespoň po mailu - příkladem může být třeba zrovna ten MJ. Spokojen nejsem ani s tou prací schvalovačů - ono to vše spolu souvisí, jednak skrz to, že to jsou pro mě všechno naprosto cizí lidí kdo ví odkud, tak skrz to, co psal Eda, že bude a je nějaká pře mezi schvalovači a evidencí neboť já bych rád u každého vozu fotek co nejvíce a oni co nejkvalitnější a tak se přeme v tom smyslu, že nechtějí schválit průměrnou / horší fotku vozu -já říkám, že ten vůz má poslední fotku rok starou (optimální by pro mě byla alespoň jedna fotka každého čtvrt roku, ale u většiny vozů to není reálné ani kdybychom chtěli) - oni, že je hnusná a proč ji přidávat, když tam je dost pěkných a na voze se během toho roku vůbec nic nezměnilo? > v tomto se zkrátka nikdy neshodneme...mám však i pochopení pro ně a zase směrem k autorům (včetně sebe) bychom měli být rozumní a vybírat trochu mezitím co vyfotím, neboť pokud vůz vyfotím (myslím reálný počet snímků) v jeden den šestkrát, tak úplně stačí dát na seznam z těch šesti 2-3 lepší fotky (zkombinovat levou / pravou stranu či od předu / od zadu) a ten zbytek si nechat u sebe na disku a smířit se s tím, že fotky mají dokumentační hodnotu, kdyby to někdy bylo potřeba, ale není nutné je za každou cenu zveřejňovat na seznamu všechny a to třeba Venca21, R_b a někteří další autoři neudělají a stůj co stůj tam cpou všechno co vyfotili.


Offline
182
23 čer 2010 18:20
Brno
HKA 52-25 (http://seznam-autobusu.cz/vuz/37483) má od 2/2018 nového majitele - soukromá osoba (z vozidla je v plánu udělat obytný vůz).


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Místo povídání zkusím něco navrhnout.
Nejdříve popíšu jaká je situace ač je to známo:
Autor fotku vloží, pár dní tam je mazač ji smaže v tom lepším případě ji autor najde ve smazaných fotkách
s pravdivou informací.
Mazač si to chce zjednodušit napíše duplicita, sice zjevně lže ale co ať si autor pindá.
V tom nejhorším případě ji smaže a odstraní i ze smazaných což považuju za ubohost.
Komunikace mezi autorem a mazačem žádná. Za komunikaci nepovažuji někde na FB označování
je to sračka apod.

Jak z toho ven?
Třeba takto:
Budeme znát "mazače".
Každý autor fotky bude mít svého (prostě mazač bude mít svůj okruh lidí kde bude fotky hodnotit.)
Založí se tím také lepší komunikace. Bude poviností s autory fotek pracovat.
Stylem dnešním se totiž nic nevyřeší. Máme mejly, atd můžeme si to vyříkat mimo
veřejnou stránku kde se do toho většinou naveze několik dalších lidí se svými názory které
mnohdy ani nejsou k věci.
Dále Eda odkáže na manuál. Jo na svoji dobu dobrý, ale dnes vítězí již obrázkové
návody v praxi se tomu říká "blbuvzdorné" kdo byl např v IVECU VM ví o čem mluvím
na každou operaci foto návod.
Kdo to udělá?
No ty ne Edo ty řeš svoje životní problémy. Na to jsou ty mazači ať trošku přiloží ruku k dílu.
Zatím to dělají takto? Delete a hotovo. A jelikož se na něj Eliška včera nepodívala tak delete 10x
Nic se jim nestane když na základě toho co jsi kdysi vytvořil udělají foto návod
kde se to popíše, včetně jak to řešit. Takový návod je pro jednoho na 2 večery práce, žádná tragédie.
Sami si zjednoduší práci protože pak mohou napsat B2,C3 máš špatně, podívej se do foto návodu.
Jenže to je pro ně práce že?
Proto raději Delete,delete,delete.
celé je to o komunikaci která není ze strany těch lidí. a to je špatně.
Já se rád v některých věcech vzdělám, ale stylem pana Maříka to je sračka tedy ne.
Za můj profesní život vím že s lidma se musí pracovat aby se dosáhlo cíle.
zajímá mě názor lidí kteří seznam spravují.
Máte tedy prostor se vyjádřit. Za týden to shrneme a uvidíme výsledek.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Mail poslaný, na tu co máš v adresáři :-)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Tučňák až budeš mít čas napiš mi ten mejl.
Potřebuju něco zapsat a nevím jak na to.
Tedy spíš to zapíšeš ty. Sem to psát nechci nejsou to informace které bych chtěl pouštět zbytečně do éteru.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
pár věcí na doplnění
7T5 1035 - bílá
9T4 9764 - Přerov (Hranice)
8T2 3204 - Přerov (Hranice)
4T4 5149 - Přerov (Hranice)
9T4 9890 - Přerov (Hranice) bílá
6T3 3686 - Přerov (Hranice) bílá
7T5 0894 - bílá Šumperk?
6T9 9482- Přerov (Hranice) bílá

(jo kdyby někteří vyrazili na vláček, a postáli několik hodin v terénu v zimě a nečasu možná by se jim vyčistilo)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Hacislav:

Ad 1) To schválení s hendikepem se mi líbí, to udělám. I jsem tuším na transphotu viděl "podmínečné schválení", to je to samý?

Ad 2) ano, je to tak. Nemám čas. A snažím se to řešit delegací maxima věci na jiné lidi. Celkem to funguje, ale poslední dobou se množí spory. Řešení jich chce čas, který nemám. A megadlouho diskuse o kvalitě fotek už mne unavují, ale vím, musím být trpělivý :-)

Ad formálnost: v ideálním světě bychom měli vše sepsáno. Jenomže on ty věci nikdo není ochotný sepsat. Navíc mám pocit, že ani ty dokumenty, které máme, stejně nikdo moc nečte a navíc se jimi neřídí: http://seznam-autobusu.cz/navody . Můžu tisíckrát napsat do návodu na úpravu fotek, ať lidi ořezávají zbytečnou vozovku pod vozem, ale stejně to pořád někdo nedělá. Nebo ať lidi fotky rovnají. A stejně na to polovina lidí kašle a pokud je k tomu násilím (schvalovači) nedonutíš, tak to prostě sami stejně dělat nebudou (i když je to práce na pár minut). To je pak docela demotivující, abys danou věc formalizoval.

Ale souhlasím. Tak to pojďme formalizovat. Pojďme napsat požadavky na fotku, která má projít atd. A nechť se to tedy dodržuje.

A souhlasím, práce schvalovačů má občas výkyvy kvůli tomu, že to právě není formalizované a kvůli tomu, že to je prostě subjektivní, jaká fotka je dobrá a jaká ne. Na druhou stranu, když se podívám na poslední přidané fotky v poslední době, musím říct, že kvalita šla obrovsky nahoru. A mám z toho radost. Samozřejmě je to trochu vykoupeno spory, tím, že lidi nadávají, že jim byla smazána nějaká fotka, tím, že někdo nadává na konkrétního schvalovače, protože mu ve skutečnosti závidí jeho privilegovanou pozici atd. Ale nějak to funguje.

A s tím výběrem schvalovačů je to taky složité. Nesmí to být lidi moc přísní a zároveň ani moc benevolentní. A navíc musí být ochotní to dělat a dobrovolně se stát terčem kritiky ostatních fotografů a jít opravdu s kůží na trh. A to není jednoduché. A navíc na to ještě musí mít ideálně každý den čas, protože pak lidi nadávají, že čekají na schválení fotek dlouho. A takových lidí je fakt hrstka. Ano, samozřejmě dám přednost někomu staršímu nebo někomu, koho znám osobně atd. Ale to by muselo být z čeho vybírat. Navíc si nemyslím, že mladí šotouši jsou nutně zlo. Naopak si myslím, že se mnohdy strašně rychle učí a vyvíjí. A mnohé práce pro seznam neskutečně posunula, i co se týče například kvality fotek. Což je super. A že to občas je vykoupeno nějakým přehmatem a občasnými spory? Je no. Ale jaká je alternativa?

Podstata je taková, že všichni máme stejný zájem. Jen se nějak domluvit. Zchladit hlavy a nehejtovat se mezi sebou. Konstruktivně diskutovat a třeba z toho vypadne nějaké rozumné řešení :-)

Každopádně, konflikt mezi "fotografy" a "evidencaři" tu byl vždycky a vždycky tu i bude. Jde jen o to najít nějakou rozumnou míru, jak to mezi těmito dvěma extrémy vybalancovat.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Hačislav no kdyby jim bylo 18 ale to jsou 14 leté děti.
To sorry jako ale ti jsou strašně ovlivnitelní lidé kde stačí se křivě podívat a už máš smůlu.
Každý jsme byl mladý, ale tohle dnes na mě není.
I to schvalování fotek chce cit. Když bezhlavě smažou i fotky u vozů kde díky nim nyní není žádná.
Já sem seznamu věnoval stovky hodin. Spousty peněz na cesty kam pánové jsou líní dojet.
Chtěl jsem se na to už několikrát vykašlat, takto zavřít a už nikdy neotevřít.
Přítelkyně mi říká vždy nedělej to přece se nevzdáš, nikdy ses v životě nevzdal prožil si to co jiní neprožijí za 3 životy.
A nevzdám to. Dokud budu dýchat nevzdám. Nenechám do.... moji práci a práci jiných dětmi které to za 2-3 roky přestane bavit.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Hlavne, prosim, neuteč. Kohokoliv, kdo uspesne spolupracoval s D. Braunovou, si velmi vazim, jako jsem si vzdy vazil jí. Jen tak s někým by se do holportu nedala, to vim naprosto jiste, a byla by te b této práci skoda.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Hacislav: Nn, Seznam se řeší akorát tady, to druhý vlákno jsou nedostatky v evidenci DP Brno, to se nás netýká. :-) Vše kolem ostatních dopravců a celkově Seznamu zde.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Tak o tom nic nevim, pisu vse (vcerejsi Sprinter z Litomysle i současná debata) sem.


Offline
Uživatelský avatar

33
17 srp 2014 15:09
Toto vlákno (jestli jsem pochopil správně) bylo rozděleno na dvě.
1) větev pro hlášení nedostatku v evidenci SA
2) diskuze o SA
ale ať se snažím, jak se snažím vždy skončím jen v jedné větvi.
Mé předchozí dva příspěvky jsem chtěl nasměřovat do 2) nyní bych rád napsal do 1) ale nedaří se mi. :oops:

Na notebooku se mi nezobrazuje korektně čast stránky SA. Konkrétně třeba tato stránka:
http://seznam-autobusu.cz/dopravce/bohemia-transport-museum

Posílám prn z notebooku.
Chyba se mi zobrazila jak ve firefoxu tak v chromu.
Na normalnim PC je vše ok. Tady mám nějaké starší windouws nez na notebooku.
Odkaz na prn obrazovky
http://img22.rajce.idnes.cz/d2203/13/13486/13486561_94685ff8acbbdd5c4ab3542659436b1a/images/chyba-SA.jpg?ver=2


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Nechci samozrejme pausalizovat. Navíc ten, co ma navrhovanych 100+ schvalenych fotek, by mohl vedet, co a jak.
Osobne nemam nic proti zadnemu fotografovi ani schvalovacovi. Fotim jen mobilem a je mi jasne, ze to neni ono, takze ze me nejaka zapsklost nemluvi. Spis by me zajimala kriteria, na jejichž zaklade získala urcita skupina lidi moc a ne všichni tuto"slavu" ustali


Offline
Uživatelský avatar

33
17 srp 2014 15:09
Robert: Nemyslim si, že problém je v tom, že mezi adminama jsou i nějaký "kindosové", i kindosové mohou tuto práci odvést dobře.
Stejně jako to, že je někdo "stará páka" automaticky neznamená, že má zároveň soudnost.
Některé fotky, které sypou "staré paky" jsou pěkný srač...


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Zkusim se zeptat jinak. Kdo (ne jmenovite, spis proc a jak) dal kindosum <18letým prava ke schvalovani a proc? Proc je nemaji ti, co Seznam (v dobrém) zasypali hromadou fotek, ale potupně čekají, jestli pubertální tvor zrovna nedostal kopacky od spoluzacky a jako pomstu.nesmaze vse, co mu prijde pod ruku?
Co kdyby vznikla sestava proverenych fotografů (100+ dosud schvalenych fotek na SA?), kteří by si tam fotky sypali sami, a tyto by byly smazatelne jen po jejich souhlasu po kontaktu od nejakeho admina? Mne (ne osobne, ale spis ve vztahu k jiným fotografum) prijde potupne dozadovat se schvaleni standardne kvalitnich fotek od nejakeho kluka.


Offline
Uživatelský avatar

33
17 srp 2014 15:09
Ryba smrdí od Hlavy - systémový problém

Nemyslím si, že by rozdělení fotek na "galeriové" a "dokomentačky" přineslo nějakou zásadní změnu oproti současné situaci. Krom toho, že schvalovači stratí zájem o svou práci scela a že naroste množství opravdu nekvalitních fotek, které by na SA neměli co pohledávat.
Navíc ten samý princip se děje již nyní, jen řada autorů se potýka se systém vyhroceným konfliktem fotografové-schvalovači, a pak je tu "privilegovaná" skupina, která je od tohoto konfliktu osvobozena a která může SA volně spamovat fotkama, bohužel kvalita a přínos těchto fotek je nezřídka značně rozkolísaná...

Myslím si, že hlavní problémy a konflikty pramení s těchto dvou věcí.
1) Primárně: Vyhrocený schvalovací proces (který způsobuje konflikt mezi schvalovači - fotografy) a zaroveň nulová kontrola a omezení možností privilegovaných.
2) Sekundárně: zanedbaná nebo nedostatečná práce "duchovního vůdce/vůdců" tohoto serveru. (= ti co definují nebo by měli definovat štábní kulturu daného webu)

1) SA zná (v konečném důsledku) jen dva stavy pro fotku 1 nebo 0. 1 bílá - dobrá = možno publikovat 0 černá - špatná = smazat
Ale co když ta fotka není ani bílá ale ani černá? Co když je šedivá?
Váha je na schvalovači, který musí říct zda bíla nebo černá. Případně, "dokud nebude odstraněno to a to tak černá." Práce schvalovače není jednoduchá (rozhodně není vděčná), je důležitá a přínosná. A SA tuto práci (dle mého názoru) moc nezjednodušuje a ani nepodporuje. (opravte mne pokud se mýlím, schvalovač jsem nikdy nebyl a ani být nechci)
Navíc systém 1a0 tlačí schvalovače do dogmatického trvání na určitém pravidle. Prostě "toto" je vždy 0!
Takže normální fotograf si musí projít konfliktem se schvalovačem/či zda je jeho fotka bílá nebo černá a že tato šedivá je více bílé nebo více černá...
Korunu tomu nasazují "privilegovaní" kteří si nahrávají co chtějí, jejich činnost nemá Žádná omezení a rámec. Maximálně je jim sem tam smazaná nějaká fotka "na údání", když už něco fakt moc bije do očí...


Mám své zkušenosti z různých dopravních webu nejen v ČR ale i v zahraničí.
A je celá řada věcí, kterými by stalo za to se inspirovat nebo které napodobit.
Mám rád ruskou rodinu dopravních webů, které jsou založené na jednotném systému například http://fotobus.msk.ru
A někteří věci mne inspirovali k tomu co bych rád navrhnul:

Schválení s hendikepem - na fotobusu to vypadá takto:
http://fotobus.msk.ru/photo/1883008/
Tato má fotka byla schválena s hendikepem. Hendikep je trvale a vždy znázorněn u dané fotky. Diváci ho vidí.
Za co konkrétně byl dané fotce udělen hendikep diváci nevidí. To vidím jen já jako fotograf dané fotky v administraci. A samozřejmě to vidí fotoeditoři. (to že diváci nevidí důvod hendikepu je dle mého názoru v pořádku)

Mohlo by se zdát, že tím že bude umožněno schválení s hendikepem, tak kvalita fotek poklesne, ale opak je pravdou.
Za současné situace jsou schváleny (teoreticky) všechny bílé a polovina šedých. A neschváleny jsou všechny černé a řekněme polovina šedých je smáznuta.
Zaměřme se na tu schválenou šedivou polovinu.
Za současné situace jsou tyto fotky "schváleny" a fotograf k nim nedostane žádnou zpětnou vazbu a často se ani nedozví, že tato jeho fotka byla nahraně a nemusí si být vědom, že na jeho fotce je chyba, kterou ale fotoeditor vyhodnotil jako spíše "bílou".

A jaké fotky /chyby by měli být vraceny k opravě a jaké publikovány s hendikepem.
Tak to by mělo být obsahem "kuchařky" pro fotoeditory, kterou by měli sestavit ti co mají na starosti "štábní kůltůru".
Máme vůbec nějakou takovou kuchařku na SA?
A to jestli se fotoeditoři (zejména ti čerstvě jmenovaní) danou kuchařkou řídí, by měli dohlédnou supervizoři.
Máme nějaké supervizory?

I na ruském webu je možné dosáhnout neomezené publikace, ale dle jejich pravidel to znamená dodatečná kontrola.
Tedy, že fotograf s publikuje své fotky ale že fotoeditoři jeho fotky prohlédnou dodatečně. (netuším jestli se tak skutečně děje)

Fotoeditoři se dle mého názoru občas naprosto zbytečně vrtají ve věcech, které jim ani nepřísluší.
Zato často opomíjejí věci, které by rozhodně měla být součástí jejich práce. Například to jak a zdali správné je vyplněná tabulka dané fotky.
Otázka je nakolik systém jim tuto prací zjednodušuje nebo komplikuje...


Offline
866
17 lis 2014 00:06
žádám aby bylo moje auto také zapsáno už několikrát jelo k porouchanému autobusu.
Kdo se ujme?


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Fedos: A kdyz tam budou chtit mit houpaciho kone, protoze se na nem odreagovavaji mezi spoji, tak ho tam taky das?
Samozrejme chapu, ze moudrejsi ustoupi, ale...

Miky: Ano, asi by se tim ucast vozu v SA dala ospravedlnit.


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Já bych třeba u té Š 125 L rád viděl fotku... Třeba společnou s jiným vozidlem tohoto sdružení, myslím, že by potom takový vůz v evidenci hned dostal smysl.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Robert: I evidence má samozřejmě dohled...důkazem můžou být teď ty radary - prakticky okamžitě se z několika stran ozvalo, že by tam být neměly a po schválení nejvyšším byly obratem smazány. Dále došlo ke smazání i těch transporterů od nehodovek, ale je to sporné respektive složtější určit, co ano a co ne... dům byl samozřejmě myšlen jako ironie a byl tam půl dne.

Jenže s tou Fabií a Š12x to je těžké..jde o dopravní sdružení, které vozy bere jako své exponáty a bylo to jejich přání, aby tam byly, tak jak to řešit?


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Mne tohle proste prijde jako 3,14čovina. Asi uz su starej.


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Není to tak dávno, co byly v evidenci k vidění jízdní kolo značky Eska nebo polorozpadlá Sokolská bouda. O vložení svého vozu uvažuji už delší dobu, třeba na apríla by to nebylo špatné. 8-)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Dovolim si rypanec. Jak souvisi treba Regiojet ci Retrobus s MHD?


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Pardon že se vyjádřím jako běžně nepřispěvatel s-a, ale...

Wtf? Osobáky nijak nesouvisející s MHD? To jako fakt?

_________________________________
Definitivně možná.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 28 bře 2024 19:48
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]