Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 39 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Nn, před tím Polarem, tu Diakonii. Tam to bylo přesně popsaný, k emu slouží ty sociální auta. Taxíky Maxíky zatím nepíšu, až po tý filtraci, ale taky už na ně mám požadavky, lidí to zajímá :-) Tebe sice ne, ale jinýho jo.
Je to takový pro fajnšmekry


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Myslíš ten Polar? To je klasické Senior Taxi obvyklé v řadě měst. Kdyby to v Brně neprovozoval DPMB, nikdy by mě nenapadlo, že to bude k evidování. Rozdíl mezi tímto a klasickým taxíkem je jen v ceně pro zákazníka a cílové skupině. A samozřejmě dotaci na provoz. Veřejnou dopravu v tom fakt nespatřuji.

Ale pro mě za mě si eviduj třeba dvoukoláky bezdomovců, jen nechápu, proč se to cpe pod Seznam autobusů, resp. proč se to tam cpe v době, kdy to není možné odfiltrovat, jako to jde u vlaků. Kdykoli jsem se za poslední 2 týdny podíval, co je nového, vybafly na mě tyto osobáky, autobusy skoro žádné.

Ty velké minibusy, jak jsi psal, jsou úplně jasné v čem?


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
To co píšu jsou pořád primárně auta pro dopravu pasažérů, vždyť jsi to viděl v tom videu, jestli ses na to podíval. Chápu, že ty Dokkery jsou takový okrajový, pro fajnšmekry a na hraně, ale taky jsou lidi, co to zajímá, viz tady třeba Tomáš Sedlák. Ty velký minibusy, tam je to úplně jasný, a teď se holt vše zmenšuje, tak jako v Praze Bezba doprava, taky už mají z půlky Dobla.


Naposledy upravil Tučňák dne 20 srp 2022 22:01, celkově upraveno 1

Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Ajo tenhle, tak to pak jo. :)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
0817


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Ale který? 2089 nebo 3034?


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Tučňák píše:
Jenomže oni mají i kolejový stroje, lokomotivy. A to je pak jako DPP a vidíš, že lidi to fotí, zajímá

Lidi fotí různé věci, třeba ptáky nebo kytky. To fakt jako argument neobstojí. Naproti tomu moc lidí, kteří fotí auta na rozvoz obědů, neznám.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Díky. Jel před ním Majerův Axer, ale u toho Crosse jsem se soustředil na RZ, ne na vůz. Ono to mezi Rožmberkem a Větřním ani moc nešlo.


Naposledy upravil Robert dne 20 srp 2022 21:50, celkově upraveno 1

Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jenomže oni mají i kolejový stroje, lokomotivy. A to je pak jako DPP a vidíš, že lidi to fotí, zajímá. Ale tohle stejně pak vyčleníme na Seznam vlaků.
Jak jsem psal ty Dopravní stavby Brno, tak spoustu fotek měl Petr Dvorský, další přidal Vojtěch Zdražil, pak ještě jeden kolega, čili poptávka po tom je.


Naposledy upravil Tučňák dne 20 srp 2022 21:51, celkově upraveno 2

Offline
153
26 črc 2019 15:18
Robert nová RZ ex VYDOSího.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Tučňák píše:
Pak tedy nepišme ani dispečerský auta a servisáky, protože to je taky podpora veřejný dopravy. Pak tedy nepišme ani podbíječky a další zajímavý železniční stroje, protože to je taky podpora a nikoho to vlastně nezajímá, že jo. My se neshodujeme. Sypače a finišery evidovat fakt nechci, to je úplně něco jinýho než ty železniční stavební firmy

V čem je to jiné? Jestli nějaký stroj udělá trať nebo silnici, snad je pro daný druh dopravy totéž.
Dispečerské (a další) vozy jsou majetkem toho (autobusového!) dopravce (nebudu slovíčkařit u leasingu), tak tam logicky patří. PV3S stavební firmy je přece něco jiného.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Nevěděl jsem, že předtím, než napíšu nějaký svůj názor, musím nahrát fotky nebo upravit logo. Ale abych si zasloužil napsat aspoň odpověď, tak si někdo zapátrejte po 9C2 0367, modrý starý Crossway, nejspíš Majer.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jinak, na Sorky z Faerských ostrovů se budu těšit. Dobrá práce, snad to klapne. Je nějakej sdílnej? Někdy někomu píšeme, a oni neodpoví, nebo to vyšumí. Přeju, ať to vyjde,fotky našich vozů v zahraničí jsou hodně ceněný. Nebo nějaký ty starý, historický, bezva


Offline
153
26 črc 2019 15:18
Matěj Stach zde to máš.
http://vhdfoto.cz/karosa-c954e-1360-8c7 ... k-tabor-2/
Jsem si jist, že je to pořád jeden.
https://seznam-autobusu.cz/vhdfoto/8218 ... F138#photo

A tohle je také zajímavé......
http://vhdfoto.cz/ford-transit-5sb-6033 ... rak-tabor/


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jo, to jsem si všiml, super, ale ptal jsem se Roberta. Ty fotky z Německa jsou bomba. Všiml jsem si, že nahráváš od ní, já zase dávám občas od Duncana Payna.
No, a já dnes loga, adresy a změny Autoškola Club, pak hasičská Avie od Arese a šel bych na ty hasičský minibusíky, má tam ještě nějaký další mrňata, tak aby vás to zas nepobouřilo.
Ty sociální auta teď teda nechám, resp. budu je víc ředit.


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Dobrá otázka, kolik už jsi toho dnes udělal pro SA... Já nahrál tři fotky tří vozů, které se nakonec dostaly z Německa k nám, od jedné zahraniční autorky. A spojil se s člověkem z Faerských ostrovů, který má fotky tamních Sorek. Je to dost?


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
A jen tak pro představu Roberte, kolik už jsi toho dneska na Seznamu udělal? Doplnil loga, adresy firmám, zapsal nějaký ty hasiče z Aresových stránek? Ty snad nevadí, nebo taky je už nesmím psát? Prskat umí každý, a říkat, co by se mělo a nemělo, ale chtělo by to trošku přiložit ruku k dílu a víc pozitivity.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Pak tedy nepišme ani dispečerský auta a servisáky, protože to je taky podpora veřejný dopravy. Pak tedy nepišme ani podbíječky a další zajímavý železniční stroje, protože to je taky podpora a nikoho to vlastně nezajímá, že jo. My se neshodujeme. Sypače a finišery evidovat fakt nechci, to je úplně něco jinýho než ty železniční stavební firmy


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Podporou silniční dopravy jsou zase např. sypače a finišery... Prostě tahle argumentace mi přijde úplně mimo.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Všeho s mírou, to je jasný. Tahle vypadají ty velký, 8+1 míst, plošina pro ZTP.. https://seznam-autobusu.cz/vuz/107477 Klasickej osobní dodávkobus, teď se vše zmenšuje, tak dávají hlavně ty Dokkery 4+1 taky s plošinou a k čemu slouží bylo tom videu, taky pro dopravu postižených. Není taxi jako taxi, ty Taxíky Maxíky jsou Senior doprava, kterou zajišťuje město. Tak jako v Praze je ta Bezba doprava, všude je to stejný, akorát trošku na jiným principu. Myslím, že tyhle vozy na Seznam patří, pořád je to veřejná doprava, a ty kolejový stavební firmy jsou zase na podporu veřejný dopravy. A tam přesně pro mě ta hranice a míra, nic jinýho už bych nepsal, klasický Taxíky ne. Nejlepší by byla ta filtrace, aby si každý vypsal jen to co chce a zajímá ho.
A ty všelijaký služebáky - dispečerský a servisní auta jsou taky zajímavý.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Popelnice mají s veřejnou dopravou společného asi tolik, jako hasiči, taxi (!!) nebo služební vozidla dopravců. I ta popelnice totiž může patřit tomu dopravci úplně stejně, jako služební vůz. :mrgreen:
Ne vážně, všeho s mírou.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Nějaký číslo taky má, ten kontejner na suť má na čele štítek. Ale tohle nebyl dobrý nápad na aprílový vtip, Ruda už je pryč, tak snad dobrý.


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
A kde má popelnice výrobní číslo?


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Tome, díky, je to tak. Každýho zajímá něco jinýho, filtrace by byla super, aby to vás tradicionalisty neotravovalo.
Popelnice nemají nic společnýho s veřejnou dopravou, takže sorry a nebyl to ani dobrý aprílový vtípek.


Naposledy upravil Tučňák dne 20 srp 2022 14:20, celkově upraveno 1

Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Pak se ovšem nemusely mazat ty aprílové a silvestrovské žertíky v podobě popelnic. Ty taky ještě nikdo neeviduje. ](*,)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 28 bře 2024 21:27
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]