Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 215 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
866
17 lis 2014 00:06
Edo promiň ale v Brně je námraza?
"Všichni furt apelují na to, abychom byli spravedliví. A když teda začneme měřit stejným metrem a řešit křivost fotek u všech, tak se podívejte, co se stane. Ti, kdo ty fotky mají křivé, radši budou psát deset hejtů na fórum, než aby věnovali pět minut narovnání fotky. "
tohle snad nemůžeš ani myslet vážně.
dám ti z fleku 100 fotek kde je problém kvůli kterému jste mi to mazali a jiným to prochází.
Můžeš mi to vysvětlit? To není jedna to jsou desítky.
Mauricia kritizuješ ale on prostě udělal co považoval za vhodné. A nedivím se mu.
Jak píše P.Haluza problém je v tom že jedno je špatně jedno dobře.
Komunikace těch lidí je nulová.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Edo, upřímně jsem ani nečekal, že by se snad admini a schvalovači navzájem nepodrželi. Tohle to jen dokazuje. Ale taky věcně:

1.
Křivost druhé fotky nemůžeš snad myslet vážně. Doporučuji přečíst si vlastní pravidla. Na bocích deformované objektivem, uprostřed rovné -- podívej se na tu značku těsně vedle busu nebo na silnici na horizontu. A že je bus sám o sobě nakřivo? No to bude asi tím, že ta silnice tam na boku je křivá. Podívej se na přechod.

2.
V kontextu toho je argument o Lukášově fotce jako vystřižený z nepovedené parodie. Co na tom, že to je začátek roku 2017? To jako tehdy se na to kašlalo? Co na tom, že nebyl schvalovač? Tím hůř, protože mu to musel schválit jiný schvalovač.

3.
Zasněžená fotka popírá ona doporučení pro kvalitní fotku. Celá ta fotka letí doprava, a to jak levý rok baráku, tak samotný bus, obě lampy i pravý roh (okna). Ale to je zřejmě v pořádku.

4.
Fotku není problém upravit, ale těžko se upravuje něco, co tam není. To je celý problém. Pokud řešíš mikroskopické nerovnosti u dokumentační fotky, tak je potřeba se nad sebou vážně zamyslet.

5.
Další věc, která mě neskutečně štve, je běžná praxe mazání fotek. Z jakého důvodu, jakým právem a z jakého titulu si někdo dovolí zpětně smazat fotku, která byla schválena a zveřejněna, aniž by se autor dozvěděl:
a) že byla vůbec smazána nějaká jeho fotka,
b) která fotka to byla,
c) proč byla smazána,
d) kdo ji smazal?


Offline
155
30 říj 2015 13:02
Křinec
7C7 6020 a 2. foto je tento vůz: OSB 60-44


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Pokusím se jen věcně:

P. Haluza: Obě dvě probírané fotky jsou dle mého názoru opravdu křivé a zasloužily by si narovnat, takže je dobře, že byly připomínkovány. To je to takový problém? Jasně, jednodušší je to smazat a začít hejtovat. Kdyby připomínkovány nebyly, tak dřiv nebo později přijde někdo, komu byla křivá fotka připomínkována a bude argumentovat: "jaktože tyto prošly?!".

Ad Lukášova fotka: Ano, ta fotka je křivá. Ale byla přidána na začátku roku 2017, to Lukáš ještě nebyl schvalovačem. Občas ne nepodaří podchytit úplně všechny chyby na fotkách. Věřím, že až si to Lukáš přečte, tu fotku narovná a reuploaduje ji. Ano, věřím, že si s tím radši dá pět minut práce, než aby ji demonstrativně smazal a začal tě na fóru hejtovat, žes na to upozornil :-)

Všichni furt apelují na to, abychom byli spravedliví. A když teda začneme měřit stejným metrem a řešit křivost fotek u všech, tak se podívejte, co se stane. Ti, kdo ty fotky mají křivé, radši budou psát deset hejtů na fórum, než aby věnovali pět minut narovnání fotky.

Jinak tady je nějaké povídání, jak maximalizovat šanci, že fotka projde bez připomínek.
https://docs.google.com/document/d/1fTA ... mojvmqp3am

Mrak:
Mauricio píše:
Smím se pana Žáka zeptat, pročpak neprošla fotka 193174? Chudáčku, je smutné, že si musíš své komplexy léčit na ostatních, kteří mají názor odlišný od tvého. Jak dlouho ti trvalo, než jsi na té fotce našel závadu? Mimochodem by mě dost zajímalo, jak se dá na fotce poznat, že padá na stranu, když je tam krom busu akorát obloha a silnice.

P.S.: Fotka není moje, ale od autora, který si na tebe dlouhodobě stěžuje a jak tak nezaujatě pozoruju, tak si opravdu dáváš velkou práci na jeho fotkách něco najít, jen aby ses mu pomstil. Jen škoda, že jsi spíše pro smích :mrgreen:

Omg, ty jsi jak pětiletý dítě, fakt. Proč neprošla, máš napsaný v připomínce. A tady byla ta připomínka oprávněná, tak nevím, co řešíš. Žádná osobní averze neexistuje, jen jednotná pravidla, která by měli dodržovat všichni. To je celý.

Jiank: Ty jsi, Mraku, smazáním všech svých fotek najednou smazal víc fotek, než všichni schvalovači dohromady za celej rok. Navíc to mnohdy byly fotky nenahraditelné. Takže kdo tady škodí seznamu? (A ještě plive jedy na fóru...) Ale u tebe to je normálka. Za dobu, co tě znám, jsi tady z fóra odešel asi 3x a asi 2x jsi smazal většinu svých fotek na seznamu, protože tě něco náhodnýho naštvalo. Ale tak třeba se zase někdy v budoucnu uklidníš a zase něco přidáš. Na seznamu má každý dveře otevřené, i když už se stihl několikrát urazit.

Ad Vojtova zasněžená fotka: Nevím, co vám na té fotce vadí. Mi se líbí a klidně bych ji tam nechal i po tom, co tam přibude nějaká další.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Ano bylo to rýpnutí. A bylo úmyslné.
Až se bude jednat bude fér budu také jednat fér.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
ares11 píše:
Mechoš bez diskuse se to asi nevyřeší. Když se ti to nelíbí tak to nečti.

jen na okraj, odkdy je Bílovec v Jihomoravském kraji?
Možná by se schvalovači měli nejdříve naučit zeměpis.
http://seznam-autobusu.cz/dopravce/tigressa


Jako problém se schvalovači, že se nic neřeší a víc a víc lidí je opravených o tom žádná... Ale buď trochu fér, chybný kraj nemá se schvalovači fotek absolutně nic společného - fotek se to netýká a nemají k těmto úpravám ani přístup. Takže to nemá s jejich zeměpisem nic společného..

Jinak to vzniklo nejspíše tak, že dopravce měnil sídlo (to je vidět i dle RZ) a někdo, nevím kdo nejspíše na upozornění o změně adresu před přepsal, ale už nezměnil kraj. Je to samozřejmě chyba, ale stane se a schvalovači s ní nemají nic společného.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Jsem stejného názoru. A pokud tě to obtěžuje tak to nečti.
Soukromou cestou se to nevyřeší, kdy ti nikdo neodpoví.
Mluvíš o něčem o čem nic nevíš.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Když se to bude řešit soukromou cestou, tak se to nikdy nevyřeší, protože se o tom nedozví ostatní a nebude činěn aspoň nějaký tlak na adminy. Navíc já ani nevím, kdo všechno je admin, kdo je schvalovač atd. Problém se týká nedostatků v evidenci, proto to sem patří.


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
ares11 píše:
Mechoš bez diskuse se to asi nevyřeší. Když se ti to nelíbí tak to nečti.


Já nemám nic proti tomu aby si to vyříkali ale můžou to řešit soukromou cestou ....
A neobtěžovat tím ostatní.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Mechoš bez diskuse se to asi nevyřeší. Když se ti to nelíbí tak to nečti.

jen na okraj, odkdy je Bílovec v Jihomoravském kraji?
Možná by se schvalovači měli nejdříve naučit zeměpis.
http://seznam-autobusu.cz/dopravce/tigressa


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Pánové běžte si někam rozbít huby a neobtěžujte tady těmahle vašíma sporama ostatní.

Za dobu co to tu je (myslím celkově BMHD) to hrubě upadá a jde do kýblu. Vůbec se divím že to tu ještě nějak funguje.......

Pánové admini a všichni co tyto stránky děláte zamyslete se nad sebou!


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
P.Haluza: naopak je první fotka nápaditější, jelikož nezabírá vozidlo ze "standardních úhlů", a tím dotává snímek určitou dynamiku. Zatímco fotka zadku autobusu, který je navíc přímo uprostřed fotky, mi až tak pěkná nepřijde.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Kluci v akci, část druhá. První fotografie, která neprošla, protože "padá vlevo". Druhá fotografie, která je zveřejněna a jejímž autorem je samotný cenzor.
Vyzývám tímto adminy, aby okamžitě zasáhli, a to razantním způsobem.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
74
25 kvě 2016 18:43
Na začátku napíšu, že chápu, že je málo lidí, že admin nemá čas a podobné známé fakty. Rozumím tomu.
Sám tedy s fotkami zatím problémy nemám, ale když se tu pořád řeší dokola, že si schvalovači "dělaj co chtěj", nebylo by na čase, aby zasáhnul administrátor, ten co má přidělování schvalovacích práv na starosti?
Běžný návštěvník sice tohle postřehnout nemusí, ale člověku zainteresovanému to moc radosti nedělá, zvlášť když stránku běžně používá a doplňování informací/fotek ho baví. A přestože naštvání některých autorů chápu, považuji kompletní smazání své tvorby za poněkud nepřiměřený čin. Jako autorovi by mi to bylo líto, ten čas nad tím strávený. A běžný návštěvník nebo ten, který to zde nečte, se stejně nedozví, proč a kvůli komu bylo tak učiněno. Akorát mu bude info a foto chybět.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ne cílem je seznam bez fotek.
Kdo seznam sleduje tak přesně pozná fotku aniž by otevřel autora.
Každý má svůj styl,
RB,ty Mikuláši, Vojtěch Minařík,Kalina,atd.
Každý si najde své.
Pak přišlo pár děcek a začali si léčit mindráky.
A výsledek je spousta zklamaných a ##MLUVÍM SPROSTĚ## lidí okolo.
Psal mi jeden Polák proč nedávám fotky. Vysvětlil jsem mu situaci.
Následovalo pár peprných slov, které nebudu opakovat.
Problém je že se to neřeší.
Vojtěch Minařík to není o tvé fotce ale o systému. A ten je zjevně špatnej.


Offline
Uživatelský avatar

128
01 kvě 2015 11:27
Legendární BORSka je špatná, to uznávám, ale jelikož je to jediná fotka zepředu, tak ji tam ZATÍM nechám.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Asi ano, jako třeba tahle teď už legendární:
http://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/ ... d=17#photo


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Aha, takže cílem jsou zřejmě letecké snímky s autobusem ve formě několika pixelů kdesi v rohu... surprised


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Mikuláš Pelíšek: K této variantě očekávám připomínku, že je to natěsno. Ostatně stejně dopadlo i tohle:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Už s tím opravdu jděte do ......
řešíte úhel, řešíte kdejakou ptákovinu.
Poslání SA bylo jiné, pár lidí si z toho udělalo něco co tím není.
95% lidí kteří se na seznam podívají chtějí vědět jak vůz vypadá.
Zkuste říci nezaujatému člověku z Aše jak vypadá nátěr Bors žlutá s modrými pruhy.
Bez fotky to těžko bude vědět.
Jen tímto zrychlujete konec seznamu. Skoro si myslím že to je úmysl.
"Až se jednoho krásného dne opravdu naštvu (a s takovou to nebude dlouho trvat), smažu i ty desítky výrobních čísel, které jsem dohledal a dopsal do evidence. Ať si je admini hledají sami."
tohle fakt chcete? Jednoho dne se nevratně naštvu i já a udělám totéž. Bude mi líto těch stovky hodin, ale pokud se budete někteří chovat jak se chováte tak to tak dopadne.
pár věcí:
jak může projít toto:
http://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/193286#photo
fotka padá,vůz má na sobě stopy stínu.
To není můj pohled ale váš!
http://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/193289#photo
vůz příliš vpravo, odlesky na skle
a tak by se dalo pokračovat.
Jiným to mažete, jiným ne.
A to je celá sranda.


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
A takhle by to šlo ?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Nechci se do teto diskuze moc zapojovat, neb na s-a zase tak casto nechodim a neprispivam, nicmene mi prijde jakekoliv schvalovani typu "zelpage" u dokumentacnich fotek zcestny.. nebo se poslani s-a zmenilo? Letmym pohledem na kartu vozu jsem tam jinou fotku dokumentujici vuz z tohoto uhlu nevidel..


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Fotka nebyla smazána, "jen" připomínkována. Ale to stačí. Upravovat už nic nebudu, nemám na to čas ani chuť. Ať si admini ty dokumentační fotky pořizují sami.
Pro urychlení práce doporučuji inspiraci fotkami z 6. 4. 2017 v Praze v ulici Na Žertvách. Během jednoho dne pořídit 15 fotek s jedním a tím samým barákem v pozadí a nějakou plečkou v popředí, to je fakt umění.
(Opět nenápadně narážím na to, že když jsem měl z jednoho dne asi tři fotky téhož vozu na různých místech, byl to strašný problém.)


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Omlouvám se, že do toho vztupuju, ale ta smazaná fotka, kvůli které se tady hádáte/me opravdu rovná není.

Reakce na první odkaz: dle mého to je trošku nakřivo, ale je to přijatelné (i vzhledem k jiným fotkám na SA)
Reakce na druhý odkaz: tady si nemůžu pomoct, ale myslím si, že to je v pořádku.

A jestli je pravda, že jde o nějaké vyřizování účtů, to nevím, hodnotím to tak, jak to vidím nyní, tzn. okolnosti neznám. A jestli je ten "spor" je kvůli tomu, že fotka, jak napsal Mauricio, byla smazána a nebyla jenom připomínkována, jak z toho vyplývá, tam mi to přijde divné, že to autor neopravil a nenahrál ji znova. V případě, že je to opakované, tak bych kontaktoval "mazače" přes mail a ne prostřednictvím někoho jiného to psát do DF, které je myslím k trošku jiným účelům.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Rudolf Žák píše:
Mauricio: Už mě pěkně vytáčíš chápu, že je v módě mě ze všech stran vinit, ale už to fakt přehráníte. Na stranu padá, protože by budovy na okrajích mělY padat přibližně stejně dosebe, nyní je však ta nalevo rovně a ta napravo padá brutálně vlevo... A pan Twig si asi bude muset stěžovat i na ostatní schvalovače se stejným názorem, nebo se naučit pořádně fotit. To jsou holt ti namyšlení autoři, kteří neunesou kritiku :wink:.


K tomu fakt není co dodat. Budova nalevo je těsně vedle busu, budova napravo asi 20 metrů před ním a ještě není ve stejné linii. Ale ne, tohle fakt nemá cenu. Stačí se podívat pod svícen:
http://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/ ... =427#photo -- růžový dům vlevo a bílý dům vpravo padají do sebe? Aha.
http://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/ ... =427#photo -- tady zas všechno letí doprava vlevo i vpravo. Tak já už nevím. :mrgreen:

Až se jednoho krásného dne opravdu naštvu (a s takovou to nebude dlouho trvat), smažu i ty desítky výrobních čísel, které jsem dohledal a dopsal do evidence. Ať si je admini hledají sami.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 14:11
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]