Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 140 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
866
17 lis 2014 00:06
https://seznam-autobusu.cz/vuz/85403
koukám že se tahle s odpuštěním šaškárna se ještě rozšířila. To to fakt nemůže být tak, jak to tehdy bylo. Ještě tam tedy chybí černá na střeše.
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka ... 6868#photo
tady by tedy mělo být polep DÚK Přestupujte bez starostí atd + tedy příprava na nosič kol.
ne že ten nosič kol by tam nemohl být, to mají desítky vozů, ale aby to tedy bylo jednotné.
Ještěže mi je to jedno co si zapíšou v UK kraji.
Ale opravdu to na kartě nevypadá vůbec dobře.

XYZ paráda.


Offline
19
01 dub 2019 23:31
ares11 píše:
AD Matěj Stach no to jsem na to zvědav zda se to opravdu dozví všichni. Třeba budu příjemně překvapen, ale ........

Ještě na okraj u Anexie byl před nějakou dobou zapsán Evadys a nyní už není vidět.
Mám si vysvětlit že nikdy nebyl?
A když už Anexie tak ty 3 osy mají rz 4SV 8912-15


SPZ u těch Crosswayů zapsány :-)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
AD Matěj Stach no to jsem na to zvědav zda se to opravdu dozví všichni. Třeba budu příjemně překvapen, ale ........

Ještě na okraj u Anexie byl před nějakou dobou zapsán Evadys a nyní už není vidět.
Mám si vysvětlit že nikdy nebyl?
A když už Anexie tak ty 3 osy mají rz 4SV 8912-15


Offline
415
20 bře 2013 21:06
K těm klimatizacím a dalším dopiskům: v tuto chvíli je to víceméně ve stádiu vývoje, neustále se něco ladí, a strašně hodně věcí v tom chybí, nebo se prozatím ani nedá zapsat. Až bude hotovo, tak se všichni vše dozví.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
AD Fedos dobře beru budu si dávat pozor jaký formát to je. Zda starý nebo nový. (Bohužel u Německých to tak nefunguje tak mi to přijde trošku víc k úsměvu)
Ale respektuji to.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Já jen krátce k těm francouzským značkám - jsou dva formáty, starší a novější používaný od roku tuším 2009, proto je v tom rozdíl. Pro první platí bez, pro druhý s pomlčkami.


Offline
329
18 pro 2008 21:18
Stochov okr.Kladno
https://seznam-autobusu.cz/vuz/46615
Karosa C 734.00, výr.č.567, vyroben v roce 1981.

https://seznam-autobusu.cz/vuz/26775
Vyřazen a sešrotován v roce 2017.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Eda jak už jsem psal, zkoušel jsem to na 2 PC a tabletu.
Na PC a Tabletu mi to šlo vždy, cca měsíc už to nejde.
na počítači jsem vyzkoušel se třemi prohlížeči: chrome,firefox,Microsoft Edge.
nejde to ani na jednom.
Pochopitelně zkoušel jsem různé restarty , odhlášení apod. nic nepomohlo. ip adresa PC 91.218.190.228

Nejde to otevřít u žádného vozu, pochopitelně pokud mám k tomu vozu přístup, tak pokud jej chci opravit (tedy jsem v tabulce s zapisovanými daty) tak vidím kdo provedl opravu či editaci.
Ovšem už nevidím co opravil..
Celý problém je, že třeba někdo založí vůz, mám k němu něco na doplnění, ale pokud k němu nemám přístup (a ani nechci) tak se stejně nedozvím, kdo ho vložil a tudíž nevím koho kontaktovat.
Nastane tedy to, že si někoho musím najít, kdo mi to sdělí, a pak tedy kontaktovat dotyčného. A už mi to otravování jiných je trapné.
Pochopitelně mám ještě jednu možnost, vykašlat se na to a žádné doplnění nikomu neposílat. U některých věcí už to tak dělám.
To ale není řešení že. Navíc je to spousta zbytečné práce jak pro mě tak pro ostatní.

Když už tedy si zde tak další čemu nerozumím je doplnění klimatizace. Najednou se objevuje i jinde než v doplňujích informacích.
K čemu tam dochází nevím, ale pokud se něco změní asi by bylo dobré dát vědět i sem. To snad takové drama není....
Další již jsem tedy pobral německou RZ, že ač tam není pomlčka a na seznamu je uváděna což mi vysvětlil Fedos, tak si dovolím upozornit na Francouzké, kde jsou na seznamu jak s pomlčkami, tak bez nich. Opět asi by bylo dobré informovat co je tedy správně.
Poslední bude třeba v brzké době připravit provozovnu Arrivy Morava ve Zlínském kraji.
Již mám první data, jenže já se k Arrivě Morava nedostanu (nemám tam práva), jen k některým vozům z Olomouckého kraje.
Jelikož tam dojde k přesunu cca 50 vozů bude tam dost práce to zjistit a zapsat. A nejen to přesouvat se tam bude i větší množství vozů Busline.
Pochopitelně pokud to mají správci Arrivy ošéfováno jen dobře, budu mít o práci míň.
Ovšem aby to nebylo jako u Transdevu, kde na Bruntálsku je poměrně dost vozů bez rz, protože tam nikdo není a z Ostravy je to tam daleko.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
ares: Žádné odebrání nebo omezení pravomocí nenastalo, funguje to pro všechny už leta stejně. Když jdeš na seznam, tak se kontroluje, jestli se z dané IP adresy s daným user agentem (kombinace konkrétního prohlížeče a operačního systému) někdo za poslední měsíc přihlásil. A pokud ano, tak se vezmou jeho práva a pokud má k vozu přístup, tak se mu zobrazí historie editací. Pokud to někde nefunguje, je to chyba.

Máš s tím problém u všech vozů, nebo jen u některých?
Jaká IP adresa?
Jaký user-agent (prohlížeč/OS)?


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Robert řeknu to asi takto, protože už tu možnost nemám, tak prostě je mi to už jedno. Pokud to budu považovat za potřebné, dám to sem (pokud ne, nechám to být). Sic to tu stejně čte jen pár lidí. Sice to některým přidělává práci,ale to ať si stěžují těm, co mě omezili právo se tam podívat. Myslel jsem, že pro seznam je důležitá každá informace, která vede k nějakému výsledku, i kdyby byla sebemenší. Zjevně to tak není. Proto jsem i zde už utlumil informace, zanesu si je do svých seznamů a tím to pro mě končí. Některým ty informace poskytuju, když vím, že o ně mají zájem soukromě.
Ale abych jako debil sháněl po všech čertech a otravoval lidi, kdo editoval toto nebo tamto? To fakt už ne. Buď jde o to aby seznam měl co nejvíce informací a tím byl kvalitní, nebo ne. Zatím to vypadá na druhou možnost. S koncem roku se blíží poměrně velký přesun vozů (zejména Zlínský kraj) , vyřazování atd. Bude to velká porce, je třeba některé věci připravit. Tam bude tolik práce. Bohužel je čím dál více vidět, že kraje jdou stranou. Zejména zapomenuté kouty. Nejsou lidi. Proč nejsou, ať si každý odpoví sám.

Pokud znáte někdo autora fotky v odkazu tak mu sdělte že místo vyfocení je Chrudim Masarykovo náměstí, autor zřetelně stál na chodníku u uzavřeného hotelu Bohemia.

https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/237934#photo


Online
7090
27 úno 2010 07:40
ares11 píše:
Chci se zeptat proč mi bylo odebráno právo vidět kdo vůz editoval. Minimálně měsíc už to nejde. Ostatních kterých jsem se ptal těm to jde.
Dřív stačilo být přihlášen a otevřít druhou kartu s webem a dole šlo rozkliknout kdo vůz vložil, editoval. Nyní to nejde. Takže když někoho konkretního potřebuji oslovit tak nevím koho.
Super pánové.

To nebude jen tvůj problém. Mně to teď taky nejde, ač jsem zrovna editoval.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
to je nějaký apríl?
ty polepy to bude u každého vozu jiný podle toho jak to vypadá.
příprava na nosič kol, to pokud ho na zimu někdo sundá tak to bude přepisovat. To bych zavedl i u skiboxu. sarcastic

Opravdu bez komentáře.

https://seznam-autobusu.cz/vuz/85403


Offline
19
01 dub 2019 23:31
Robert píše:
Retrobus opraven, díky za upozornění.

Ten vůz 1260 byl už dvakrát zmíněn na K-Reportu, že jezdí za ICOM. Kdoví, jak to s tou opravou bylo a kdy vlastně případně proběhla. Zazelenil jsem jej.


Se starým Pohlem jsem mluvil osobně a ochotně mi ukázal i vozy co mu stály na dvoře a o tomto se zmínil. Pokud jsou v Tezasu rychlí, což se nedá předpokládat. Nevím. Ale pokud byl viděn někde, tak bych ho nechal jako provozní.


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Není to vzhledem k roku výroby spíše Irisbus?
https://seznam-autobusu.cz/vuz/81246


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Tom S též jsem zkoušel - nic.


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
Ares11: zkus vymazat v Nastavení-Povolení Cookies a Vymazat historii procházení stránek. Občas mě to pomáhá.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad fedos potřeboval jsem to vědět, protože jsem se nemohl dostat k tomuto vozu, abych mohl doplnit mě známé údaje.
https://seznam-autobusu.cz/vuz/85363
Je velmi nepříjemné, když to sháním přes 30 lidí. Stačilo mi dostat se k té informaci napřímo, nevím na co to komu je, to zakázat, když s vozem stejně nejde nic dělat.
Požádal jsem ŠT zda by mi nepomohl zjistit typ, udělal to pro mě. Pak jsem se dopátral k člověku, který mi pomohl a práva mi k tomu dal. Jenže tohle celé jsem si mohl ušetřit, kdyby mi to někdo nezakázal. Asi si zase někdo chtěl něco dokázat. Přijde mi ta situace trapná a hloupá. Když už člověk zjistí údaje je mu to na nic.
P.S. konečně ten vůz jsem dal ve známost už cca před rokem, když si ho dovezli. Čekal jsem jen až dostane českou RZ mezitím prošel větší opravou v PK kraji a tam obdržel rz PK kraje.


P.S. 2 dnes jsem doplnil RZ 4 Manu regio L, ten první mám pouze vin RZ není (zatím) protože je v dílnách s vážnou poruchou.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad fedos nevím zkusil jsem 3 prohlížeče, restart už snad 30x zkoušel jsem na 2 Pc a jednom tabletu. Nikde to prostě nejde.
No nedá se nic dělat, asi mi to již není povoleno. Patrně to někdo musel zakázat. Dál to nemám chuť už ani řešit.
Je to forum nedostatků, zde jsem to uvedl. Jelikož sem nikdo nechodí mine se to účinkem.


ad chat maniac oni také jezdí takové" kanystry" místo lidí. Je to zatížení vozidla. Už jsem to na několika fotkách viděl. Proto jsem se ptal.
Taky jsem se už jednou nachytal.
Ale mohla to být jak říkáš prezentační jízda.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
ares11: Viděl jsem ve voze nějaké cestující, možná nějaká prezentační jízda, přesun, cokoliv. Ani nevím, jestli jsem viděl vepředu nějaké barevné tablo nebo ne.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
ares11 píše:
Chci se zeptat proč mi bylo odebráno právo vidět kdo vůz editoval. Minimálně měsíc už to nejde. Ostatních kterých jsem se ptal těm to jde.
Dřív stačilo být přihlášen a otevřít druhou kartu s webem a dole šlo rozkliknout kdo vůz vložil, editoval. Nyní to nejde. Takže když někoho konkretního potřebuji oslovit tak nevím koho.
Super pánové.


Funguje to normálně a jediný, kdo by to mohl nějak upravit, aby se to konkrétnímu uživateli nezobrazovalo je Eda a troufám si říct, že ten má práce více než dost a něco takového by nedělal, neboť k tomu nemá žádný důvod.

Chyba bude asi někde v tvém prohlížeči, zkus se třeba znovu přihlásit.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
ares11 píše:
ještě dotaz fungují ještě stránky VDL kde bývali prodané vozy z Dačic? Nějak u mě nejdou.


Ještě nedávno fungovali, nyní už zřejmě né.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Chci se zeptat proč mi bylo odebráno právo vidět kdo vůz editoval. Minimálně měsíc už to nejde. Ostatních kterých jsem se ptal těm to jde.
Dřív stačilo být přihlášen a otevřít druhou kartu s webem a dole šlo rozkliknout kdo vůz vložil, editoval. Nyní to nejde. Takže když někoho konkretního potřebuji oslovit tak nevím koho.
Super pánové.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ještě dotaz fungují ještě stránky VDL kde bývali prodané vozy z Dačic? Nějak u mě nejdou.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
AD chat maniac ještě doplním že 1 vysoký NP "má" ČSAD Havířov zatím ho používá Iveco jako předváděcí, ale je konfigurováno pro 3CSAD a později dojde k odkupu. Jezdit bude linku do Luhačovic také už tam jezdilo.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad chat maniac a jak moc si ty lidi viděl? Nijak to nezpochybňuji ptám se.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Cracatit a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 13:48
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]