Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 168 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
ares11 píše:
https://seznam-autobusu.cz/vuz/58550
dovolím si připomenout že vlastníkem je už nějakou dobu Audis bus

Odkdy?

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
866
17 lis 2014 00:06
aha děkuji ti za osvětlení otázka další padá.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Soudní mají víc míst pro dozorce, zatímco eskortní víc míst pro vězně. Pokud má 2 okna, tak je to soudní, 1 okno eskortní
https://www.novinky.cz/auto/clanek/jak- ... pasu-18054
Soudníma jezdí k soudu, a eskortní jsou na dálkový převozy.
Kolize s lampou:
https://seznam-autobusu.cz/vuz/35895


Offline
866
17 lis 2014 00:06
https://seznam-autobusu.cz/vuz/58550
dovolím si připomenout že vlastníkem je už nějakou dobu Audis bus

ještě Policejní crossway E6 slyší na 6AM xxxx dál bohužel překážel silniční zátaras

AD Tučňák jaký je rozdíl mezi soudním a eskortním vězeňským autobusem?
Dotaz má smysl, ale to až potom.


Offline
Uživatelský avatar

188
04 pro 2012 23:23
Karlovy Vary
https://seznam-autobusu.cz/dopravce/trd-reisen-dortmund

U sídla adresy doplnit PSČ: 44143

_________________________________
"Sorry jako." - Andrej Babiš, 2017
"Pražané jsou zpovykaní s dopravou." - Adriana Krnáčová, 2018


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Hotovo, zapsáno. Kolize s květníkem. :-D
Nevyfotí ho nikdo, za dvacet nemá jedinou fotku. Za chvilku ho sešrotují, a konec definitivní. Na protest tam dejte ty hasiče. :-D Neměli by to tak hrotit, sledují to tady asi za bukem...
.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Muzeum je momentálně otevřeno jen pro předem hlášené skupiny o víkendech. Doufám, že koncem léta už bude přístupné i jednotlivcům, mám tím směrem v srpnu cestu.
To info mi klidně pošli, robert.parizek @ seznam.cz
Děkuji.


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
No tak to je síla. Kdo to byl, prosím tě ? Myslím, že v tomto případě není diskrétnost na místě.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
kdyby to jen padalo ale dráty sou nakřivo, vzadu čouhá květník a vůbec je to nevhodné místo. Mohl jste ten autobus přenést jinam. :-)
o tom otevření jsem to právě četl ale už jsem se nedověděl jak to je dál.
Poprosil bych kdyby jste něco věděl zkuste nás informovat sem.
děkuji.


Offline
Uživatelský avatar

33
17 srp 2014 15:09
Mikuláš Pelíšek píše:
Na tom modrém cateringu má být něco špatně ?


No jasně, fotka padá v levo. Ty to snad nevidíš :?:
Já taky ne. 8-)
Ale díky tomu že Oooo mocný fotoeditor se uvolil použít tlačítko :arrow: fixace vodících linek. Tak mi umožnil prozřít a díky tomu jsem konečně odhalil, že ta hrana omítnutého domu, nahoře se katastrofálním spůsobem hroutí v levo.

ares11 píše:
když už mluvíte o tom muzeu je otevřeno někdy?

Nevím jaký je současný stav. Rád bych se tam v dohledné době zase vypravil.
Nicméně já tam byl 18.8.2018 když bylo slavnostní otevření, jen jsem tam nebyl na začátku.
Loni to ještě pro veřejnost otevřené nebylo.
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=14680&secid=7
https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/muzeum-velkych-volantu-v-loucni.aspx


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Hacislav o to je to horší.
když už mluvíte o tom muzeu je otevřeno někdy?


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Já se v té diskusi asi nějak ztrácím... Na tom modrém cateringu má být něco špatně ?


Offline
866
17 lis 2014 00:06
a proč se rozčilovat s takovejma .......
něco pro Tučňáka
6AP 8782 Isuzu bohužel bez fotky zatím bych typ nepsal ale mělo by to být Turquoise
barva bílá, klima, majitel bohužel neznámý

6H4 0470 viz foto (není moje)
SDH Třebihošť okres Jičín
Příloha:
32222367_1700727263339331_1209692605663674368_o.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

33
17 srp 2014 15:09
ares11 píše:
Mladí jsou většinou odtrženi už od reality života, bohužel jednou až dospějí budou překvapeni.

[-X ne, ne v tomto případě se nejedna o mladého a nezkušeného fotoeditora, tento má těch zkušeností dostatek.

Robert píše:
To jo. Spíš mi jde o to, jestli jsou v jejich majetku, a pokud ano, jestli to muzeum zavést jako "provozovnu" ČSAP.


To já nevím v čím jsou majetku. Ale to muzeum je provozovna ČSAP, alespoň to říkal papír, který byl vyvěšen na nastěnce před vjezdem. Poslal jsem to info Fedosovy. Chceš to poslat taky?

Takže vozy co tam jsou vystavené jsou buď v majetku ČSAP nebo jsou jim zapůjčené...


Offline
866
17 lis 2014 00:06
na to se dá říci už jediný ať jdou do p....e.
Tohle je pohodová fotka a kdo-ví kolik jich ještě někdy vznikne tohoto autobusu.
Mladí jsou většinou odtrženi už od reality života, bohužel jednou až dospějí budou překvapeni.
Ale když se jim to trpí.
Nejhorší je tak se začnou mstít jak si začne někdo stěžovat. Ale svoje fotky nemažou.
Jsem rád že to co jsem udělal jsem udělal.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Jasně, že to padá doleva. Vždyť to má zadní kola podložena, aby se to srovnalo.


Offline
Uživatelský avatar

33
17 srp 2014 15:09
Mimochodem tato má fotka je taky naprosto vadná, a v tomto stavu naprosto nepublikovatelná bez náležité nápravy. [-X
Ale díky bedlivému oku fotoeditora, bylo zabráněno nejhoršímu, aby něco tak strašlivě padajícího vlevo vstoupilo do galerie SA.

Co mě ale překvapuje najednou (a možná u tohoto editora poprvé) došlo nejen k šmrdlání vodícíma linkama po fotce. Ale došlo i k použití tlačítka :arrow: pomocí kterého linky zůstanou zafixovány a dojdě i k přenosu informace směrem ke mě, kde bedlivé oko uzřelo katastrofální nedostatek. :applause:
Naštěstí jsem se neodhodlal k nemalé investici do křišťálové koule, abych mohl dešifrovávat zdělení a myšlenkové pochody fotoeditorů. Doufám jen že nezustane jen u tohoto jediného případu užití fixace vodících linek.

Takže oni sem možná nějací ti editoři přecejen chodí. Nebo jim informaci že linkama jde nejen šmrdlat, ale taky je zafixovat donesli tamtamy. Případně došlo k osvícení zhůry. Je jedno jak k tomu došlo. Já říkám halelujá, sláva za to navýsostech. :dancing:

Teď když bylo umožněno i slepému mě, uzřít ten katastrofální náklon, tak jsem samozřejmě sjednal nápravu a fotku náležitě opravil.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
415
20 bře 2013 21:06
Robert: my jsme to vzhledem k nejasné struktuře zatím s Fedosem psali jen do pozn1: https://seznam-autobusu.cz/seznam?pozn=Velk%C3%BDch
Jestli víš, co jsou ty dva chybějící vozy (+ jsou třeba ještě nějaké), tak to k nim prosím dopiš, alespoň to konečně bude kompletní. :-)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Tučňák ví to jen jeden člověk.
Už nikam k nikomu. Dosáhli sice svého oni "odborníci" a jednou ten web zničí.
Nech se překvapit už je to v přípravách dokonce už to má jméno a lze to i najít.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
To jo. Spíš mi jde o to, jestli jsou v jejich majetku, a pokud ano, jestli to muzeum zavést jako "provozovnu" ČSAP.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Ares11: Ještě je možnost dávat přes MHDfoto, nebo Autobusy.org. :-) Jsem zvědav, jakou strategii si zvolil. Nebo to bude samostatná fotogalerie, třeba na Flickru? Fotobus? Už se těším. Dodávek by byla škoda, mazači a rovnači to nevyfotí.
Potěšila mě tenkrát i zelená Dejmkova Iliada, taky super úlovek.


Naposledy upravil Tučňák dne 05 kvě 2019 11:06, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

33
17 srp 2014 15:09
Robert píše:
Vím, co jsou zač, dokázal bych je zařadit. Jde mi spíš o to, kam.


No všechny jsou teď (alespoň loni byli) v Muzeu velkých volantů Loučeň, který patří (ČSAP Nymburk)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Hacislav já také na něj nechodím ale dozvíte se že jste proti pokroku. Navíc oni se přece nebudou přihlašovat jinam víte vy co je to práce?
A oni nemají čas chodit na přiblblé stránky nedostatků.
"Pokud je vůbec budu na SA nahrávat. Protože "rovnači" mě sra... vždycky, ale v poslední době mě ser... čím dál tím víc."
Kdysi jsem vám to říkal a čím víc budete o nich takto mluvit tím víc budete mít problémy. Je lepší být zticha a můžete si dávat co chcete.
Protože jinak po vás půjdou.
ad Tučňák já vím ale jinde ty kamery opravdu nic moc. spíš nic.
Skoro ať je rád celej Žák že sem nechodí. Protože pokud někdo zveřejní soukromou komunikaci tak je u mě ubožák.
Ale na každého se vaří voda.
ad Robert protože to dělají lidi kteří tomu stejně nijak nerozumí jen postupují podle svých snů. Když mi to řekne renovovaný fotgraf neřeknu ani slovo.
schválně jsem oslovil jednoho místního fotografa který se tím živí. Předložil jsem mu 5 smazaných fotek z toho 3 shledal OK jednu jako ne a 1 jako možno opravit.
Na každou práci je nám třeba odborníků. (ještě přidám mazače Johny512,Žák)
Proto už fotky nedávám, zvolil jsem jinou cestu kterou představím v průběhu května.
Také mě překvapuje co projde ale má to vždy shodný znak, je to pár jmen.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Vím, co jsou zač, dokázal bych je zařadit. Jde mi spíš o to, kam.


Offline
Uživatelský avatar

33
17 srp 2014 15:09
Já jen nevím jestli na SA jsou nebo nejsou. Ani k jednomu s těch vozu nemám a neznám RZ.
A s jakýma kartama provazovat fotky pokud bych je nahrával.
Pokud je vůbec budu na SA nahrávat. Protože "rovnači" mě sra... vždycky, ale v poslední době mě ser... čím dál tím víc.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 22:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]