Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 127 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
7090
27 úno 2010 07:40
A muzes mi vysvetlit, v cem to dela bordel? Jaky je rozdil, jestli do nejake skupiny pridam x lidi, nebo vozu pridam skupinu, aby titiz lide meli ke karte pristup? Krom toho, ze ten mistne prislusny clovek ma ten pristup automaticky.
Holt jsem zastancem regionalni kategorizace, a zjevne je nas vic.


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Co? Co to je za blbost? Copak já se k vozům Arrivy nedostanu, když bydlím v Olomouckém kraji? Dostanu, proč by ne ... Prostě ještě jednou, pro méně chápavé jedince. Regionální skupiny jsou zbytečné, protože když dojde k přesunu mimo kraje (Ok -> Zk) bude stejně dotyčný potřebovat buď skupinu ok regionálky (což nevidím důvod aby ji měl, když je ze ZK) nebo Mskr arrivu. Takže v konečném důsledku se k autu stejně nedostane nebo bude muset být v Mskr arrivě. Takže nevidím nejmenší důvod, proč by lidi, kteří třeba Slavičín chtějí evidovat nebyli v Mskr arrivě. Btw když začínala Arriva na Slavičíně, Eda se na Facebooku ptal, kdo chce být do skupiny Mskr Arriva přidán. Nikdo se neozval. Teď se "ozval" Ares a hned je ve skupině. Takže kde je problém? Opravdu se nad sebou chlapi zamyslete a třeba přijdete na to, že ten malej kindoš má pravdu.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Nesouhlasim a nic mazat nebudu. Duvody jsem ti uz vysvetlil. Jednou to je vuz regionalni dopravy OL kraje, tak tam podle me patri. A ne nekam do kraje, kde ten dopravce ani nepusobi.
Az vyjede TQM ve ZL kraji, taky k vozum, co tam budou jezdit, budou mit pristup spravci z MS kraje? Nemeli by je resit spis ti, kterym budou jezdit pod okny?


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Robert, Ares: Co tímto sledujete pánové? Děláte jednu velkou zbytečnost, akorát v tom bude bordel. Já se vyjádřil několikrát, že si nepřeji, aby tam ty OK a ZK regionálky někdo přidával. Nejsem sice hlavní správce, ale nějak se Arrivu snažím mít pod kontrolou, takže si dovoluji trošku kafrat. Přidám jeden příklad, proč je to fakt zbytečné: ... když bude vůz měnit provozovnu, např. z Olomouce do Slavičína, bude mít podle toho vašeho ferfekt systému skupiny OK reg. a MsKr Arriva. No je, ale ten, kdo se stará o Slavičín a z nějakého záhadného důvodu nechce nebo nemůže být v MsKr Arrivě, se k tomu autu stejně nedostane. Takže zas bude muset přijít na scénu někdo, kdo kdo má MsKr Arrivu a přidá tam ZK reg. Takže jak bych to vyřešil... S prominutím se na to vykašlete (a ty regionálky z karet vozů zase smažte, nemají tam co dělat), ten kdo chce a má k tomu důvod, ať si zažádá o MsKr Arrivu. Jak prosté ... Řešte prosím opravdové problémy a nedělejte zbytečné věci, které celý systém akorát znepřehlední.


Offline
153
26 črc 2019 15:18
Už ji někdo vyrobil. Byla to 7T1 1845
Aspoň už s tím nemám starosti..


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Vydrž, k Céčkům jsem se ještě nedostal. Co je psáno jako Slavičín, dám do zlínských, co je v Třinci či Bruntále, nechám být.
Která SORka to je? Udělám ji hned teď.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Já chtěl jenom dopsat jednu sorku u Krodosu, předpokládal jsem že když jezdí na Olomoucku tak k ní mám z Olomoucka přístup. O ostatní vozy Arrivy Morava se nehodlám ani náznakem starat, jen o ty v Zlínském kraji.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Teď nevím, oč jde. Ráno jsem dopsal k OlKr SORkám 12,3 OL skupinu, stihnul jsem ještě Irisbusy a část vozů Iveco. Mám v plánu v tom pokračovat, tobě speciálně jsem chtěl u slavičínských (a "Krodosích") vozů přidat ZlKr.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Robert, Tomáš Ondráček na základě té vaší diskuse jste to koukám někdo dotáhl k dokonalost.
Prosím tedy sledujte si vozy Arrivy ve Zlínském kraji. Já se tedy v tom dál angažovat nebudu.
Chápu že u některých dopravců je více krajů než je nutno, pokud s tím krajem vůz již nemá cokoliv společného
je to v pořádku. Pokud ale běžně s tím má společného je to p...vina.
Je to stejný jako u Arrivy Východní Čechy. Tak to tam brzy zavedete taky? že budou vozy jezdící v Trutnově jen pod PK krajem? Takže každou změnu
bude nutno hlásit někomu do PK kraje.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Robert děkuji


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Mas ho tam.

Mam dojem, ze klimu mela ve svych podminkach Vysocina, ale ruku do ohne za to nedam.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Robert že by něco dodatečně dodělaného?

Jinak bych požádal o KHK kraj k tomuto:
https://seznam-autobusu.cz/vuz/26165

Pohybuje se po Vrchlabí majitele zjišťuji, je to 50:50


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/247325#photo

Opet chybne zapsana linka. Ale zaujal me ten hrb na strese.


Offline
155
30 říj 2015 13:02
Křinec
Liaz 5AU 1571 je typ 29.33 SD. SA by znamenalo 4x4.


Offline
155
30 říj 2015 13:02
Křinec
Hirschova LC956 7U7 4216 má podle fotky na jeho facebooku novou RZ 1UB 8422


Offline
866
17 lis 2014 00:06
K dnešnímu dni, který se opakuje jen jednou za 4 roky, byla cesta dlouhá skoro rok. Jelikož se nevzdávám, dokud je brod ještě daleko.
Ale jsem rád, že jsem se k tomu dopracoval i přes překážky.
Někteří z vás jste o tom předběžně věděli.

http://vhdfoto.cz/

předem říkám, že je to ještě ve zkušebním provozu, některé drobnosti ještě změním.
Budou se tam objevovat fotky z cest především veřejné hromadné dopravy po celé ČR.
Takže pokud chcete vidět vozy nejen moje, můžete jej kdykoliv navštívít. (plný provoz očekávám cca od velikonoc 2020)
Pravidla tam budou jasná a neohebná, ne jak se kdo vyspí.
Není to konkurence Seznamu autobusů (takovou ambici nemám a nikdy jsem neměl), je to galerie, protože spousty fotek by zapadla
a nikdo by je nikdy za životnost vozu neviděl.
Splnil jsem si přání, se kterým jsem vstupoval do roku 2019 (není to překlep).
Za každou návštěvu předem děkuji a vážím si jí. pripitek


Offline
866
17 lis 2014 00:06
https://seznam-autobusu.cz/dopravce/age ... er-company
Brno není v Plzeňském kraji.
Možná je to nějaký pozůstatek z dřívějška.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Vidis, me, pokud bych bydlel napr. na Olomoucku, by zas nenapadlo hledat MS kraj-Arriva, kdybych zapisoval autobus z provozovny z OL kraje. Automaticky bych ho hodil mezi zdejsi regionalky, ke kterym bych mel pristup.


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
To souhlasím, mně přijde systém skupin takový nepropracovaný. Ale já si to nevymyslel ... Na druhou stranu si myslím, že když to někomu jezdí za barákem a chce ty vozy editovat, dostane normální práva na arriví vozy. Za mě, myslím si, že přidáním dalších skupin se v tom udělá akorát o to větší bordel, protože ne každý bude vědět, že tam ty skupiny musí cpát, ne u všech je to nyní zapsáno, takže ve výsledku se tam ten člověk, kterému to jezdí za barákem, nemusí dostat. Za mě je to zbytečnost.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Mně zase přijde nesmysl, aby lidi, kterým ty vozy jezdí před barákem, museli s jakýmkoli požadavkem otravovat lidi, kteří bydlí často úplně jinde a "své" vozy nikdy neviděli.


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Ano, jezdí. Ale standardně se k autům Arrivy Moravy skupiny typu OK nebo MsKr regionálky nedávají. Nebo se snad pletu? Přijde mi to dosti zbytečné to tam přidávat.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Nejezdí snad v OL kraji?


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Robert: Proč je přidána u některých aut Arrivy Moravy skupina OK regionálky?


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Benny nikde nepíšu, že atributy jsou tvoje práce. Jen ti píšu, že správci mimo FB jaksi nejsou informováni. To mi nepřijde normální.
Proto to píšu po staru, jako spousta jiných.
Víš slov, že něco bude a nebude jsem už slyšel hodně.
Nic proti vlakům nemám, sám se na tom nikdy podílet nebudu.

Celé to je o té neinformovanosti. Za to ty nemůžeš. Také tě nikde z toho neobviňuji.
Tím to pro mě končí.


Offline
17
04 lis 2012 14:10
Ostrava
ares11 píše:
ad Benny pokud to funguje jako atributy, kdy se dodnes nikdo neráčil to dát vědět i těm, kteří to jaksi někde na při.......m FB nesledují a přitom jsou správci stejně, jako ty nebo kdokoliv jiný a pro SA dělají snad také nějakou práci, nebo ne???

S atributy nemám nic společného to u mě "brečíš na špatném hrobě", já je jen používám.
ares11 píše:
Těm všem by jaksi byla slušnost to sdělovat. Nebo si snad myslíte, že to tak má fungovat? Na jedné straně chcete dodržovat pravidla, kterými se sami nakonec neřídíte. To je opravdu úžasné. Už jsem slyšel, že je spousta správců už neaktivních... to je takový problém zjistit jejich aktivitu a rozesílat hromadný mejl? Pak se nediv, že se na to spousta lidí vy..... Za mě tam ty vlaky nepatří, dobře jeden zkušebně na odladění prosím a pak přesunout.

Nikdo neřekl že tam budou. Je domluvené že se nebudou ani zobrazovat na SA v nových vozech, atd...
ares11 píše:
Jenže ty víš, že to bude jak sovětská armáda a bude to tam na věčné časy. Ale pochopitelně názor správců mimo FB nikoho nezajímá. To je prostě realita.
Není to nic proti tobě. ale zkus se nad tím někdy zamyslet. Sdělil si nám zde nějaký svůj postoj, já ti sděluji svůj. Je to o tom že lidi kteří s tím mají něco společného nikdo neinformuje. Přitom je to primitivně jednoduché.

Myslím že není třeba to zatím hrotit, můj názor je takový že tam bude jen pár správců co budou dělat jen vlaky.

Robert píše:
Nevím, jak je to se seznamem lokomotiv, ale existuje přece nějaký seznam vagónů, pokud vím. Ten už nevyhovuje?

Existuje toho víc, ale krom galerie lokomotiv na Želpage a případně vagonwebu jsou v dosti případech informace rozházené po více webech.

_________________________________
Autobusákem se člověk nestává, ale rodí.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 13:54
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]