Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 170 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
866
17 lis 2014 00:06
bylo by taky dobré kdyby někdo ukončil dopravce Roxet club Skořenice.
Vozy nejsou již pojištěné a místě kde byli už nejsou. (dnes propátráno)
Minimálně by se hodilo stav neznámý.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Tučňák ten sprinter je 519 CDI a zakoupil ho Honza Boukal (je na sA) , mimochodem bratr mého spolužáka.
Co jsme se nadělali kravin když jsme šli ze školy. Ach jo už je to 35 let.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jj, špatně, to je výrobní číslo podvozku. Petr Kudrej to vysvětloval ve skupině, kdo tam nechodí, tak neví. Spoustu výrobních čísel mazal, Many, Scanie. Výrobní číslo vozu se dá zjistit jedině ze štítku.
http://fotobus.msk.ru/vehicle/466884/
Je za tím R07.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Tučňák rozumím ti ohledně Vinu ale názor mám konstantní.
Pokud je u některých států dohledatelný na internetu je to jiná. U nás nevím že by to bylo možné.
Mě vadí že jaksi nectí něčí přání. Ale uměle omlazovat vozy je ok. V normálním životě je to podvod.
Pochopitelně vím o smlouvách v odkazu sám tam chodím pravidelně.
Ovšem když si dám majitele vozu Overline žádný Vin ve smlouvě není je tam jen rz a nájezd kilometrů + další údaje o ceně atd.
Vin tam není.
Pochopitelně já tuším jak k tomu někdo přišel, nebudu to zveřejňovat zde. Ale pokud dojde na tvrdé tajit to také nebudu. Uděl bych to pro dobrého přítele, ale pro lidi ostatní nee.
Ale dotyčný si moc neuvědomuje co koná.
Ale mě je to jedno já s tím nemám nic společného.
teď už musím mám v plánu nějaké zjišťování to mám raději.
Hezký den


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Takže tohle je špatně ?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
A ty pronájmy zeleňáků jsou hrozný, z toho bych se jako admin zbláznil. DPP má sice taky auta všelijak pronajatý, ale takováhle divočina to není.
Info nejspíš čerpají z registru smluv.
Jo, a kolikrát ještě u těch zahraničních busů je jiný výrobní číslo, a VIN, jako třeba Man Lions Coach, VIN je dlouhej a výrobní číslo není konec VINu, ale úplně jiný.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Já jim to řeknu. Legálně se dá zjistit kde co, na https://smlouvy.gov.cz je zveřejňený kompletní seznam aut DP Praha s VINy, pojišťovací smlouva. Jsou tam i smlouvy o zajištění dopravní obslužnosti, atd. Všechno veřejný. Nevím, co tam má všechno Busline, ale nejspíš tam taky něco našli. Já ty auta DP taky píšu pomalu a nenápadně, žádných 50 denně, většinou jen to, co osobně potkám. Pak kouknu do veřejný smlouvy na VIN. Opisovat jen nějaký seznamy, a sypat to tam jak blázen je jednak moc nápadný, a ani by mě to nebavilo.
Jde taky o to, že všechny mezinárodní seznamy, ať už Evidencia, Phototrans, nebo Fotobus.msk.ru pracují s celými viny, takže tam dali smutný, nebo zuřivý smaily i šéfredaktoři těhle stránek. Ruda mluví o sabotáži, tipuješ dobře. Dříve to brzdil Fedos, jenže nakonec ustoupil, omezení z oficiálního místa padlo, tak to tam začli zuřivě doplňovat, a teď jsou samo naštvaný. To jen tak na vysvětlenou, co se stalo, a proč to tam začli psát. Nesleduješ, nevíš. Já jim to řeknu. .Jinak, spousta států má VIN dohledatelný i jinde na netu, v jejich verzích ČKP jsou zveřejňovaný i VINy, Polsko, Slovensko, Ukrajina.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
hm požádal jsem M.S. ať jim to řekne. Asi se to minulo účinkem.
Jejich kecy jsou mi vcelku ukradené. Kdyby se naučili číst tak hned u prvního autobusu je to napsáno v poznámce neveřejné.
Pokud si je tam opět doplní a člověka který s tím pracuje vyrazí, můžou se pak chytráci skládat na jeho živobytí.
Pokud budu osloven což se může stát říká se tomu ZPH bez jakéhokoliv studu nahlásím kdo to tam dal.
Potom budou mít problémy oni ne já. Legálně si to nezjistili je to jistě opsané z nějakých smluv,případně techničáků.
Čím dál víc mě mrzí že to mám v ruce. Edu jsem o tom informoval takže mám čisté svědomí.
Kdyby trošku mysleli a dávali to tam nahodile jako to dělá Péťa Dvorský (se kterým je mimochodem skvělá spolupráce) tak si toho nikdo nevšimne.
Ono to chce trošku myslet dopředu. Bohužel ty zelené vozy jsou teď předmětem různých pronájmů. Ale nablít tam 50 vinů za jeden den....
Možná se někteří zkuste vžít do situace že by vám nějaká firma patřila? Byli by jste nadšení že tyto informace někdo zveřejňuje.
A věřte že dopravci ten seznam autobusů dost sledují.
To že např přijdou dva Urbany vím už od ledna, ale dal jsem je tam až když byli veřejně vidět a RZ jsem dal až když začali v Lípě jezdit.
Bohužel o ten zdroj kvůli nim asi přijdu, smazal jsem to proto abych to ještě uhasil. Konečně i zde jsem to psal ať si to smažou nebo to budu nucen udělat sám.
Pochopitelně sem nechodí mají na to právo, stejně jako já mám právo nechodit tam.
Ale když chci nějakou informaci musím se buď zeptat, nebo hledat, nebo si to jít zjistit do terénu.
A pokud mě tam nějak pomlouvají je to jejich věc. Očekávám že jsou to pořád ti stejní.
Věřím že mezi nima je i pan Žák, který nemá ani nejmenší právo někoho kritizovat.
Nemám ti k tomu nic co říci. Ochrana zdrojů je pro mě nade vše.
Dlouhou dobu říkám že by bylo vhodné aby vin byl skryt a čitelný jen pro správce. Jsem v tomto názoru až na vyjímky osamocen neudělám nic.
Jen se tím provokují dopravci a je to naprosto zbytečné.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jj, bezva, díky. Sprintera jsem dal zatím s otazníkem, snad ho ještě někde uvidíš.
Jinak, ve skupině Tě zas hejtujou mlaďasové kvůli VINkům. Je to prej sabotáž. :-D


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
https://seznam-autobusu.cz/vuz/10818
Nátěr s fotkou mírně neladí.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
něco pro Tučňáka
5AP 0268 je 113CDI
5AL 0620 je 109CDI
Příloha:
DSC06028.JPG

Příloha:
DSC06029.JPG


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Tady nesedí RZ viz poslední foto.

https://seznam-autobusu.cz/vuz/54130


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Mauricio ta Oasa to není Brod ale Tanvald to místo už není, dnes je tam terminál HD

ad Tučňák 4AS 9120 MERCEDES SPRINTER šedá majitel neznámý na oknech v horní části nějaká telefoní čísla snad oranžové barvy, klima, dnes byl na cejchu tachografu v BS.
Nepředpokládám, že by to byl někdo z Prag a jel sem cejchovat myslím, že to koupil někdo v okolí.
Rozhodně ten sprinter není nový naopak už má něco nalítáno.
foto není nebylo čím.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Tak si dáme zase nějaké hádanky.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Nebylo by od věci zavést do evidence novinky u TMB.
Min. zprovoznění Jelcze, RZ jeho, Ištvána a 831.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
1BF 0111, zelená Karosa C935 (1039, popř. Récreo), Autoškola Chládek Znojmo. Barva zelená, dle ČKP u Chládka od 10/2015.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Hotovo, a s tím Transitem si ještě pohraju. Myslím, že patřil přímo Hopi, ORP taky odpovídá. Jezdil z Opatova do Jažlovic, večer parkoval na Chodově, tak teď se objevil u vás. :-) Super úlovek. :-)


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Taky se k tomu přikláním.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jj, jasný, Tourismo opraveno a PSČ přidáno. Pořád přemýšlím, jestli toho Beznosku přeci jen nezapsat jako Jiří Beznoska - EISBEZ. Má to na všech busech a vypadá to, že se takhle prezentuje. A dokonce i na kladenským webu je, že Jiří Beznoska - EISBEZ dostal licenci na tu smluvku do Tuchoměřic. To je stejný, jako třeba Richard Bílý - DATA AUTOTRANS, taky to používal, jako značku, pak to převedl na s.r.o. Tady ovšem si Beznoska autobusovou dopravu nechal jako fyzická osoba, ale vystupuje jako Beznoska - EISBEZ.


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Jak říkám, toto není v mé moci. Stejně tak není v mé moci upravit toto na RHD.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jo, a Transit parádní úlovek, je to tenhle:
https://www.k-report.net/ukazobrazek.ph ... g&httpref=


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Chlapci, nechci vám kazit radost, ale pořád je ten zápis špatně. :-)))) Pokud je dopravce fyzická osoba, tak za její název píšeme místo, takže Jiří Beznoska, Kladno. A pak samozřejmě aktualizovat i fotky, aby i tam byl dopravce ve správném tvaru. A v adrese chybí PSČ. :-)


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Aha. sarcastic Třeba k tomuto já přístup nemám, byť jde o středočeského dopravce. Nebo je to jen moje neschopnost ? Takovou změnu pořadí vozů ve výpisu mi Fedos musel vysvětlovat asi 3x... ](*,)

PS: Ještě taková drobnost, aby ta úprava byla dotažená do konce a potom se na to nezapomnělo - je třeba patřičně upravit tabulky těchto dvou fotek.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
To jsem byl já. :-)


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
To jsem právě našel taky. Ale jak vidím, tak už někdo zasáhl, čili to můžeme považovat za vyřešené.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 12:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]